Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Saszka - no dobra, jestes troche usprawiedliwiona :) ale tylko troche!! Tygrys- tacy ludzie to poraszka na maksa, niezaleznie jakim ten caly Gruszczynski byl czlowiekiem, to jednak tam zginal.. ech szkoda gadac... A ja wczoraj jak już dzielnie wyszlam z pracy - z onad godzinnym opoznieniem to kupilam szafke do lazienki. I po imieninach Krystyny (mamy anioła) skręciliśmy szafkę, a dziś powiesimy :) i zyskam troszke miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam- tak prawdę mówiąc, to ja też znam sonię - psa... Lena mi się podoba, nie przejmowalabym sie serialem. A Majka jest bardzo fajne, tylko przynajmniej w Krakowie, bardzo popularne teraz, ja znam kilka z ostatnich 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowy brak pseudonimu
Wrrrr, wiecie jak trudno znalezc odpowiedni nick? Wszystko jest zajete, albo ja jakos malo tworcza jestem:P Musicie mi wiec wybaczyc zapomaranczowywanie Was, do weekendu pstaram sie cos wymyslec, obiecuje! Swoja droga, moze to malo gustowne, ale uwielbiam pomaranczowy, do tego stopnia, ze moja sypilania albo salon bedzie dekorowany wlasnie w tym kolorze:P Gio- bede Was kochac nalezycie:) Slowo zucha, leee, nigdy nie nalezalam do zadnych organizacji, ale za to mialam byc zakonnica, wiec chyba mi wierzycie:P Tygrysie kochany, dziekuje za zaproszenie, czuje sie zaszczycona, wskakuje pod lozko:) Airku, to wszystko przez Ciebie:P Saszko, nie przejmuj sie opiniami innych na temat imion, to Twoje dziecko, Twoja decyzja! Apropos imion dla psow, znajomy znajomych nazwal psa - Kasia! :P Moim wymarzonym imieniem dla syna jest Bruno, ale zadnen z moich eks nie godzil sie na to twierdzac ze to psie imie, tak wiec wciaz jestem bezdzietna, a moj aktualny partner nawet pod presja sily sie na to nie zdecyduje, bo jest anglikiem, a oni z r maja problemy:P Pozdrawiam wszystkich goraca i zycze milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, próbowałam - na nic...ale dzięki za radę ghana, sama widzisz...chyba jednak Majkę wolę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa Chwilko, witamy serdecznie popod łóżkiem...może napiszesz coś więcej o sobie???? z imieniem to ja mam akurat problem, a nie saszka...co do Bruna, to ładne imię, znajomi mają synka właśnie o tym imieniu... ale znam dziecko, któremu rodzice dali na imię Tristan. I teraz nazywa się Tristan Pietruszka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liiiiiiii, Jupiiiiiiii:) Udalo sie:P Oglaszam oficjalne odpomaranczowienie sie!!! To ja, chwilowy brak pseudonimu:P Zmykam pod prysznic, czas isc do pracy, buuu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, dziekuje🌻 Cos wiecej o sobie, hmmm, okropnie ciezko jest mowic o sobie.... Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze potajemnie podczytuje Was 15 tys razy dziennie dokladnie od 2 lat, czyli od czasu mojej emigracji. To znaczy oczywiscie, ze tak predko sie mnie nie pozbedziecie:P Oczywiscie wczesniej tez bylam tu stala bywalczynia, ale chyba rzadziej. Chyba samotnosc mi troche doskwiera:( Mieszkam w Anglii, wlasnie kupilismy swoj pierwszy domek, jestem niesamowiecie podekscytowana urzadzaniem, dekorowaniem, kolorowaniem, szopingowaniem:P Zaczynam myslec ze to moje powolanie, zakupy heheh:P No dobra, musze juz isc, moj Maruda nie daje mi spokoju bo urzywam Jego komputer, coz na moim laptopie net nie dziala jakos dzisiaj:( Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Gio- dzięki za radę. zamierzam smarować i wogóle, ale za godzine jedziemy