Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ja się pisze na jakiś weekend u Niny :) co jak co tam jest super pięknie :) czerwiec, lipiec - obojętnie! Ja chcę :))))) Potrzebuję się spotkać i wygadać i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) u mnie jeszcze słońce, ale słyszałam, że ma padać, więc wzięłam mój niebieski parasol i maszerowałam z nim (złożonym) w dłoni, a ludzie na letniaka, widziałam dziewczynę w japonkach!! czy to aby nie za wcześnie? trochę słońca się pokaże, a ludzie już szaleją :P Ninka - ja też jestem oczywiście na TAK! na wielkie TAK na przyjazd do Ciebie :D w zeszłym roku było zajefajnie :) Ghana - 🌻 coś Cię trapi ostatnio widzę...ja też bym pogadała, bo moja Przyjacółka ostatnio zaprzątnięta zupełnie czym innym i straciłam powiernika :P Dobrze, że jesteście dziewczynki :) sama świadomość tego, że jesteście poprawia mi humor ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - ano takie tam różne przejścia... godzina z Tygryskiem mi nie wystarczyła :) potrzbuję chyba całej nocy :D :D Ale wiesz ja też doceniam samą waszą obecność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak: jeden weekend u Niny, jeden u Rokity, i chyba mielismy tez do Poznania wpasc (Air, na dzialce mozna rozbic namiot?? ;) ), ze dwa weekendy nukrowac na Mazurach i cale wakacje mam zapewnione! moze ja serio powinnam rzucic prace na czas wakacji i od wrzesnia zaczac szukac nowe?? :P Air -> Ty widzialas dziewczyne w japonkach a ja chlopaka w grubej polarowej czapce i zapietej (!!) kurtce z kozuszkiem... Ghana, a cóż za problem? wskakuj w pociag i przybywaj na weekend do Wawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - problem jest największy jeden finansowy :) o połowę taniej jadę do Poznania :) tylko za to 7 godzin :) No a teraz oszczędzam każdy grosz na wyjazd - ech Prowansja :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - nie kombinuj nie kombinuj :) jak Ghana mówi, że zbiera na Prowansję to ja jej wierzę :D na pewno będzie miała zajefajnie...może nie aż tak jak my w Warszawie, ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P Ghana - ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widzialam kanjpe "Prowansja" w wawie :P grrrr taksowki mi pod oknem trabia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałyście gdzieś tu dzbanuszek... o tu leży, zakurzony za czwartę nogą łóżka! cieszę się, że go znalazłam, bo dziś przeżyłam jedną z piękniejszych w życiu chwil... przyszła do mnie tonia i poprosiła o zaśpiewanie kołysanki, powiedziałam, że dziś nie zaśpiewam bo źle się czuję (zgodnie z prawdą: katar, zapalenie spojówek i @) a tonia mi na to, że ona mi zaśpiewa i zaśpiewała, calusieńką kołysankę o królu z cukru, paziu z piernika i królewnie z marcepana! nawet krzysztof się wzruszył! jeśli pozwolicie, to wzruszenie, które mnie ogarnęło wrzucam do dzbanuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gruby Miś - pozwalamy, bo ja się też wzruszyłam...też mi mama tą kołysankę śpiewała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nogą od łóżka? a ja myślałam, że mamy łożko na biegunach, do bujania (w obłokach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) mam na osiedlu... jeża :D wczoraj, na wieczornym spacerze znalazl go Dżeki i nie wiedzial co to :D obchodzil... wachal, dziwil sie... ;) Gruby Mis -> dzbanuszek znalazlas :D alez masz cudowne dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prosze o ZASTRZELENIE mnie! Mam doła jak stąd