Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

No już dobrze, bo wykasowali pomarańcza a poprzedniej strony nie odświeżałam :) Gosikka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaszę światło :) :P Dobranoc 😴 (dzisiaj zajęły mnie przedszkolne sprawy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help! odebralam (z poczty) japonki - ja nie umiem w tym chodzic!! spada z nogi, zeslizguje sie na boki... a sa taaakie ladne ;) czy powinna zdjac plastikowa otoczke z tego \"dżingsa\" co miedzy palce wchodzi? pomocy, mam dwa dni (bo w pon i wt to czasu nie bedzie), zeby nauczyc sie w nich chodzic!! http://img146.imageshack.us/img146/3255/298425912lj9.jpg Gio -> tym razem nie wiem czy bedzie plytka, bo w sumie to az tyle zwiedzania nie zaliczymy.... gora synaj i klasztor sw katarzyny - to na pewno! do tego nurkowanie i moze takie fajne calodniowe safari znalazlam (2h na wielbladach!!), wiec zdjecia powinny sie zmiescic w mailu :P Gosikka -> a ja zaraz mykam na latino, jakos bardziej mi pasuja te wloski rytmy od salsy czy samby ;) Majorek -> tak, noca na gore (z latakami!) po to, zeby ze szczytu moc wschod slonca podziwiac :D Saszka -> maila mialam dostac... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was :D wczoraj wróciłam, ale już nie wchodziłam na kompa. Poza tym w drodze powrotnej wpadliśmy do babci po kota i pokazywałam Jej zdjęcia na laptopie i zostawiłam kabel, więc mam jakieś pół godziny zanim mi laptop uśnie :P więc szybko się melduje i Was pozdrawiam. Było zarąbiście!!!! pogody nie było ale za to były stoki sztucznie naśnieżane, bardzo fajne trasy narciarskie, piwo tanie, ludzi mało, hotel wyjechany w kosmos, baseny, sauny, miejsca dla kucyka :P hehehe bardzo mi tam było dobrze. Internet znalazłam w recepcji, ale taka była beznadziejna klawiatura, że tylko raz weszłam i zrezygnowałam, ale lekko nie było :) teraz sprzątamy mieszkanie, bo nie wiem skąd przez tydzień naszej niebytności się tyle kurzu nazbierało. Mam dzisiaj imieniny, więc stawiam Beherovkę :D przywiozłam :) i zaraz lecę na poszukiwania HP, bo w tamtą stronę nie udało mi się kupić, moja mama dzisiaj od rana obleciała dwa markety na osiedlu, chciała mi w prezencie kupić i nie ma, więc jadę do Empiku :D Całuję Was i jak tylko odzyskam kabel, to wpadnę na dłużej i poczytam co się u Was działo jak mnie nie było, bo na razie wiem tylko, że Julka była smutna w żłobku, Tajger jedzie do Egiptu, a Cynamonek nie może spać w nocy :) Trzymajta się moje kochane cudne Diabliczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku=> 🖐️ :D Tygrysek=> ale ty masz duuuże porównanie, a ja wzięłam to, co mi po nazwie (no i częściowo twoim opisie) pasowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Tygrysku jak dla mnie to te japonki wyglądają na takie które mają zbyt śliską tą wkładkę wewnętrzną. Może z czasem, jak się wytrze (albo ci się noga spoci :P :D ) to się będą lepiej trzymały. Ale warto się pomęczyć, są bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za plytko wkladalam noge i dlatego tak mi klapcialy :D Air -> wszystkiego najwspanialszego!!! :D ale z beherovki zrezygnuje, bo nie lubie jej :P za to czekam na zdjecia ;) Gosikka -> dzisiaj kompletnie mi nie szlo na latino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio i leniwie :) Tygrysek japonki śliczne ;) takie właśnie.. egzotyczne :) a co do tego dynksa, to.. to nie wiem, bo to jest właśnie newralgiczny puknt japonek :) i jeśli ten plastik jst miękki i nie drapie, to może niech będzie, bo to pod spodem może bardziej urażać.. ;) ale to może Air powie lepiej :) - no tak mi się wydaje, że ona lepiej się na tym zna.. ;) ;) Hmm.. to będzie fajna wyprawa na tą górę.. chętnie zdjątka obejrzę.. ;) :P Air :D jesteś już! :) Tzn. że świetnie wypoczęłaś :) I korzystałaś z tych wszystkich przyjemności..? :) (następnym razem i kucyka zabierzesz? :D :P ) I jak HP upolowany? :) Z okazji imienin (noo tak.. heh a mój dzisiaj zapytał, czy czasem nie mam dziś imienin.. heeh.. no od niego nie spodziewałam się tego pytania, chociaż podejrzewałam, że może nie być pewny daty.. ;) ) 🌼 Wszystkiego cudownego, miłości, radości, super pracy, świetnej płacy.. i marzeń spełnienia ;) 🌼 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku=> wszystkeigo najlepszego 🌻 fajnej, nowej, inspirującej pracy i duuuzo miłości 😘 Tygrysku=> może to