Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Gruby Miś - synek jest booooski! :D hehehe \"nie baw się jedzeniem\" :P Majorek - no jak pan będzie kładł kafle w kibelku to się raczej z niego nie skorzysta :P ja mam super dobrze, jak wracam z pracy po 17 to pan jeszcze góra do 19 pracuje i idzie sobie, gorzej mama i babcia, które siedzą z nim na zmianę, muszą mało pić :D w najgorszym razie niedaleko mamy duży market i tam są toalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Airku a te toalety to mysle że nie są odpłatne??? :D:D:D Pozdrawiam i zycze wszystkim MILEGO WEEKENDU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) 🌻 Jakoś cieplej, czy co? Kot siedzi na parapecie i wpatruje się w deszcz. Nie podoba mu się, a mnie wręcz przeciwnie! Nie muszę kosić (chyba ostatni raz w tym roku) trawy, mam świetne usprawiedliwienie. Sąsiedzi patrzą na mnie bykiem (za tę trawę), gdyż mój ogród zaburza nieco ład i porządek osiedlowy, ale nic to! Nie będę się martwić, szczerzę się uprzejmie do każdego, a wtedy MUSZĄ się odszczerzać i jakoś nikt nic nie mówi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Dermika - nie, toalety w markecie są bezpłatne :P hehehe Mama się właśnie kąpie w nowej kabinie i słyszę jęki rozkoszy :D hehehe ale czaaaad! Gawron - trawa nie zając :P my na działce naszą już ostatni raz zdekapitowaliśmy :) jak ja nie lubię kosić trawy, bleee, albo za gorąco (to latem), albo za zimno (to teraz) :D Tygrysek wczoraj meldowała, że dojechali szczęśliwie na miejsce, nie zabłądzili, więc dzisiaj będą się super bawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pracowałam caly dzień. Mam dość :o A tak bym pochodziła po lesieeee !!😭 Jutro o świcie na giełdę kwiatową po zakupy listopadowe.Jedyna pociecha,że pośpię i tak o gosinę wcześniej.Ale to wstawanie przy czarnym niebie...buu...a okulistka kazała mi wczoraj \"żyć w pełnym świetle\"! dobra, nie zrzędzę tu...idę zrzędzić do łazienki, przy okazji może coś wypiorę :p widzę was! widzę! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diablice 😘 Ninka=> Ależ ci zazdroszczę. Przygody i tego że się odważyłaś :) Ja bym wymiękła...telewizja, itd. Podziwiam i czekam na inf o emisji :)😘 Aire=> pomyśl o kąpieli w pianie - śliczna łazienka cala w świeczkach.... :) Już niedługo :) Jak pisałaś Tygryskowi o drodze pomiędzy pks i pkp, to jakbym wszystko sama opowiadała :D W końcu spędziłam u was 5 lat (i 1,5 roku podyplomówki :) ). O kurcze1 Wkleiłaś zdjęcia :D:D:D Tygrysku=> Już mąża nakręcam na obiad w Wook\'u kiedy będzimy w Wwie :) 😘 za info :) Co tam makijażyski, fryzjerki :) na pewno właśnie teraz świetnie bawisz się na weselu. :) Rokitka=> Brak wiadomości to dobre wiadomości :D 😘 Gawronku=> co masz wspólnego z tym zaszafiem? :) Co sąsiadów obchodzi twój trawnik... :O Macie jakiegoś Anioła na postrach? :D Cynamonku=> 😘 na dołki i wścieklicę :D Ghana=> Skoro jesteś z siebie dumna, to ja z ciebie też 😘 :D No, to nadrobiłam dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczyściłam pocztę Ninka=> Powtarzam - zazdroszczę :D Tygrysku=> jesteś skorpionem? (kubek :D ) Majorek=> dzięki 😘 Gio=> Twoja synowa jest bardziej do ciebie podobna niz Marcin :D:D Sympatyczna buzia :) Aha, tez czekam na wrzosową lady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :D Byłam w kinie na \"Gwiezdnym pyle\", miły i ładny film, żadne arcydzieło, po prostu ładny wizualnie, efekty specjalne jak na fantasy przystało, świetna Michelle Pfeiffer i De Niro, chociaż w rolach drugoplanowych, ale wspaniali :) film o miłości i z happy endem :P Gosikka - tak, pociesza mnie perspektywa pięknej łazienki, ale wanny nie będzie już, rodzice wymienili ją na kabinę prysznicową, ale i tak rzadko brałam długie kąpiele. Dzisiaj wzięłam już pierwszy prysznic :D jaka to jest przyjemność, mała rzecz a cieszy :) a poza tym dla mnie nie taka mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I dzień dobry :) sama z sobą się żegnam i sama z sobą się witam, ale masakra :P Spotkam się z Tygrysem!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Niedzielka w domu dziecie młodsze chore wiec przymus siedzenia na miejscu Pogoda nie nastraja dobrze mam jakiś niż chyba ... Tygrysku to dziś? :) STO LAT 🌼 👄 Airku fajnie że juz po remoncie :) nie ma to jak sie ...... na własnym kibelku :D ;) :P A jak sie dzis dobrze wstawało przez tągodzinke darowaną :D:D:D rokitka a co zakupiłaś na gieldzie? Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYGRYSKU!!!!! 100 lat, 100 lat!!!!! Wszystkiego naj, naj, naj!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widziałam się z Tygryskiem :D Tak bardzo chciała jechać do domu IC i dostać kawę i ciacho, ale niestety nie było już miejsc, więc musiała się zgodzić na EC, gdzie poczęstunku nie ma i miałyśmy zamiast dwóch godzin, tylko jedną, zaliczyłyśmy kawę i ciastko w McDonaldsie :) no i wiem, że wesele się udało i Tygrysek nie złapała welonu :P hehehe Złożyłam Jej też osobiście życzenia, szkoda tylko, że sama musiała mi o nich przypomnieć :D Dermika - niestety remont się jeszcze nie skończył :( na razie mamy kafle, jeszcze nie do końca wyfugowane i prysznic, jeszcze trzeba zamontować światło do końca, kaloryfer i zamontować umywalkę i mebelki, a potem jeszcze od podstaw kibelek, więc na razie jeszcze z bałaganu nie wychodzę :P ale już jest lepiej, jest woda, jest impreza :) Ninka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Cudne Kobiety! 🌻 Oznajmiam, że mój komputer nie tylko mnie nie lubi, ale niestety - chyba nienawidzi. Od wczoraj nie otwiera mi się poczta o2, nie ma na to siły, próbowałam tak i owak, ale nie otwiera się, dlatego też proszę bardzo o wyrozumiałość w razie, gdyby ktoś słał do mnie jakieś maile - odpowiem, jak tylko będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampana, tort i ptasie mleczko stawiam :D prosze sie czestowac, siadac wygodnie i opowiesci sluchac :) Niestety w tym drozszym o 14 groszy EC nie daje ciasteczek ani kawy! skandal! :P za to w II klasie w przedziale jest 6 miejsc, wiec sporo miejsca :) Tak jak Air\'ka powiedziala dojechalismy bez problemu i planowo, a poniewaz w Grodzisku taksowek chyba nie ma (w kazdym razie zadnej nie widzielismy) to on dworca do hotelu mielismy spacerek 25 minutowy :) Myslalam, ze sie wyspie - cisza, spokoj a gdzie tam! Dwa wesela sie odbywaly juz w piatek, a ze sciany w hotelu cienkie to wszytsko bylo slychac... za to \"moje\" wesele bylo SUPER!! Wytanczylam sie i wyszalalam za wszystkie czasy!!!!! bylo sporo mlodych ludzi, wiec bylo zarowno z kim porozmawiac jak i zatanczyc :) Zamiast orgiestry gral dj - zarowno stare klasyczne kawalki, poprzez Makarene i Cocojambo do najnowszych szlagierow :) skonczylismy sie bawic o 3 (ale dwa razy zaliczajac godzine 2 :P). O polnocy bylo mi milo, poniewaz wszyscy spiewali \"sto lat\" i byl tort -> oczywiscie dla Mlodej Pary ale nie przeszkadzalo mi to usmiechac sie szeroko, nie spiewac i interpretowac zyczenia do siebie ;) a co tam!! :D Kolega sie sprawdzil - tanczyl!! a jak mial dosyc to i tak mialam z kim poszalec ;) :P Aha, bardzo sympatycznie bylo to, ze Pan Mlody pamietal o moich urodzinach i zlozyl mi zyczenia!! zaskoczyl mnie, bo na wlasnym slubie pamietac o innych? to niezwykle mile :) Dzisiaj rano obudzilam sie kolo 9 i po spedzeniu 20 minut pod goracym prysznicem wybralam sie na spacer, zeby sie przewietrzyc, nie budzic kolegi a przy okazji swieze pieczywo na sniadanie kupic ;) niestety Poznan zrobil sie b. popularnym miastem, bo na IC nie bylo miejsc!!!!!!! i musielismy wracac wczesniejszym EC :( za to spotkalam sie z Air\'ka i chociaz na krotko to i tak sie bardzo, bardzo ciesze :D ufff cos czuje, ze sie dzisiaj poloze spac jak bardzo grzeczna dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - :D hehe miałaś się poskarżyć na moje obcasy :P jeszcze raz STO LAT 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, dziekuje za zyczenia :) a tak mialam sie poskarzyc!! Air\'ka zalozyla buty na obcasie na nasze spotkanei i bylo z 10 cm ode mnie wyzsza!! czulam sie NISKA!!! Malenka wrecz!! juz wiem jak sie czuje wiekszosc kobiet przy mnie i jednak wole byc wysoka ;) hihihihi Gawron -> uwielbiam ta piosenke !! bardzo, bardzo :D Gosikka -> tak jestem a kubki ze skorpionem mam dwa ;) w tym jeden w pracy, zeby nikt nie mial watpliwosci z kim ma doczynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku roztomiły! Daj pyska dziouszysko kochane:D 👄 Życzę ci zdrowia, szczęścia i miłosci tylo co by na całe życie starcyło i jesce lo insych zostało :D i cobyś zawsze s nami beła i prawiła nam takie ciekawe różności, i siem dobrze bawiła i zadowolona zasypiała i sczęśliwo budziła 😍 tak bajdełej wklejam z innego topiku: Jesień zasnuta mgłą unoszącą się znad pól, Jesień parujących filiżanek herbaty z sokiem malinowym i kubków lipowego naparu, Jesień roztańczona tysiącem spadających rudziejących liści , Jesień utulająca pod ich zwałami rodzinę przesympatycznych jeży, Jesień zamknięta na cztery spusty kluczem żurawi, Jesień wciśnięta do słoika razem z kiszonymi ogórkami, Jesień zagłuszona cykaniem świerszcza za kominem, krzykiem odlatujących gęsi, Jesień przeplatana szumem szuwarów nad opustoszałymi mazurskimi jeziorami, skrzypieniem samotnego pomostu , Jesień dźwięcząca dzwonieniem deszczu o szybę, zawodzeniem wiatru, stukotem okiennicy, trzaskaniem ognia na kominku, skrzypieniem bujanego fotela, szelestem przewracanych kartek książki i chrobotaniem myszy. Jesień stopiona w jedno ze smakiem jabłek, orzechów, śliwkowych powideł i ziemniaków pieczonych w ognisku, Jesień rozcieńczona w zapachu dymu i suszonych grzybów, unoszona nićmi babiego lata Wszystkim Diabołkom takiej jesieni życząc na spoczynek się udaję -rokita do usług [ukłon, piórko z czapki zamiata podłogę ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khy Khe, prosze o cisze, spiewam:D Happy birthday to you, happy birthaday to you Miss Tajger, happy birthday to you!!!!! To bylam ja M.M:P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tygrys, ile Ty masz latek? chcialam Ci przyniesc x Twoich ulubionych kwiatow [ulubione kwiaty Tygrysa] ale nie wiem ile, to masz 18:P Rokita, dziekuje za piekna jesien👄 Ninka, co Ty taka cicha jestes ostatnio? Zmeczona gwiazda? Melduj sie:D Gawronku, nie krowa ale ptak:P Gossika, moja wscieklizna i dolki czuja sie wylykendowane i wycalowane, dziekuje:) Donia, zdrowka zycze 👄 Misku, ale masz lobuziaka:D Cudne fotki, cudne:) Airku, Majorku, Ghana, Gio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :) żebyś zawsze dążyła do spełnienia swoich marzeń, a na drodze swojej spotykała dobrych ludzi :) aby poranki były piękne i aby każdy dzień przynosił coś dobrego, żebyś zawsze miała siłę to dostrzec, żebyś była po prostu szczęśliwa :) :) dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, chcialam Wam jeszcze napisac, ze wpadlam tu na chwilke przed praca, a z tej racji humor juz nie ten co w piatek, poczytalam sobie, podziamolilam i mi lepiej. Jak dobrze WAS miec. Ajalwiu oll ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chciałam iść spać... ale jak tygryskowi sto lat nie zaśpiewać ;) sto lat, sto lat!!! lub w wersji wojtusiowej \"lo la, lo la! niekijekije nam\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku aha no to sie troche pośpieszyłam .. no ale juz blizej chyba jak dalej :) a w sumie ten hipermarket tak nie daleko macie ... :P 👄 Tygrys super opis(jak zawsez zresztą ;) ) raz jeszcze STO LAT 🌼 Cinamonku to ja Ci tez dam serducho... a nie może nawet dwa :) ❤️ ❤️ dla wszyskich miłej nocki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę z życzeniami dla Pasiastej :-) Naprawdę muszę się pospieszyć, bo dzień już ku końcowi (sic!) się ma... 100 lat! i jeszcze dłużej, chwytliwych rąk, co to welony na każdym weselisku wyłapują (a własciwie, to chyba jedna udana próba wystarczy ;-) ), radości z siebie i przyjaciół, przyjaciół wśród przyjaciół, duuuużo czasu wolnego na egzotycznych plażach... i żeby nam drinków nigdy nie zabrakło :-) Raz i dwa! Całusów 102! Ps. A że nie chciałaś na Okęcie kiedyś przyjechać, to już wybaczyłem... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :D w sumie nie wiem po co ten uśmiech, jak wcale tak mi wesoło nie jest, jak to przy poniedziałku :P jeszcze to święto tak głupio przypada w czwartek, ale dobre i to, żeby do pracy nie iść. Szaro na dworze, nic mi się nie chcę, melancholia chyba mnie znowu dopada. Gio - bardzo mi przykro z powodu suni...ale będzie wszystko dobrze, znam kilka suczek, które na to chorowały i po operacji jest wszystko w porządku ❤️ Dermika, Cynamonek, Gawron, Gosikka, Linking - Czy Wy też macie po bokach takie zielone reklamy Vichy? Zaraz dostanę przez nie szału, ten zajefajny kolorek bije po oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×