do USA! Wrzucam do worka wszystko: - Julka nadal chora - cofnęła się chyba w rozwoju bo CIAGLE na mnie wisi i brak mi już tchu i przestrzeni - za oknem jesien i deszcz i zimno - boje się o pracę, bo od stycznia non stop lawiruje między klientami, az w koncu się wyda... - pokłóciłam się rano z D. - mam PMS, ale objawy sa dziwne i aż sie boje iśc po test do apteki....w moim przypadku drugie dziecko to MASAKRA! Aż się boje nawet o tym myślec - chcę ucieć jak najdalej - chciałabym się sklonowac i prowadzić równolegle takie życie o jakim marzę Buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - marsz do apteki, tak czy owak leipiej wiedzec! A po za tym przyrulam mocno i wysylam dobre fluidy ~~~~ Tygrysek - fakt weekendowy tanszy, ale do poznania za niecale 100 zl w obie strony i to normalnie, bez weelkendu - a wiec z miejscowka :) Gruby Miś - dobrze, że znalazłaś ten dzbanuszek! Trzeba koniecznie pamiętyać o takiich rzeczach! Tonia jest słodka, też kiedyś chciałabym usłyszeć taką kołysankę! Air - mam nadzieję, że w Prowansji będzie super, mimo, że na 90 % anioł nie jedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzisiaj jest Dzien Sapera i Włókniarza Ghana -> oki - doki czyli jak bedzie zlot w Poznaniu to mozna na Ciebei liczyc? ;) Ninka -> przytulam mocno ❤️ praca najmniej bym sie przejmowala na Twoim miejscu, nie moze byc tak zle skoro awans dostalas, prawda? 🌻 ps: mam spuchnieta cala gorna powieke w lewym oku... mam nadzieje, ze nie bedzie mi to przeszkadzac w nurkowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakiegoś sapera? Ja bym potrzebowała, by mnie wystrzelił w kosmos! Tygrys- jakies podraznienie w tym oku? ojojoj! Idź do okulisty, bo to nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D ojojoj ja już czuję, że ten dzień będzie ciężki. Otworzyłam oko i chciałam je znowu zamknąć, ale budzik był upierdliwy. \"Chmury wiszą nad miastem...\", szrówka straszna, do tego ciśnienie jakieś niskie jest, bo czuję jakby mnie ktoś spychał w dół, najlepiej by było do spania :P hehehe Wczoraj jak wyszłam z pracy to się rozpętała straszna burza, dawno nie byłam w oku cyklonu :) miałam parasol, a poza tym cienką skórzaną marynarkę, dżinsy i czułenka, a po 5 minutach bałam się o parasol, bo zaczął walić grad i byłam pewna, że podziurawi poszycie, spodni przyklejone do nóg, a w butach mi woda chlupała...gdybym jechała do domu prosto to pół biedy, ale ja się wybrałam na dworzec do centrum, potem wsiadłam po omacku do złego tramwaju, wywiózł mnie na jakieś zadupie, na dworze było ciemno, latały błyskawice, zimno się zrobilo, ulicami lały się potoki, już potem nie zwracałam uwagi na to, że opryskiwał mnie każdy przejeżdżający samochód, zależało mi tylko na tym, żeby już dotrzeć do domu. Ninka - ❤️ też przytulam i ślę dobre myśli 🌻 Tygrysek - ja miałam kiedyś uczulenie na cień do powiek. Powieki mi puchły i swędziały okropnie, ale ostatnio już nie mam takich objawów. Nie kupiłaś ostatnio nowego cienia albo tuszu do rzęs? Jeże są fajne :D u nas na osiedlu też jest kilka :) Ghana - nawet nie wiedziałam, że mamy takie fajne połączenie cenowe :) Saszka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja mam jak Air\'ka... nie chce mi sie... help!! Air -> coz za mrozaca krew w zylach opowiesc!!! nie, to nie uczulenie, zwlaszcza, ze tylko jedno oko i jedna powieka ;) Ninka -> jaki okulista? kiedy... kompletnie nie mam czasu, samo przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - a wiesz co? jak