zależy od instruktorki, ale ta salsa solo mi się średnio podobała :) Niby fajnie - kroczki, coraz bardziej rozbudowany układ i na koniec 30 bab zatańczyło, ale (mimo, że ja nawet nieźle nadążałam :D:P ) trochę to za szybko było. Dziewczyna za mną (widziałam ja w lustrze) i parę innych osób miało ogromne problemy z układem i poszczególnymi krokami. Myślę, ze dlatego że za szybko przechodziła do następnego etapu. Fakt, różni ludzie mają różne wyczucie rytmu i ten rozdźwięk głównie z tego, ale.... A poza tym, a może przede wszystkim na body art czułam poszczgólne mięśnie pod koniec danego etapu (i to baaardzo :P:O:D )więc widzę więcej korzyści i mam więcej satysfakcji ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Harry Potter kupiony...zdjęcia się do Was wysyłają...dziękuję za życzenia...muszę odpocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sem. Najlepszego Air-ku:) Wszystkim dobrej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, Airku, ciesze sie, ze juz wrocilas❤️ i nie odpoczywaj, bo juz odpoczelas, a opowiadaj:) Ja szykuje sie do mojego polskiego urlopu i pomimo zawsze towarzyszacej ekscytacji, to mi smutno, rozdarta jestem, roztrzasam niepotrzebnie co by bylo gdyby... Gdybym wrocila, gdybym nie poznala Polowka, ... wiem, ze tylko strata czasu, ale nie moge sie oprzec pokusie, ze to cale nasze decydowanie opiera sie w wiekszej lub mniejszej mierze na pytaniu \'miec czy byc\' Wiec mam sobie spokojne jutro, kilka przyjemnosci nabytych droga kupna, KTOSIA, ale jest i druga strona medalu, bo i przeogromna samotnosc, niezrozumienie i tyle nieporozumien z racji innego wychowania, kultury, mentalnosci,.... i choc place podatki, mam dobra prace, mam swoj dom, to jestem i bede tu obca, caly moj swiat... Bardzo wiec w temacie nuce sobie Kasie Groniec -\'Ty, przed toba swiat, za toba ja, a za mna juz nikt\' Nocne monolagi polakow czas skonczyc:P wino tez pomalu sie konczy, pojde wiec spac. Caluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. jak czatowałąm, czy ktoś sie nie pojawi.. to cisza.. Jak przestałam.. to się pojawiły.. i poszły :) Rokita :D Cynamon 🌼 chyba coś Ci wyślę.. ;) Jak ja Cię dobrze rozumiem.. i mieć czy być, i nieporozumienia z racji innego wychowania, kultury, mentalnosci.., i ten nie mój dom.. ;) Tygrysk.. a wiesz, że poprzednim razem, zauważyłam świeży topik.. i sharmk.. coś tam.. :) i ktoś ciekawił się czy tam warto jechać itp.. I nie mówię teo, żebyś poradziła.. a raczej, że to pewnie Tobą zainspirowane... ciekawe.. może mamy naszą pomarańczkę jedną (tę ciekawską.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaćććć.... dalej układam zdjęcia na galeriach... ale durnowata robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D jest pieknie i slonecznie :D na zajeciach z tanca brzucha zbieralam zamowienia komu co przywiesc z Egiptu ;) glownie chusty (do tanca brzucha) dziewczyny chcialy ale dla instruktorki bede szukac plytki i specjalnej chusty :D dobrze, ze mam duzo miejsca w bagazu i wolne 10 kg do przepisowych 20 (juz sie wstepnie spakowalo, bo jutro i wtorek moge nie miec na to czasu :P). Air -> doradzisz mi co do japonek? zdejmowac ten plastik ze sznureczka co miedzy palce wchodzi? to jest taka jakby gruba plastikowa rurka, a pod spodem jest skorzany pasek... niby mnie nie obciera ale jakos dziwnie jest... zdjecia sa extra!! ten hotel rzeczywiscie super! skad go znalezliscie?? Cynamonku -> ❤️ moze z czasem, uda Ci sie to wszystko jakos poukladac... :) Gosikka -> u nas zawsze tak wyglada latino, uklad ktory sklada sie z 3 czy 4 blokow, ktore na koniec laczymy w calosc i szybkei tempo... rzadko kiedy wszystki, wszystko wychodzi ale zabawa i radosc jest, a o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy, moze mi ktos podpowiedziec jak usunac date ze zdjecia? blondynka se nie daje rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie trzeba, juz sobie poradzilam:) Aparat, drukarka, laptop, troche za duzo jak dla mnie:P A wszystko chorobcia przez ten dowod:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - oczywiście, że zdejmij ten plastik z japonek, ta rurka jest chyba po to, żeby było higienicznie przy przymierzaniu, ale to się potem zdejmuje :) to kiedy lecisz do tego Egiptu? w środę? szukałam Twojej kaktusowej herbaty w Czechach, ale nie było, była cała ściana Pickwicków, ale kaktusowej nie było, ja