Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Cześć :) ale wiecie co? niech mnie ktoś w tyłek kopnie, bo się nie mogę rozpędzić do roboty :P Mam lenia jak od \"Bałtyku po gór szczyty\" :D hehehe no nic, muszę się wziąć w garść... Rokitka - dziękuję za zdjęcia świąteczne :) rozumiem, że to zeszłoroczna Wigilia, ten śnieg :) a choinkę mamy w takich samych kolorach - złote :) Tygrysek - tak, księgowa jest sama zakręcona :P ale ja bardzo lubię takich ludzi, wariatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Maluszki :) chyab ciutke przesadzilam ze spaniem i teraz mnie glowa boli... cale szczescie, ze zakupy zrobione, bo dzikie tlumy sie klebia wszedzie... musze posprzatac, a ja tego tak bardzo nie lubie... Air, moze wpadniesz?? Air -> a co Ty dzisiaj bedziesz robic?? znow sprzatac?? a moze cos pieczesz?? Rokita -> pamietam, ze jak liczylam sobie kilka latek to mielismy na choince swieczuszke (A moze to byl wlasnie ogien sztuczny) i zdolne dziecie (ja) tak sie to spodobalo, ze.... choinke podpalilam od tego czegos... nie pamietam jak, ale pamietam wypalona plamke w podlodze :P na szczescie nic sie nie stalo, bo tylko troche ognia bylo ale od tej pory zero ognia na choince :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) zaraz sie zabieram do roboty...ale to zaraz ;) jest jeden koszmar coroczny świąt - karp w wannie! cały świat już kupuje patroszone a u mnie znowu nie było się jak wykąpać bo karp! i jak co roku nie mogę tego zrozumieć...po kiego grzyba żywy karp w mojej wannie... brrrr....... Air, Tajger...kurde byłam wczoraj na ABT - kupiłam sobie karnet ale już w trakcie myślałam komu by go oddać :D najpierw sobie trzeba poćwiczyć chyba z kasetą zanim sie pójdzie na takie coś żeby z siebie debila nie zrobić - zanim się zorientowałam co mam robić to inni już skończyli :D Ninka...ja się nie znam na dzieciach ale pewnie tak jest jak pisze Air...a jeszcze to że masz wątpliwości to świadcze o tym że nie chcesz \"odbębnić\" ale naprawde jesteś dobrą mamą ;) Rokitka ❤️ DLA WSZYSTKICH WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT - BO SPOKÓJ OSTATNIO W CENIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp
pływam sobie normalnie jak co roku w wannie, patrzę, a tu znowu żywy człowiek... no i po co to komu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani! :) Z calego serca dziękuję Wam za piękne życzenia i karteczki :) To niesamowicie miłe ❤️ Ja ze swojej strony pragnę Wam życzyć tego, aby wszystkie Wasze marzenia się spełniły, bo przecież bez marzeń nie warto żyć :) Niech każdemu z Was spełnią się te duże i małe marzenia, te skrywane gdzieś głęboko w serduszku i nigdy nie wypowiadanie na głos :) 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴🖐️😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴:D😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴:D😴:D:D:D:D🌻:D:D:D:D😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D❤️:D:D:D😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D❤️:D:D:D😴😴😴:D😴😴😴 😴😴😴😴:D:D:D:D🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D😴😴😴😴 😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D❤️:D😴😴😴😴:D😴😴 😴😴😴😴😴😴:D:D🌼:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D😴😴 😴😴:D🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D😴😴😴 😴😴😴:D:D❤️:D:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️:D😴😴😴😴 😴😴😴😴:D:D:D:D:D:D:D🌻:D:D:D:D😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴:D:D:D:D:D:D:D❤️:D😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴:classic_cool:😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴:classic_cool:😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana - Tobie dziekuje za indywidualne zyczenia :) nawet nie masz pojecia jakie to mile! Gdybys wiedziala jak bardzo chce dotrwac do wiosny.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze dziekuje za wszystkie zyczenia i kartki :) Kach -> jaka piekna choinka :D Kasiek -> nie poddawaj sie!! wiadomo, ze za pierwszym razem nie bedzie Ci wszystko wychodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - TYLKO na konto sklerozy złóż proszę,że nie podziękowałam wcześniej za przepiękne zyczenia, zrobiłaś to niesamowicie 🌻 Air- moja choinka pozdrawia twoją :D Tygrysku - czemu wcale mnie nie dziwi podpalenie w twoim wykonaniu ? :D Kaaaaasiek- kopę lat ;) a ten karp śpiewa: \"krok po kroku, krok po kroczku najpiękniejsze w całym roczku odą święta\" ? 