Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

majorek, u ciebie chirurdzy sa o 21??? bo ja się wczoraj na chirurgów spóźniłam... wróciłam do domu, odgrzałam obiad, siadła m spokojnie zadowolona oglądać i ... załapałam się na 2 ostatnie sceny :( Teraz na 11 kicam paskudne sprawsko załatwiać, o pozytywne myśli proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zaglądam na chwilę, bo muszę tego pita wypełnić :o tzn. zera powstawiać według pustego wzoru z programu... Saszka tak, o 21 a potem jeszcze w tygodniu są powtórki, a na czym Ty oglądasz? i który sezon? :) Trzymam kciuki. Zaraz sama lecę do U.S. 😠 i zastanawiam się, czy z wózkiem, czy bez.. czy tramwajem, czy na pieszo... łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) mamy dzisiaj w pracy \"jajeczko\", niby fajnie ale to oznacza, ze musze sie powaznie sprezac ze wszystkim sprawami, zeby zalatwic co musi byc zalatwione ;) Gosikka, Misiu - > ja sie tez wczoraj dwie godziny fitnessowalam (18:30 - 20:30) :) Ninka -> nawet nie wiesz jak bardzo jest mi lepiej na sercu i duszy, gdy znow widze Twoje wpisy, do tego sa takie optymistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dzisiaj swoje swieto maja Kaszubowie, obchodzimy Dzien Jednosci Kaszubow, a takze... uwaga, uwaga Dzien Oświadczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł :D Co do pitów, to ja się muszę do księgowej uśmiechnąć, żeby mi to wypełniła, bo ja niestety nie wiem co się z tym robi, ale to dobra kobieta, więc mi pomoże. Wczoraj mi chirurdzy mignęli koło 23 gdzieś, ale nie pamiętam na jakim programie. Ja za to namiętnie oglądam Dr Housa na AXN i na TVP2 w czwartki, lubię seriale o szpitalach i lekarzach :) Wychodziłam z domu i świeciło słońce, zabrałam nawet okulary przeciwsłoneczne. Jeszcze dobrze nie dotarłam do pracy, a już zaczął padać śnieg, a teraz już drzewa są białe :) jak tak dalej pójdzie to na Wielkanoc będzie lepsza zima niż na Boże Narodzenie. Co za świat. A ja mam \"jajeczko\" w piątek. Tygrysek, a Wy macie dzisiaj, czy to znaczy, że przed świętami wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie... wybitnie mi sie nie chce! na szczescie najwazniejsza sprawe juz zalatwilam :D Air -> tjaa wolne... na piatek kilka osob wzielo wolne, a w czwartek nie ma wolnej sali na nasza imprezke, wiec wypadlo na srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. jestem już :) wkurzona, że hej..!! ale teraz już tylko na Gośkę, bo mi spać nie chce.. zmarnowałam tylko swój czas na jej usypianie. chociaż sama przysnęłam kilkanaście minut. A wracając do mojego tematu :) Pojechałam, załatwiłam uff i.. nigdy więcej!! Wzięłam wózek, pojechałam mpk. Potem Gosia po śniegu chodziła, ale... w urzędzie.. była makabryczna. Ja jeszcze wypełniałam nip3 czy tam coś, bo jeszcze od czasu zmiany dowodu nie wprowadzili zmian. A ta mi prawie w ryk i truje o czapce, zurtce.. jeeenyy Wcisnęłam się do kolejki :P no ale w końcu jestem z dzieckiem nie? Ten, który mnie wpuścił powiedział, że on też mógłby z pierwszeństwem, bo chory, po operacji, coś tam, no to ja mówię, niech idzie. Jeszcze, że tam ciężarna siedzi i czeka w kolejce.. No cóż.. Ale już mi się zaczęło robić, a jeszcza to moje dziecko już zaczynało ryczeć.. grr.. uspokajałam i ją i siebie, bo też mało brakowało, żeby i mnie poleciało (jak ja tego u siebie nie lubię!! beznadziejna rekacja organizmu :o ;) ). Oczywiście odeszłam z tej kolejki. No i potem znów musiałam pytac, ale kobitka się zgodziłą (chociaż szczęśliwa nie była). No w sumie.. rzadko korzystam z okazji pierwszeństwa.. bo to też takie niezręczne.. a jeśli ktoś inny tego nie robi, no cóż... a co mnie to :) Takie mamy społeczeństwo zresztą..Jeden sam się odezwie, żeby bez kolejki