Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

kupilam sobie lakier w kolorze: hot pink :D po raz pierwszy mam cos takiego na pazurkach i dziwnie sie czuje ;) Kamorek -> ta moja jest typowa kobieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Luluchna byla rano na kontroli - ladnie sie wszystko goi i za tydzien sciagamy szwy :) Tylko maly lobuz ciagle lekko zamulony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie!! Kati -> na szczescie nie wiem co i jak mowi Paris, wiec to mi nie grozi ;) na szczescie lakiet nie jest wsciekla rozowy a taki gleboki i stonowany... ciesze sie, ze Luleczce ladnie sie wszystko goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo w czwartek 🖐️ Zycze Wszystkim milego dnia :) PS.Marmusiowi kupilam wczoraj taki wozeczek, a wlasciwie koleczka - postawie na to transporter i zawioze go do weterynarza, bo cos mu sie w uszach robi ;) A niestety jest ciut ciezki wiec... Oj bedzie wesolo u weterynarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w popołudniowy czwartek :) ale tu cichutko... pewno korzystacie ze słonecznej pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! bylam wczoraj na przedpremierowym pokazie Simpsonow - calkiem fajny film o ile lubi sie ten serial ;) posmiac sie mozna, oj mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ostatni dzien przed urlopem, dlatego rzadko zaglądam, bo mam zapiernicz w pracy, bo muszę poprzekazywać projkety, a najlepiej jakieś skońzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor od kilku dni mi cos szwankuje, a dzis w dodatku obudzilam sie rozstrzesiona, bo mialam straszny sen - snilo mi sie, ze Lulusie przejechal samochod :( Widzialam ja jak lezy przejechana na ulicy... probowalam ja podniesc i krzyczalam... Mialam dzis wyskoczyc na piwko, ale nie dam rady... jestem zupelnie roztrzesiona i w ogole Az mi sie zimno robi, jak sobie to przypominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja też miałam dziś koszmary... tylko o wampirach, pewnie dlatego, że czytam \"Historyka\"... mnie się często śnią rzeczy z książek, filmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska Historyka czytalam... Ciekawa ksiazka... troche dziwna... sama nie wiedzialam, co o niej myslec ;) Ale kocham Vlada IV wiec przebrnelam ;) Trzymajcie za mnie kciuki i klikajcie - w poniedzialek przed 5 rana wyjezdzam w delegacje. Najpierw Wroclaw, a potem jeszcze Pabianice. Wroce pewnie w srode pozno w nocy wykonczona totalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykli - niezwykli
kliknęłam we wszystko... codziennie bd odwiedac te stronkę ... mam prosbe www.zwykli-niezwykli.xxm.pl wejdzcie i poczytajcie... pomagamy Kubusiowi choremu na białaczkę.. jesli zarabiasz i masz konto ... prosze wpłac chociaz 1zł na konto Kubusia... na forum tej str, internetowej jest zdjecie naszego podopiecznego :) prosze o złotówke naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAA zmieniam prace!!! przed chwila dzownili i potwierdzili, ze mnie chca na 100%!!! od pazdziernika, zebym mogla na urlop jechac :D supper!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku gratulacje :D też się piszę na info :) Kati... dobrze, że to tylko sen był 🌻 Ghana to wspaniale, że już masz urlop :D :D :classic_cool: dzisiaj sobie robię wieczór z Terminatorem 2 a potem Sens życia wg Monty Pythona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczna?? gdzie?? chyba pochmurna i deszczowa :P za to spalam do 10 i jest mi z tym dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pajacyk mi sie nie otwiera... Sobota nad morzem jest swiateczna, ale i wietrzna ;) Rano bylam z Marmoladkiem u weterynarza - cos mu sie zrobilo w tych uszkach i dostal kropelki :) Poza tym szykuje sie do wyjazdu :) Mam sporo roboty - zakupy, porzadki itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie i slonecznie, ale ja dzis mam co robic w domu... sprzatanie, zmywanie, pranie, prasowanie, sprawdzanie polaczen kolejowych itp. :) Jutro o 4.45 mam pociag :) Najpierw Wroclaw - ok. 13 mam spotkanie, a na wieczor umowilam sie z kolezanka na piwko (bo ona mieszka we Wroclawiu) :) We wtorek popoludniu jade do Pabianic... w srode rano mam spotkanie... potem wracam do domku... dotre pewno kolo polnocy... a w czwartek i piatek mam co robic w pracy... ech... jeszcze musze Lulke zawiezc na sciaganie szwow po powrocie... Za duzo tego wszystkiego... Klikajcie za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, a ja nadal niecierpliwie wyczekuje kiedy do stolicy wpadniesz :) klikac bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×