do tego mojego pediatry \"guru\" od dzieci i zobaczymy co on powie....nie wygląda to najlepiej. szam- Lena-cudne! Maja-również! Jakbym miała kiedyś 2 córeczkę to będzie .... Nina. bardzo mi sie podoba to imię, kojarzy się nieodmiennie z przepiekną, przecudowną Niną Andrycz....Już Julka miała być Nina, ale.....D. się nie podoba, poza tym mam wrażenie, że Julka sama sobie wybrała imię, bo nigdy bym nie pomyślała o ...Julce własnie :) szam-chciałam ci powiedzieć, że link z waszymi rodzinnymi zdjęciami , którego podałaś na maila mam już w \"ulubionych\" i zamierzam czesto oglądać! Ja uwielbiam takie zdjęcia i mogę je oglądać godzinami :) AIR- w samej marynarce?! no, no...podziwiam koleżankę.Ja bym chyba umarzła. cynamonowy cynamonie :) Witaj. Wiesz, że ja mam tak, że tu pisze, pisze , pisze i wogóle nie zastanawiam się, że czytać nas może KAŻDY! To znaczy, że podczytuje nas sporo innych osób, których totalnie nie znam! A ja się tu codziennie wyzewnętrzniam. Kurde ;) Truuudno, jakoś musza te osoby znieśc moje wypociny :) AIR- cudny opis tego o czym piszemy na diabłach! Po prostu boski! (kurde co ja z tym \"cudnie\", jeszcze ktoś pomyśli, że coś brałam ) saszka- kochana moja! 16.04 wracam do pracy! Myślę, że padli by trupem, gdybym jeszcze zażądała 2 tygodni urlopu, hi, hi!!! Już wybrałam wszystko co mi się należy, czyli 18 tygodni macierzyńskiego i 24 dni zaległego urlopu wypoczynkowego....Mieli focha już o to, że nie wracam z uśmiechem na ustach 9.03! No cóz....takie czasy.... Ale propozycja jest strasznie kusząca....niestety nie dla nas....dzięki wielkie za pamięć! 31.03 mam wieczór panieński u kumpeli, do której 14.04 idziemy na wesele :) Yupiiii!!! Chyba poszaleję! To będzie pierwsza impreza bez Julki i bez .... Daniela :) NA PEWNO poszaleję :) !!!! ghana- ekspres do kawy cudo!!! ja mam taki zwykły zwany \"kawiarką\", jest aluminiowy i robię w nim Lavazzę, nie próbowalam dolewać mleka do kawiarki, a w opisie tego twojego jest, że można dolewać. Może spróbuje, chociaz ten mój aluminiowy to inna półka...kosztował jakies 40 zł ;) Brzusia- to jak z tą gorączką u Hubcia? Pojawia się i znika? A on jakoś inaczej się zachowuje podczas gorączkowania czy wogóle nie ma to na niego wpływu? Biedulek. AIR- i jak zakończyła się sprawa z dzbanuszkiem? Musisz odkupić czy przeszło bez bólu? saszka- KRAKÓW.....kocham to miasto :) A Kazimierz jest moją ukochaną jego dzielnicą. Ostatnio wywołałam zaległe zdjęcia , byliśmy tam z D. na długi, majowy weekend w ...2005 roku ;) I jak tylko Julka podrośnie to powtórzymy. Dobra znikam się pakować i przebierać Julke, bo zaraz jedziemy do szpitala. Po raz pierwszy jadę z nią sama autem! Ona z tyłu, tyłem do kierunku jazdy...Chciałam ją sobie umocowac z fotelikiem na przednim siedzeniu, przepisowo-tyłem do kierunku jazdy, ale D. mi mówi, że chyba nie wolno.... Brzusia- wolno czy nie wolno tak przewozić, bo ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cynamonku - 2 lata nas podczytywałaś?????????? i się nie odezwałaś ani razu?????????? ale dlaczego??? bałaś się nas czy co??? Bardzo się cieszę, że się w końcu zdecydowałaś odezwać :) Pomarańczowy to bardzo energetyczny kolor, ale nie tak agresywny jak czerwony, pomarańczowy w jadalni podobno wzmaga apetyt, a na siłowni mobilizuje do wysiłku, ja mam w pracy ściany na pomarańczowo, ale nie zawsze działają :P Na kafe jakoś pomarańcz się źle kojarzy więc dobrze, że się zaczerniłaś, a ja właśnie piję herbatę cynamonowo-jabłkową :) Ninka - dzbanuszek przeszedł bez bólu, mama tylko mnie zbeształa że