Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Tygrysku- jak nie pada to już fajnie,ale jak jest słońcość to dopiero jest fajnie :) Też się trzym dziouszko :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Światowy Dzień Pocałunku podobno - też rzucam garść buziaków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ten "tydzień" roboczy, choć krótki, się kończy :o Witaj Tygrysie, wypoczęłaś? Szafirku, to twoja własna decyzja, czy niekoniecznie? Czas wolny to bardzo cenna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łikend! i to jaki długi! Tygrys, jak Twoja skóra? nie zgłasza zażaleń ? ;) Drażliwy Szfirku! trzymam za Ciebie kciuki i niech to będzie początek czegoś fajnego wreszcie - należy Ci się! kurde żądam słońca! upałów i trsukawek :P w piątek chcę iść na koncert Malickiego, pod chmurką wieczorem, niech będzie ciepło...albo chociaż cieplej niż jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki mam :D ze słońcem różnie bywa ale widzę poprawę, może uda się jutro na rower wyskoczyć (mogę!) Klusko, skóra ok, na razie wszystko ok :) Gosikka, na szkoleniu nie wypoczęłam, bo mało snu,a dużo się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz usłyszałam "Euro Koko Spoko" i jestem zdumiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na filmie "Królewna Śnieżka i Łowca" - koleżanka miała za darmo bilety. Nawet nie taki zły ;) całkiem inne spojrzenie na bajkę i stanowczo nie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł faktycznie nie sugeruje co by to dla dzieci miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie kiedy mi się transmisja meczu zacięła? tak! tuż przed naszą bramką! po okrzykach za oknem zorientowała się co się stało, bo serwer dopiero po jakiś 2 minutach ruszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mecz mnie nie rusza :) ale rozumiem, bo czekam, czy przestanie padać przed koncertem, czy nie ;) susza była już od paru ładnych tygodni, pada akurat dziś i o tej porze, ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam zdjecia pustych ulic w miastach i pustej średnicówki i autostrady! Miasto widmo :)- zakupy dziś wielkomiejskie uskuteczniałam:) A potem grupy poprzebieranych ludzi z bardzo różnycmi reakcjami. Jedni radośni inni załamani..dobrze,że choć tym się nie muszę przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło że nie tylko mnie "zgrzewają" te cudowne mistrzostwa :D Klusiu...no pewnie że tylko zdumiona bo to fajna swojska pioseneczka, babeczki energiczne - w sam raz na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię roboty w kuchni :p Na szczęście tę część wypoczynku weekendowego zakończyłam, teraz wyjszło słońce, można kontynuować te przyjemniejsze łykendowe zajęcia-czego i wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malicki cudny! ponad dwie godziny rechotu :) Kasiek, do remizy chyba strażackiej? ;) jakoś też z kuchni wyjść nie mogę :/ remont zacznie się w środę, nie da rady w poniedziałek. Trudno. w sumie nic mnie nie wiąże. Myślałam tylko, że da się już w weekend sprzątać, a tu wygląda, że się nie da. Ale nic to, będzie pjęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Klusiu da się w weekend sprzątnąć, tylko nie ten co myślałaś a kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też i w ten weekend ;) kto nam zabroni sprzątać przed remontem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonku -tydzień już minął? wydaje mi się,że jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie, wesele miałam na 25 osób w eleganckiej restauracji z muzą z kompa ale jakby ktoś robił w remizie z taką "kapelą" to też bym sie chetnie pobawiła :D w kazdym razie dziecko moje zna cała zwrotke bo w złobku uczyły panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że na niejednym weselu piosenka będzie robić karierę,ale mnie się nie podoba i już. Na szczęście różnorodność jest fajna :) U nas burza za burzą a dalej dusznawo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie, mnie też możesz uderzać! :D ;) Tygrysku, wszystko w porządku?:) trochę mi brakuje wieści od Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×