Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

czesc kochani nic nie przeczytałam nie mam kompletnie czasu mam małe probemy zdrowotne 😡 pozdrawiam wszytskich cieplutko przesylam całsuki i zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffff przeczytałam wszystko choc ciut sie miesza co kogo było ;// tak to jest jak sie z 5 stron do nadrobienia ghnus za zdjatka dziekuje sa sliczne kamorku chciałabym zeby to była tylko różyczka dobranocka karaluchy pod poduchy i dziubek dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Cóż... to był zły weekend... Katowice :( I chyba koniec z M... Zabieram się za robotę, to może jakos przeżyje ten dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki weekend był fatalny... łeb mi pękał aż niedobrze sie robiło... i ta tragedia w Katowicach :(:(:( , na dodatek żona mojego szefa jest strasznie chora i ma miec operację dziś lub jutro....własnie idziemy na msze św. za jej zdrowie :( Trzymajcie się kochani 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z chyba jedyna optymistyczna tu wiadomoscia - jeden piesek znalazl nowy dom! O znowu Tygrysku musisz go pilnowac bo w Warszawie na Saskiej Kepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz jestem z dobrą nowina ja tyz weekend był bardzo fajny ciagle gadałąm ze swoim misiaczkiem za oknem swieciło słonko a ja miałąm uśmiehcnieta buzke kati wszystko sie ułoży nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło uwierz 🌻 girl bedzie wszystko oki zobaczysz a co do główki to współczuje 🌻 tygrys ma racje wszystko bedzie dobrze 🌻 ghanus nastepny psiurek no super ile jeszcze zostało na opuylenie :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz jestem w domu :D Ghana, ojej to blisko mnie jest!! moze bede go spotykac latem w parku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik nie marudzić mi tu proszę i nie leniuszkować!!!!! Idź uczyć się :) sio!!! Cześć Topcia :D Ghanuś to bardzo dobra wiadomość :D Oby miał się tam piesek dobrze 🌻 Kati -przeżyjesz na 100% ten dzień jak i następne 👄 Girl, Tygrysku 🌻 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, dasz rade!! zatem do nauki marsz!! Topcia, dawno Cie bylo... zatem gdzie byles gdy Cie nie bylo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjuu brytole wybrali film wszechczasów oczywiście wg swojego uznania, oto lista: 1. \"Skazani na Shawshank\" 2. \"Imperium kontratakuje\" 3. \"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia\" 4. \"Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja\" 5. \"Ojciec chrzestny\" 6. \"Pulp Fiction\" 7. \"Władca Pierścieni: Powrót Króla\" 8. \"Podziemny krąg\" 9. \"Chłopcy z ferajny\" 10. \"Matrix\". Jak się zapatrujecie na tą listę? Macie swoje typy? Ja bym prawie całą zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ledwie do pracy dotarlam, dwa razy autobus sie psul... Kati -> a nie moze byc humor lepszy, ot tak po prostu?? Kamorek -> mnie sie ta 10 podoba, chociaz moze troche kolejnosc bym zmienila. Jednak 1 miejsce jest zasluzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... i klikam.... tylko pracki mam troche bo niedlugo na śląsk brykam... :P (oby tylko łepetyna mniej mnie bolała) Kati 😍 Tygrysku... widze ze dziś miałas maly kryzys komunikacyjny :P 🌻 Kamorku.. hmm. lista jest ciekawa ale ja chyba bym ja zmodyfikowała jednak:P Ghanuś.. ciesze sie razem z Tobą, ze kolejny piesek znalazł dom 🌻 Beziku... rob przerwy w nauce.. ale nie za długie:P 🌻 Topciu ... milo ze wpadłaś 🌻 Margotko ... 