Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Jecie już pączki? Ja wciągnęłam 4 :) W żlobku nadal nieciekawie... Placzliwa ta moja Julka jest....ale ja tez taka bylam...podobno... Jutro miała zostać na cały dzien, ale opiekunka orzekla, że na to za wcześnie, zostanie do obiadu, a przed drzemką o 12.00 mam ją zabrać. Stopniowo wydlużamy czas.... Nie musze wam pisac, że mam lekkiego doła... Na gazeta.pl znalazlam forum z opiekunkami złobkowymi i naprawdę bardzo podniosły mnie na duchu... Ale i tak stres jest... Nie tak miało być...szkoda mi mojej niuni...chciałabym ją trzymac pod kloszem i w bezpiecznym otoczeniu domowym do 7 lat przynajmniej :) Wiem, że to niemądre, ale czuję, że to nie jest dobre dla Julki...ten żlobek... Ale nie mam wyjścia... Taki los... Dobra już nie smęce... Ide zjeśc jeszcze jednego pączka, może od cukru mi się humor poprawi ;) saszka-dziękuję za zainteresowanie, ale wiesz...mam uczucie, że Diabły to nie jest miejsce do pisania o Julkowych przypadkach :) Zrobię porządek na naszych listopadowkach , na forum i tam im będe smęcic, a co! Diabły to ja traktuje jako takie cieple, przytulne miejsce do wygadania się, \"odchamienia\", do rozmów o ksiązkach, filmach, przyjaźni i związkach...Dlatego czasem przecieram zdziwiona oczy, bo nagle do mnie dociera (pow pisach pomarańczek), że nas czytac mogą WSZYSCY :) ! I tak mam wrażenie, że za dużo wam smęce o mojej mlodej ;) Wybaczcie jakby co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) JUż spiłam kawkę i do niej dwa pączki :) W sumie już 3 sztuki zaliczone :) A Gosia korzystając, że pierwsza weszła do kuchni.. i zobaczyła co tam na wielkim talerzy kusi.. popodgryzała kilka sztuk i umorusała się likierem :D Nina 👄 też Kilera oglądaliśmy ;) i to dwa razy :) Jeśli chcesz, możesz wpaść do nas na Podłogę ;) Ja, gdy Gosia była w podobnym do Julki wieku.. też się zastanawiałam, jak to będzie z jej opieką (gdyby praca się trafiła), jak - nawet babcie - ktoś sobie z nią poradzi ;) z jej karmieniem i innymi sprawami.. ;) ;) Ja myślę, że na teraz musisz często rozmawiać z Julcią o żłobku, że zawsze ją odbierzesz itp.. że idzie się pobawić do dzieci, fajnymi zabawkami.. sa miłe panie.. blabla.. no wiesz o czym mówię.. :) Będzie dobrze.. musi być dobrze.. trzeba liczyć na nowe okoliczności.. itp itd :) Tygrysek wyglądasz, nie wyglądasz.. ale "nadajesz" ;) no wiesz.. te takie podświadome.. wibracje.. itp itd.. ;) hehe miejsc nie ma nie ze względu na ferie, ale i .. na walentynki :D Imbolc :D Gosikka ;) Kach a to ju styczeń się skończył.. faktycznie.. jakoś tak.. niezbyt wolno ;) Saszka pewnie, masz rację, w końcu Nina pisze o swoich uczuciach itp :) Buuuziole http://www.paczekdlaciebie.pl/804577 I pączek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w przyszla srode skoro swit wylatujemy :D :D :D a wracamy 13 :D :D ciesze sie jak glupia!!!!!!!!!!!! bedziemy w tym hotelu i mam AllInclusive :D AAAAAAAAA :D :D :D http://www.wezyrholidays.pl/m_hotel_opis.php?idreg=13&idhot=669&idlm=169718&typ=1&data=2008-01-16&pokoj=&nr_of=1096 zapewne we wtorek wyjde z pracy pozno w nocy, bo musze jedna sprawe zamknac ale kto by sie przejmowal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam nową stronę :D:D :P Gruby miś.. a po kappiszu pączki :) Tygrysek gratuluję udanych poszukiwań :D no no.. łaał.. ta plaża, drinki.. nono :) A hmm.. to Turcja, czy Egipt? