Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:-) Kati, wiedzialam, wiedzialam, ze M. ;) I jak sie randka udala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Na wstępie informuję, że randka raczej nie udała się :O Po prostu to nie jest facet w moim guście, nie \"nadajemy na tych samych falach\". Może jednak Panowie M nie są dla mnie ;) Dziś czeka mnie wizyta u endokrynologa więc trzymajcie kciuki :) Miłego dnia 👄 PS.ale pogoda paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda gorzej niz paskudna.... brrrr snieg mokry, fuj... Kati -> trzymam kciuki, musi byc lepiej :) To moze sprobuj teraz panow P.?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakow- pogoda paskudna! Kati - moze rzeczywiscie trzeba zmienic literke ;-). Trzymam kciuki za wizyte! Ale jestem padnieta, na tych spacerach z pieskami to wyrobie sobie kondycje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i chłopaki :) ... ponoc zima wraca... ale zaopatrzona w trekingowe buty czekam na te zapowiadane opady sniegu:P.... a tak na prawde to nawet nie mam czasu pooderzeć jaka jest pogoda za oknem... chyba mnie kurka praca wciągneła na dobre... ale niech sie skonczy marzec to będe miala troche lużniej.. ghanus... jesli u Ciebie tez jest taka chlapota i roztopy to faktycznie kondycję sobie niezlą wyrobisz na tych psowych spacerach:) dobrze ze to juz tylko dwa psiaki... co to by było jakby ich 10 było :P :) 🌻😍 Tygrysku... 😍 Kati... hmmm wiec teraz literką kafe jest \"S\" .. a niech będzie i \"s\" byleby był(o) fajne i pasowało :D:p 😍 Kamorku, Beziku, i cala reszto ... trzymajcie się 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - \"S\" jest calkiem dobre - polecam! Girl- z dwoma jest super, naprawde, zaczynaja coraz bardziej sluchac! :-) a w domu jest tak wesolo. A wogole to prowadze \"szczeniakoterapie\" w domu - jak ktos ma jakis problem, to moze przyjsc i poprzytulac i pogliglac szczeniaka :-D I moja kolezanka stwierdzila, ze to naprawde dziala! Dzisiaj cena promocyjna - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy, są przecież inne literki :) może jednak \"P\" ? ;) :D czuję się dyskryminowany :P ;) Ghana a można jeszcze kogoś innego przy okazji pogilgać? :D 🌻 Girl ech ech nie strasz taką pogodą fjuu protestuję i chcę wiosnę :D Tygrysku a u mnie śnieg zmarznięty i super jedno lodowisko, można orły i piruety wywinąć, że hej :D Klikam i zmykam się posmykać :D *** - Czym się różni sycylijska mafia od polskiej? - W zasadzie są dwie różnice: -- Mafią sycylijską kieruje Ojciec Chrzestny, a polską Ojciec Dyrektor; -- Mafia sycylijska załatwia swoje interesy berettami, a polska - beretami. *** Przyszedł ojciec z 5-letnim synkiem do sklepu z zabawkami. Chodzą, wybierają, mały grymasi. Nagle spostrzega zarąbiastą zabawkę. Tylko, że drogą. Ojciec alternatywnie pokazuje mu tańszą, ale gnojek (wychowywany przecież bezstresowo) nie chce o tym słyszeć. I zaczyna jazdę - wali się na podłogę, uderza głową o posadzkę, krzyczy, wyje - sajgon totalny. Zwabiony krzykiem, przychodzi koleś w zielonych brylach: - Proszę pana, jestem dziecięcym psychologiem! Moim zadaniem jest rozwiązywać takie właśnie sytuacje! - Czyń Wać swą powinność - wzdycha ojciec. Facet podbiega do dzieciaka i szepce mu coś na ucho. Dzieciak przestaje histeryzować. Bierze tańszą zabawkę i cichutko staje przy tatusiu. - Mistrzu, jakżeś pan to uczynił? - Aaa... Powiedziałem, że jak się nie uspokoi to kopnę go w dupę i urwę mu ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej widze ze zaskoczylam hmmmmm a ja neiw spominalam gdzie ejst to daleko hmmmmmm moze i nie jak to ja bywam zakrecona no wiec te daleko to ANGLIA zobaczymy jak to bedzie :D:D tearz zmykam rozpakowac graty duzooooooooooooo tego ;/ jak sie pol chalupy wywiozlo to tzra tearz polchalupy zwiesc i poukladac;/ trzymajcie sie kochani :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
