Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

hej :) Wczoraj i w nocy śniegu napadało.. ;) książki - o tak uwielbiam czytać i tęsknię za czasami (jakoś podstawówka), kiedy to czytałam w niesamowitym tempie ich ogromne ilości, a potem... czasu zaczęło brakować, lektury, nauka, obowiązki.. potem komp.. ;) Kluska ❤️ 🌼 wszystkiego naj najcudowniejszego, samyuch pozotywnych chwil i doznań, prawdziwej miłości po grób i spełnienia wszystkich marzeń :D 👄 mhmm ciasto mniam - aż mi ślinka leci :D Nina widzę, że rzucasz się na poważne kino ;) ja tych filmów nie miałam okazji obejrzeć. Tp sa faktycznie zaskakuje, pamiętam jak rok temu kolega się cieszył w listopadzie, że na gwiazdkę będzie miał necik w domu i neostradę - haha założyli mu w styczniu czy lutym... Ja niby skończyłam studia, wiem, że chcę w tym kierunku.. ale wiecej nie wiem, gdzie tak naprawdę chciałabym pracować itp... Tygrys dzięki za objaśnienie, to hi-lo to podobnie kojarzyłam, tylko myślałam, że się jeszcze po takiej desce-podwyższeniu kroczy i podskakuje ;) Air dobrze, że masz to pojęcie :D Saszka na dwa fronty działasz ;) :D Kachni co u Ciebie ? buziaczki, idę obiad robić (ups trochę późno zaraz Anioł się zjawi.. ;) ) a ja tak do końca nie wiem, co zrobić z tym udkiem.. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pisze do Was z pracy :D Komp nadal nie skonfigurowany, wiec dzialam pod kontem kolezanki ;) Kluseczko -> wszystkiego co najlepsze, najwaspanialsze :) samych pieknych chwil w zyciu 👄 🌻 ❤️ Nina -> ech plany na przyszlosc.... ja sama nie wiem czego chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :D Skończyłam dzisiaj praktykę w urzędzie i zrobili mi miłe pożegnanie. Nie spodziewałam się, że po 2 tygodniach tak się przyzwyczaję do tego miejsca i ludzi też :P Kupiłam dobre cukierki czekoladowe na pożegnanie, a oni mi dali książkę i karteczkę z życzeniami, było mi bardzo miło. A sekretarka, z którą siedziałam w pokoju cały dzień mówiła \"Jutro tu przyjdę a ciebie nie będzie\" hehehe fajnie, że będzie mnie tam brakowało :D Jutro mamy zakończenie kursu, nie wiem co się będzie działo :) hehehe Nina - jestem zaskoczona twoim dobrym zdaniem na temat TP SA, bo moja znajoma coś tam ostatnio próbowała załatwić i na niebieską linię też dzwoniła i klęła na czym świat stoi. Fajnie, że tobie się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz w domu... :) dzis dzwonili do mnie z Ministerstwa Finansow, czy nadal jestem zainteresowana praca.... jak milo bylo odmowic :D a aplikacje do nich skladalam w poczatkach wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z TBC. Fajnie sie chodzi z kolezanka Dzis bylam po raz pierwszy u instruktorki Sylwii - jest swietna!! Naprawde jestem zachwycona jej stylem prowadzenia zajec, wiec juz sobie zaklepalam zajecia na przyszly tydzien u niej. Niestety tylko we srody i czwartki jest. Musze sie pochwalic, ze widze znaczna poprawe u siebie. Mniej sie mecze, konydcja lepsza, koordynacja juz prawie idealna, tylko jeszcze jest kiepsko z trzymaniem prostych w kolanach nog w gorze ale skoro po tygodniu jest taka poprawa, to za miesiac bede juz \"wymiatac\" Gio -> w pracy co prawda nie ma facetow ale w klubie jest Kuba :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Kluseczko kochana - dużo buziaków, szczęścia i ... prawdziwych przyjaźni :) jestem u Anioła niewiele mi się chce robić pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Udko poszło do piekarnika z ziemniaczkami, marchewką i czymś tam, ale i tak zrobił to Anioł, ja mu tylko naszykowałam, bo musiałam nakarmić bobaska. Zresztą kupił jeszcze po drodze całą tackę udek, więc była wyżera. Tygrys ledwo zaczęłaś pracę a już rzucasz siena kompy koleżanek ;) :P Oo z ministerstwa... i odmówiła.. hihi Air jak miło :D Gio bo to takie piąchy są słodkie :D z pasją wpychane do buzi ;) Kachni ;) Mała jak u Anioła, to wiadomo, że się nic innego nie chce, tylko jego ;) Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, pada snieg.... Komputer juz zostal spersonizowany tj mam wlasne konto a na tapete sciagnelam zdjecie Dżekiego Od szefowej dostalam dzis dwa bardzo ambitne zadania sxerowanie podwojnie dokumentow oraz postawienie 2 pieczatek na kazdym dokumencie z olbrzymistaego segregatora tajnych papierow taaaaak super zadania.... co prawda pieczatkowalam prawie godzine, szefowa przyszla po 2h i