Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

wyspy sandwich - mniam mniam... Cukinia mi się śniła...zaczynam się o siebie bać :o ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, z tej soboty nici, bo Zuzia dostała zaproszenie na urodziny... a tak poza tym, to mam deprechę jak ta lala. zawsze tak mam jak mnie życie ubezradni. Zuzia nie sypia po nocach, w ostateczności daję jej krople ziołowe na sen. ale potem ona bez nich nie chce spać. jedno koło. nie mogę się zająć tylko sobą. Zuzia wymagała zawsze większego zainteresowania i miłości. teraz graniczy to z patologią, a ja już z sił opadam. dodajcie do tego te zakichane studia i wieczne badania ginekologiczne i około ciążowe, latanie w te i nazad po lekarzach. koszmar. wszystko mnie przygnębia i mm powoli dość. nie czekam na pocieszenia i rady, tak sobie zwyczajnie piszę. nie nadaję się na matkę. dobra, spadam...trzymajcie się ciepło wszyscy! elles, gratulacje wielkie, ja o takiej średniej mogłam obie pomarzyć. tyle że mnie się ogólnie nic nie chciało, to się nie ma co dziwić;-) saszka, trzymaj się kobieto! Tygruniu, nie narzekaj na worka, bo bez niego sama wies jak jest. PS. dzisiaj na wykładzie ze swobodnego przpływu osób/pracowników podali ciekawe linki dla tych co by w UE chcieli pracować, podaję, bo może kogoś to zainteresuje: www.europa.eu.int/eures www.mpips.gov.pl/eures www.europa.eu.int/solvit www.solvit.mg.gov.pl www.mpips.gov.pl/ermp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia...Zuzia chyba powoli robi się zazdrosna o dziecię, które przyjdzie na świat...to raczej normalne, więc proszę, nie pisz, że się na matkę nie nadajesz, bo ...no nie wiem, co, ale BO ;) Zapalam światło Tygryskowym zwyczajem ( kiedyś to był złoty medal, nie ? ;) ) i lecę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie snilo, ze strzelali do mnie z luku a ja ta strzale z brzucha sobie wyjelam i odrzucilam tak, ze w napastnika sie wbila... a co z ta ekausyną?? ktos wie jak toto wyglada?? Kluseczka -> ano byl za to medal, zatem nalezy Ci sie zloto :) Mala -> brawo :) dzis Ty wygrywasz magicznego kwiatka 🌻 Szamciu -> bzdura do kwadratu!!!!! jestes cudowna mama!! ❤️ a jakbys chciala porozmawiac, to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bleeeeeeee co za kupa na dworze. Marznąca mżawka, do tego szaro, ciśnienie jakieś niskie, spać mi się chce do dupy taki dzień. Mama wczoraj była u ciotki i jej na drugim końcu miasta samochód nawalił. O 21 zadzwoniła do taty, że nie może ruszyć. Pojechaliśmy, popchnęliśmy i poszeeeedł :P hehehe a ja już byłam po ćwiczeniach - w końcu się zmobilizowałam, wykąpana, zrelaksowana :P tak to już jest, nigdy się nie wie co się przydarzy. Szam - to ja nie będę cię pocieszać, ani dawać rad, tylko pozdrawiam cię gorąco i ściskam mocno. Będzie dobrze, ta zima musi kiedyś minąć ❤️ Tygrysek - nie mam pojęcia co to jest to o co pytasz, tym bardziej nie wiem jak to coś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ekausyna to kamień wapienny, tyle udało mi się dowiedzieć, ale jak wygląda?? a po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A cena_jm (jednostki miary) to jest podawana w kg??\" a kolezanka na mnie sie patrzy dziwnie: \"Nie, w zlotowkach\" ... Air -> no ja wiem, ze to wapien... po co mi to?? ano kolezanka z pokoju sprawdza ten dzial i chciala wiedziec jak toto wyglada, zeby miec jakies pojecia co do wymiarow, zastosowania etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy i idę robić sandwich z cukinią,którą zestrzeliłam łukiem wyjetym z brzucha Tygryska...eee...cos mi sie pomieszało....ledwie zyję..9godz. non stop, tylko raz siusiu:( Szam-nie znasz mnie ale ja Ciebie tak i mówię -jesteś nie dobrą mamą a ...bardzo dobrą mama,tylko zmęczoną.Zrób prezent Zuzi i wypocznij :) Mała-dzis dostałam zwrot maila wysłanego do ciebie pare dni temu,spróbowałam jeszcze raz:o pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, ubawiłam się i wiem już, co mi się zapomło pare dni temu :) Miałam napisać, że Cię lubię i cieszę się jak dzika świnka, że Tu zawędrowałaś :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia znow zrobila zajecia na podwyzszonym