Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

nie ma to jak gapą być Misiu 👄 szczęścia, radości i duuużo buziaczków dla Toni :D 🌼 Gio trzymam kciuki za Sambusię ❤️ A dużo tych kroplówek jeszcze? Air no właśnie.. mało smaczne.. ;) Ja nie kupuję, a zaczynam myśleć, żeby potem na tydzień przed panikować, co komu, gdzie i za ile!!! (heh trzeba zbierać :D ), no i jak mam kupić ;) Oo a mi się w końcu ten Twój link otworzył.. http://c14.wrzuta.pl/wi6544/84b9e3d0001dfbca47278f7b/Pooperacji?type=i&key=lXfxwvMzyc&ft=f ten drugi duużo zdrówka piesku :) Jeeny siedzi mi na kolanach i ciem pisać do taty.. i już mi dwa paluszki wskazujące wyciąga.. - już zaczynam mi mówi :D aaa paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie masz uprawnień do oglądania tej strony\" - nie moge Sambusi ogladac?? :( jakie znow prezenty? jeszcze jest mnoooooooooooooostwo czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Dziewczyny, o jakis swietach Wy mowicie, ja jade do Polski za 5 dni wiec z pustymi rekami nie wypada:P Stan po zakupach: bielizna sztuk jeden:P koczyki, spinka do wlosow i nawiedzilam solarium bo szaro-buro na dworze:P Prezentow jak nie bylo tak nie ma:P A propos swiat... Jasiek marudzi, ze chce plejstejszyn tszy. Zmora to straszna, bo chlop trzydziestoletni w moich oczach zabawkami takowymi bawic sie nie powinien, no moze od CZASU DO CZASU, a jezeli kupie, to juz sie od niej nie oderwie do nastepnej nowo odkrytej fascynacj:P co moze Mu troche zajac:P Dzis na pytanie -a co mi kupisz pod choinke? wypalil -PIERSCIONEK. Nie wiem czy zartowal czy nie, w kazdym razie szukam na gwalt pierscionka i pomyslu co by Mu moja wersje do glowy mlotkiem wklepac, zeby przypadkiem nie nabyl czegos, co dalekie jest mi do idealu... Tylko jak to zrobic, hm, ze tak powiem delikatnie ale stanowczo? Przeciez MU pod nos nie pokaze co mi sie podoba, bo kto wie, czy nie nabija mnie w butelke. Chyba Go upije i se powaznie pogadamy:P Lo matko, lece spac bo juz 12, paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze (do 12.XI.) trzymac kciuki, zeby wypalilo szkolenie i zebym wyjechala do Krakowa na dwa dni (19-20.XI.) Gio -> biedna Sambusia... bedzie dobrze, silny ma organizm, wiec wylize sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho! muszę się logistycznie przygotować :) bo w poprzednich latach... ;) Cinnamon heh to mój ostatnio przy oglądaniu zdalnie sterowanych aut (hehe) pokazał na duuże bmw (z 5ocm i powiedział, że mu mogę taką na Gwiazdkę kupić hehehe spoko, tylko niech mi da te 100zł na nią :D Ja jeszcze mogę się zastanawiać, bo wiem, że i dziecko skorzysta hehe. A on korzysta tez z tego i niby dla Gosi coś ogląda.. a sam chętnie też będzie się bawił :D Lepiej mu nie kupuj, bo \"nie będziesz mieć faceta\" ;) Z pierścionkiem to chyba tylko przy okazji.. np. oglądania gazety, w której akurat na jednej stronie są pierścionki :) Ja tak kiedyś z Pawłem, ale on podejrzewam, też był zainteresowany moim gustem.. chociaż to było jeszcze na początku naszego związku :D Gio ja i tak jestem pod wrażeniem \"szpitala dla zwierząt\".. Tygrysek :D Uciekam już chyba .. :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - będę trzymać kciuki, za Kraków i za Poznań też :D a rogale są taaaaaakie pyszne :P Cynamonek - może Jasiek poważnie myśli o pierścionku for You :) fajny prezent na Gwiazdkę. Tak jak Majorek mówi, subtelnie mu dawaj do zrozumienia co Ci się podoba, może jakiś katalog od niechcenia porzucony akurat otwarty na stronie z pięknym egzemplarzem :P Majorek - pomyśl co by się działo jakbyście mieli synka :) kolejki, autka i inne takie zabawki dla chłopców w różnym wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wina, wina daaaaaaaali... :D Air -> Poznan to nie problem, tylko akurat 11.11. nie ma zadnego sensownego polaczenia z rana :( Gawron -> żem w Kamienicy byla, poczytala i to jest cudne!