Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Czesc Wszystkim :) Swiątecznie ;) Majorku - no wlasnie, a co to są JAGLY Z BITA SMIETANA? :D Brzmi smakowicie :classic_cool: Zwlaszcza ta bita smietana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam w domu światełko z Betlejem :D Harcerze do kościoła przynieśli i sobie świeczkę odpaliłam, przyniosłam do domu i mam :) Teraz tylko mam nadzieję, że mi do Wigilii nie zgaśnie i że mi się kot od świętego światełka nie zapali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabołki moje ! Zdrowych, pogodnych, szalonych, pięknych, śnieżnych, niezapomnianych, pachnących Świąt ! :) Szczególne uściski dla smutaska Tygryskowego, żeby po świetach wróciła z klasycznym bananem na mordce :) Buziaki, myślę o Was, tak fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEŚLI KOGOŚ POMINEŁAM W MAILU TO TU SKŁADAM WAM ŻYCZENIA ŻBY ŚWIĘTA WAM MINEŁY TAK JAKBYŚCIE TEGO CHCIELI, NO NAPEWNO PRZYJEMNIE ;) Air...to wpaniale że masz cudowną rodzinę, gdzie nie ma bata...muszą być wspanaiałe świeta ;) ale nie dziw się, że niektórzy \"nie czują\"...bo przecież różnie sie ludziom układa. Ale jak Ciebie czytam to mi się poprawia na duszy bo strasznie dużo masz optymizmu:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Taak bez bitej śmietany to już tak nie smakuje :D Te jagły, to zdaje się kasza jaglana, ugotowana (tylko trzeba uważać przy tym), potem zmieszana jeszcze z rodzynkami (ale nie za dużo), a potem to się nakłada na talerz a na to bitą śmietanę (my robimy taka z torebki klasyczna). I to jest mniam :D Więcej nie wiem, bo to zawsze mama robiła ;) ale jak coś, to mogę podpytać, chociaż większej filozofii przy tym raczej nie ma :) Saszka :D:D Kawunia2 🖐️ :D Nina taa ja tak właśnie piszę pomiędzy karmieniami (a spacerki to na razie nie, chyba, że jest pogoda jak jesteśmy na działce - tam nie mam problemu z wózkiem, bo to domek, a nie 2 piętro ;) ). Kachni wiadomo bita słodka jest :) Air to super :D pielęgnuj go :D Kluska oj coś mi się wydaje, że jak zobaczę kluski (chociażby pierogi) na świątecznym stole, to też pomyślę o Tobie ;) :D :P Kasiek się pojawiła :D Kurczę.. normalnie zdenerwowałam się, Anioł się pytał, co chcę dostać na Gwiazdkę, to mu w drodze wyjątku ;) powiedziałam. I co.. gówienko z pętelką - tej książki nie ma w żadnej księgarni 😭 A ja dziś wyrwałam się na pół godzinki z domu, z duszą na ramieniu, bo zostawiłam Kruszynkę samą! i co.. też nic.. byłam w dwóch sklepach: z ozdóbkami/upominkami i markecie.. inic nie znalazłam, tylko słodkie czekoladki Aniołowi kupiłam. Tutaj obok jakoś mało tych sklepów sensowniejszych. I jak na złość w tym roku mam pieniądze (heh) a nie mam kiedy kupić prezentu :( A na dodatek on zamiast powiedzieć mi co chce, to sobie to kupił i powiedział, że to ode mnie dla niego ;) Dobre co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku czasu nie będę Wam tradycyjnie mailem wysyłać życzeń, tylko złoże je tutaj, bo już nie będę wchodzić do niedzieli, a może i później. A dziękuję Wam za piękne życzenia :D 🌼 Niech magia Świąt Bozego Narodzenia napełniła Wasze serduszka ❤️ ciepłem, spokojem i miłością, niech rodzinna atmosfera przypomni Wam te najpiękniejsze świąteczne chwile z dzieciństwa, niech wszystkie smutki i żalę pójdą w zapomnienie, a radość zagości w Was 👄 🌼 buziaczki i Wesołych Świąt :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, z okazji świąt Bożego Narodzenia, moich najulubieńszych, życzę Wam tylko miłych i pogodnych wspomnień. Niech się Wam darzy w Nowym Roku, a przy stole nie