jej od razu nie powiedziałam i się denerwowałam bez potrzeby :P a ja przecież szukałam w necie czy nie da się dokupić i podmienić. Nie muszę nowego kupować bo mamy jeszcze kawiarkę taką z sitkiem i częściej z niej korzystamy, z ekspresu raczej przy większej ilości gości. Nina to super imię, ale mi się już tylko z tobą kojarzy, bardziej Nina niż twoje prawdziwe :D Kciuki za Julkę u lekarza ❤️ No i przecież pisałam że zmarzłam w moim super wiosennym ubranku :P ale już jest chyba cieplej, bo ludzie za oknem chodzą w samych swetrach, bez kurtek :) Szam - podoba mi się i Majka i Lena, Sonia też ładne, ale faktycznie mój kolega ma psa o tym imienu :P Ale Tristan mnie powalił :P czy ludzie nie potrafią dostrzec komizmu takiej zbitki: Tristan Kowalski, Karmen Nowak, Izaura Bąk... :P a poza tym Tristan to znaczy smutek, nie dałabym takiego imienia dziecku. Gio - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa Ninka - to samo sobie pomyślałam o ludziach którzy nas tu mogą podczytywać, że ja tu się czuję jak u sibie w domu, jakby to był nasz tajny pamiętnik, a tu wszyscy mogą wejść i poczytać, ale w końcu problemy ma każdy i to często podobne, więc chyba jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie już Ninko pojechałaś... ale jeśli jeszcze nie, to fotelik można mocować na przednim siedzeniu pod jednym warunkiem- brak poduszki powietrznej :) jeśli poduszki nie ma, będziesz się czuła pewniej mając malutką z boku, niż wciąż się obracając, czy ustawiając lusterko tak, by mieć nad córką kontrolę! oby ten dziwny odczyn poszczepienny, to nie było nic poważnego 🌻 Bożenko, wczorajsze kwiatki już pewnie przywiędły, 🌻 🌻 🌻 proszę- z najlepszymi życzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi, zniknely chmury i swieci piekne slonce :D po pracy jade z kolazanka na Targi Pracy i Kariery, cv juz wydrukowane, w tym takze wersja angielska jakby co :D w kwestii imion to mnie sie z takich orginalnych bardzo podoba Natan... a ze \"zwyklych\" Krzyś :) Air -> zrana byly chmury, wiec okulary na nosie glupio by wygladaly ale chyba na jutro je odkurze :D ale rajstopy mialas?? ja bym juz chciala zalozyc spodniczke ale do tego trzeba miec na nogach odpowiednie buty co chwilowo nie jest mozliwe w przypadku moich piet :P a ta twoja herbata to jest firmy tetley? taka mamy w pracy i... nie smakuje mi, chociaz normalnie uwielbiam ten smak!! Cynamonowa -> jak ja uwielbiam ta przyprawe, zatem juz masz plusa i Cie lubie ;) dwa lata nas czytasz?? wow... ja czytalam pare tygodni a jak sie odezwalam to poczulam sie jakbym w tresc powiesci wkraczala... pamietam jak mi serce bilo podczas pisania pierwszego posta!! hmmm to moze zaproponuj swojemu Marudzie jakies inne imie a jak nie zgodzi, podsun Bruna - tez mi sie podoba :D Gruby Mis -> a co u Ciebie sie dzieje?? wiosna juz chyba przyszla?? Ninka -> hihi i bedzie Nina Junior ;) ja tez mam taki espress do kawy jak Ty i czasem do kawy dodaje cynamonu, czekolady lub wanilii - dobra kawa z tego wychodzi!! :) Szam -> Lena i Majka bardzo mi sie podoba :D Saszka -> oczywiscie nie Kijow a LWÓW mialam na mysli, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - mojemu aniołowi się Nina strasznie podoba i po tych latach z nim nawet się powoli do tego imienia przekonuje :) Mnie sie strasznie podoba Baśka, Barbara, Basia :) Co do kawiarki to w tej mojej jest tez opcja bez ubijania mleka i poprostu sie wlewa do tej górnej części - tam gdzie normalnie gromadzi ci sie kawa i wychodzi takie Caffe Latte :) Cynamon - ja mam pomaranczowa sciane w kuchni :) Witamy pod łóżkiem! Opowiadaj o urządzaniu lokum, jak trzeba pooglądać jakieś meble aranżacje itp. to ja chętnie, bo mam nadzzieje ze w niedlugim czasie mnie czeka urzadzanie nowego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - pewnie, że miałam rajstopy :D ale spódniczkę krótką to mi było chłodno :) i buty na obcasach, w końcu mogę chodzić na obcasach, a następny facet musi być wysoooki :P Herbatę cynamonowo-jabłkową mam z Herbapolu - Herbaciany Ogród, bardzo dobra, pachnie jak marzenie, a w smaku jest lekko kwaskowa, bardzo mi smakuje :) Ghana - teraz będziesz miała koleżankę do rozmów o mieszkaniach i urządzaniu, kolejną po Kaśku bardzo w temacie ;) Gruby Misiu - co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) My już w domku. Gruby Misiu- dzięki za info o fotelikach w aucie, my nie mamy poduszek, więc w takim razie mloda może jechać obok mnie, z przodu :) No własnie- co u ciebie i twojej rodzinki? Okazało się, że to nie żaden nieprawidłowy odczyn tylko.....alergia skórna! Prawdopodobnie Julka jest alergikiem, mamy to sprawdzić i używac kilka dni specjalnej maści. Jeśli pomoże- to to jest alergia, a wtedy musze jej zmienić mleko i ja musze wyeliminowac nabiał z pożywienia!!!! Nie jest to jakaś silna alergia, ale jest...więc trzeba to poobserwowac i tyle. Mój lekarz-guru, sprawdził się niesamowicie. To boski starszy pan, przyjmuje u siebie w szpitalu na oddziale, nie bierze za to ani złotówki, za mną stało w kolejce już dwoje innych dzieci do przebadania...ten lekarz to na pewno z powołania! Podziwiam go, bo często-gęsto ma dyżury w szpitalu, noc i dzień, a potem przyjmuje setki telefonów w domu, dla każdego jest spokojny, cierpliwy....to opinia wielu moich znajomych, aż serce rośnie, że jednak sa jeszcze jacyś normalni, czujni lekarze. Julcia dziś grzeczna jak aniołek, kochana moja! W samochodzie oglądała sobie widoczki, ciumkała swoją maskotkę i spokojnie siedziała. dała się panu doktorowi pooglądac z każdej strony, nawet walnęła bezzębny uśmiech ;) A nawiązując do imion dzieci- to ja sobie zaklepuję córeczkę Ninkę. O ile nam będzie jeszcze dane ;) Dziś dzwoniła moja kumpela- mam zaproszenie na kawkę po południu i na plotki :) Chyba pojadę , bo ostatnio się nie nagadałyśmy na tej parapetówce, bo byli jeszcze inni goście, a my....mamy takie swoje tematy. Za oknem piękna wiosna, ale u mnie wieje zimny wiatr...nie idę z Julka na spacer, bo po wrażeniach padla i śpi w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zgadnie co to są: \"krążki do klejenia\" ?? Air -> te nowe, ktore kupilam tez sa na obcasie, wiec facet musi bcy wysoki i juz!! Ninka -> mam nadzieje, ze to jednak nie jest alergia... naprawde dobrze, ze sa jeszcze tacy prawdziwi lekarze i Julcia tez go wyczula, dlatego byla grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szlag wiosnę trafił, bo zimno znowu 😠 Wróciłam właśnie od dentystki, moje półtoraroczne już leczenie dobiega końca...potem piasking end poliszing i normalnie będę królik bugs :) Tygrysek, maksymalnie dwie łyżki, jedna też dobrze:) i jak, czujesz że włosy potem mnientkie jak kaczuszka? chociaż nie, teraz już mi się to porównanie nie podoba :P Szam, ja myślę, że jeśli naprawdę jakieś imię Ci się podoba, to powinnaś w nosie mieć co ludzie myślą :) Ninka, dostałam od Ciebie kawał, więc myślę, że już ok ? :) ciekawe czy moje krokusy np dotarły do Ciebie, czy w drugą stronę też problem ? cynamon - o 10.54 czas do pracy ? tożto mi właśnie czwarta godzina wesoło w robocie mija :P Witam pod wyrem :) AIR, czy pryszcz na