zdziwila sie, ze tak szybko sie z tym uwinelam :P a tak to caly dzien spedzilam nad tlumaczeniem. Tzn zostalo juz ono niby zrobione ale tak beznadziejnie, ze trzeba to zrobic ladnie, skladnie i z sensem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla diabłów! zaczynam weekend! Otworzyliśmy z moim D. butelczyne czerwonego wina i delektowalismy sie soba ;) jutro zwala sie do nas ekipa ślązaków na cały weekend- ale będzie wesoło! Jutro imprezka a w niedzielę jedziemy do wrocławia na Harrego Pottera :) Kocham weekendy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dzięki Wam wszytskim, za zrozumienie i życzenia :) wykończona jestem denstystycznymi zabiegami, naprawdę mam już dość, tamta szóstka już opanowana, ale będzie leczona do marca, więc zaczęłyśmy piątkę...która się okazała do kanałówki, więc przeżyłam pierwsze w zyciu znieczulenie, przy czym mało nie zemdlałam na widok wielkiej metalowej strzykawy...ząb został zabity w znieczuleniu, ale dziś pokazał jak bardzo się gniewa za te wszystkie zabiegi i ...dał mi troszkę przeżyć...na szczęście, z nim już koniec... Weeeeeekeeeend :) Jutro idę na koncert Harlem Gospel Choir, hrabia wygrał bilety :D Ściskam cmokam i spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymrozilo wszystkich, czy co?? calkiem milo bylo pospac sobie dluzej :) a jeszcze sympatyczniej bedzie pocwiczyc i sie do konca obudzic ;) Kluseczka -> oj zatruwanie zeba to nic milego... takze trzymaj sie cieplo teraz 🌻 Nina -> czekam na porzadna relacje i z filmu i z imprezy. Baw sie swietnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wczoraj mieliśmy zakończenie kursu, ale jestem trochę zawiedziona, bo świadectwa są niby z logo Funduszu Europejskiego, ale wydrukowane na zwykłym białym papierze z drukarki, sama sobie mogłam takie zrobić. Poza tym myślałam, że będzie chociaż ktoś z urzędu pracy, a oni nas olali, był tylko kierownik szkolenia. Dobrze, że nam chociaż dali kawę i pączki :D Ale za to wieczorem poszłyśmy na balety, miałyśmy zarezerwowany duży stół, było super, dawno się tak nie wyszalałam :P ale dzisiaj suszi :D hehehehe Zaplanowałam na dziś porządki w szufladzie z bielizną, bo dużo tam tych szmatek, ale znalezienie czegoś graniczy z cudem, a jak czasem znajdę coś o czym już dawno zapomniałam to się czuję jakbym prezent dostała :) hihihi pora z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, ponoć się odchodzi od trucia zębów, jeśli ząb wygląda na kanałówkę, to się go znieczula, w znieczuleniu usuwa miazgę, zakłada lekarstwo i za dwa dni można wypełnić kanały i ząb. Bez trutek, krócej, i mniej bólu :) chyba zaczynam być ekspertem w sprawach dentyzmu ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko, niby tak, mój dentysta tak walczy z moimi zębami od ponad pięciu lat, ale nie jestem do końca pewna czy to jest dobrze - niby nerwu nie ma, ale ten ząb taki niecałkiem umarty do końca. Kiedyś mi się jedna tak leczona trójka złamamała i - bolało, a nie powinno... Tygrysek, jak ja ci zazdroszczę... ja znowu dzisiaj ledwie zipię :) po wczorajszych nartach :) ale warto było, pogoda i na stoku byliśmy sami. Reszta potem, bo dzieciary coś chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sypie sniegiem!! niesamwity wyglad, wszystko takie biale i czyste... :D Air -> i jak sie udaly porzadki?? Kluseczka -> moj zab to baaaaardzo dawno temu byl truty... Saszka -> to ja Tobie szalenstw na nartach zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no poszło :) tak poszło, że teraz mam puste szuflady :P hehehe ja właśnie tak mam, najpierw zbieram i upycham że się nie domyka, a potem wszystko wywalam. Dzisiaj będzie sprzątanie szafki z różnościami, trudno nawet przewidzieć co tam znajdę :) A pogoda jest taka, że tylko sprzątać można. Do wyrzygania taka aura :P szaro, pada, do tego jest 7 stopni ciepła i nawet nie wiem jak się ubrać w taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam cos o sniegu i o tym, ze jest ladnie i bialo?? odwoluje 😠 paskudnie sie zrobilo, zaczal padac deszcz, wszystko sie rozpuscilo na dworze mokra breja... ochyda :( aha chyba bede dzis w \"egzaminie z zycia\" ten odcinek co gralismy pozne lato przy sniegu... Air -> fajne sa takie szuflady z roznosciami, wszystko mozna tam znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to różnie - u nas dzisiaj było -2 i bezchmurne niebo - bardzo