zabraknie najbliższych.. cieńka jestem jak barszcz w składaniu życzeń, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie:-D pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamciu :D :D niemożliwe, żeby ktoś był cieńszy w składaniu życzeń ode mnie, dlatego się nie wyrywam :) Właśnie dzwonił znajomy który pojechał do pracy daleko (Ukraina) - sam na Wigilię, kuzy w Dublinie - ale on to tyle co wyjechał, brat jszcze dalej - my to przynamniej w domku.... tygrysku, ogon do pionu :) Słuchajcie, myślę, że Gio uległa samospakowaniu w jakimś kartonie i teraz nie ma jej kto rozpakować, już się poważnie martwię - czy ktoś coś wie - Tygrys??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Diabły! Życze Wam Świąt prawdziwie świątecznych, wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek od codziennego zgiełku. Czarodziejskich chwil spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, moc prezentów pod choinką i przysmaków na świątecznym stole. Szczególnie mocno pozdrawiam i przytulam tych zasmuconych. Dziekuję Wam, ze jesteście! To już drugie Święta z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też ja też :D wszystkiego dobrego dla wszystkich, gwiazdki z nieba, miłości kosmicznej, radości komicznej i dużo dużo spokoju w głowach i sercach :D ściskam was baaaardzo mocno i całuję i aż się wzruszyłam, ja się zawsze rozklejam przy życzeniach :P Cudownej Wigilii wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim diabelkom, szalenie sympatycznym i wytrwalym (nie tak jak ja :O ) zycze przecudownych Swiat i rownie pieknego Nowego Roku. Ucalowania dla wszystkich pod lozkiem. Ciagle o was pamietam tylko brak mi tego waszego zapalu :D Swieta spedzimy w gronie rodzinnym i mamy w palnie odwiedzic naszych przyjaciol. Nie przepadamy ze wielkimi salami dlatego Sylwestra spedzimy na prywatnej imprezie. Pogoda wiosenna. Jest teraz 5stC i topnieja sniegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczęscia, radości, miłości,uśmiechu na twarzy, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, radości, pokoju ducha, fajnych prezentów i wszystkiego tego, czego sobie życzycie. By te święta były pełne ciepła i miłości i na zawsze zostały w Waszej pamieci. Ehhh.. na nic oryginalniejszego się nie zdobyłam..jakos znow ostatnio nie mam czasu na kompa i w ogole.... bo choruje... trochę.. no coz.. Wszystkim jeszcze raz wszystkiego najlepszego... zmykam zaraz na pasterke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuużo Ciepła dla całej czarciej Rodziny!... :-) Nic więcej nie powiem, bo nie potrzeba chyba więcej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt i bardzo dobrego Nowego Roku... Życzy Darek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Amok :), byłam dziwnie pewna, że przy świętach się zjawisz :) :) Zobaczycie, Akara też się odmelduje :) Zjem jeszcze coś i pęknę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam urodzinowe ciacho na stół i pełen barek trunków! Nina starsza o rok ;) Powiem wam w sekrecie, że trochę dziwnie mieć urodziny w Boże Narodzenie.... tyle już lat minęło, a ja ciągle nie moge się \"przyzwyczaić\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, ale nie masz 2005 lat? Rozważaliśmy wczoraj, że skoro urodziny to \"sto lat\" a jak nie sto to ile? Nineczka , Tobie 100!!!!!!!!!!!!! :) :) Od razu, bo potem mogę się do kompa nie dopchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - sto lat 👄 🌻 👄 Prezent dostajesz jeden świąteczno urodzinowy, czy na każdą okazję inny? A ja już po wizycie gości, teraz odpoczywam, niech