brodzie też kwalifikuje ? czy tylko nos ? ;) Poza tym czekam na wiosnę, nadal rozkminiam nad tym moim związkiem, cholera jesteśmy razem od wczesnego paleolitu ( nawet jeśli nie było takiej ery to nie szkodzi, z gegry nie jestem orzeł :P ) a ja się czuję przez to jakaś taka stara :| jak kurde para emerytów - jeszcze tylko brakuje moczenia nóg w misce. A muszę to dziś rozważyć, bo mi buty farbują ;) życzę wszystkim słońca i szybkiego nadejścia weekendu - jadę na wieś i będę się byczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiiiiiiii tam nic ciekawego na tych targach nie bylo ale pare cv zostawilam i kilka namiarow wzielam ;) oj tak zimno sie zaczyna robic... buuu :( Kluseczko -> czy one sa takie miecutkie... no nie wiem... ale dopiero dwa razy tak sie bawilam... milego moczenia nog zatem, to tez moze byc zabawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje się- nie przeczytałam Was :P Wpadam tylko na chwilkę. Jestem chora 😭 Boli mnie pół głowy, leci mi katar z jednej dziurki (Nina, od razu pomuslałam o Tobie z tamponami w nosi :D ) i czuję szpile w lewej części gardła :O Grzesiek mnie zaraził 😡 i jestem zła, bo powinien leżeć w łóżku i sie wygrzać, ale on oczywiście niezastapiony 😠 chodził do pracy. A dzis sięokazało, ze jego kolega z pracy jest przeziębiony i do pracy nie przyszedł. Ale G.- pracoholik- nie może odpuścić 1 dnia. Poczytam, co u Was i jeszcze sie odezwę :) chyba że zaraz zamelinuję się w łóżku. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 za tak piękne przedstawienie mojej osoby ;) :D Airek=> dzięki za ściągę :D Saszka=> czytac od początku nie będę ;) Dużo piszecie to wystarszy mi do czytania :D Brzusia=>mnie też coś gardziołko zaczyna boleć :O Chyba przez te pogody, wczoraj ciepło dzisiaj zimno . A jak się czuje Twój dziadek? Trochę to potrwa zanim Was poznam, narazie nawet nicków nie mogę zapamiętać. Miałam okazję wcześniej poznać Tygryska i Airka, bo kilka razy wpadły do czerwcówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.... rekrutacja była ;):classic_cool: Miło zobaczyć \"nowe twarze\". Rzuciło mi sie w oczy imię Lena... baaaardzo ładne. A teraz zmiatam bo spałam od 5 do 9 rano... :P Czy ja kiedykolwiek nauczę się normalnie spać? Chyba tylko z hydrocortyzonem czy jak mu tam było.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal, Sylwia nie zna naszych nicków na blaszke! Przecież to należy jak paciorek umieć i nie można sie pomylić przy recytowaniu w stanie półprzytomnym o 3 w nocy! :D Wkuwać wkuwać i jeszcze raz wkuwać, bo oblejemy smołą ;) spaaaaaaaaać.... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles=> jak się pomylę to możesz oblewać smołą :D Narazie robię sobie ściągi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehehehe na blaszkę niki znać :) a to dobre :D trzeba się było na forum udzielać, to by wasze niki Sylwia też znała :P Oczywiście jaja sobie robię :D Coś bym jeszcze popisała ale muszę spać...na jodze mnie znowu przewróciło na lewą stronę :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem:) Ninko, wiem, ze to moze troche przerazajace, czujesz sie tu tak bezpiecznie, pewnie, a nagle pojawia sie ktos zupelnie obcy i informuje ze obserwowal Was potajemnie tak dlugi czas. Ale... Po pierwsze to sa plusy i minusy ogolno -dostepnosci internetu, po drugie moze poczujesz sie mniej zagrozona jesli powiem Ci, ze nie jestem znowu tak obca, kiedys bywalysmy na tym samym topiku, ktore zreszta zostalo pochloniete przez tysiace innych, glupich tematow. 