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze da sie porwac!! Glownie dlatego Krakow wybralam i szybko zaklepalam, zeby zycie towarzyskie pouprawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, praca, praca - ale mysle juz o urlopie :) widze tylko ostatnie wpisy - Tygrys przyjezdza!!! Trzymam kciuki! dobrze ze to po weekendzie bo ja pracuje 17 i 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia dla Misia -nie wiem jakie święto, bo nie doczytałam jakoś ;) ale życzę szczęścia i spełnienia we wszelkich dziedzinach życia :D😘 Ninka, to już roczek ? ale ten czas...;) co to ja chciała jeszcze ? u mnie nic nowego, nic ciekawego, jesień i w ogóle tak wcześnie światło gaszą na dworze :( ale cmokam, ściskam i czytam Was na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina=> Królowo Sprzedaży :D:D Polecam ten podkład, także jeśli trzeba coś zatuszować :P:D Ja, mimo już nienastoletniego wieku :P mam z tym od czasu do czasu problemy i sprawdza sie znakomicie Tuszu tego nie miałam, ale 2000kalorii, i dawny stretch (a aktualnej nazwy nie pamiętam) tez bardzo lubiłam. I starczają na długo :) Airek=> Złapałam! 😘 :D Pytam niedyskretnie za Gawronożmijką - Co robiłaś w nocy? :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys byłby ze mnie dumny!!!! O 18.00 pływałam sobie na basenie, sama (!) zero ludzi...spokój...mysli i woda...SPOKÓJ...powtarzam...SPOKÓJ.. :) Potem sauna, znowu chwilka w basenie i .... o 20.00 dotarłam na step :) ostałam mega wycisk, wrócilam upocona i szczęśliwa jak norka!!!! Ja mam ostatnio chyba tyle energii, bo w koncu ruszyłam tłustą dupe i zaczęłam się ruszać :) Ale człowiek głupiiiiii i leniwyyyyyyy!!! A teraz śmigam jak Gumisie :) Gio- biedna psina!!! Musi się wykurowac , musi!!!! cynamonku- ja sie mam obrazic, ja? A ślij mi ten tusz, chętnie wypróbuję ;) Dziś nie kupiłam nic poza masłem do ciała Ziaja-mniaaaaam i peelingiem drobnoziarnistym. Do domu zwiozłam z milion reklamówek z zakupami, jak to wszystko wtaszczyłam na góre to moja niania się pyta: ja może pani pomoge w tych przygotowaniach, bo już po samych zakupach widac, że będzie mnóstwo pracy! Tak więc niania na szybko została wrobiona w gotowanie bigosu ;) Nie ma to jak delegowanie pracy ;) Mój D. się mnie boi....przyznał to otwarcie.... :) Chodzi o to mianowicie, że nie nadąza za mna od ponad miesiąca. Jestem dla niego: - za szybka - nieprzewidywalna - za bardzo pobudzona - a tak wogóle to chyba zaczęłam brać narkotyki, bo ciągle mnie nosi ;) HA, HA, HA!!!! Trudno, trudno.....a on z tego wszystkiego...zachorzał biedaczek..pluje, kaszle, charczy, kicha.....taaaaa....a my z Julka spimy we dwie w łózku, tatus spi na pieterku, bo cherla jak gruźlik.....taaaa..... Co by wam tu jeszcze...... Nie zdążyłam napisac tego reportażu co to mi go pomarańcze poleciły ......trudno.....nie moge wszystkiego robic...... 1.11 na cmentarzach....2.11 urlop przy garach...3-4.11 imprezki Julki......ale ten czas pędzi!!!! Gruby Misiu- ucałuj 5-cio latke slodko od wirtualnej cioci!! cała czwórka ma mega buziaka!!! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee, nie zauważyłam, ze jest jeszcze jedna strona :O:O:P Gawronku=> widziałam was obie i uważam, ze jesteś o wiele ładniejsza od rybaczówki :D Co do temperatury na wodą. Tata mojej koleżanki jest zapalonym wędkarzem i na podstawie znajomości z nim uważam, że to dziwny naród i inaczej odczuwa zimno ;):D On potrafi wypłynąc w listopadzie o czwartej nad ranem...Bez komentarza :O:D To Zebry tak fajnie gadały? :D Cynamnku=> Cudne posty :D Twoj sposób pisania o Jaśku mnie rozwala . Wogóle Jaśki sa super ! ;):D Zostaw otwartą stronkę w necie z pierścionkiem marzeń, albo jeśli macie wspólne "Ulubione" to zapisz w nich. Albo jeszcze lepiej ustaw stronę z pierścionkiem jako startową :D:D:D Musi sie domyśleć! :D:D:P Gio=> jaka mała biudula... :O Będzie coraz lepiej 😘 Misiu=> Dla Toni i całej trollowiej ekipy 😘🌻❤️ i duuużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wszystkim, sama zmachanam wielce Misiowatej Młodej 🌻 Królowej Sprzedaży- gratulejszyn :) Sambie i Gio- dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości:) Kluska- nie podejmiesz rybnego tematu? :D pozdrówka dla Diabłowa i tęskne wzdychanie za Saszką :o Szam :o Małą :o Gdzie jesteście? Kasiek a ty? Do zobaczenia jak będe miała o czym pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaaaaa ładnie do Was pisałam i wszystko skasowałam, do czego przyczyniło się to, że jestem już nieźle wstawiona :) z okazji zaduszek zapodałam sobie wzmocnione wino Bandera się nazywa i ma 17% alkoholu :D uwielbiam je. Nie powinnam już nic pisać, tylko iść spać, bo jutro mnie obudzą koło 6 rano, mama i babcia zwariowały i chcą być pierwsze na cmetarzu :P a w piątek do roboty. Dobrze, że weekend niedługo :D Całuję, nie mam siły już pisać....kocham Was wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) juz pózno ja jak zwylke na końcu ;) NINA Julka sie urodziła wtedy co ja :) Tylko kila lat póżniej :D:D STO LAT DLA NIEJ :) Misiu dla Twojej córeczki równiez :) A wędkarzem zapalonym jest mój tato ;) Ja go podziwiam upał ,deszcze, wiatr, zimno nie straszne mu ON JEDZIE SIE ODSTRESOWAC :D A mama moja bidulka no cóz.. musiała to polubić bo jak sie dzieci wyprowadziły to samemu całe dnie w domu kiepsko siedziec wiec sie przełamała i gania teraz od czasu do czasu z pobierakiem :P :D pozdrawiam macham 🖐️ i cmokam 👄 jutro smutny jak dla mnie dzień .. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr,zgubilam portfel, a we srode lece do Polski, buuuuuuu:((( Do tego temat pierscionka zakonczony, probowalam Johna wybadac, zazartowal? sobie glupio, wiec juz nie mysle, nie czekam, zapominam, zabraniam sobie chciec! Do tego pierwszy raz musialam kogos zwolnic i strasznie mi z tym zle:( Rozum mowi swoje, ale i tak mam wyrzuty sumienia. Nie czytalam jeszcze co u Was wiec tylko kiziam miziam porannie i zycze Wam lepszego dnia niz moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cudne Kobietki! 👄🌻 Jak ja lubię 1 listopada! Zawsze lubiłam i będę lubić. Żadne tam Halloween - obce, wulgarne, kiczowate! Zamglone i zadumane, nasze święto.... Policzyłam kiedyś bliskich mi ludzi, którzy odeszli na zawsze. Mnóstwo. Zaczynając od ojca, który zmarł, jak miałam3,5 roku, młodego, 34 letniego - co to za wiek na umieranie? A moja mama wtedy 32 letnia kobieta do dziś tęskni, nigdy z nikim się nie związała, nawet nie popatrzyła na innego Taka miłość to jest coś!.....Jest kogo wspominać i za kim tęsknić. Nie chcę wprowadzać smutku za wiele, tak bywa, że traci się ludzi raz na zawsze, dobrze, że jest dzień, kiedy się można w spokoju się pozastanawiać. Gosikka >> no i to jest odpowiedź, a nie jak AIR - wymijająca:D JESTEM piękniejsza od tej rybaczówki! :) Byłam tam w czerwcu. Żadne zdjęcia nie oddadzą urody tego miejsca, to prawda, no a gospodarze?! CUDOWNI ludzie:) I w ogóle ta wędkarska brać fajna:) Fipotopamy i filikoptery to słowa starszej Zebry:) Młodsza Zeberka jak tylko zaczęła gadać to wyartykułowała to swojego taty następujące zdanie: "NIE BĘDĘ ZDAWAŁ MATURY" :D:D:D (bez żadnego błędu i z prześlicznym "r") Tygrysku>>> No to zaklepuj sobie dla gawrona czas:) Ale się cieszę!:) A Kamienica....no pewno, że cudowne miejsce:) Odskocznia od realu i zabawa niesamowita:) Każdy może wejść i się pobawić z nami, wiesz Tygrysku? Zapytaj Kawowegowafelka, to Ci powie:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron, moze przy okazji Tygryskowego