😍 Kachni- cud choinka:) Gio-twoja cud-mniód :D:D:D:D:D:DD:D:D Borewicz- co to za śmichy-chichy ;) Karpiu-łączę się z tobą w bólu :o Ninka- jak dziś Jula? \"lulilulilaj...\" [pomagam usypiać, no coo :o] Saszka- widzę cię! właź na chwilę...chwilunię...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, o rany, o rany!!!! ja już CZUJĘ , że idą Święta :) Mimo, że jutro mamy jeszcze sporo do zrobienia, to jakoś nam tak niespiesznie i ...miło :) Julenka dziś jest dzieckiem niesamowitym: nie wiem jak to się stało, ale CAŁY dzien spi! no nie bez przerwy, ale budzi sie, je, bawi się chwilke, pomacha łapkami i nózkami i ... układam ją do łózeczka a ta sama....SAMA...sobie w nim zasypia! normalnie nie wiem co za kosmici mi podmienili dziś dziecko, ale podoba mi sie to :) Nawet polezała sobie grzecznie dobre 40 minut(!) na przewijaku z gołym tyłkiem, który wietrzymy w profilaktyce odparzeń pupy :) Wprawdzie mama robiła jej przez ten czas animacje, śpiewała piosenki Czerwonych Gitar i czytała wierszyki Brzechwy i Tuwima ( uwaga! wyraźnie się ozywia przy \"Lokomotywie\" i \"Ptasim radiu\" ) ale liczy sie sam fakt, że tak długo nie marudziła! Mój D. zamiast karpia, którego oboje nie lubimy, a poza tym żadne z nas by go nie zabiło!- kupił piekny filet z łososia, jutro pieczemy. W prezencie od mamy naszego przyjaciela P. dostaliśmy calą miskę domowerj roboty pierożków z kapustą i grzybami zbieranymi przez nich własnoręcznie- kochana jest! Mój D. zrobił przepyszne uszka , a ja dzis nagotowałam ogromny gar czerwonego barszczu, który pachnie grzybkami , czosnkiem i majerankiem :) ŚWIETA< ŚWIĘTA!!!!!!!! Kochani, ja dziś mam cudny nastrój, jestem przepełniona WDZIĘCZNOŚCIĄ, do losu, Boga lub kogoś kto jest TAm w górze i nad nami czuwa :) Jestem wdzięczna za to co mam, za to, że mam cudownego męża, śliczną córeczkę, zwariowanego psa, mam dach nad głową i pracę. Jestem wdzięczna za wasze towarzystwo, za wasze słowa, emocje, obecnośc w moim życiu.... Czerpię z was codziennie energię do życia, zapał do czynienia różnych zwariowanych rzeczy, do tego by być matką taką jaką zawsze chciałam być dla swojego dziecka.... Jest cudnie! To nic, że nie ma śniegu, białego puchu, który czyniłby te dni jeszcze piękniejszymi... I nawet to, że wkraczam w nowy etap mojego życia, przekraczam \"trzydziestkę\" jest dla mnie intrygujące i ekscytujące :) Buziaki i dobrej nocy wszystkim!!! P.S A jeszcze dzis urodziła się naszym znajomym o 2.35 w nocy cudna malenka istotka nazwana Kamilą! Są przeszczęsliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. Ninka -> Twoj post jest taki... taki... takie pelen szczescia i atmosfery... taki cieply... cudowny ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z życzeniami to ja zawsze miałam na bakier, i z prezentami - nie umiem składać życzeń ani dawać prezentów. A po tym jak Ghana ❤️ 😘 zawyżyła poziom, to już w ogóle kicha :) :) czekam na wenę, może przyjdzie i wtedy coś skrobnę :) Ghana, chcę ci powiedzieć, że Diabły sobie musiały czyms szczególnie zasłużyć, że dostały takie cudowne życzenia.... i dziwne rzeczy się wczoraj działy - biegałam jeszcze troszkę za ostatnimi zakupami i ludzie siędo mnie odzywali/a może ja do nich? - w sklepie, na ulicy, w parku - tacy z którymi się mijamy w sklepach i tacy zupełnie nieznajomi... słowo-słowo, zdanie-zdanie, wesołych świąt-wszystkiego dobrego. Nawet na przejściu dla pieszych pogadałam sobie z jakimś nerwowym dziadkiem który sarkał, że te auta to nas w końcu rozjadą jak muchy (o tym że łone nie umiom tak od razu stanąć, to trzeba uważać) . W parku z kompletnie nieznajomym gościem (który był bez psa! i mu się śpieszyło, miał ciężką torbę) pogadaliśmy o jachtach i omówiliśmy konstrukcję ramblerów. Najwyrażniej życzenia się spełniają :) gwiazdki, śnieżynki i zimne ognie dla wszystkich i - zmykam krzątać się dalej.