🌻 Moj dawny nick tez zostal pochloniety:P Pamietasz smuteczkowo? Klusia tez tam byla...:) I Elles pamietam... Airku, nie ujawnilam sie wczesniej, bo .... chyba po prostu nie mialam odwagi. Stanowicie niesamowicie silna, zwarta grupe, balam sie ze nie starczy tu dla mnie miejsca. Uwierz, probowalam sie jakos wsliznac, czasem lapalam sie na tym, ze zaczynalam pisac post w ramach komentarzu, albo podzielenia sie czyms, ale zawsze pojawialo sie to duze ALE. W kazdym razie duzy buziak dla Ciebie i dla Wszystkich za tak mile powitanie Klusia, po pierwsze u mnie jest godzina do tylu, po drugie niestety pracuje na dwie zmniany, w tym tyg mam na popoludnia, dopiero wrocilam do domku:( Nie znosze popoludniowej zmiany, ale na ranna jest jeszcze gorzej, zaczynam o 6:( Ja wlasnie wybieram sie do dentysty, ostatnio bylam w Polsce i obiecalam wrocic za kilka mies, ale niestety nowe mieszkanie pozera wszelkie moje oszczednosci, tak wiec chyba musze sie zmusic tutaj, ale koszty sa ogromne:( wczoraj moja kolezanka z pracy, ktora jest w widocznej ciazy miala wizyte kontrolna na ktorej pani doktor zupelnie bez uprzedzenia ani bez jej zgodny nie mowiac o fartuchu ochronnym, zrobila przeswietlenie! Drugiej kolezance leczac jednego zeba, profesjonalny angielski stomatolog, przez przypadek? wybil kolejnego:D Po tak dramatycznych wizytach mam powazne watpliwosci co do tutejszej sluzby zdrowia:P Ghana, ja mam totalny metlik w glowie, wymarzylam sobie pomaranczowo-brazowa sypilanie, bo ze mnie prawdziwy lozkowy ludek:) i sila z lozka mnie nie wyciagniesz, wiec moze ten kolor... z kolei do salonu wszelkie odcienie zielonego, ale nie moge znalezc takiej jak chce sofy:( tak wiec salon jest w chwili obecnej zaplanowany na pomaranczowy a sypialnia chyba na zielony:D Mam juz zaslony pomaranczowe:P Jeny, zasiedzialam sie pod Waszym wyrkiem i przegapilam kolejny odcinek Desperate Housewives:D Gio, Tygrys, 🌻 Szam, przepraszam za pomieszanie z Saszka, to te SZSZSZSZ:P Dobra dobra, uciekam juz bo jeszcze mnie wykopiecie za dlugosc i intensywnosc postow heheh:P Dobrej nocy! Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzezwiajace dzien dobry!!! :) Bardzo sie ciesze, z nowych Diablat, moze i stanowimy silna grupa ale zawsze milo jest sie wzmocnic :) Brzusia -> do lozka marsz, na Grzeska krzyczalas a sama co robisz?? pod lozkiem zamiast w lozku jestes :P Cynamonku -> zatem witaj w ogolnodostepnym gronie :) teraz Ciebie tez beda podczytywac ;) brrrr prosze ani slowa o dentystach... musze isc na kontrole i z moim szczescie to sie pewnie cos do zrobienia znajdzie :( Elles -> oj cos mi sie wydaje, ze sie jednak nie nauczysz normalnie sypac... Saszka -> czy Ty sie Bulgaria takze \"zajmujesz\"?? potrzebuja paru sprawdzonych informacji gdzie warto jechac, co polecasz etc Sylwia -> jakto nickow nie znasz?? no nieeee ;) trzeba znac recytowac, jak slusznie Elles zauwazyla i jeszcze wiedziec kto gdzie mieszka i czym sie zajmuje ;) hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - to może ja zacznę, żeby było jak Tygrysek powiedziała: Kraków, a czym się zajmuje, może w końcu zmienię przacę, bo jest fajnie, ale.... i te wszystkie ale, wyzewnętrzniam na Diabłach :)). Dzieci brak, jak na razie, choc takie tematy sie pojawiaja... No i jestem na kupnie mieszkania, tzn ostatnio zarezerwowalismy u developera, ale juz raz nas oszukano wiec nic nie jest pewne - to tyle w skrocie :) Czyli wzloty i upadki!! Cynamon - ja w moimmalutkim mieszkanku - 30m mam zieloną ścianę w sypialnio-salonie i pomaranczową w kuchni, więcej pomieszczeń brak :D Tygyrs- ja, ja byłam w