934 :) ja wiem, ze tlusty czwartek jest jutro ale juz dzisiaj zajadam sie malymi paczkami :D Bezka -> brrr ja nie lubie sie rozpakowywac po powrocie skads... Ghana -> och, ja uwielbiam szczeniaczki.... szkoda, ze tak daleko mam do Ciebie :( Girl -> ja sie nie zgadzam na powrot zimy!! nie i juz!! Kamorku -> a u mnie chlapa... Kati -> to Ty testuj S. a ja P. (juz w pt.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani Tygrys ja tyz nie naidze porotu zimy tyz nie chce chyba ze po kwitniu :D:D wteyd mzoe byc tutaj nawet i -30. zartowalam. chcialam tylko zapytac czy mzoan odprowadzic 1% na rzecz pajacyka bo tych stronek w wykazie jest tyle ze glowa boli poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za beznadziejna noc - Kocurry miały problem z zaśnięciem (najpierw jeden, a potem drugi) więc sobie nie pospałam :) Tygryś - powodzenia :D Kamorek - może i na P przyjdzie pora ;) Ghanuśka - no mam nadzieję ;) Bezik Anglia? Powodzenia :D Girl dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo slodko :) Ktos ma ochote na faworka? Pyszne sa :) Bezka -> mozna, mozna :) Kati -> kocurki rozrabiaki?? wczoraj wlasnie czytalam, ze dwa koty to jest nie lada wyzwanie, bo ciagle harcuja i dokazuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ :) U mnie praca nauka i już sie zmęczyłam dlatego dziś wyjazd :):) A za oknem super biało i śnieży :classic_cool: Pączki - ble :D Sie odchudzam ;) Wole pierogi ruskie :P:D Tygrys co za P??? hę?? :D Kati ja sie na S nie znam, ale z każdą literką ciężko. M.. Masz racje. Mi z 3 \"M\" nie wyszło, potem było B i G i tez nie :P Wiec zaczęłam od początku alfabetu i jak na razie jest w sumie ok :D Girl, Kamorek, Ghana 🌻 Pozdrowienia dla niewymienionych :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś tak źle nie jest :D Tylko czasem chłopaki sie nudzą ;) Elleska przerobię cały alfabet a znajdę ;) Uparta bestia jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko nie ma to jak zaczac dzien od komputerka :D:D no i rzezc jasna klikniecie :P w rybolku nie bylo takich mozliwosci :( Kati nie dziekuje zeby nie zapeszyc :P Oj te Twoje rozbójniki daja Ci popalic nie ma co 🌻 Tygrys ja ja ja chce faowrka. zaraz sie kapie ubieram i zmykam po paczki kuie sobie z 12 :D:D a co raz sie zyje jeszcze mnie mama zaprosila wiec moze zjem najpierw u niej w pracy :D:D a co tlusty czwartek jets raz w roku :P Elles djeta z tlusty czwrtek paczkow nie lubisz?? Kochani moja poprzednia wiadomosc jakas malo czytelna jest hm niom bylam po kilku pifkach :P co do tych literek to odradzam M. serio serio a K to jzu jest najgorszy z meskich modeli :P polecam R. :D:D najlepsze gady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza upartym być w dziesiejszym świecie ;) Bezka nie że nie lubię, ale wole pierogi :D K... zły?? No co Ty powiesz, mój brat jest K... i jest super hiper (dla mnie może nie :P ale z zoną ma się dobrze, i już razem parę ładnych lat! :D:classic_cool: Siem pakujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to ostatnio widziałam Czas surferów, filmik