Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Hej :) Piszecie o pogodzie, więc i ja weyjrzałam za okno - o kurde, śnieg pada ;) A w domu ciemno... okna zaparowane itp ;) W domku było super, ale cały czas miałam nad głową, że zaraz wracam z powrotem do Łodzi. Mama była szczęśliwa, że może się porządnie wnusią nacieszyć :DA ja mamą, bo sobie mogłyśmy pogadać (bo tak to przyjeżdżamy na parę godzin i zawsze coś mam do zostawienia, zabrania zrobienia. W środę też załatwiałam i jak na złość, jak mogłam pochodzić po dworze więcej i poczuć w końcu zimę i święta, to kurna czułam jesień, bo zero śniegu na dworze. I nadal nie czuję, że już cholercia za tydzień święta (aaaa), a do tego nie mam pojęcia, co kupić Aniołowi (!) a do tego, przez ten brak czucia świąt i zimy zapomniałam o tym pomyśleć - rozumiecie - zapomniałam ;) A to, że nie mam przecież kasy i okazji do wyjść, to nawet nie wiem jak to zrobię, żeby mu coś kupić :) Do tego jestem bezdomna 😭 ... na papierze, bo moja mama przypomniała mi, że ten dom zawsze będzie moim domem (ten w Łasku, rodzinny, a jak go i tak domem nazywam :) ). Otóż musiałam (no nie do końca, ale trzeba jakoś sprawy bardziej sformalizować) wymeldować się z Łasku (u Niunię też) - trochę to przykre było, ten czerwony wielki iks w dowodzie na adresie zameldowania... [łezka_w oku]. Wczoraj miałyśmy zostać już u Anioła w Łodzi zameldowane, ale okazało się, że umowa najmu za stara, tratata i za tydzień będzie nowa czy coś tam ..ble ble... i teraz jestem jakby w próżni - normalnie się popłakałam, nie wiem czemu. A jeszcze Anioł jakiś czas temu: \"musisz się w tym tygodniu wymeldować\" i mnie poganiał.. i co? Mała rychłego powrotu do Anioła :) Tygrysek - no nie, ja zawsze muszę to za późno przeczytać :o Chociaż ja ostatnio oglądałam jakiś klan, gdzie Jerzy kupował jakiś naszyjnik dla tej baby kontrahentki... hmm.. ale tam był chyba facet.. A dziś oglądałam powtórkę, ale tam sklepów nie było... Saszka takie brutalne teksty w klanie.. łoł ;) :D To Ty jeździsz zawodowo czy rekreacyjnie, bo już się pogubiłam :) A gdzie im tą butelkę kładziesz? :) Na Tv Polonia sa potwórki Klanu, nie tak bardzo do tyłu chyba, więc może nam się uda zobaczyć Tigra ;) Nina no właśnie, chrześnica Anioła była ze szkołą (rocznikowo ma 11 lat) i mówili, że dość ostry film.. No widzisz, a ja atmosfery świąt wciąż szukam.. w dodatku czeka mnie przystrajanie obcej choinki ;) Kluska :) Air przykro mi, ale zawsze masz o to jedno doświadczenie więcej :) Właśnie zauważyłam, że masz ciekawy opis :) Poproszę o przepis na herbatkę cynamonową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałam :) W programie tv na wp nie ma numerów odcinków :( ale zobaczyłam na stronie tvp, że te poranne Klany są opóźnione i ten odcinek 1024 będzie za tydzień w piątek :D:D Łoł ale za oknem sypie.. ;) takie grube płaty i trochę nimi wiatr rzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - no, jedno doświadczenie więcej :)już mi złośc i smutek przeszły :D hehe szybko to u mnie idzie, chwilowe opadnięcie skrzydełek i lecę dalej :) Już nowe ogłoszenia znalazłam, wysłałam mailem, a z innymi zaraz idę na pocztę. Biedna ty sieroto, bez domu :( Coś wszystkie mamy ostatnio nieciekawe przygody i ryczymy :) Dobrze, że w końcu dochodzimy do siebie :) Nie smutkaj, Anioł Cię szybko zamelduje i będziesz miała swoją choinkę. A jak dowód wymienisz na nowy, to żadnych czerwonych iksów nie będzie :D Przytulowuję cię mocno. A ten \"Klan\" u jubilera to dobrze oglądałaś, bo tam właśnie Tygrysek była, ale nie wiem jak mogłaś ją przegapić, bo \"pani Małgosia\" była bardzo dobrze widoczna i to całkiem długo :P ślepaku ty jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak bialo i sypie..... faaajnie :) Air -> przykro mi, ale nie poddawaj sie tak latwo. naprawde masz super cv, wiec mysle, ze szybko prace znajdziesz :) na \"king kong\'a\" ?? serio... hmmmm... powiedz jak Ci sie podobal, dobrze?? aaa moze Ty