przyjemnie tylko ziiimno... Byliśmy na giełdzie terrarystycznej - ale to dłuższa historia - zamieniliśmy psa za 1000 na dwa koty po 500 zgrubsza biorąc... w związku z tym obiad w lesie :D :D a Bartek zamiast w grę gapcy się w kameleona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tu na chwilkę, żeby się usprawiedliwić czemu mnie nie ma, a tu nie tylko mnie nie ma - nikogo nie ma . A nie ma mnie bo leżę grzecznie w łóżeczku z szyjąna zagłówku z butelki po koli z gorącą wodą . Wczoraj przyładowałam głową w śnieg aż zachrupało, a dzisiaj od południa boli mn ie szyja = mięśnie czy coś... Wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ja już tradycyjnie za późno przeczytałam, że masz w serialu być :) pogoda u mnie podobna jak u ciebie, bleeee Saszka - kurczę, szkoda że nie mieszkam gdzieś bliżej ciebie, bo bym się z wami zabierała na te wasze terrarystyki itp. :D kameleonek mi się marzy od dawna, albo jakiś gekkon, czy inna jaszczurka. Ale jak to wymieniliście psa na koty? Idę do Urzędu Pracy odchaczyć się na liście. Kurde, jakie to jest beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka biedulko, jakby dłużej bolało to się prześwietl na wszelki wypadek... Czy ktoś mógłby mnie zdrowo walnąć na przebudzenie ? Zaliczyłam leniwy weekend i chyba się jeszcze nie obudziłam :> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge kogos walnac :D przebudzilam sie juz ;) pochwale sie Wam dzisiaj nagrywam w jakims studio kolede, ktora napisal moj Aniol z kolezanka (On - text, Ona - muzyka, ja - drugi glos :D) troche sie cykam, ale dam rade :D jak to wszystko wyjdzie, to jakos sie rozreklamuje wsrod Was :D chcemy te plytki dac w prezencie no i moze gdzies zaistniec ;) Tygrys w tv, ja w radio :D:D:D bylby ubaw :D:D:D no to spadam - pocwiczyc musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Pogoda mnie zabija, nie pada tylko się sączy taka mokra mgła, potworność. W urzędzie pracy tak jak myślałam - nic dla pani nie mamy. Bez sensu. Ale zadzwoniła do mnie babka ze szkoły, do której wysłałam podanie i w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną. To mi poprawiło humor, a poza tym kupiłam śliczną bluzkę za niecałe 30 zł i jestem cała happy :D mała rzecz a cieszy i zaraz pogoda się nie wydaje taka nieładna :P No Saszka - jak nie przestanie boleć to trza do lekarza, bo cię całkiem wykręci :) Mała - trzymam kciuki za debiut w studio :D ja nie mogę, co za artystyczny naród z tych diabłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam :) Wczoraj pierwszy raz wyszłam sama z domu na ponad godzinę (w końcu udało mi się wyjść do kościoła) ;) Tygrysek no no coraz lepiej w pracy :) A czy od tego stemplowania łapki Cię nie bolały? ;) Nina i jak po wizycie ślązaków? :) Kluska taa dentysta.. mnie też to czeka ;) Air mhmm kawa i pączki, jak to brzmi biurowo (przynajmniej z filmów) hihi. A ja mam się odhaczyć w UP już na początku stycznia :o To Ty połowę gatek powywalałaś?? ;) Saszka fajnie masz z tymi nartami :D Może głupie pytanie, ale jak gorącą wodę włałaś do butli i jak zabezpieczylaś przed wyciekami? Zastanawiam się właśnie, czy coś takiego Małej do łóżeczka nie włożyć, żeby miała na noc ciepło ;) Mała no no kariera się przed Tobą otwiera - powodzenia :D buziaczki dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam przerwe na sniadanie, wiec pisze do Was znad kanapki i herbatki ;) ech przerwano mi dzis tlumaczenie pilniejszeym zadaniem - sprawdzanie poprawnosci danych w zestawieniach kwartalnych... zmudna robota, wymaga skupienia sie i precyzji... Air -> z UP to Ci chyba duzo nie zapropnuja, lepiej sama sie rozgladaj :) a kiedy dokladnie rozmowa?? to bede trzymac kciuki :) Majorek -> nie lapki mnie nie bolaly ;) Oj pogoda chyba nie jest specjalnie na spacerki.... Mala -> suuuper!!! poprosze autograj jak bedziesz slawna to go sprzedam i bede bogata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - czwartek o 10 :D Majorek - to była wielka chwila, pierwszy raz na godzinę bez dzidzi wyjść z domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze zaczac chodzic na dwa zajecie pod rzad :P nie czuje sie dostatecznie zmeczona :P a jutro po pracy ide z kolezanka do kina. Wygrala podwojne zaproszenie na \"facet z ogloszenia\". Zamiast zaprosic swojego faceta, bierze mnie - kochana jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×