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziekuję ślicznie za wszystkie życzonka na maila :) A Wam życzę ciepła w serduchach i mrozu za oknami (na snieg nie ma co liczyć :P ) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani :) ja tak Was czytam i się strasznie wzruszyłam, szczególnie wpisem Ninki - takiej szcześliwej i Saszki - o tym, że ludzie faktycznie stają się lepsi w Święta :D Dziękuję za wszystkie życzenia, pozdrowienia, melodyjki i świąteczne muzyczki :D Kochani jesteście i bardzo mi z Wami dobrze. Nie wiem, czy uda mi się tu jeszcze dzisiaj wejść, babcia już przyjechała i oddałam jej mój pokój, dwie noce spędzę na łóżku polowym, ale to dla mnie też tradycja świąteczna :P w razie czego życzę Wam wszystkiego dobrego, sami zresztą wiecie czego 🌻 i łamię się opłatkiem, żebyśmy się za rok spotkali w tym samym składzie, ewentualnie powiększonym :D ❤️❤️❤️❤️❤️ Dziękuję, że jesteście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jestem w domku (w Łasku) i wlazłam na chwilę, bo przecież wcześniej nie miałam czasu nawet życzeń złożyć :) Nic nie wiem, co u Was, nic nie czytałam, może po świętach ;) Życzę Wam cudownych, wesołych i rodzinnych świąt, spełnienia wigilijnych życzeń i pozytywnego nastrojenia na cały następny rok ❤️ 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziala. ha ha Swieta choinki i ten swiateczny czas. Milo widziec ze jeszcze ciagle, pod tym lozkiem cos sie dzieje. Dziekuje wam za zyczenia swiateczne i mam nadzieje ze tez otrzymaliscie moje. Napisalem do wszystkich do ktorych mialem emaliowy adres. Nie wiem czy wszystkie sa aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypia sie zyczenia wokól, wiekszosc zyczy swiat obfitych i prezentów znakomitych, a my zyczymy, moi mili, byscie swieta te spedzili tak jak kazdy sobie marzy. Moze cicho bez halasu idac na spacer gdzies do lasu, moze w gronie swoich bliskich moze gdzies tam w cieplym kraju czujac sie jak Adam w raju, moze lepiac gdzies balwana, jesli sniegu napada. Wesolych Swiat Bozego Narodzenia Zycza znudzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, prosze w Swieta nawet Znnudzony pod lozkiem sie pojawia :D Dżeki swoj prezent rozwalil w ciagu godziny... wygryzl w pilce dziure, ale zabawa nadal jest super, bo sznurek sie trzyma, wiec co chwila podchodzi z resztka pilki w pysku i wtyka mi sznurek w reke, kazac sie szarpac z nim ;) aha nie wiem czy wspominalam, ale robilam pierogi (z francuskiego ciasta) z rokpolem i gruszka, fajnie wyszly, tylko troche sie rozplynely podczas pieczenia :P a jak u Was Wigilia mija?? mam nadzieje, ze cieplo... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Diablice i szanowne Diabły Wesołych i Cudownych Świąt Wam życzę. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia a ciepło kochanych rąk będzie zawsze blisko Was. I życzę Wam żeby... Każdy mógł policzyć gwiazdy szczęścia w ukochanych oczach bliskiej osoby. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> ja kiedyś lubiłam chodzic, ale od jakiegoś czasu nie daje rady i nie wytrzymuję do 24-j. Idz wcześniej, żeby sobie miejsce siedzące zająć :) Ale się objadłam :O Dosiałam \"Biegnącą...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pasterce jakoś nikomu spać się nie chce... fajnie jest... postawiłam małym bańki, zobaczymy czy skutecznie :P Zanudzony, Amok, dobrze że wpadliście odwiedzić stare smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) widac skrawek niebieskiego nieba o slonce :) na Pasterce mi sie nie podobalo... ale to przez ksiedza... zaupelnie nie potrafil mowic... kazanie bylo bez sensu, bez ladu i skladu... zaczynal jakis watek a nagle mowil zupelnie o czyms innym... zero mysli przewodniej, refleksji czy jakiegos moralu... niesamowite za to byly tlumy... kosciol pelny ludzi po brzegi, a to jest naprawde ogromna budowla... tak, te tlumy robily wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam w pierwszy dzień Świąt :D Cieszę się, że Was się tylu tu pojawiło dawno niewidzianych :) Mi się na Pasterce podobało, najlepszy ksiądz miał kazanie, chór śpiewał kolędy, siedziałam w pierwszym rzędzie :P było bardzo uroczyście i świątecznie. Teraz jestem po śniadaniu i wybieramy się na spacer, co się bardzo przyda, bo jak pisała Saszka :D po Pasterce nie chce się spać i jeszcze o 2 w nocy jadłam kapustę z grzybami i karpika na zimno :D Ogólnie jest super, tylko z babcią się już rano spięłam, ale to wina małej, zamkniętej przestrzeni, więc wyjście na zewnątrz dobrze nam zrobi :P Prezenty się bardzo rodzicom spodobały, wszyscy zadowoleni, po prostu Święta :D Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i serdecznie, życzę udanego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Muszę zdążyć przed sclerozą.....muszę zdążyć przed sclerozą.... Kochanym Diabłowym Solenizantkom samych świątecznych klimatów, nawet w najbardziej szare dni, uśmiechu na obliczu i radości w sercu- życzę ja :) 👄 zdążyłam ? :o A wszystkim raz jeszcze - żebyście sie tak czuli zawsze jak Ninka wczoraj :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×