idziesz ze wzgledu na rezysera?? ;) Majorek -> hihihi to byl wlasnie ten odcinek ;) 👄 i juz nie placz, przeciez nie koniecznie domem jets to co w dowodzie wpisane a to co w serduszku mamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję Waszej pomocy czy ktos z Was ma konto na Allegro?? jest mi potrzebne wylicytowanie konia z bajki \"Magia Pegaza\" ja tam nie mam konta, a rejestracja trwa... w dodatku w żadnym hipermarkecie w Wwie i w Łodzi tego nie ma!! jesli ktoś może mi pomóc, to dajcie znać na maila anset@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra na razie okazało się, że mogę licytować bez pełnej rejestracji sorki za alarm :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę bez was :) Musze sobie i poczytać i popisać. To co się dzisiaj działo u nas na dolnym śląsku to masakra była! Mega wiatr, deszcz, śnieg i wszystko na raz, gałęzie i całe drzewa na drogach...brrrr! Byłam dziś we Wrocławiu i jak wróciłam to w domku zero prądu! Dopiero przed chwila włączyli. AIR- przykro mi z powodu pracy...Ale jak to mówią: pierwsze koty za płoty :) Trzymam kciuki! Napisz jak było na KING KONG-u, ja na to nie pójdę, bo na końcu jest za smutno... Majorek- ja też nie czuję że to święta idą.... cały czas gromadzą się mi nad głowa problemy, za dużo tego jak na końcówkę roku... Rozumiem cię doskonale, że uroniłas łze nad "wymeldowaniem"...ja też tak miałam...Jesteśmy wrażliwce i tyle! Jutro zamierzam posprzątać mieszkanie, ulepić i zamrozić pierożki i uszka, zakupić choinkę, ubrać dom świątecznie- może to mi pomoże i \"załapię\" że to już za tydzień! Prezentów też nie mam jeszcze...ale prawdopodobnie spędzamy wigilię we dwójkę więc prezent musze kupić tylko mojemu D. Tegoroczne święta spędze po raz pierwszy bez mojej mamy, taty, sióstr....Dziwne to, ale trzeba się przyzwyczajać. Idę, bo D. woła, że obiad gotowy- dziś mam pełen luksus: i przygotowane i podane- ja tylko ze smakiem zajadam ;) Pozdrawiam was zimowo, mam nadzieję, że snieg już zostanie do świąt, bo brakowało mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziś taki dzień jest... Mam wolne popołudnie, raz na ruski rok, nie dało sie pójść na spacer, bo deszcz, śnieżyca... Poszłam do domu, przeryczałam kawał czasu, odbiłam sobie ostatnie dwa tygodnie...zmęczenie, problemy z zębami, tego przyjaciela, który teraz wywija kota ogonem i twierdzi że to była tylko terapia wstrząsowa, a ja jestem be, że w to uwierzyłam... Teraz jestem zmęczona, ale spokojniejsza ... chcialabym wysiasc na jakis czas, wsiasc jak bedzie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ze u Was tak smutno i ze placzecie... ja nadal trwam w optymistycznym nastroju, czego i wszystkiem Diabelkom zycze. Jakby co moge sie podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zawsze mam w reku krzyż i ją odstraszam:D a pod poduszką czosnek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haaaaaa a u mnie dzisiaj wyż i mrozik i słoneczko, w końcuuuuuu :D \"King Kong\" świetny :) W końcu to Peter Jackson kręcił :P tu masz Tygrysek rację, mam sentyment do reżysera. Ale serio, nakręcony film na tak wysokim poziomie jak \"Władca\", super efekty, King boski, aż można uwierzyć że jest prawdziwy. No i wzruszający oczywiście, w końcu wszyscy wiemy jak to się kończy, niestety, ale film warto obejrzeć i fani gatunku mogą spokojnie wydać pieniądze na bilet :D A tajemnicza wyspa robi wrażenie, złowróżbne jak Mordor. No doparacowane to i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna zima za oknem!!! Ślicznie!!! Pędzę odśnieżyć auto i na szybkie zakupy, potem mega spacer z psem. Oglądałam rano przy kawie na TVN program \"Dzień dobry TVN\", ale zirytowana wyłączyłam. Kinga Rusin doprowadziła mnie do pasji! ta kobieta nie powinna istnieć na wizji, wchodzi chamsko w słowo gościom, nie da się nikomu wypowiedzieć...brrrr! Kto tam zatrudnia takie osóbki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie weekendy, ale ten wcale