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis wlasnie wrocilam z wyjazdu sluzbowego, jutro urlop- jeden dzien... nie jedziemy jednak na dluzej, ech moze sie uda w przyszlym tygodniu... to juzinna historia! tygyrs - alez masz bosko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja miałam poranno dostawę prosto do domu :) Jak co roku Paweł przed pracą leci do piekarni na końcu ulicy i kupuje stosy pączków :) (bo ma zamówienia od chłopaków z pracy :) ), część "moją" zostawia w domu, a resztę zabiera ze sobą do pracy hihihi Ghana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt -> Sharm el Sheik. zamierzam wspiac sie na gore Synaj i zwiedzic kalsztor sw. katarzyny a takze duzo nurkowac :D z tym wylegiwaniem sie na plazy moze byc problem, bo az takich upalow tam nie, ot powyzej 20 stopni... swoja droga ciekawe czy japonki i bikini dojda na czas ;) w kwestii paczkow zjadlam jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem:) Przybywam z odsiecza wszystkim nie mogacym oprzec sie pokusie kolejego paczka! Na zdrowie! za pozbawionego mozliwosci porzeszenia sie o kilka kolejnych nieszczesnych centrymetrow Cynamona, ktory tescowym obrzydliwym paczkom mowie Nie:P Aplikacja zlozona, prosze trzymac kciuki, choc w godzinach wciaz szalonych i za podobne pieniadze, to z nadzieja na odrobine wiecej szansy na samorozwoj. Tygrys, ale fajnie:) Ja zrezygnowalam z przedwalentynkowych zagramanicznych szalenstw bo nieoficjalnie planuje slub na grudzien:P wiec oszczedzamy, oszczedzamy. Nina, ja tam bardzo sobie cenie i lubie te Julinkowe zwierzenia❤️ Airku, kiedy wracasz? Mama nadzieje, ze masz sprzyjajaca pogode👄 Ghana, Kach, Majorek, Mis🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesćc
Tygrysku--> pozwoliłam sobie zobaczyć gdzie to się wybierasz i mam pytanie dotyczące całcyh kosztów tej wycieczki. Czy oprócz tych 959 zl są jeszcze wliczane jakieś opłaty lotniskowe itp. ? I jakimi tam pieniędzmi się posługują :D ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesćc
oczywiście te 959 to nie cena tylko numer oferty :P W takim razie ile taka przyjemnosć w caosci kosztuje?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie od razu w klubie byly paczki, takie mini - ubostwiam je i zjadlam w sumie z.... 10 [tylko troche mi wstyd] byly naprawde malenkie a pyszne :D dostalam pozwolenie na jedzenie, bo ponoc widac, ze schudlam :D do tego instruktrka powiedziala mi fajny komplement: \"ale masz ladne miesnie skosne brzucha\" :D hyhy nie brzuch, a skosne :D Cynamonku -> oooo to juz sa jakies plany - fajnie :D Pomaranczko -> echem, wole sie glosnie nie chwalic ile zaplacilam... powiedzmy, ze koszta zrekompensuje mi \"trzynastka\" ;) nie jest bardzo tanio ale i nie az tak drogo uwzgledniajac ALL i polozenie hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) podoba mi sie takie zycie: ide do pokoju a \"sasiad\" pyta sie mnie czy mam ochote na kawe :) oczywiscie nie odmowilam, bo ta kawa jest przepyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysie!!!!!! Ale ci zazdroszczę! Piękne widoki, ciepło, plaża....ehhh...... Pomarańczka niech sobie dokładnie prześledzi ceny na stronie biura, jaką podała Tygrysek- to będzie wiedziała co ile kosztuje ;) Od wczoraj wieczór była u nas taka wichura, że normalnie myślałam, że mi szyby powypadają z okien! Prąd wyłączyli, na ulicy też...ciemno, tylko huk wiatru wokół...brrrrr!!!! Dziś trauma w żłobku: Julka już czuje pismo nosem i pomimo mojego śpiewnego ćwierkania w stylu blond idiotki: \"Alez fajnie jest w tym żłobku, zaraz się będziesz bawić z dziećmi, tup, tup, tup...idziemy do dzieeeeciiiii, lalallaaaaaa\" - to moje dziecko nie dało się nabrac, tylko zaczęło regularnie wyć już przy zakładaniu kapci w szatni, a jak pani ja wzięła na salę to dopiero się zaczęło!!!! Boże! Ja staram się do tego podchodzić ROZUMOWO i RACJONALNIE, ale kuźwa jak tak moje