stepie - moje nooooogi... ale \"za kare\" pekly jej spodnie na pupie :D :D :D Rokita -> lubie Cie. :) oj tak 9h intensywnej pracy to bardzo duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam, witam :D ładne rzeczy się tu dzieją - jakieś cukinie, jakieś strzały - chyba czas zmykać :D ja dzisiaj popracowałam dużo i jestem cała happy :) Rokitka - teraz maila dostałam i odpisałam :) Tygrys - dzięki za kwiatka :) pozdrówka dla wsiech Szam - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raz i dwa - pora wstac!! :D PSTRYK swiatlo zapalam a na stole zostawiam dzbanek swiezo zaparzonej kawy i drugi z aromatyczna herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też witam i tradycyjnie jestem szczęśliwa jak norka, że już piątek :D Wczoraj miałam imieniny, o których zapomniałam wam powiedzieć, ale w sumie zapomniałam. Wolę obchodzić urodziny, bo to jest taka data graniczna, coś oznacza, a imieniny to już nie są takie ważne. Pamiętała moja mama i Michał. Tata tradycyjnie zapomniał, ale mama mu chyba przypomniała, bo po jakimś czasie przyszedł i mi złożył życzenia. Mamie się znowu samochód popsuł, a ja będąc po południu sama w domu z nudów wyprasowałam cały kosz prania, zajęło mi to 1,5 godziny, ale to jest też dobre ćwieczenie i przynajmniej nie zalega już nic w szafie i znowu jest się w co ubrać :P Tygrys, Rokita, Kluska, Mała 🌻 Resztę dawno nieobecnych też pozdrawiam :D Nina wczoraj cały dzień cię nie było. Założyłaś czapkę smerfetki i poszłaś do Stumilowego Lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 AIR :) Ja też szczęsliwa piątkowo... Buziaki hurtowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku - no to 100 lat :) no i z tej okazji stawiam własnoręczną cytrynóweczkę ;) :P dzisiaj miałam ciężki dzień mało lekcji, ale sporo dodatkowych zajęć a teraz siedzę i wcinam gruszeczki Mamusi stawiam je na stół :) dobrego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowo i gruszkowo ( Mała dzieki- pycha) i poimieninowo:) Airku-🌻wszystkiego najlepszego:) ja odwrotnie niz ty,obchodzę imieniny a o urodzinach wszyscy pamietają (na moje nieszczęście) bo wypadaja w dzień dziecka:) imieniny obchodzili moi Rodzice a ja zaczęłam...ok.30ki :o tak,tak...moj pesel ma \"mlode\" cyfry :D Tygrysku-jeszcze troche a mnie też pęknie to i owo, tam i ówdzie:o ta praca niestety na siedząco i tylko mózg sie gimnastykuje -mniej zmęczona jestem po kilku godzinach przacy w ogrodzie-tam właściwie odpoczywam:) Kluska-gonię króliczka....gdzieś mi? 😍 Nina-ty też sie chowasz?:) pozdrawiam wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto pokonac lenistwo.... Z samego rana (tj po 10: ;) ) wybralam sie do sklebu, zeby kupic jakies pieczywo na sniadania i zalapalam sie na swieze, jeszcze goraca (az parzyly!!) buleczki!! Pani przy mnie wyjela je z pieca. Pychotka!! :D Air -> wszystkiego co naj, naj, najlepsze 🌻 👄 🌻 Rokita -> zgadzam sie z Toba w 100% co do takiej pracy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Pierwszy raz od jakiegoś czasu piszę do was z domu a nie z pracy :P hehehe jak fajnie :) Mnie dzisiaj kot o 8:30 obudził drapiąc w drzwi i miałcząc. Potem to aż do tej pory sprzątałam. A teraz łeb umyłam i zaczynam się lenić. Pogoda słoneczna, ale zimno. Dziękuję bardzo za życzenia. I życzę wesołych świąt.... tratata udanego weekendu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam godzinę temu :P właśnie zjadłam śniadanko :D a teraz nie mam pomysłu na dzień pewnie spakuję się do szpitala... wieczorem jadę do rodziców i zostaję tam do jutra :) w poniedziałek do pracy, a od wtorku znowu jestem chora ;) dobrego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Co się dzieje.. na tym świecie.. Powiem Wam, bo Wy to przyjmiecie normalnie, a część z Was też się zajmuje podobnymi tematami. Ostatnio wróciłam do oglądania programów ezoterycznych, a szczególnie po tamtej sobocie (bo nie było \"pytania na śniadanie\"). I osoby prowadzące odnosiły się do tej tragedii, jak i do innych. Jedna pani mówiła o innych podobnych katastrofach, które przeszły bez echa, bo nikt nie zginął (np. zawalenie się dachu sali gimnastycznej w szkole!), a które były