Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Klusiu, ja wiedziałam, że ty jesteś niepoprawnie romantyczna pod tą powłoczką z pragmatyzmu :D Tygrysie, dalej dobrze ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzę o gruncie neutralnym, takim gdzie każdy ma równe prawa, fajnie by było Miś...jesteś zapracowana, odpoczywać nade wszystko ale jak ni z tego ni z owego kiedyś uda ci się jakieś forum stworzyć dla wszystkich to hmmm :) Opatrunek zdjęłam, powoli się przyzwyczajam do niebieskiej niteczki/żyłki ;) Ikei nie lubię, kiedy tam wchodzę dostaję małpiego rozumu...idzie człowiek po ściereczki a wychodzi z pełnym koszem :p Klusia...kobieto romantyczna! :) tarta mi wyszła przepyszna, więc przepis musi być genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, kolejne forum, gdzie nie można powiedzieć tego co się myśli, mimo, że ujęłam to w tak delikatny sposób jak tylko potrafilam, bez podawania nazwisk, imion, nicków i numerów butów ? Malo tego - nawet rzucilam sie bronic Kogos, kogo uwazalam, ze nieslusznie osadzono ?! To ja ide gdzies, gdzie mozna rozmawiac normalnie. Za stara juz jestem na takie strofowanie. Buzia, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie dementuje ze kogokolwiek strofuje i w ogóle nie o to chodziło :p sie mi podoba, ale egoistycznie chce tu wszystkich :D albo prawie chociaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirku, przepraszam jesli Cie urazilam :( wiem ze probowalas delikatnie! wiem, ze masz dobre serce! sama nie jestem bez winy bo rzucilam zdanie albo dwa na temat ktory tu powinien byc zamkniety. Niby nic a jednak moglam sprowokowac albo sprowokowalam dalsze komentarze.Wydaje mi sie ze zapominamy ze maja tu wstep nie tylko te osoby ktore nie maja zielonego pojecia o czym my mowimy, ale tez te, ktore maja, a tak chyba byc nie powinno. Prosze, nie gniewaj sie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U Was też tak zimno? Chodzę po biurze i zamykam okna, które inni po chwili otwierają i tak w kółko. Zgęziała jestem i nie wiem czy to z niewyspania, czy mnie jakieś choróbsko bierze. Piękny czerwiec, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzyłeś mnie chłopie
u mnie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Gosikko. To taki stan, gdy siedzisz skulona, obejmując się ramionami i chowając głowę w ramionach. Stan bycia zgęziałym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirku, nie znikaj, proszę. po to radośnie dołączyłam do wyklętych, żeby być z nimi :) 🌼 :) Kasiek, własnie miałam pytać, czy podeszłaś do kruchego i proszę! :) cieszę się bardzo :) Gosikko :D to, że kocham przyrodę i znam JEDEN sonet Szekspira nie robi jeszcze ze mnie romantyczki ;) jestem pomieszaniem z poplątaniem i na tym poprzestańmy ;) Przyszły lampy, zamówiliśmy sofę, ach :) coraz bliżej :) Ikeę wielbię niestety. Niestety z oczywistych względów ;) Miś, zapomnialam powiedzieć, że rozejrzałam się tu i tam z tymi forami, wychodzi na to, że ktos by musiał tego doglądać na bieżąco, bo reklam, spamów i botów będzie w cholerę i ciut. idę. cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusiu, są sposoby by śmiecie nie zalało! cenię ikea starą, drewnianą bardziej niż plastikową, więc raczej z drugiej ręki, jak szafa czy stół ostatnio :D ale i do tej w jankach musimy się wybrać, znów trochę złotówek tam zostawić... maćkowi już ze dwa miesiące stolik kupujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, byłam przekonana że Szafirek do mnie się zwraca z tym strofowaniem...to już jakaś mania prześladowcza chyba :D ha! no własnie dlatego ikei "nie lubię" ze najchętniej kupiłabym i fotel cudownie wygodny, i sofkę, i żyrandol i pierdółki wszelkie...durnieje tam dokumentnie mimo że zawsze idę z listą zakupów. to prawda, kiedyś był bardziej drewniano-swojski styl mebli a teraz idą w stronę nowoczesności i połysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w środę jadę na długi weekend, a od jutra nie będę mieć kompa! więc miłego dłuuuugiego wypoczynku - dla tych co korzystają! :) Dużo słońca i spokoju (to dla mnie życzenia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo spokoju, spokojnego Bycia,radości z tego Bycia- wypoczywaj Ghano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, ja po prostu nie mam ikei :D więc głównie to mnie wkurza ;) Ghano, to ja Ci tego właśnie życzę. a potem napisz, jak włosy :D Miś, to ja zacofana, nie znaju sposobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusku...wiem że nie masz, współczuję i zazdroszczę jednocześnie ;) Ghana...życzę odpoczynku poprostu, bez dodatkowych atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz, znowu zaspałam, do tego śnią mi się koszmary... goniło mnie coś z siekierą.... coś co goniło mnie co czwartek, ale tym razem zrobiło to na serio. nauczyłam się krzyczeć przez sen, głośno i wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki grzeczny Tygrysek- dobrze,że dobrze było :) A pogoda? a może pogoda nie była potrzebna? ;) Koszmarne sny miałam dziś i ja i co rzadko mi się zdarza -zapamietałam je co wcale mnie nie cieszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miewam snów na szczęście bo pewnie byłyby koszmarne ;) nawet nie wiecie jakie cięzkie jest życie żłobkowicza: wiesz mama, taki trudny dzień dziś miałem (tu westchnienie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch dniach bezsensownej nadaktywności mam dość. wreszcie powietrze ze mnie uszło, wyciszyłam się trochę, może jutro uda mi się skoncentrować na pracy. wzrosło tylko poczucie beznadziejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie informuję, że od wczoraj jestem bezrobotna. Mam teraz dużo czasu na wypisywanie głupot i mądrości :) Tak że proszę mnie już nie strofować za coś, co nie wymaga strofowania, bo drażliwa jestem :) Tygrysie, dla Ciebie specjalny wielki buziak. A dla Was Dziewczynki - mniejsze buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda była taka, że nie padało... Dobrze Szafirku, żadnego strofowania :) dziękuję za buziaka, przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak- baardzo chętnie przyjmuję buziaka:) SzaFirku- jak masz dużo czasu a miałabyś i chęci napisz [do nas?] na maila? Póki co odbuziakowuję ostrożnie ;) No zaczynam hodowlę następnych kciuków, bo ten rok jakiś taki zachłanny na nie :o Szaszenka- i dobrze.Wiesz jak u nas mowią-"kustu ująć,roboty dodać" i człowiek zaraz trzeźwiej patrzy na świat-trzym się dziouszko* Wszystkie się trzymta i trzymajma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×