nie bedzie taki spokojny. Nawet z TBC dzis musze zrezygnowac, bo sie nie wyrobie ze wszystkim co sobie zaplanowalam do zrobienia... buuu u mnie nie ma slonce tylko okropne szare, ciezkie chmury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - to fajnie, że też tak uważasz, bo myślałam, że jakaś przewrażliwiona jestem :) hehehe Kinga Rusin jest straszna, a jej programowy partner jej wtóruje i co dwa tygodnie jest strasznie :P ale za to Mołek i Oliwier są profesjonalni i miło się ich ogląda, jakiś wyższy poziom tego programu zaraz widać :D Idę spać, widzę że na diabłach dzisiaj w ogóle senna atmosfera, tłumów tu nie było za dnia, może nocka przyniesie odmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nóżki bolą i troszkę wygwizdana się czuję i obśnieżona. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie! Na diabłach więcej nieobecnych niż obecnych! Ja mam za sobą pracowita sobotę, dziś zaliczylismy długi spacer po mroźnych terenach Sosnówki i Borowic- wymarzłam strasznie, ale za to jak potem smakuje gorąca herbata z rumem i sokiem :) MNIAM! Jestem po obiadku, zaraz piekę ciasto, musze ponadrabiac raporty, i zestawienia... czeka mnie trudny tydzien w pracy, młyn przygotowan do Świat (ale to lubię) i ogólny rozgardiasz. Pozdrawiam gorąco w te mrozne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie pusto tutaj... a ja mialam dzis dzien na mocno sportowo... najpierw aeroboks, byly tylko 3 osoby wiec instruktorka wziela sie za nas ostro.... w sumie to dobrze, bo wylapywala bledy i poprawiala nas. A teraz wlasnie wrocilam z lyzwem - faaaaaajnie bylo ale beda jutro nogi bolaly, oj tak.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Faktycznie mało ludzi, to przez te przygotowania do świąt :D Ja mam zamiar jutro iść rano o 6 na roraty, mam nadzieję, że uda mi się wstać na czas :P Co robicie na sylwestra? bo ja jak zwykle nie wiem, albo się coś wymyśli w ostatniej chwili, albo będziemy w domu, może być fajnie, bo rodzice jadą poza Poznań. Nie wiem dlaczego mnie to co roku stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, na 6stą... AIR, podziwiam... Sylwester nad morzem, w miedzyzdrojach... Próbuję się ogarnąć i nie spóźnic do pracy, pobolewa mnie koljeny ząb i całą noc śniła mi się dentystka... Mikołaju, przynieś implanty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie miesnie nog bola, ale tragedi nie ma :) A ja oczywiscie nie wiem co bedzie z sylwestrem... mam 3 pomysly, ale zaden z nich nie jest ani idealny ani pewny na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) W sobotę byliśmy na działce (na wsi), czyli u rodziców Anioła. Nie braliśmy wózka, ale postanowiłam skorzystać ze słonka i wzięłam Małą na krótki spacer po podwórzu z nią na ręku. Najlepsze, że kiedy ruszyłam do niej z ubrankami itp to ona zasypiała :) i połowę czasu na dworze spała:) ale i tak udało mi się pokazać jej śnieg i ośnieżone drzewka :D Air poszukiwania pracy pełną parą - gratuluję Ci :D E tam, ta choinka i tak nie moja ;) i nie wiem, jakie ozdoby mają, u mnie zawsze tego było dużo: i bombki, gwiazdki i inne \'wisidełka\', łańcuchy, lameta i oczywiście lampki choinkowe :) Kurcze.. nie zauważyłam jej? ale wtedy mogłam oglądać przy karmieniu albo komboniwaniu czegoś do jedzenia i mogłam w odpowiednim momencie spojrzeć gdzie indziej :) A ten dowód to chyba mi od razu wymienią na nowy (ale już nie będzie i mojego ukochanego adresu w nim ;) ). Tygrysek w piątek muszę się przyjrzeć i zobaczę czy gapa ze mnie ;) Tak, masz rację i tak mi mama powiedziała właśnie, bo w sercu to tam jest mój domek i chyba jeszcze długo tak będzie.. Mała i jak? udało się kupić konika? :) Nina tak, wrażliwce.. i chyba dlatego tak zareagowałam na ten brak meldunku... takie głupie zawieszenie w próżni.. ;) Już znam jeden z powodów dlaczego świąt nie czuję - brak kolęd, w domu mam i w kompie i na płycie i na winylowej i puszczaliśmy sobie w grudniu, a tu nic i zawsze zapominam