wbryknięcia i my się spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmonijka ustna, zwana organkami :) ileż radości! nie umieją grać, a grają :) i tańczą!!! i tak świętami powiało, bo zupełnie przypadkiem się kawałek pastorałki jakiejś usłyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) dzien byl/jest spokojny i refleksyjny... czasem tak nawet mnie trzeba... I moze Ghana dalaby rade dolaczyc?? ech, musi wypalic to szkolenie!! Cynamon -> a gdzie go zgubilas? moze jeszcze sie znajdzie? najwazniejsze, ze do Polski jedziesz! a gdzie ladujesz????? :D Donia -> kazdy inaczej sie odstresowuje... na mnie najlepiej dziala mega wycisk fizyczny... idealnie - na basenie :) Nina -> jestem z Ciebie dumna!!! energia ogromna bije od Twojego postu :D jestes super, the best i najlepsza!! kroliczek duracella to jest cienias przy Tobie ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORGANKI! :D to jak \"koniiik, mały koń na bieguuunach..\" :D Ja tam się nie zadumywam dzisiaj. Się zadumowywuję indywidualnie.Nie lubię zbiorowo :p Śledzę natomiast wędrówkę wirusów z jednego osobnika na drugiego i...cholewcia! jak je zatrzymać!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani.... U mnie....zabrakło tej zadumy....ciepła.... Z Julką na cmentarzu było za głośno, za tłoczno....ciągle w ruchu....moje dziecko odkryło chodzenie i teraz śmiga jak szalona! W domu biega sama, a w obcym terenie łazi trzymana za ....paluszek- taka z niej damulka :) Dermika- zapomniałam ostatnio napisac, bom doczytała, że ty też z 4.11 :) Sto lat!!!!!! To znaczy, że jest szansa by Julka wyrosła na taką fajną kobitkę jak ty, bo mnie wszyscy straszą, że z pierwszej połowy listopada to same czarne charaktery ;)! Jestem podminowana tym niedzielnym przyjęciem \"roczkowym\"....w sobotę będa sami przyjaciele, więc będzie baaardzo miło, ale w niedzielę...będa \"Państwo Wszystkowiedzący\" (rodzina) , moja biedna, chora siostra.....z którą jest nie najlepiej...buuuuuu.....smutno mi dzis było przy obiedzie.....zupełnie nie ma w niej radości życia....tak mi jej szkoda! Kiedyś to szalała za Julką, bawiła się z nią.....teraz obojetna na wszystko....musimy znowu uderzyc do lekarzy.... W związku z tym wszystkim jestem od dziś kłębkiem nerwów, pokłócilam się z D. bo on jak zwykle lekko do wszystkiego podchodzi z hasłem na ustach: jakoś to będzie! Ale jakie \"jakoś\"? Nie będzie \"jakoś \"tylko do dupy! Musze coś z tym zrobic...muszę.... Tak szczerze wam powiem, że niedobrze jest, gdy w związku są tak diametralnie różne bieguny: ja nagle mam mega powera, moja praca wymusza na mnie gotowość na ...200%...potem nie umiem się wyciszyc i dalej tak samo prężnie działam w domu....a mój małżon....SPOKOJNIEEEEEE, LENIWIEEEEEE.......na wszystko ma czas.....normalnie ...wkurza mnie to ostatnio tak, że czasem mam ochote walnąc go pałą przez łeb, by oprzytomniał....a może to ze mna jest już źle? Może to nie jest dobrze, że ciągle gdzies pędzę, czegos chcę, czegoś szukam? Dziś przeczytałam gdzies w necie zdanie, które bardzo mi się spodobało, bo powinnam je chyba wprowadzić w real: \"W życiu jest czas na łowienie ryb i na suszenie sieci\"....... Trzeba wyhamowac i znaleźc ten czas....na suszenie sieci, na zadumę, na TU i TERAZ..... Stałam nad pomnikiem mamy...i nie mogłam uwierzyć, że za chwilę będa 4 lata od jej śmierci....AŻ.4....AŻ..4 lata...to już tyle czasu! A mam wrażenie, że minęła chwila..... Też zawsze lubiłam to święto...do momentu JEJ śmierci.....potem kojarzyło mi się tylko ze smutkiem, tęsknotą..... Ale od roku znowu mi się dobrze kojarzy....rok temu stałam nad grobem mamuni i głaskałam swój spory brzuszek, czułam kopnięcia Julki...a 3 dni później Julka była już nami! Szkoda, że nigdy nie pozna babci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×