ostrzeżeniami przed czymś takim (i mogły ustrzec przed wypadkami). Inna z kolei mówiła o tragedii tsunami i o niskich wibracjach osób, które zginęły (w Ameryce robili takie badania) - a teraz świat wszedł w erę wodnika i w takie wibracje, że ludzie nie będą tego wytrzymywać (właśnie z tymi niskimi) - dokładnie nie pamiętam, więc więcej o tym nie napiszę. Chodzi ogólnie o poziom duchowości i stosunek do otaczającego świata. Ok, to tyle, zresztą nie czytałam, co napisaliście i jeszcze dokończę mojego poprzedniego posta ;) :P Rokita 🖐️ (tak w ogóle, bo fajnie, że tu wróciłaś :) ) z tych objawów, które opisałaś, Małgosia jakby nie ma żadnej.. Ma tylko taką.. chrapkę. Szam ja przytyłam w ciąży 16 kg prawie. A w którym teraz jesteś miesiacu (jeśli chcesz powiedzieć). No i musisz się oszczędzać dla siebie i szkraba :) Mam nadzieję, że z Zuzią już lepiej. Myślę, że czeka Cię rozmowa (i to pewnie nie jedna), ale już teraz, że kochać ją będziecie nadal i tak samo, że maluszek będzie wymagał opieki (ale ona może pomagać przy tym) i uwagi, a Ty tereaz przez to, że nie jesteś sama i dźwigasz ciężar, to jesteś słabsza i potrzebujesz dużo odpoczynku.. (chociaż pewnie to wszystko wiesz). Mała 3 dni i ani dnia dłużej! Pośpisz sobie, poleżysz, dadzą Ci jeść pić.. czasem jakieś badanie - i już :P ;) Elles - jaki skrót :) Piękna średnia :D Tak, fajnie, że się słyszałyśmy (fajny ma Ellesik głos ;) ). Tygrys hahah jaki sen :D Air ❤️ wszystkiego najlepszego imienniczko ;) mój Anioł czasami chyba i o moich urodzinach zapomina.. :) a imieniny, to już normalka ;) chociaż mam je przecież w święto (15.08) - ostatnio to mu nawet nie przypomniałam ;) Dla mnie też ważniejsze są urodziny. Kluska dzika świnka :D Wiesz.. w lodówce chleb dłużej świeżość zachowuje... ;) ;) :) He.. dużo nie napisaliście i przeczytałam wszystko przy odpisywaniu :) A wiecie jaka Gosia się gadatliwa zrobiła ;) a do tego testuje siłę swojego głosu. Na to zapalenie krtani dostała 3 syropy plus antybiotyk i niestety są mniej smaczne niż te poprzednie, chociaż antybiotyk dość dobry, ale próbowałam kapkę, bo on jest z tej grupy, której nie mogę brać ze względu na uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale zmykam spać, poczytam jutro. było PIĘKNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy, czekamy :) Rokita, goń króliczka, goń, byle nie na pasztet :D Buziak dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saaaszka:D znaczy czekamy na fotki:) Pozdrowienia od Starszych Panów Dwóch 🌻 ...Mało co mnie bawi w zimie- ani zamieć ani wymieć. A w zakresie łyżew, nart- mi nie dopisuje hart. Kiedy mróz na rtęć napiera i wypiera niżej zera- juz cholera trzęsie mnie! A jednak myslę,że: Zima trudna,zima brudna, zima nudna-żaden bal. Zima ziębi,zima gnębi, ale zimy,zimy żal. Zima mrozi, zima grozi, nie dowozi, w zaspach tkwi. Ale mimo zmartwień z zimą- żal tej zimy, zimy mi. Skąd po zimie moje żale? Nie szaleję w karnawale. Czemu żegnam w mol nie w dur nienajlepszą z roku pór? Może to mnie własnie smuci, że ta sama juz nie wróci, że z szelestem zdartych dat upłynął życia szmat... Życie trudne, życie żmudne, życie nudne-żaden bal. Życie ziębi, życie gnębi, ale życia, życia żal. Życie mrozi,nie dowozi, w zaspach tkwi. Lecz choć - tycia radość z życia- żal jest życia,życia mi. ....\"bo mi- starszy jestem czym- tym bardziej szkoda zim\".... 👄 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ja mam dla Was zagadkę-co to jest? - słodkie i skacze po drzewach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to czyżyk ? Być może jest to czyżyk ? Czyżby czyżyk ? wiewióreczka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie i skacze po drzewach to...Tarzepan:D Nalesnika z powidłami chrupiącego jako nagrodę pocieszenia otrzymuja wszyscy:D Chcialo mi się na spacer i byl..krótki_SMOG zaległ i dusi. Moje dziecię kiedy przyjeżdża do domu zawsze mówi \"\'nareszcie widze czym oddycham\" ja dzis nie tylko zobaczylam ale i poczułam:o pozdrawiam Wszystkie Diabołki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Pana Tarze... hmm ale nalesnika zjem z ochota... mmm pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×