Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati :D Pożyję i zobaczę czy to takie szczęście 👄 :) pff O tóż to, masz rację, zawsze doceniają człowieka jak on odchodzi. Tak na marginesie nie przypuszczałem, że zajmujesz się piciem kawy :) mnie po kawie przeważnie sie chce spać i bardzo mnie goni siku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kamorciu po prostu mam dzika satysfakcje:) Pewnie to nieladne uczucie, ale mi tam ;) Moze niektorzy docenia w koncu czyjas prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D to kiedyś się \"spikniemy\" na kawę :D i tudzież może na lampkę wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, takie uczucie satysfkacji w pelni Ci sie nalezy!! niech docenia co traca, qrcze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek troche mi sie nalezy, bo moja przelozona myslala, ze jak tylko wrzuca ogloszenie, to pod firma ustawia sie kolejki ludzi z takim wyksztalceniem i doswiadczeniem, ze szok :D A tu d... :P Mala satysfakcja jest - w koncu to glownie ona przyczynila sie do mojej \"przygody\" z deprimem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorciu bardzo ladnie to ujales ;) Zycze Wszystkim milego dnia :) Mojego przedostatniego dnia w tej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ależ to musi być super uczucie!!! Taka satysfakcja!! A szefowa ma za swoje! A pije kawke, ale możemy się na wieczór na wirtualne wino umowić :) Przesylam słoneczko z małopolski, choć dziś trochę chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska chetnie :) Ja mam w planie napic sie wieczorkiem koktajlu bananowego, ale to bede musiala sie z Lulka podzielic :D Wiec winko moze byc lepszym rozwiazaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... popijawa tu niezla:) :P przyłaczam sie ... narazie pije herbatke z cytrynką ale wieczorem jak nie minie mi bol gardla to wysącze leczniczy sprytusik z miodkiem od mojego robaczka (na historie gardłowo-przeziębieniowe) :) a już dziś mogę was prosić o trzymanie kciuków w poniedziałek... :) 🌻 Ghanuś... wspaniale przygotowal sie Twoj znajomy do tych zaręczyn....akcja dopracowana we wszystkich szczegółach... a jaka dziewczyna musialabyć zaskoczona i szcześliwa:) az sie robi na sercu cieplej kiedy slyszy sie o zareczynach i to w takim stylu :) 🌻 Kati... natchnęłas mnie tym Kennym Rogersem, ciągle słucham \"Lady\" :) buziaki for all 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ze takie zareczyny to fajne, ale nie w moim stylu troche, bo ja bymnie chciala, zeby byly zaangażowane inne osoby, to powinno sie odbyc we dwojke, ja i moj aniol... chyba niechcialabym osob postronnych... Ale kolezanka byla zachwycona :) i tak wlasnie ma byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś.. ja mysle ze to zalezy od osoby (kobietki) i od tego czy chłopak zna ja na tyle zeby wiedziec czym ja zaskoczy albo co bedzie dla niej przyjemniejsze w tym dniu:) Jedni wiedza ze chcieliby to zrobic na szczycie jakiejs góry w samotnosci a drudzy w taki \"bardziej zakręcony\" i skomplikowany sposob wymagający zatrudnienia kilku osób:) Po prostu trzeba znac sie jak przysłowiowe \"łyse konie\" ... a wtedy kazdy sposob jest dobry bo będzie tym jaki przypadnie do gustu drugiej połówce :) 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - no wlasnie, ja tez uwazam, ze to super zareczyny, ale nie dla mnie :) Juz niedlugo do domu, niemoge sie doczkac, mam dzien nieroba, nic mi sie nie chce- tylko spac :) a jeszcze do dentysty ide, i kupic farbe, bo w sobote czeka mnie malowanie jednej sciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ To juz ostatni dzien w starej pracy :D Troche mi dziwnie, ale co tam ;) Zycze Wszystkim milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj wolne!!!! :D musze sie wybrac do media zobaczyc sokowirowki, upiec ciasteczka - obiecalam koledze i w koncu tak naprawde porzadnie posprzatac... :) a pogoda cudna :D Kati -> jakas impreza z tej okazji bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek imprezka bedzie jutro - imieniny taty i moje oficjalne rozwiazanie umowy ;) Dzis musze sie przeleciec po firmie i pozegnac z ludzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - mozesz juz wszystko olewac, w koncu od poniedzialku cie juz tam nie bedzie!! A kiedy zaczynasz nowa prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a tam bedziesz miala dostep do netu? Zeby nam wszytsko opowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooch Kati... pozwoliłbym Ci się przelecieć po mnie :D :P 🌻 wiem, wiem... pff :) weekend :D :D idę zaraz zakuwać ustawę o straży miejskiej na egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska najwazniejsze, ze necika mam w domu, to wszystko wam opowiem ;) Ech Kamorciu :D Nie wiem jak wy, ale ja opijam koniec ostatniego dnia w pracy :D Teoretycznie umowa konczy mi sie jutro, ale juz dzis zdalam telefon sluzbowy wiec moga mnie... :P Aha - godziny pracy bede miala dosc nienormowane, wiec sie wreszcie wyspie ;) W poniedzialek zaczynam o 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×