Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

cześć robaczki:) Tygrysku.. świetny weekend sie szykuje.. fiu fiu :)🌻 Ghanuś 😍 Kati... duzo fajnych i cieplych opinni słyszalam o filmie \"Volver\" .. milego oglądanka :) 🌻 .. a ja walcze z przeziebieniem i katarem.. nie bylam dzis w pracy bo nie dalam rady.. jutro musze niestety iść.. moj weekend będzie super udany jesli ozdrowieję:) buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - Volver jest swietny! Po prostu almodovar w najlepszym wydaniu - przynajmniej wg mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja juz mam od teraz weekend gdyz jutro biore urlop i jade do katowic z przyszla pania burmistrz na spotkanie z tuskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz spakowana, a raczej nareszcie ;) prosze dopoki nie wroce, nie wysylacjcie mi zadnego spamu, nie wiem czy bede miec dostep do netu, a nie chce zeby sie skrzynka zatkala :) i prosze za mnie klikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Niewyspana jestem jak nie wiem co, bo dwojka najmłodszych urządziła sobie gonitwe od 4 rano :D Milego piateczku i weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly promyczek radosci! Tygrysek - baw sie dobrze, bedziemy klikac! Kamorek - a ja bylam wczoraj przypadkowo na spotkaniu z kandydatem na prezydenta, ktory przyszedl sie spotkac z psiarzami (wlascicielami psow) na bloniach, zeby porozmawiac o miejscu do yprowadzania psow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to ja ... \"mały\" zakichaniec... że tez zawsze musi mnie tak dlugo trzymać to wstrętne katarzysko... Ghanuś... "promyczek radości".... to brzmi baaardzo optymistycznie😍 Kati... maluchy śpią pewnie w ciagu dnia.. i sobie odpoczywają... a potem cale noce wariują:) ech.. ale pewnie nawet taką niewyspaną noc od razu sie im wybacza jak tylko połasza sie do czlowieka albo spojrza tymi swoimi kociowymi oczami :):):) 🌻 Tygrysku... szczęśliwej podrozy, klikać będziemy.. i juz sie nie moge doczekać zdjęć :):P 😘 a Kamorek na wiecu przedwyborczym :P milego cieplutkiego weekendu robaczki moje 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl gdyby te małe wstręciuszki poczuwały sie chocby troszkę, to bym im wybaczyła, ale gdzie tam! Ghanuska 👄 Rozsyłam zdjęcie małej kici, która się przypałętała do mojego.. hmmm... no i ją przygarnął na razie :) Rozwiesił zdjęcia (bo może to czyjaś zguba), ale liczę na to, że sie nikt nie znajdzie :D Podobna do Korniszonka, ale mniejsza ;) ma, tak na oko, niecałe pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu wszystkim zycze, ja uciekam za miasto do rodzicow, troche sobie to wszystko poukladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Mam nowy adres kilka dni temu dostałam od nich gadżety ( dwie zapalniczki, długopis i dwa otwieracze).Zależy mi na jednym konkursie „Badania całowania”, więc mam taką prośbę abyście się rejestrowali się, chociaż 2 razy z mojego linka, potem napiszecie na mojego e-maila, jakie nicki macie a ja wam prześlę adres do tej firmy.Mój link: www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=13942e-mail: ola.ola0@vp.pl TE gadżety np. długopisy można zanieść do domu dzecka lub dać potrzebującej osobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej macie racje kogos tutaj pogielo ja tyz jestem zakatarzona nie bylam w wpracy w czwratek i w piatek a w srode sie zwolinilam bylam przykuta do lozka wiec nie pisalam musze sie przyznac ze w pajacyka nie klikalam takze. tygrys zycze milego wyjazdu choc wiem z ejuz mnei nei poczytasz. ghanus trzymam kciuki za decyzje obojetnie jaka ona bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie ma Tygryska... i nikt nie prowadzi monologów :) ale teraz pewnie Tajgerek wypoczywa ech.. fajownie :) ja dopiero dotarlam do domu i komputera.. i pędem klikam:):):) Beziku.. wygrzej chorobsko:) ja tez mialam nieciekawy tydzien pod hasłem \"katar-czyli zatkany nos\" :) 🌻 paa milego wieczorku girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no wlasnie Tygryska nie ma i musimy za nia podnosic temat :) Ja bylam wczoraj na Lubogoszczy - z dwoma psami, jak juz zesmy wracali to jedna z nich juz robila bunt, ze nie chce isc dalej, natomiast moja to nie wygladala na zmeczona, mnie nogi bola, ale bylo naprawde pieknie - taka pogoda w pazdzierniku :D A u mnie... porozmawialismy i zobaczymy co dalej bedzie! W koncu tak jak pisalam nie wyobrazam sobie zycia bez niego... Wiec musimy jakos znalezc rozwiazanie, szczegolnie ze on tez tego bardzo chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Kati.. ja tez jestem zmordowana od samego rana... a to dopiero poniedzialek ... :P😘 Ghanuś.. tez sie bardzo ciesze ze szczera rozmowa odniosla skutek i ze obojgu wam sie chce... bo jak sie chce to znaczy ze jeszcze nie wszystko stracone ... a raczej nic nie jest stracone :) 😍 ech... nasz Tygrysek podróżnik :) pracowity tydzien mi sie szykuje... ufff... klikam i zmykam girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jak Tygrysia zabraklo to nam tutaj cos nie idzie znaczy to ze bez Tygrysia nie idzie sie obejsc. A tygrys teraz pewnie smazy siew sloneczku oglada piramidy albo nurkuje i oglada kolorowe rybki ach jakbym chciala byc na jej miejscu :D:D Ghanus trzymaj sie cieplutko mam nadzieje ze juz czujesz sie lepiej Girl 🌻 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i... zasypiam ;) Cos się nie wyspałam mimo, ze dzieciaki spały grzecznie całą noc. Za to ja co chwilę sie budziałam... Miłego dnia życzę Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki... ja dzisiaj mdleje jak ghanuś... potwornie boli mnie brzuch....ech:( w dodatku noc tez mialam fatalną... a tu duzo roboty.. padam dziś.. trzymajcie sie paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiejcie kobiety bo co ja tak sam bede na zdrowy strazy stal ;) Podsylam same zdrowe zarazki ~~ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do pracy. ehhhhhhhhhhhh jak mi sie nei chce trzymajcie sie kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Ale pogoda - leje i wieje :O Z łóżka nam sie nie chciało wychodzić ;) Koty rozleniwione jak nie wiem co :D Kamorro ja też zdrowa jak ten rydz :D Girl Słonko mam nadzieję, że czujesz się już lepiej 👄 Bezik 🖐️ Ghanuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D kurrcze takze nie chcialo mi sie wstawac tak pospac z 3 godzinki jeszcze... dzisiaj mam plana isc spac wczesniej tzn przed polnoca hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek ja ostatnio o godzinie 21 jestem juz kompletnie nieprzytomna :D Ale jak się zaczytam w \"Historyku\", to o wszystkim zapominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mnie nie bylo bo dogorywalam, mialam swoj atak woreczkowo-watrobowy... I w sumie nadal nie czuje sie najlepiej, mam is zrobic rezonans brzucha zeby wyszlo gdzie wlasciwie jest problem.. Kati - u mnie do wczoraj byla calkiem fajna pogoda, wczoraj zaczelo mocno wiac, ale jest cieplo :) Girl - wiem jak to jest jak sie nie chce isc do roboty :) Mam tak dosc czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×