dziecko płacze i to bądź, co bądź z mojej winy....to mi serce pęka na pół! Ma tam byc do 12.00, zabieram ją po obiedzie.... Nie wiem jak to będzie od poniedziałku, wtedy juz musi zostać na pierwszą drzemkę, bo ja wracam niedługo do pracy i nie moge po nią przyjeżdżac o 12.00! Widać już różnice w jej zachowaniu...zrobiła się bardziej płaczliwa, rozżalona, trzyma się tylko mnie, tatus nawet ją irytuje i uciekała wczoraj od niego do mnie na kolana.... Ehhhhh..... W nocy zaczęły się pobudki z płaczem, smutnie jest jakoś, ale TO MUSI KIEDYŚ MINĄĆ- Prawda???!!!!!! A jeszcze wczoraj dzwonił do mnie facet w sprawie pracy! Nie dawałam nigdzie oferty, on szuka po aktualnie pracującyh przedstawicielach....zaproponował mi spotkanie w sprawie pracy, podpytałam go delikatnie co i jak i okazuje się, że szuka kierownika regionalnego na dolny śląsk! Kasa super,w porównaniu do mojej aktualnej pensji, inne szczegóły do omówienia.... Ja wiem, że w moim horoskopie na 2008 rok było wyraźnie napisane, że to rok sukcesów zawodowych , ale ja jakoś nie ufam takim \"super\" ofertom. Spotkam się z nim po 10.02, ale nie zaryzykuję tej pracy , nie w tym momencie.... I nadal jestem chora, teraz to już przelazło na gardło, ledwie mówię .... Super nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> jeszcze nie tańczę ;)...to dopiero jutro :D A dziś body art. Taaaa...:P Zobaczymy :) Nina=> Myślę, że mała się przyzwyczai. To oczywiste, że protestuje :O Zdziwiłabym się, gdyby szła jak na skrzydłach. To jeszcze nie ten etap ;) Ale i na niego przyjdzie pora, zobaczysz :) A może w tej innej pracy mogłabyś bardziej decydować o swoim czasie? Wiem, na pewno o to spytasz :) A ja jeszcze dojadam faworki - dobre wyszły. Nawet mały jadł kilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja właśnie zjadłam dwa wczorajsze pączki do kawy :) ale.. eheh spryciulka ze mnie.. podgrzałam je troszkę w mikrofali hehe i były..ciepłe i świeże :P Pomarańczka to sobie sama może napisać do biura, zadzwonić.. i wypytać :P 🌼 Tygrysek góra Synaj... jak to brzmi.. poważnie i .. tak .. echh :D:D I się nie musisz tutaj tłuaczyć, bo każdy tutaj wie, że ciężko pracujesz, żeby sobie na to pozwolić :) Te pączki to nie zdążą Ci się odłożyć nawet, nie masz co się martwić:) (ja chyba wiem jakie to są, bo niedawno mieliśmy takie ;) ). Hmm znaczy \"drabinkę\" super masz? ;) 🌼 Cynamonek za samorozwój!! :)i za grudzień :D ❤️ Nina widzisz.. mimo tego, że to Ty ją zaprowadzasz i zostawiasz w żłobku, to jednak nie Ty ją irytujesz.. (swoją drogą ciekawa ta drażliwość na tatę). Całuję, ściskam 🌼 Przyjżyj się dokładnie tej ofercie, zapuść wici ;) itp.. może to faktycznie jest szansa na to, żeby jednak było lepiej - skoro to samo do Ciebie przyszło sama mówiłaś, że obecna praca już Ci tak nie odpowiada.. -No ale, to tylko rada, sama robisz ja uznasz za stosowne. 🌼 Gio ... a Majorek siedzi w tym zapyziałym mieszkaniu.. A czym to pachnie.. ? :P 🌼 Gosikka udanych ćwiczeń :) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gio ma ponad 1000 wpisów
na nowym forum, a tutaj tak malutko się udziela...tam ma czas a tu nie :( :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze przez okno jak samlot podchodzi do ladowania... juz za 4 dni to ja bede w takim samolocie siedziec :D Gio -> ja juz na walizkach? nie zartuj sobie :P na razie zrobilam w glowie szybka inwentaryzacje stanu posiadanych kosmetykow, zeby sie zorientowac co musze kupic ;) a pakowac sie bede we wtorek... Egipt, Egipt, przywioze Ci herbate, chcesz?? Gosikka -> faworki domowej roboty... ech dobre musza byc... Majorek -> drabinke?? niee jesli juz to okryta (jednak) delikatna