Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Cześć :) kolejny wiosenny dzień :D przyznam się, że wczoraj trochę zmarnowałam dzień, to znaczy nie byłam na żadnym spacerze, mimo, że pogoda sprzyjała, siedziałam w domu, czytałam, oglądałam dvd z wesela koleżanki i stwierdziłam, że nie mogę siebie oglądać na płytach czy kasetach, żenujące to dla mnie jest strasznie, głupie miny, a już najgorzej w czasie tańca, masakra :P wczoraj było mi dobrze z tym lenistwem, a dzisiaj żałuję, że ze słońca nie skorzystałam. W sobotę jak byłam na działce to pogoda była w kratkę...ale coś czuję, że zaczynam jojczyć i narzekać...bez sensu,..buuu, coś się mi niedobrego dzieje w głowie chyba z tą wiosną :P Tygrysek - a ja sobie tak po cichu planuję wycieczkę do Warszawy w kwietniu. Oczywiście myślę o jakimś weekendzie, jak coś już ustalę, to znaczy, jak wezmę tyłek w troki i się zdecyduję, bo ja się jak sójka za morze wybieram, to dam Ci znać, coś mi się wydaje, że Gio nie da rady się do nas dołączyć, bo mówiła, że musi wiedzieć wcześniej itp. ale zobaczymy jak będzie, najpierw muszę się u Was zjawić :P Ninka, Gosikka, Majorek, Ghana, Kasiek, Gruby Miś - 🌻 pozdrawiam, czytam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - ja też czekam na rozmowy, na razie szukam i składam papiery...mój kuzyn był na 30 rozmowach kwalifikacyjnych, aż go przyjęli, ale za to fajna praca, więc warto się męczyć i szukać, szukać, szkoda, że mi tak szybko mija zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, ja nawet wiem w który weekend :) 18-19-20.04 poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Saszka, dobry termin :D w nastepny weekend to juz sie zaczyna dlugi majowy weekend, wiec wyjezdzam! a na jutro juz sie umowilam z Nina :D :D zakrecona jestem okrutnie i najpierw jej napisalam, ze dzisiaj nie moge :( a Ninka od razu zadzwonila i mi tlumaczy, ze jutro bedzie w Wawie :D a jutro mam caaaly wieczor wolny :D :D :D w kwestii pracy, tez zaczynam przegladac ogloszenia... tak w ramach zabezpieczenia jesli w tej nie dostane wyrownania pensji do poziomu, ktory wszyscy maja... beda przyjmowac dwie nowe osoby i ja sie nie zgadzam, zeby nowi dostali na wejsciu duzo wiecej niz ja... takze albo podwyzka, albo bye, bye... jest mi dobrze, super atmosfera, ciekawa praca, ludzie wspaniali ale life is brutal i trzeba byc materialista... jesli gdzies dadza mi wiecej... no coz... Air -> alez damy Gio znac wczesniej, niech juz rezerwuje kwietniowe weekendy ;) Gio -> slyszysz? rezerwuj weekend dla Air :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
OK! W takim razie ja rezerwuję weekend 18,19,20 kwietnia na Warszawę i nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pozdrawiam poweekendowo :D Pięknie dziś, prawda? :) Chociaż ten wiatr.... :o Kasiek 1,5 tygodnia i dwie rozmowy? :) Możesz zacząć się martwić za pół roku.. ;) (hehe Tygrysek napisała identycznie). Zabirz choróbsko jakiemuś maluszkowi.. któraś pisała, że małe coś łapie.. :P Cynamon uciekaj tutaj :) Buziak Gosikka jaka propozycja.. ;) :D Nina 👄 dla mamy.. Od jakiegoś czasu mam coś takiego, że jak ktoś mówi, że idzie na cmentarz do kogoś, to ja automatycznie wręcz myślę: \"to pozdrów go/ją ode mnie\".. ;) (nie obraź się). Ghana taa okres.. ;) Tygrysek oo tym razem impreza indyjska hehe nieźle :D Air to następnym razem idź z książką na balkon (masz balkon?) ;) Saszka :) coś czuję, że będziesz mieć niezły nalot na targach :) Dziewczny Ci ruch przy stoisku podniosą.. hihi :) Aaa a ja dzisiaj siedzę sobie bez szlafroczka mojego dyżurnego :D To miła odmiana.. hihi Jutro 1 kwietnia - zaczynają się zapisy do przedszkoli. W Łodzi uruchomili zapisy elektroniczne, z czego cieszę się bardzo ;) :P Chociaż jest dużo głosów na nie.. Fakt faktem, że ruszyli z tematem dopiero na ok miesiąc przed naborem, ale.. mam nadzieję, że będzie ok. Powinnam jeszcze pójść obejrzeć chociaż to trzecie (na mojej liście wyboru) przedszkole, które musiałam na nowo wybierać (bo wcześniej miałam integracyjne, ale.. tam inaczej zapisy i z resztą..). Obejrzeć z zewnątrz i zobaczyć, gdzie dokładnie jest, bo wybrałam je.. patrząc na mapie, które jest najbliżej (oprócz tych dwóch pierwszych). hmm.. zrozumiale napisałam.