Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrys- u mnie tez sloneczko! I jest baaardzo cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zaraz chyba bedzie lalo... I caly dobry humor ze mnie uszedl... Pewnie jak wyjde z tej pracy w koncu to bedzie lalo jak z cebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie ale sie nie przejmuje, a niech leje!!! pierwsza wiosenna burza bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki..:) ... nie dość ze mialam ciezki dzien... to jeszcze cos mnie chyba dopadło.. w znaczeniu choróbsko.. bo juz mam goraczke i boli gardlo.. no normalnie sie zalamie... chociaz musze sie przyznać ze calą zime bylam zdrowiuśka... wiec chyba kazdy musi cos zaliczyc w roku, oby to bylo tylko przeziębienie... paa klikam i pod kocyk znikam..😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Taki miałam rano świetny humor, ale ktos mi go szybko i skutecznie popsuł :( Ech... Pogoda zmienna - wczoraj było b. ciepło, ale wieczorem mocno padał deszcz, a dzis rano było ciut chłodniej, ale mam nadzieję, że później się poprawi :) Girl zdrówka Ci życzę 👄 Tygryś ja w swoim rowerku muszę wymienić dętki i będzie OK :D Kamorek ;) Ghanuśka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem zamknij oczy, przypomnij sobie jak to bylo rano i dobry humor przywolaj :) U mnie tez w nosy padalo, a teraz powoli chmury sie przecieraja, moze znow wyjrzy slonce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Tygrysku jak ci w \"nosy\" padało to totalny hardcore :P hihi zmykam i klikam do pracy dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochani mam dzis humor fatalny i dzien ogolnie niespecjalny... a jutro uwolnie sie od kilku sparw pracowych ktore ciagna sie od miesiaca wiec kwiecień mam nadzieje będzie lepszy i luźniejszy.. i odpoczne sobie :) klikam i zmykam...🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliku - klik z domu :) Girl -> to jutro bedzie duzo, duzo, duzo lepszy dzien a kwiecien to w ogole bedzie wspanialym miesiacem dla Ciebie :) Kamorku -> hihi no tak w nosy padalo w nocy ;) ModerrM -> 🖐️ nie uciekaj, zostan z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Humorek mam dziś lepszy, a na dodatek wybieram się do teatru, więc będę się odchamiać :D Jutro mam wolne, bo muszę załatwić parę spraw, więc klikajcie za mnie :) Życzę Wszystkim miłego dnia i zmykam do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nieznacznie mnie wyprzedziłaś ;) na jaką sztukę idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje :) humor dobry, chociaz za oknem nie ma juz slonca, schowala sie za chmurami... Kati -> ech, tez powinnam sie w koncu wybrac do teatru... Kamorek -> a na jaka konferencje jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nieobecna, bo mnie jakies chorobsko dopadlo, ale dzis juz sie dowloklam do pracy! kamorek - na jak konferencje? Kati - no przynajmniej ty bedziesz kulturalnym czlowiekiem ;) U mnie znowu pochmurno, a wczoraj to przez caly dzien lalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękny dzień :D wpierw super międzynarodowa konferencja + szkolenie \"Marketing w bibliotece\" a potem parę chwil spędzonych z Aniołkiem 🌻 nie wspomnę o pieknej pogodzie :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani.. już sie melduję:) uff ale mialam dziś dzień pelen wrażen, ale juz po wszystkim jeszcze jutro żeby było spokojnie i żebym nie musiala sie pojawiać na zadnych oficjalnych spotkaniach to będzie super:P Ech Kamorku.. fajowny dzionek miałeś:):P ja z moim robaczkiem to nie wiem kiedy sie zobacze mialo byc w ten weekend ale zalało drogi i poł świata...:(:(:( klikam i zmykam paaaa dobrej nocki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauuu nie ma to jak lekki, wiosenny deszczyk o poranku :P Wstawać i do pracy marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmury, chmury i raz jeszcze chmury... za bardzo jednak nie bede narzekac, bo badz co badz jest calkiem cieplo :) I juz prawie weekend :D Girl -> czy Twoj dzien byl pelen pozytywnych wrazen, cyz tez negatywnych?? oby tych pierwszych :) to dzisiaj sobie odpocznij :) Kamorek -> cha, cha dobre :D wiosenny deszczyk jest fajny, jesli ma sie kurtke z kapturem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- poplakalam sie ze smiechu :) Wczoraj super pogoda - bylam na spacerze z pieskami i wpadlam po kolana do wody :), troche mi chlupalo w adidaskach, ale nawet nie mialam problemu z prowadzeniem samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo! Przypominam, ze przed weekendem trzeba jeszcze kliknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem.. kochani:) i klikam... mialam dzis fatalnie męczący dzien.. i cos serducho mnie pobolewa.. i co cisnienei przybijajace do ziemi ech.. chyba sie poloże.. :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle padaaaaaaaaaaaa... ale dzielnie klikam, w sumie co ma deszcz do klikania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki... jakie tam monologi Tygrysiu... juz jestem i klikam... u mnie upal jakby latem.. na sloncu to pewnie jest ze 20 stopni.. co to sie wyrabia z tą pogoda..:P brykam do sprzatania wiosennego bo pozniej lece na obchody rocznicy śmierci JPII paaa kochani.. milego dzionka 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×