warstwa tluszczyku :P po prostu przy jednym cwiczeniu ladnie mi sie te miesnie skosne (!) uwypuklily :) gora Synaj to ze 3h wchodzenia na noc po ciemku, bo ze szczytu podziwia sie wschod slonca :D Nineczka -> czemu nie zaryzkujesz? nie poddawaj sie tak latwo, idz na spotkanie, porozmawiaj, podpytaj sie jak masz kogo nieoficjalnie... skoro chca Cie podkupic to znaczy, ze im zalezy, moze jest o co powalczyc? przeciez zawsze mozesz negocjowac... duzy buziak dla Ciebie i Julki, niestety nie wiele wiecej moge zrobic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gio, może jednak ją pokochaj :D jak ona Ciebie! :D :D :D bo złość piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, odpuscic! zupelnie nie wiem czemu sie przejmujesz i w ogole reagujesz na te wpisy... jaka znow plytke??? wielbladow poszukam... czy ktos jeszcze cos chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja tez:) Hmm, czy ja wtedy nie bede w Polsce? Chyba juz nie, to Ty sobie Misiu jedz, a ja moge byc ciocia-opiekunka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek=> Tygrysek ma kaloryferek, nie drabinkę :D Tygrysek=>O body art powiem tak - wstydu nie było ;):D ale trochę muszę podłapać kondycji :D Nawet nieźle mi szło. Były ćwiczenia z 4 obszarów: ręce (ramiona), nogi, pośladki i uda, i brzuch. Taki miks aerobiku (dynamika i kroczki) + elementy jogi (wojownik, pies) jako wyjście do niektórych etapów. Ogolnie bardzo fajnie :) Czekam na salsę...to jurto :D Fajnie masz z tym wyjazdem :) Słońce, plaże...echhhh zazdroszę i cieszę się razem z tobą :) Fakt, faworki bardzo dobre powiem nieskromnie. Właśnie jak wóciłam z fitnessu mąż przygotował świeżo wyciskany sok z pomarańczy i....faworki na paterce :D Za faworki podziękowałam :P Gio=> ja jestem przeciwko przemocy, więc mogę ją pogłaskać...ze współczuciem :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrzełam sobie piwko z soczkiem (tak, PIWKO, już mogę, skończyłam łykaćantybiotyki), odegnałam siekierąhieny od kompa i wreszcie cały komp mój do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dięki za takiego pączka :( Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE: 25 minut pływać 30 minut skakać na skakance 35 minut biegać 1,5 godziny jeździć na rowerze 2 godziny robić makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Tygrysek wcale nie będziesz w takim siedzieć.. :P przynajmniej przez dwa tygodnie jeszcze :P Ty będziesz w takim który będzie startował :D Wiesz.. okazuje się, że tłuszczyk też potrzebny zwłąszcza, gdy nie chce się być zmarzlakiem.. ;) :P Hmm.. noca wchodzić na góre.. nieźle.. ;) Ja chce.. gorący piasek.. :P :) Gio z bazoki może być.. hmm.. chyba gdzieś tu powinna leżeć jeszcze.... ;) Gruby miś - bo złość piękności szkodzi - taa a pomarańczka od tego jadu niedługo zacznie wyglądać jak.. Hogata ze smerfów :D ;) (buhahaha ale mnie to rozbawiło :) ) Cynamon :) Gosikka taak chodziło mi właśnie o kaloryfer :D Czujesz sięwyćwiczona? ;) :P Hmm pogłaskać.. widłami? ;) :P :D Gio no kiedyś zmienię.. ;) Aaa tamto \"A czym to pachnie.. ? \" to chodziło o to, co do NInki napisałaś :P Chociaż tu.. mogłoby mieć lepszy zapach.. ;) Saszka i będziesz siedzieć do rana? :D hmm.. a nie chcesz dwugodzinnego makijażu? ;) Pomarańczka.. plose pani.. a ja mam gumę.. a Zosia nieee.. :P - jak małe dziecko normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszła won! Ty nie masz swojego życia, ze się cudzym karmisz? Nie odpowiadaj - to było pytanie retoryczne :P Majorek=> jutro, jakby mnie zakwasy nie chciały puścić na salsę ;)😘 Nie na salsę pójdę choćby nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×