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - tak, mam balkon, tylko boję się, że mi kot wyskoczy, więc bym się na czytaniu nie mogła skupić :) Z przedszkolami jest podobno problem, bo mało jest miejsc, a dzieci dużo. W Poznaniu jest masakra na tych dużych osiedlach...może to pomysł na biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-jutro plotkujemy z Tygrysem! Nie moge się doczekac, nie lubie siedzieć w hotelu i udawać, że świetnie się bawie w nudnym towarzystwie ludzi, którzy ciagle narzekają....jądrzą....masakra! Pójdziemy z Tygrysem na ploty i od razu bedzie mi się micha cieszyc całą środę. Chetnie bym się z wami spotkała w ten weekend kwietniowy, ale...nie mogę....Daniel juz i tak ciągle siedzi z Julką... W ten weekend jedziemy wszyscy do mojej rodzinki na wieś...już widze jak młoda oszaleje na widok kur, kaczek, psów i kotków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio-gratulacje! teraz to już jesteś pelnoetatową babcią :) Ej, ej...chyba już oszalalaś totalnie ze szczęścia, bo przecież w 2 mcu ciązy nie możesz wiedzieć, że K. będzie miała synka :) Chyba, że coś wyczarowałaś ;) To K. chyba juz odstawila Pati od piersi, skoro się udalo ponownie zafasolkować? Pytam, bo wiem, że to był kłopot...mała cyckowała na całego nawet w nocy. Napisz coś więcej co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) :D :) :D SUPEROWO! Gio, gratuluję przebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(no to szanse na odzyskanie Gio dla naszej rzeczywistości maleją do zera) Gratulacje! to teraz już nie zipniesz :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaaaaaaajcie :D zeby uczcic wiosne przyszlam do pracy w spodniczce a zmiast kurtki sztruksowa marynarka i... nie zmarzlam :D serio, serio!! Fakt, Gio pewnie wpadnie od swieta pod lozko, bo w koncu bycie Babcia dla trojki wnuczat to nie byle co ;) Gio -> gratuluje 🌻 🌻 🌻 Ninka -> nic sie nie boj, Gio juz od dawna wie, jakiej plci beda wnuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahaha :) dobre dobre z tym, że Gio już od dawna wie jakiej płci będą wnuki :D też chciałabym mieć taką pewność co do przyszłości, ilu nerwów i niepewności mogłabym sobie zaoszczędzić :P Tygrysek - ja też nie zmarzłam, co więcej nawet się zgrzałam i po drodze się rozbierałam, więc do pracy dotarłam z płaszczem przewieszonym przez ramię :D cudowne jest takie ciepełko, szkoda, że już jutro ma padać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - gratulacje!!! Dobrze, że wszystko w porządku! Ależ masz super! Tyle radości! A co ty masz za ślub znowu? Tygrys - ja dziś idę atakować jakieś ciucholandy, bo wogóle nie mam spódnic - może coś znajdę, bo mnie naszło, żeby w taką pogodę też wyjść w spódnicy! A wczoraj byłam na spacerze w lasku wolskim - tak pięknie kwitną zawilce superaśnie, pięknie i zachwycająco i pusto było, więc wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to swinka!!!!!!! okrutna jest!!!! przed chwila mi napisala, ze ma jakies spotkanie i nie da rady sie spotkac, to jej odpisalam, ze szkoda, bo chcialam ja porwac do Bollywood\'u... i co ta kobieta bez serca na to?? dzwoni i smiejac sie: \"Prima aprilis\" :D :P Air -> znam bash\'a, znam i czesto podczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka macie date na komorce/zegarku? bo moj sprzet robi sobie ze mnie "jaja" i nadal mam poniedzialek 31.03. :P zeby bylo zabawniej nie tylko u mnie jest taka data ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahaha brawo Ninka :) nabrała Tygrysa, nabrała Tygrysa :D Tygrysek - ja mam na komórce 01.04 i godzinę też dobrą, bo sama ją przestawiłam :P Ciekawa jestem, czy mnie ktoś dzisiaj nabierze, bo ja jestem dość podatna, ale chyba na razie nikt nie próbował. Choć mój kolega napisał sms, że będzie ochroniarzem przy ujęciu wody dla miasta...hmmm niby brzmi dziwnie, ale to też \"dziwny\" chłopak, więc mało rzeczy z nim związanych mnie dziwi :) no i zarzeka się, że to nie żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -SUPER! :D 😍 a poza tym? Żądam wiadomości! najlepiej coś długiego i budującego. I nie mam na myśli rynny.Ale moze być i niebudujące byle do mnie i z uczuciem. NIKT MNIE NIE KOCHA :(:(:( Niech mnie ktoś przytuli !~:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokito, mis przytuli, do wielkiej piersi swej :p a budujący, choć niedługi to mój krzyś jest, bardzo zakręcony, by wszystko się udało :) ja tymczasem "zakręcam" się w chrzciny ;) już wylicytowałam garnitur, a teraz trzeba się tysiącem formalności zająć, bo chrzcimy w nie naszej parafii... a co jeszcze budujące? no ćwiczenia różnych grup mięśni, oczywiście :p gio, że mój małżonek zawsze od poczęcia wiedział, kogo zrobiliśmy to rozumiem, ale babcia??? tak, czy siak gratulacje! ale moja mam to w ubiegłym roku tylku nowych wnuków "dorobiła" się w ciągu 6. mies. :p ninko, wspominałaś o karmieniu pati przez kasię, ja też karmiłam będąc w ciąży, ale niezbyt długo, zośka się sama odstawiła, w jakiś miesiąc po tym, jak "odkryłam", że się tonia zalęgła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylo!!! chcialam zaprosic Nine do Bollywood ale bylo zamkniete :( wiec zastosowalam plan B i wyladowalysmy w b. fajnej balkanskiej knajpie, gdzie orkiestra grala na zywo, jedzonko jest przepyszne a kelnerzy przystojni i usmiechnieci.... zrobili nam (nie tylko nam, wszystkim klientom numer), jak tylko usiadlysmy pojawilo sie dwoch panow w strojach ludowych (takie dlugie czarne szaty) i postanawilo przed nami koszyczek z chlebem oraz deske z.... nozem oraz ogorkiem i marchewka :D ciutek sie zdziwilysmy ale co kraj do obyczaj ;) tylko gdy Ninka chciala kawalek chleba ulamac okazalo sie, ze jets on twardy jak kamien! to byl taki prima-aprilisowy zart :D naprawde smiesznie bylo :D pozniej kelner nam opowiedzial, ze ktos musial byc b. glodny bo jakis gosc zjadl ten chleb - kamien.... hyhyhy ;) :D szybko nam 3h uplynely... i bylo malo, jak zwykle... stanowczo trzeba zrobic porzadny, weekendowy zlot!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rokita - duuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżyyyyyyyyyyyyyyyyy buziak dla Ciebie 👄 jak to nikt nie kocha? my się tu wszyscy przecież kochamy jak na Towarzystwo Wzajemnej Adoracji przystało :) Tygrysek - fajowo z tym chlebkiem, ale ja też bym chyba zjadła :P hahaha a ja byłam na piwie z kumplem, który miał przepyszne cukierki i wszystkie zjedliśmy do tego piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitka, jak cię można nie kochać :D😘 za tyle mądrych, ciepłych słów tu i by email :) Ja jestem budująca :P, bo już mi w ciągu dzisiejszego dnia pół parteru postawili, drugie pół jutro :D Czy to nie budujące? ;):D Buźka i się nie smutaj, tylko pisaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie, skompliowane i kręte??? znalazłoby się kilka sztuk różnych. na twoje szczęście mail na wp sięnie otwiera, więc bełkotu nie będzie, idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×