wczoraj wróciłam z tej \"wycieczki\", już byłam przebrana z kubkiem herbty w ręce, to się zaczęłam zastanawiać co to będzie, jak w weekend w Warszawie też będzie taka pogoda, toż to będzie masakra jakaś :o a potem sobie pomyślałam, że do wszystkiego się można odpowiednio przygotować, powiedz, że mam rację :P masz jakieś przypuszczenia co do pogody? jakieś prognozy? zaczyna się moja panika przedwyjazdowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda bedzie rewelacyjna, idealna wrecz na zwiedzanie, cudowna!! zreszta sama zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taa niskie ciśnienie.. spać się chę.. Poszłam dosyć wczęsnie spać, przysnęłam też przy tv.. a obudziła mnie Małgosia dobrze po 8... I tak jestem taka rozleniwiona, ale.. trochę poprasowałam. Wbrew ciśnieniu Goska nie spała.. aaaaaa....... i jestem wk..rzona, nie miałam swojej chwili spokoju.. i do kuchni robić obiad też mi się nie chce iść... Miś o jak słodko.. ;) Nina kiedyś Małgosia dostała gorączki ok 38 stopni i.. też na mnie wisiała.. w końcu położyłam się, bo ile można nosić klocuszka ;) To było tylko niecałe pół dnia.. Nie wiem, ile wytrzymałabym.. A jak wymaz z noska? Pewnie wyniki nie tak od razu..? Pms dziwny, bo i Ty zestresowana, zaganiana, zmęczona.. poczekaj z apteką na okres - i nie myśl o tym, bo to prawda, że jak się zaczyna o ciąży panikować, to okres jak na złość nie chce przyjść ;) Taaak.. nie sklonować, a przenieść w to równoległe życie :D Ghana pójdzie do apteki, a potem i tak będzie się zastanawiać, czy test był odpowiednio czuły i mówił prawdę.. hehe.. Ja Gosię potwierdzałam drugim, bo w tym pierwszym ta kreseczka jakaś taka blada była :D Sama jedziesz na wakacje, czy z kimś innym? Tygrysek okłady z rumianku polecam na oczko. \"moze ja serio powinnam rzucic prace na czas wakacji i od wrzesnia zaczac szukac nowe??\" świetne :D Popilnowałabyś trochę Julki, Trolląt, zwierzaczków i innych podopiecznych :D Objazdowe wakacje hihi Air w burzę na dworze brrrrr... :o okropna \"przygoda\", Tygrysk dobrze ją nazwała. Ja pamiętam, gdy w taką burzę stałam na przystanku czekając na autobus do domu.. a zanim doszłam do przystanku, to niedaleko i przystanku i miejsca, gdzie mnie koleżanka podwiozła piorun walnął w coś na Straży .. :o Nie lubię burz.. Saszka Ty do Thasos na dwa tygodnie?? :D Zlot u Niny hehe fajnie.. będę myśleć i śledzić temat.. zobaczymy.. Nie pamiętam, kiedy Anioł ma urlop (a jedziemy nad morze - jeszcze nie wiem gdzie).. więc wtedy pewnie odpada.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diablice Ktos wzywal sapera? do uslug, ale malowybuchowy :D Tygrysek popsuta powieka w lewym oku sie nie martw, ciagle masz jeszcze dobra w prawym. :D Lapka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! :D jak zwykle po basenie wrocilam do domu przed polnoca (ale grzecznie odwieziona przez instruktora ;) ) a potem zasnac nie moglam z nadmiaru wrazen!! w koncu duzo plywalismy i zaczynam juz lapac o co chodzi z neutralna plywalnoscia i jak ja uzyskac (tj kiedy dodac a kiedy wypuscic powietrze z jacketu) :D oczywiscie byly tez cwiczenia, np zdjecie maski pod woda i ponowne jej zalozenie (i znow sie dziwnie czulam, bo jako jedyna nie balam sie a wrecz nie moglam sie doczekac kiedy w koncu wejdziemy do wody ;) ) ❤️ N ❤️ U ❤️ R ❤️ K ❤️ O ❤️ W ❤️ A ❤️ N ❤️ I ❤️ E ❤️ Air -> to jak jutro odebrac Cie z pociagu i chcesz spacerek po nocnej Wawie do hotelu zaliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry dzień :) Tygrysek - poproszę :D będziemy w kontakcie na bieżąco :) Co do nurkowania :) hehehe to jest Twój żywioł, więc się nie dziwię, że jesteś najlepsza :D nasz Tygrys 🌻 Znudzony - otóż to! szklanaka jest zawsze do połowy pełna, a nie w połowie pusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> wlasnie podali w radiu, ze padac bedzie do soboty a weekend juz ladny ale ja mysle, ze rozpogodzi sie juz w piatek wieczorem ;) a czy jestem najlepsza to nie mnie a instruktorom oceniac, ja sie po prostu nie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - a ja sprawdzałam na ICM i tam podają, że w Warszawie ma nie padać już od jutra, ma być nawet temperatura trochę ponad 10 stopni, wprawdzie chmury będą, ale jak bez deszczu to co mi tam :) Wygląda na to, że będzie weekend warszawski ładniejszy od poznańskiego, bo u nas ma padać i zimnica poniżej 10 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja dzisiaj mogę robić za sapera, kata, mordercę... co kto chce... 😡 takam teraz zła.. ;P Jestem wku.. rzona.. i to drugi raz. Pierwszy się już uspokoiłam, a potem znów cisnienie podniosło mi się... echh.. muszę się uspokoić :) Przedtem uspokoiłam się w drodze do i w urzędzie pracy, a potem jeszcze zakupy. Ale jak wróciłam do domu... to znowu się zdenerwowałam... łech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te tylko o pogodzie...no nie wytrzymam! ;) U nas zimno, ale chociaż słońce w końcu wyjrzało... Połaziłam 40 minut z Julka po dworzu i teraz padla i spi... Julka zasmarkana dziś masakrycznie! Już mi ręce opadają..może to zęby i ta zasrana bakteria, ktorą nam hodują w laboratorium? Jutro odbieram wynik, bo dziś pani mówiła, że jeszcze się\"selekcjonują\" Pisze jedna reką, a drugą smaże naleśniki Dziś będą z pieczarkami, kurczakiem i sosem pieczarkowym...mmmm.... Oglądałam dziś rano Dzień Dobry TVN i o malo nie padlam, bo Justyna Steczkowska polecała ludziom...rajstopy i pończochy! Że niby jak je dobierać na wiosnę/lato itp.... Tak lubiłam tą kobiete, ale jej pojechało się już totalnie w główce. Uważam, że ma super osobowość, talent no i to CIAŁO! Z twarzy brzydka jak noc, a mimo to jaka seksowna! zawsze jej tego zazdrościłam No ale jak dziś obejrzałam żenujący jej wywód na temat rajstop...to chyba mi przeszło.... Byłam wczoraj na kontroli u laryngologa z tymi moimi węzłami i ....chyba szkoda mojego czasu! Antybiotyk mi NIC nie pomógł, szyja boli nadal, katar się leje, gardło boli....a pani doktor mówi do mnie, że to może...kręgosłup!! Że niby mi uciska na szyję! Normalnie o mało nie parsknęłam śmiechem w twarz pani \"doktor\".... Takich \"Porad\" to i ja moge udzielac Jestem więc skazana na kolejne okresy kaszlu, kichania i zielonych katarów, ale jutro sobie też robię wymaz z nosa i zobaczymy czy mamy z Julką to samo Aaaaa....i jutro wyjeżdżam na weekend do mojej ciężarnej psiapsióły z Bytomia, rodzi lada moment i chciałabym ją jeszcze zobaczyć w wersji 2w1 A, że pokłóciłam się wczoraj z moim \"idealnym\" mężem....z tym większą satysfakcją zostawię go z Julka, która ostatnio jest przemasakrycznie marudna i ....pojadę się relaksowac w babskim gronie. Ałaaaa.....a teraz słucham sobie na www.miastomuzyki.pl polskie Przeboje i tam....śpiewa Bajm...\"ta sama chwila\"....lallaaaaa... Ale mam wspomnień związanych z tą piosenką....pierwsza wielka miłość...szkoła średnia.....ach....sie rozmarzyłam..... Tygrys- ty nurkowy ZWIERZU! Jak oczko? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×