Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej Tygrys ja tyz zaczynam dzien od klikniecia :D:D Kati Ty nasz pracusiu o 19??? nie mozna sie tak pzemeczac Kati czy Ty nie wiesz że człowiek sie urodził po to by odpoczywac?? dzis juz jade do rybolka nie chce ryzygowac jutro prezd samym egzaminem ;/. Trzymajcie za mnie kciuki w czwratek i w sobotke gegra powinna sie udac w miare umiem ale zarzadzanie hmmm moze ejszcze sie cosik poucze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki moje.. klikam i do pracki zmykam.... Kati 😍 ps. prosze sie nie przemęczać w pracce ...!!!:D:D:D Beziku.. trzymam kciuki za egzaminy 🌻 ps.w rybolku będe w ten weekend :P buziaki dla Wszystkich i klikajcie tu za mnie w pajacyka bo wracam za tydzień paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topcia siostra Topka
girl "milo ze wpadlas" no wiesz....! jeszcze nie teraz ;) buziaki obecnym cialem, duchem i czyms tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topciu.. mnie nie o takie \"wpadanie\" sie rozchodziło:P :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik. Bezka to trzymam kciuki zeby podejrzenia się nie potwierdziły, jakiekolwiek one by były ;)🌻 Girl.. o, urlopujesz sie? 🌻 :D ja też ja też, do 20-go, zaliczyłam finanse na 5.5 haha :classic_cool: i jade do A ❤️ który też wziął tydzień wolnego :) Ghana widze że się pieski porozjeżdzały już prawie wszystkie w inne miejsca, jak świeże bułeczki ;) Katarina 🌻 nie pracuj tyle, weź przykład z Tygrysa, tylko 8h a potem kąpiel w czekoladowej pianie ;) Pozdrów kociaki, szczególnie Marmolada :) Margot a co Ty robisz w tym Valey.. czy jakoś tak..? :) Topcia dobry humor w czasie sesji to chyba trudne, u mnie jest dopiero po sesji ;) Pozdrowienia dla tych co nie wymieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska żeby to było takie proste ;) Wiesz jaką mam pracę :D Marmolada cmoknę od Ciebie w ten jego różowiutki nosek ;) Swoją drogą straszny leniuch się z niego zrobł ostatnio :) Ufff troche spokoju wreszcie mam :) Ciężki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona jestem okrutnie, oczy od monitora bola ale kliknac, klikne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor nieco lepszy, mimo że powodów nie ma... :) Mam nadzieję, że dzis będzie w końcu spokojniejszy dzień, bo po ostatnich akcjach jestem wykończona i niewyspana. Ja chcę weekend!! :D Życzę Wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce weekendu!! Moze zlozymy petycje aby rozpoczynal sie on juz w czwartek?? ;) Kati -> ciesze sie, ze humorek juz lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w koncu w domu... :) Topcia, bedzie niebo a nie gleba!! :) PS: mamy 1014 obiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykend jak to mawial chyba Romek a moze A\'tomek?? ;) Topciu, zatem trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
241 - malo :( Wszyscy, gdzie jestescie?? mam sama ze soba monolog prowadzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Mam mało czasu, bo chce dzis wyjść szybciej do domu, bo jestem chora :( czuję się fatalnie. Jak mi się uda, to jutro poleżę w łóżeczku :) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko dobrego i milego dnia wszystkim zycze :) Kati -> zdrowka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wrocilam! I klikam! Jednak nie pojechalam do Gdanska, Pani sie nie zdecydowala!. Jeden pies zostaje, ja musze miec pieska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
646 Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich zakochanych i tych aktualnie nie ❤️ :D Kati dołączam się do Tygryska i życzę zdrówka Ghanik, Tygrysku 🖐️ 🌻 *** Jak uprawiaja sex?? * Bankier - na raty * Listonosz - dochodzi szybko * Inżynier - zgodnie z planem * Alpinista - zawsze na górze * Polityk - kończy na obietnicach * Policjant - twarda pałka z kajdankami * Szachista - bije konia nawet przy królowej * Dentysta - wiadomo, zawsze oralnie * Smieciarz - dochodzi raz w tygodniu * Detektyw - tylko w ciemnosciach i incognito * Dżokej - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy * Nurek - ma wielkie cisnienie, zwłaszcza, gdy jest głeboko * Muzyk - niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta * Dostawca pizzy - jak nie dojdzie w 15 minut, to zimny * Pracownik Biura Podróży - nigdy nie może znalesc własciwego miejsca * Piłkarz - jak nie faul, to spalony, nigdy nie może trafić * Golfista - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek * Dealer samochodów - nieważne gdzie i komu, aby tylko wepchnac ten swój złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaaaaaaaaac 😴 Ghana -> a ktory/a zostaje?? Kamorek -> hyhyhyhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - zostaje niebieska, prawdopodobne imie Ready :-) , moze jutro uda mi sie wyslac zdjecia, to zaznacze ktora to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutcy ja juz mam ferie egzaminki hmm z jednego wróze poprawke. Nieodzywałam sie znów trsozke bo hmmm na hura załatwiąłam wyjazd. lece do Angli do swojego robaczka na tydzien. Juz jestem spakowana zycze wszytskim miłego tygodnia papap a potem od razu do rybolka moze sie odezwe z Anglii 👄 dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrelaksowany Tygrysek robi wieczorne klik, klik :) Bezka -> nie wierze w zadna poprawke!!! Udanego pobytu z Robaczkiem w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, pada snieg.... zasypalo Was?? ja sie ciesze, ze w stolicy sa tramwaje, bo bezproblemowo dotarlam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×