🌻 gdziekolwiek jesteś.. ::D girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem zobaczyć co się dzieje ;) Kati 🌻❤️🌻 Bezka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, powiedz co się dzieje.. U mnie ostatnio się okazało że pękła mi \"torbielka\" :P (nie ma to jak zdrabnianie, chyba myślą że to pacjenta uspokaja :P) A pobolewało od marca hehhe... Podobno już wszystko dobrze, płynu nie ma itd.. W końcu nawet dostałam jakieś środki na zapalenie :D tylko kurde troche po czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym.. to przelotem w domu też jestem :D Akurat rodzinka przyjechała i wszyscy w komplecie (brat z bratową i tatą) A ja to na dwa dni wpadłam pouczyć się do testu z finansów (tydzień temu była zerówka, zaliczyła połowa) Taka byłam zła! W dodatku niewyspana, 3 razy w przychodni tego samego dnia (rano rejestracja, potem usg, potem znów do innej przychodni do lekarza)... mam nadzieję że tym razem napiszę 😠 Trzymajcie kciuki :) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczyc sie nadal nie chce Topciu 🌻 Kamorku Ty mnie nei wyganiaj sie uczyc bo mi sie nei chce bleeeeeeeeeee Kati uuuuuuuu dobry humorek Tygrysek widze ze dojazd do pracy był z niespodziankami :D:D Girl girl ja prezrwy robie hmmm tak dwie godziny odpoczynku 15 minut nauki albo i mniej jak cos przeszkodzi :P Elles niestety wiem jak męczy te bieganie polekarzach czekanie w kolejkach te bieganie i tak sie ciesz ze sie rano zarejstrowałas ja w kolejce czekałam cały miesiaczek nie mają serca dla ludzi :(. Mam nadzieje ze juz ze zdrówkiem wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka ja tam nie wiem czy wszystko w porządku, sie okaże za jakiś czas. A zarejestrowałam się tylko dlatego że od 6 stałam pod przychodnią, bo jak nie przyjedziesz i sobie na zimnie nie poczekasz w kolejce to zostaje tylko telefon (rejestracja tego samego dnia nie ma wtedy szans) a rejestrują na... 3 m-ce przed. :P I wtedy jest nieodpłatnie. Chyba sie bede prywatnie leczyć, bo jak mam czekać 8 miesięcy, żeby mi coś kurna pękło i dostanę wtedy dopiero jakąś recepte to mnie cholera bierze. Jakby nie było... służba zdrowia jest w naszym kraju .... (nie chce przeklinać) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam dosyc wptarywania sie w monitor... oczka mnie bola :( Bezka -> do nauki marsz!!! Girl -> na slask?? a kiedy i na jak dlugo?? Elles -> ciesze sie, ze tutaj zajrzalas :) napiszesz, na pewno i bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jeszcze jeden pojechal.. coraz trudniej sie z nimi rozstawac... Jeszcze dwie suczki na wydaniu... Od jutra biore urlop, jezeli Pani z Gdanska sie zdecyduje to pojade z pieskiem nad morze :-) Klikajcie za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik juz z domu :) Dobrze Ghana, klikne za Ciebie :) to moze zostaw jednego psiaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ja nie amm możliwości pójscia prywatnie bo jak pójde prywatnie to jak okaze ze sie podejrzenia sprawdziły to bede musiała isc znów panstwowo zeby mi szpital załatwili bo od prywatnych to za bardzo nie chca brac. Klejka na zimnie nic nie da rejstracja taka sama czy sie pójdzie osobiscie czy telefonicznie w dodatkumsuze jechac do opla ale po badaniach okaze sie ze będe zdrowa i bedzie oki i lekarza pokaze goła dupke :P hihi zartowłąm :D:D co dosłużby zdrowia to amsz racje opłakany stan ;/ ja przeklinam na naszych lekarzy och jakja przeklinam :P Tygrys i Ty przeceiwko mnie?? Nie ja tu wesze jakis spisek wszyscy mnei do nauki gonia akysz wstrętni podrzegacze jeden drugeigo podrzega (nie wiem jaks ie to pisze:P) Ghanus widze ze psiaki jak swierze bułeczki sie rozchodza i sie nei zdiwie takie piekniste choc msuze przyznac za ja bym chciałą zeby one zawsze były takiemi szczeniaczkami kurna no takie cudowane sa te maluszki :D i tak smiesznie chodza z pocztaku poznaja swiat ja bym tochcaiął miec ciagle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotko szybciej Cie nie było i dla Ciebie usmieszek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam, bo dzis ciężki dzień... wczoraj skończyłam po 19-ej... Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×