polski, polecam hehe :D Całkiem śmieszny, z Lindą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje \"pączusie\" i \"faworki\" :D ... a ja kurka jak zwykle zasypana papierami i zawalona robotą... chociaz juz jestem po trzech pączkach i planuję dalsza konsumpcję... takie swieto to cos dla mnie jak nie przytyje ze 2 kilo po tym to będe zawiedziona :D he heee... Kati... a jakże czasem trzeba i cały alfabet przelecieć... zresztą zeby jeszcze te literki mialy sie jakoś do charakteru i osobowości :):):) .. chociaz osobiście polecam K. 🌻 ps.daj znać jak tam poszło z "S" :D:D:D 😍 Tygrysku😍 Ghanuś 😍 Beziku😍 Kamorku😍 Ellesko😍 buziaki dla reszty 😘 teraz brykam do pracki .. moze wieczorkiem bryknę na jakąs rozrywkę hi hi hi:P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazeka- no no Anglia- super! Mam nadzieje, ze tam bedziesz miala staly dostep do netu i do Kafe ! Elles- pierogi tez pyszne, ale w koncu tradycja nakazuje zjesc paczka- wiec nie ma rady :-) Tygrys- no ale w Warszawie masz juz dwa, tylko musisz gdzies na nie sie zaczaic jak beda na spacerze ;-) Kati - S sa naprawde fajni, a przynajmniej conajmniej dwoch jest super fajnych :-), a to juz dobry rezulatat :-) Barcelona jest najlepsza!!! Mam nadzieje, ze wygra Lige Mistrzow! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam tak szybko jeszcze wcześniejsze 3 strony.... :) Bezka, to Ty opuszczasz naszą kochaną IV Rzeczypospolitę? :P:D Co tam będziesz robić? :) Wyjazd pewnie, przyda się, zwłaszcza angielski :) Girl ❤️ dzięki za pamięć, ja nie wiem jak Ty to robisz ale zawsze pamiętasz 🌻 :) Kamorek ta Twoja poranna gimnastyka... Jestem pod wrażeniem :classic_cool: :D:P A ja własnie sie dowiedziałam że kuzynka (studiująca w Szczecinie) jest w domku i może na chwilę wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana nie bede jadła! :P:D:D To już wole jogurt z mlekiem :D I jak tam piesek, jechałaś z nim nad morze? :) Klikam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam, mniam... kolezanka przyniosla gorace jeszcze paczki... pychaaa :D jakiz ja mam dobry humor :D Spotkanie z P. juz jutro :D Ellles, jakto jaki P.?? Miejmy nadzieje, ze tak fajny jak wydaje sie byc ;) Ghana -> bede sie chyba w praku czaic, bo przeciez jeden szczeniaczek jest w moje okolicy :) Kati -> moge Ci sprawdza alafabet, tylko musimy sie literkami podzielic... Moge sie ewentualnie jeszcze A. zajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczki zjedzone, a obiadki wyklikane?? Kati -> dobra, umowa stoi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani a ja dzis sie objadlam i powydawalam pieniazki jak to ja najlepiej potrafie :D:D Elles mi sie czas serferow niebzyt podobal ale polecam \"Tylko mnie kochaj\" wedlug mnie swietny ale moze jestem malo obiektywna bo hmm uwielbiam Zakoscielnego Macka :D:D no co ja moge poradzic ze zwala mnie na kolana :P. Hihi Nasza kochaan Rezczypospolita. Bardzoooooooooo kochana ;/ :P. na poczatku pracowac a jak sie podszkole z jezyczkiem no to moze sie nawte pouce zobaczymy zobaczymy :D:D Girl hohoho marzy sie przytycie?? Mi tyz bo schudlam nasteopne dwa kiloski a chce jakies trzy przybrac :D:D oby sie udalo :D:D ide postoszyc lodowke :D:D Ghnaa raczje bede miala dostep no chyba ze sie przeniesiemy gdzies i trza bedzie czekac na podleczenie :D:D widze ze jakis klub K sie tutaj zawiazal hmmmmm moze ja trafilam na jakis model z defektem no nie wiem nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×