mi już nikt nie przeszkadza, a tu co chwilę coś ode mnie chcą :P hehe święta święta i mało miejsca :D chatka mała a ludzi dużo, ale fajnie jest jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za życzenia :) Nie lubie samej końcówki Świat....Zaraz powrót do szarej rzeczywistości...a teraz słodkie lenistwo... Dziwne miałam Święta w tym roku... Dziwne miałam urodziny... Wogóle wszystko od jakiegoś czasu jest dziwnie szaro-bure... Nie umiem się nigdzie odnalezc, krece sie w kolko... Dobra, dosyc smecenia! ide na spacer, bo slonce pieknie swieci- moze mnie troche doladuje pozytywna energia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Diabełki Jeszcze Święta, więc i ja świątecznie życzę radości i spełnienia marzeń :) A na Nowy Rok samych dobrych rzeczy siedzę w Wwie od wczoraj a jutro wyruszamy z Aniołem w Polskę :) niech Wam się dobrze dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W tym roku pogoda na Święta raczej nie dopisała, ale i tak było lepiej ni ż zapowiadali :D hehe dzisiaj byłam na spacerze i mi tyłek zmarzł :P życzę wszystkim dobrego zakończenia świąt, są za krótkie, ale dużo jedzenia zostaje, na cały tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach :classic_cool: Nina - spóźnione acz serdeczne życzenia 🌻 AIR - typowo-poznańsko-gospodarne podejście, podoba mnie się :D Pozdrowienia dla wszystkich i dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszam do pracy. Pozdrawiam serdecznie. Ale mi się nie chceeeeeee...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwalam, przezylam nie bylo az tak strasznie (dzieki dzieciom) ale wesolo i milo tez nie.... nie objadlam sie, a wczoraj pol dnia spacerowalam a drugie pol ogladalam TV (kiedys trzeba ;) ) za to nie wiem kiedy sie podziebilam i mam uper chrypke oraz zabojczy kaszel :P Nina -> spoznione ale szczere i z glebi serduszka plynace, duzo radosci, malo smutkow, slonca na niebie i w sercu/duszy 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No wiecie co? Dzisiaj se słońce wyszło :P se jaja chyba robi, po świętach świeci. Ja nie wiem co mam z sobą robić :D teraz to czekać na Nowy Rok, nadal nie wiem co w sylwestra robić, ale chyba u siebie coś zrobię, bo rodzice wyjeżdżają, to chaty szkoda :P hehehehe Pozdrawiam poświątecznie, Tygryskowi życzę zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po świętach :) Wiecie co, święta się skończyły i śnieg sypie... ;) Wigilia u jednych i drugich rodziców była super :) A te dwa święta potem i tu i tu, czyli trochę jeżdżenia, ale co tam :) Nina 🌼 wszystkiego, co najlepsze, dużo słonka i radości 👄 :) toś zrobiła mamie prezent pod choinkę - mieli wtedy prawdziwy cud narodzin :D Dziękuję Wam wszystkim za kartki i życzenia ❤️ Asia_malutka 👄 Linking 👄 Amok 👄 Znudzonycenzura 👄 - fajnie, że się odezwaliście (oby tak dalej :D) Szam 👄 Saszka 👄 Gio 👄 Nina 👄 Air 👄 Kachni 👄 Mała 👄 Tygrysek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - mam nadzieję że przyjmujesz jeszcze życzenia urodzinowe :D niech Ci się wszystko układa jak najlepiej :) 🌻 Tygrys - pozdrawiam i przytulam cieplutko siedze w domku sama, bo Anioł do ... pracy pojechał - no cóż, służba nie drużba ;) = wszystko dla dobra pacjenta :) reszcie życzę wszystkiego naj do sklikania w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego na Nowy Roczek, Diabelki 🌻 Do popisania w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało, biało, biało.... byliśmy na Słowacji, prawie 500 km w padającym śniegu przez góry .... raniutko nartki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×