a inny.. w duchu nawrzuca.. ? Potem jeszcze samo to zaświadczenie.. wypełnianie.. podchodziłam też kilka razy, bo się musiałam telefonicznie dopytać i szczegóły itp.. Nina hehe święta w zakonie ;) Hmm a tak z ciekawości, co kupuje się osobm duchownym? :) Saszka a Ty jak? pozytywnie załatwione? Tygrysek dzień Oświadczyn.. hehe.. Air my teraz mamy nowy kanał Comedy Central i tam jest też o lekrzach seriał, coś jak parodia Chirurgów :) ale bardzo fajny :) Aha, a u nas nocą zima przyszła :) auto caałe zasypane i okna też :) W dzień trochętego zeszło przez temperaturę i słońce, ale właśnie pada śnieg i słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, mam to comedy central (znalazlam przypadkiem kilka tygodni temu) i parę innych, ale jakoś nie mam czasu i weny śledzić serialu, nawet fajnego. To wymaga większej systematyczności większej nież fitness ;) Tygrysku ;)[pręży trojgłowy] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRojglowy czy triceps? bo triceps jest nam, kobietom, najtrudniej wypracowac ;) uff bo tych wszystkich pysznosciach, chyba bede musiala dzisiaj nie na 2 a na 3h isc na fitness, zeby pospalac wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nieważne :P napisałam, że pręży, a nie że jest wypracowany :D:D:D;) Ja tylko na godzinę. Mąż własnie wyszedł i wróci po 18, więc się nie załapię na fat burning :O:) Ale będzie BBS :D z Anią, którą bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pity moge pwoypelniac, chyba ze macie duzo ulg, to wtedy sie troche gubie, i nie mumiem jak ktos jest na liniowym, a tak w innych opcjach to ja to nawet lubie - wiem, wiem, jestem stuknieta, ale co tam :) Siedze w pracy i umieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka ja na Comedy c też nie śledzę tak jak Chirurgów, czy Gotowe na wszystko - w tych nie mogę przegapić żadnego odcinka :) A np. Hożych doktorów na CC i to, co po nich leci oglądam czasem - to jest taki pewniak, jak na innych kanałach nic nie ma około godz 20 :) Tygrysek i ile godzin dziś? heh.. muszę zrobić brzuszki, muszę zrobić brzuszki.. (tylko.. ;) ).. A może triceratops? ;) ;) :D Ghana 👄 już pita oddałam, dzięki :) hehe Nie jesteś stuknięta, ale potrzebna! :) Nie umieraj.. uciekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale nie mam siły pisac co u nas.... Przeczytałam wszystko, pozdrawiam was. Jutro idę do lekarza , mam okropny ból zatok, jakies zapalenie się wdało....kuźwa! Musze to skontrolowac, nigdy nie miałam takiego zapalenia-boli jak szlag! To pewnie powiklania po tym zasranym przeziębieniu, które się ciagnie za mna od grudnia.... Jak nie urok to....... Dziś od 6.00 na nogach, do 18.00 w trasie....ja chyba przegięłam to skondensowanie pracy, ale pocieszam się urlopem :) Rozpracowuję waznego klienta, mam na niego zagiąc parol...szukam dojścia ;) Widoki są niezłe ;) Klient też NIEZŁY :) Jutro się odezwe. Do piatku musze być zdrowa!!!!! o 11.00 wyjeżdżamy :) P.S Majorku dla przełożonej zakonnic kupuje wielki kosz, a do niego wkładam polskie słodycze-one się zabijaja za naszym Wedlowskim Ptasim Mleczkiem (chociaz ja wolę Milka) oraz za Michałkami, Kukułkami i Wawelem ;) Dorzucę kurczaka pluszankę ;) Opakuję pieknie folią przezroczystą i będzie git! Dla zwariowanej zakonnicy już mam zamówienie: olejki zapachowe do kominka, od dwóch lat dostaje u nas zapas na kilka mcy, bo ona kocha te kominkowe szaleństwa, a do tego płyta CD z muzyka relaksacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja mogę sobie na te zatoki zafundowac parówkę z rumianku? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, ja zupełnie nie znam rozkładu jazdy na tym kanale, więc nic mi nie mówią te tytuły :D Po prostu wiem, że mam CC, nawet nie wiem na którym kanale. Musiałabym przelecieć ;):D Misiu- Brzuch, posladki, uda. :) Na początku daje nam \"wycisk\" aerobowy przez jakieś 20-30 min a potem izotoniczne, głównie na matach (brzuszki na 100 sposobów, na wew i zew uda, poślady... i specjalnie na moją prośbę na schaby, zwane przez innych pieszczotliwie \"boczkami\" :P ) Fajnie, szkoda tylko że na fatburning się nie zalapałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już wiem :) u nas to się inaczej nazywa :p wczoraj sam szef w zastępstwie za monikę prowadził i koleżanki narzekały, że za ostro ;) ale ja lubię jak on zastępuje :p bo wtedy się nie da opieprzać ani nic ;) no i te jego ruchy ;) nie będę owijać w bawełnę, na homoseksualnego wygląda :p dziś planowałam zobaczyć, jak pilates u nas w klubie wygląda... ale nie poszłam :p bo musiałam aukcje na allegro wygrać ;) w końcu ustaliliśmy, kiedy będziemy z rodzeństwem moim dzieci chrzcić i licytowałam ostro garnitur dla maćka :D taki sam, jak ma wojtuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wczoraj mi sie wszystko zawalilo, a pozniej jeden maly smsm i poplakalam sie z ulgi... kiedys wam opowiem... ale nerwy to juz mam poszargane... a i dalej jestem o suchym chlbie i herbacie... dlaczego nie chca mi wyciac woreczka zolciowego???? wrocilabym do zycia!! a tak to cholera jeden atak i juz 1,5 tygodnia postu i caly czas mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Melduję się i znikam do roboty, bo dzisiaj chcę wyjść wcześniej, a jutro tylko \"jajeczko\" i spadam do domu, więc muszę zrobić tak, żeby szef nie miał okazji znaleźć czegoś co trzeba jeszcze pilnie zrobić :) Pita trzeba oddać do końca kwietnia prawda? kurczę, mam nadzieję, że zdążę :P Misiu, szkoda, że mam do Ciebie daleko bo bym się uśmiechnęła o to wypełnienie, mój pit jest najzwyklejszy w świecie :) a księgowa moja jest zakręcona i ma masę spraw, mam nadzieję, że mnie gdzieś wciśnie :) Ninka - kuruj się :D ❤️ uwielbiam takie prezenty spożywcze :) takie fajne kosze są w marketach, a we wtorek byłam w kawiarni i babeczka przy stoliku obok odebrała komórkę i się okazało, że właśnie wygrała w jakimś konkursie Almy = tego marketu i wygrała kosz na święta o wartości 2.000 zł! to jest wygrana, nie? :D Pozdrawiam wszystkich i choć nie chce mi się potwornie idę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie informuje, ze od 6:48 mamy WIOSNE (nawet pomimo sniegu padajacego za oknem :P) do tego jest co dzisiaj swietowac: Swiatowy Dzien Inwalidow i Osob Niepelnosprawnych (warto o tym pomyslec) Dzien Frankofonii -> obchodzony jest przez panstwa francuskojęzyczne z całego świata 20 marca, w rocznicę powstania Międzynarodowej Organizacji ds. Frankofonii Międzynarodowy Dzień Astrologii -> obchodzony co prawda glownie w USA ale zawsze swieto. Data ta zwiazana jest z wejsciem Slonca do znaku Barana. a takze Dzien Bez Miesa :) Air -> ech mnie czeka dzisiaj ciezki dzien... i nie wyjde wczesniej a pozniej, bo po pracy mam nieoficjalne \"jajeczko\"... tylko, ze ja zostane na chwile i nie bede pic, bo zalezy mi na fitnessie, czwartek lubie :D Ghana -> czyli jest to historia z happy endem? powiedz co sie stalo ❤️ Gruby Mis -> ABT, ABB czy BBS to jedno i to sami ;) ja tych zajec nie lubie, za statyczne i nie ukrywam, ze nie lubie brzuchow :P ale robie, wiec efekty sa ;) Majorek -> wczoraj jednak 2h ale dzisiaj juz 3h :) Ninka -> stanowczo do lekarza marsz!! choroby akysz, akysz Ninka ma byc jutro zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - parówki z rumianku jak najbardziej, ale za tygryskiem twierdze że lepszy lekarz :) Ghana - trzymaj sie dzielnie ❤️ alboo mniej dzielnie ❤️ ale sie trzymaj ❤️ Kluska, co u Rokity?, ta małpa nic nie pisze :P , a