poszukać ich w necie :) Zresztą teraz czym innym żyję i ten świat na zewnątrz taki bardziej ode mnie oddalony.. ;) Też oglądałam chyba to samo dzień dobry tvn, bo tez zauważyłam to wyrwanie z wypowiedzi.. A czy może oglądałaś Pytanie na śniadanie? tam często nie dają się porządnie wypowiedzieć ludziom i tak \"liżą\" tylko temat.. :o Kluska zmęczyłaś się ryczeniem.. no w sumie, ale to tak dobrze sobie oczy oczyścić.. i duszę ;) Oo sylwek nad morzem - no nieźle :D Kachni :) Saszka a mnie łydki bolały, ale .. od chodzenia hahah w środę się nałaziłam i to pospiesznym krokiem, w kozakach na obcasach, co też pewnie ma znaczenie, a że mało miałam okazji do tak długiego chodzenia ostatnio, więc.. ;) W te święta też po raz pierwszy będę inaczej spędzać Wigilię, nie robimy sami, tylko jedziemy na diwe kolacje do moich i Anioła rodziców. Oczywiście był problem do których najpierw, bo u tych drugich zostajemy na noc. Ja chciałam i siebie nocować, a on wiadomo :) ale wyszło na moje (uff) - w końcu bloki to bloki, wykąpę się itp :D i pójdę sobie na Pasterkę. Co prawda nie podoba mi się, że na obiad mamy jechać do aniołowych, a robią go chyba dość wcześnie, to sobie nawet we własnym domu nie pośpię :( Z Sylwestrem oczywiście nie wiem co, nawet o tym nie rozmawialiśmy, ale propozycji nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe ciężko było wstać o 5:40 żeby na te roraty iść, ale jestem szczęśliwa, że byłam, pierwszy raz w życiu :P Cały kościół ciemny, ludzie ze świeczkami, mój ulubiony, mądry ksiądz. Mam zamiar chodzić do końca tygodnia. Jak wróciłam do domu to się znowu do wyrka walnęłam i jak się obudziłam to mi się wydawało, że wszystko to mi się przyśniło :D fajny stan :) Teraz jadę po prezenty dla sióstr Michała, bo całą resztę już mam :D Jeżeli mi teraz znowu ktoś powie, że już nie czuje nastroju świąt, to go właśnie do duchowości odeślę, bo nic mnie tak nie drażni jak mi ktoś po zakupach i sprzątaniu mówi, że nie czuje klimatu. Bo to w końcu święta duchowe, a wsłuchać się w siebie to już czasu nie starcza. Smutne... W końcu pogoda zimowa, - 5 stopni mrozu, słońce, śnieg. Idę na dwór, pozdrawiam kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie udalo mi sie kupic tego konia :( moze ktos z Was go widzial u siebie w miescie???? jakby ktos mogl mi pomoc, to niech napisze maila na adres anset@o2.pl wejde na poczte dzisiaj wieczorem i jutro rano pomozcie!!! zalezy nam bardzo, bo moja Siostrzenica i zarazem Chrzesnica po raz pierwszy narysowala list do Mikolaja.. no i klapa :( jakby ktos cos wiedzial, to ewentualnie jeszcze Tygrys ma moj nr telefonu - mozna napisac sms-a - odpowiem pozdrawiam Was serdecznie nie zagladam bo jestem u rodzicow i znowu korzystam z pomocy sasiadow... caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymrozilo wszystkich?? a mnie sie pogoda podoba!! mrozek, snieg i nawet slonce dzis bylo (szkoda tylko, ze je jedynie przez szybe moglam ogladac) bylam dzis znow na fat burning ale jakas inna instruktorka sie trafia i b. mi sie podobalo!! zrobila b. ciekawe zajecia!! i nawet sie nie pogubilam w krokach :D Air -> podziwam za wczesne wstanie... a z tym, ze znow poszlas spac i gdy sie obudzilac to wydawalo Ci sie, ze to byl sen to znam to uczucie, tak dziwnie jest... masz tez b. madre przemyslenia co do Swiat :) Majorek -> oj chyba Malgosia i tak pospac Ci nie da ;) hihi ja nie widzialam tej sceny w TV, wiec nawet nie wiem kiedy dokladnie mnie widac :P Mala -> bede jutro w SMyku to sie rozejrze i jakby co dam Ci znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam. Ale żaróweczkę 40stkę w kąciku, żeby nie po oćkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez macham do was w biegu i lece przedzierać się przez sniegi!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja macham spokojnie, leniwie znad kubka z pyszna i aromatyczna mieszanka herbat 🖐️ dzis jestem sama w pokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×