się w tych herbatach zakochałam, do śniadania i kolacji można sobie było zrobić herbatę, kawę, kakao, czekoladę, sok, a ja codziennie inne Pickwicki sobie zaparzałam i do domu też trochę tego kupiłam, ale tej jednej Twojej nie było. Hotel znaleźli nasi znajomi, z którymi jechaliśmy przez biuro podróży, część z nas było ze skierowania z polskiego biura, a część z biura niemieckiego i ci z niemieckiego biura dostali jedne godzinny masaż gratis i duuużą zniżkę na grotę solną. No i w cenie mieliśmy nocleg, dwa posiłki i wstęp do aquaparku, lunaparku, centrum rozrywkowo edukacyjnego. Cynamonek - no widzisz jaka jesteś dzielna :D ja nie mam pojęcia jak się obsługuje różne bardziej skomplikowane rzeczy niż pstryknięcie guziczkiem w aparacie. A\'propos aparatu, do dzisiaj nie naprawili aparatu taty, który mi przed końcem roku spadł na ziemi, więc na szczęście mieliśmy stary aparat cyfrowy, niestety zdjęcia jakieś takie niewyraźne niektóre wyszły, ale lepszy rydz niż nic, tak samo jak ze śniegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana:) Pozdrawiam Was cieplutko i zmykam spac, bo rano mam samolot, buziaki, papa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) :P Saszka ;) Tygrysek a hmm.. czy Ciebie to czasem nie zatrzymają na granicy.. bo będzie z tymi chustami pewnie wyglądała jak.. handlara.. hehe :P Cynamonek to już jutro przylatujesz? ;) Udanej, spokojenj podróży i pobytu u nas ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słuchajcie ;) Ogłaszam konkurs!! :) Potrzebuję pomysłu na moją stronę internetową - bo chcę zrobić sama i fajnie (na razie mam tylko szablon i duperele ;) ). Niestety nie wiem, co mogłabym na niej interesującego i obszernego umieścić (i wiedzieć coś o tym :) ) i coś od siebie (i siebie ;) ) z tego dać. Hmm.. zamotałam ? :D Za najfajniejszy pomysł będzie nagroda :D :classic_cool: :D Tym optyistycznym akcentem kończe na dziś :) (i gaszę światło??) i pędzę do wyra, zanim mi Anioł zaśnie.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujący i obszerny jest moim zdaniem słoń, ale nie wiem czy dokładnie o to ci chodziło. Chwyciła mnie smutacka nostalgia spowodowana zbyt bliskim kontaktem z portalem nasza-klasa. Odnalazło mnie kilka osób... stare zdjęcia... i chyba dorwały mnie nie tyle wspomnienia, co nadzieje i zamierzenia, które wtedy były oczywiste i klarowne... zamotałam, nie? jeszcze nie gaszę, jeszcze chwilkę posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. przepraszam,ze sie tak wcinam w topic, ale szukam Tajgery :) Co tam u Ciebie slonce? Wieki Cie 'nie widzialam' :P Ja sciagnelabym rurke z tych japonek :P (sama tak ze swoimi zrobilam :P) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment, bo mam urwanie głowy w pracy, w domu niespecjalnie i ogólnie humor do d.... dlatego: TYGRYSKU, proszę o jakiegoś ładnego małego skarabeusza i jak znajdziesz, jakąś niedrogą płytę z muzyką etniczną - uwielbiam:-) całuję wszystkie i spadam... Zuzia dała mi zadanie i nie wiem, jak je zrealizować...POMOCY... potrzebuję informacji o Warszawie - po angielsku, ale takim prostym angielsku, łopatologicznie co gdzie - zabytki i takie tam...Macie pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! w koncu jak jade do pracy to jest juz slonce :D nie wiem czy uda mi sie tutaj jeszcze dzisiaj zajrzec... stanowczo za duzo mam pracy i jeszcze mi dowalaja! fajnie, fajnie czas szybciej plynie ale jak ja to wszystko ogarne?? Szam -> zamowienie przyjete :) a na oficjalnej stronie patrzylas? sporo jest tam informacji, napisanych dosyc prostym jeyzkiem... http://um.warszawa.pl/index.php Do reszty macham lapka i biore sie za robote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) jestem w pracy, poczytałam pocztę i wystarczył tydzień, a ja już nie bardzo wiem co z czym...urlopy są zajefajne, ale te powroty :o grrrrr Tygrysek - miałam to samo uczucie jak jechałam do pracy, prosto w słońce, a starszy pan, który siedział obok mnie w autobusie powiedział, że dobrze jechać w stronę słońca, bo cieplej :) no i miał rację :D Rokita - :) też nie bardzo zakumałam o co Ci idzie :) Gio - hello :D 🌻 w jaki sposób to dziecko wyssało soki? :) Szam - niestety w Warszawie dawno nie byłam, nawet nie wiem gdzie jest syrenka :P Majorek - hmmm, nie wiem o czym może być Twoja strona, a czym się interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×