ja mam kłopoty z pocztą i nie wiem czy nie pisze czy do mnie nie dochodzi i czy moje dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl ciezki dzien pracy... dobrze, ze zaraz sie rozpocznie sportowa czesc dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj byłyśmy na sankach :) I zjeżdżało dziecko na sankach z górki :) I bałwana lepiłyśmy.. :) Co pawda te sanki musiałam tachać tam i z powrotem, gdzie nie dało się ich używać normalnie :) Nina 🌼 zdrówka! Fajny pomysł z tym koszem, niby to takie \"oficjalne\" , a jednak porządane przez obdarowywaną :D Super ;) Gosikka dwa pierwsze seriale są ogólnodostepne, Polsat czy inne.. A to ostatnie, to podałam, gdybyś przypadkiem tam trafiła, to będziesz wiedziała co i jak :) :P Miś garnitur .. hoho :D Dawaj linka :) Ghana ❤️ oby do przodu :) Polecam książkę http://www.samoleczeniebsm.pl/ naprawdę pomaga :) Air tak, do końca kwietnia ;) To babeczka będzie mieć fajne święta ;) Tygrysek Dzień Bez Mięsa to coś dla mnie :D:D Saszka ja te ciekawam, co u Rokity :) http://www.bobovita.com.pl/swieta/?h=c2d0f6591bf36b8eabb494767d15fb98 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) Rokita kuruje kolanko zbolałe - mam nadzieję, że mi patelnią przez łeb nie da za donosicielstwo ;) A ja żegnam się na święta, niech będą piękne, zdrowe (Ninka, Ghana i Rokitka 🌼), leniwe lub aktywne (Tygrys ;) ), spokojne i z wiosną w sercach :) Wręczam każdej bukiet żonkili, całuję w czółko i wdepnę po świętach zobaczyć czy się bardzo obżarłyście :P ❤️ :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa..lepszy lekarz mówicie? ;) I Byłam! I o mało co nie dałam babie w łeb, bo mnie tak wkurw.... , że ciśnienie miałam zapewne około 180!!! Wchodze, mówię co mi dolega, a ta: ależ co mi pani opowiada, jakie zatoki?jaki ból?PANI TAK ZDROWO WYGLĄDA!!!! No żesz kurwa! To ma wygladac jak wychlastana po ryju patologia? Zasiskając mocno zeby wysyczałam, by szanowna pani doktor rzuciła okiem w moją karte, bo u lekarki, u której ZAWSZE sie lecze ( a której dziś na moje nieszczęście nie ma) mam całą historię chorowania od grudnia, włacznie z antybiotykiem. Pani szanowna doktor dala mi skierowanie na RTG zatok i ...tyle! RTG zrobiłam, wyniki w środe, a do tego czasu to nałykam się IBUPROMU i ocipieję. Pocieszam się, że u zwariowanej zakonnicy jest taka lampa rozgrzewająca, daje czerowne światlo i podobno niesamowicie działa. Może mi pomoże ;) I Julka zaczęla znowu kichać :( I smarkac, a nie wychodzi z domu wcale, bo do wtorku nie może za bardzo.... Może to od zebów, bo jej teraz 4 wychodza na raz.... Kochani- jutro rano wyjeżdżamy, więc tutaj wam chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia, spokoju, smakowitości, odpoczynku.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko, łącze się w bólu :o odpuśvciłam dziś fitness, MIGRENA KOSZMAR!!! kwa mać, niech trollęta już się zamkną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://super-smiech.blogspot.com/2008/03/wielkanocne-malowanie-jaj.html zobaczcie, co znalazłam w sieci na różnych stronach z życzeniami :D:D:D Kluska udanego wyjazdu!! Nina jejku.. Ci lekarze, to czasami... ech.. szkoda słów.. Udaneo wyjazdu! i szybkiego wyleczenia :) Miś Ty nie siedź przy kompie, bo to jeszcze gorzej, idź się połóż.. a trollętom.. daj coś do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, mam nadzieję, że już śpią :) A o której zwykle się "zamykają"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyszlo, ze bylam 4h na fitnessie... tego mi bylo trzeba po ciezkim dniu ale teraz nie bardzo kojarze co jak i dlaczego. wiec wszystkich sciskam, zdrowia zycze. glaszcze po glowce i odmeldowuje sie do lozka za moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×