Bułgarii! Tam jest super! Ja bylam z Złotych Piaskach, ale tej części mniej turystycznej, przez to tańszej - bo Zlote piaski są podzielone jakby na dwie części a pomiędzy nimi jest dziura w drodze i nie da sie przejechac, niesadze, żeby od zeszłego roku naprawili :) Nesebyr to coś co musisz zobaczyć, koniecznie!!! i Kaliakar!! Boski! Ja nie byłam w Sofii, ale mam nadzieje, ze kiedys to nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oszalałyście zupełnie żeby tyle aż nastukać tych postów;-) Cynamku, miło Ciebie poznać:-D teraz to ja już jestem pełnoetatowy Diabeł, ale był czas kiedy jak i Ty nieśmiało stukałam;-) nawet już nie pamiętam dokładnie kiedy to było...co do urządzania mieszkania, to rozumiem CIebie doskonale. My od półtora roku mamy własne mieszkanie i niesamowitą frajdę sprawia dosmaczanie go. Na razie nie na wszystko nas stać..po mału... zresztą czekam właśnie na rozwiązanie mojej trzeciej już ciąży, więc jak się pewnie domyślasz na brak wydatków nie mamy co narzekać:-D Nina, przepadło. Nina tak mi się spodobało, że kto wie:-D mnie bardziej podobała się Pola, ale niestety znajomi byli pierwsi, a że blisko mieszkają, więc Pola nie wchodzi w grę....:-( zresztą Tymek też dopiero pod koniec ciąży się skrystalizował, więc kto wie co nam jeszcze do głowy wpadnie. Z Soni muszę zrezygnować, nie mogę ryzykować że w przyszłości zamiast córeczki podbiegnie do mnie jakaś psina...:-p Co do zdjęć to sama Ci polecam zrobienie takich albumów. Wygodne to i łatwe do zrobienia. Ja wszystkie zrobiłam ukryte (jest taka opcja) i poza osobami, które te linki dostaną, nikt ich oglądać nie będzie:-D...reakcja alergiczna? dlaczego skoro doszło do niej po szczepieniu, kazał Ci odstawić mleko? są jeszcze jakieś zmiany skórne? Zuzia była uczulona... Air, to fakt, że ludziom czasem palma odbija. My się staramy ostro rozważać, żeby nie dać dziecku imienia, które je dożywotnio napiętnuje. Po co? A co do Tristana, się nie zastanawiałam. Bardzo podobają mi się imiona francuskie, jeszcze dobrze wymawiane, ale cóż.... Tygruniu, córeczka o imieniu Natan, mogłaby chyba bardziej bulwersować niż Sonia:-D:-D:-D Kluska, łatwo mówić, ale dziecko z tym imieniem będzie przecież musiało żyć, więc wolałabym żeby nikt na nie nie gwizdał na ulicy;-) zazdroszczę Ci dentysty. ja tak na raty do niego chodzę, cholera, ostatnio. teraz za żadne skarby bym nie poszła, bo pewnie nie dostałabym znieczulenia, a bez tego, nie ma mowy!!!! Gio, stanowczo sprzeciwiam się Twojemu krótkiemu postowi!!!!!!!! Weto. pisz więcej i już. PS> masz może adres jakiejś strony na której można umieszczać filmiki? tak jak na onecie zdjęcia? Brzusia, współczucia, ja chorowałam 3 tygodnie i skończyło się antybiotykiem... Witam Sylwia:-) zupełnie nic o Tobie nie wiem...pewnie gdzieś tam pisałaś, ale ja niestety nie zawsze mam możliwość poczytać:-( napiszesz coś o sobie? elles, wszelki duch...czemu tak mało sypiasz? Miłego dnia wszystkim...słońce pięknie świeci...może jeszcze będzie ciepło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) pytacie, co u mnie... coś na kształt \"dnia świstaka\"... jeden dzień do drugiego podobny, tylko w weekendy więcej akcji, bo trolllki nie idą do przedszkola ;) leżę!!! 😭 od miesiąca, leki przeciwskurczowe działająna mnie słabo, tzn. slabo pomagają, bo skutki uboczne zapisane w ulotce, oczywiście mogę u siebie obserwować wszystkie :p na szczęście dzieci zdrowe :) wiosna wpada tylko przez uchylone okno, no i maluchy nie noszą już zimowych ubrań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×