Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej, hej, hej :) pogoda i atmosfera bez zmian, szaro-buro, deszczowo sennie... na szczescie pracy duzo, wiec nie zasne ;) Bezka -> a wlasnie, ze bede kusic!! kusicielka jestem ;) Ghana -> kobietko kochana, zatem czesciej na basen brykaj! ;) Girl -> z ta Twoja praca to mysle, ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... jakby co to bedziesz w koncu blisko swojego Robaczka :) Kati -> super bielizne??? uuuu a w sobote randka... ;) :P Kamorek -> Szkocja super? mnie sie kojarzy z mgla, wzgorzami, zamkami i Braceheart\'em ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera bylam wczoraj na dwoch basenach sie dowiadywac i oba zamkniete na lipiec- renowacja! Kati - hmm nowa bielizna, randka :D dobrze się zapowiada :) a ja w weekend widzę się z Tygryskiem :D - taka randka, no może spotkanie :D Girl - trzymaj się w tej pracy! Nie poddawaj się! Ja teraz też będę miała więcej obowiązków, ale prawdopodobnie dopadnie mnie to tak naprawdę dopiero po urlopie więc mam jeszcze trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) A ja jutro ide szalec ze znajomymi :) A tak w ogole to kupilam sobie super spodniczke :) Ech zeby tak jeszcze pogoda byla ladniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada, pada, pada, pada deszcz!!!! i wieje wiatr!! ale humor mam, bo weekend we Wrocku i zlot utrzymuje we mnie usmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje... ale jeżeli we wrocku ma byc bez deszczu to spoko :D Kati - nomam nadzieje, ze w weekend bedzie cieplej i bedziesz mogla wystąpić w pódniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z pracy! Wpadam na chwile, bo wieczorkiem mnie nie bedzie :D Ghanuska kochanie ja chodze tylko w spodniczkach:) Najwyzej rajstopy ubiore i tyle:-) Rano lalo okrutnie, ale teraz pogoda sie poprawia :) Nawet slonko niemrawo wyglada zza chmurek :) Tajgerek milego weekendu 👄 Girl pracusiu ❤️ Beziczku Tobie tez zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> weekend zapowiadaja bez deszczu :) Kati -> a ja dzisiaj po raz pierwszy od baaardzo dawna zalozylam jeansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich w sloneczny sobotni poranek :D:D Tygrys - cos mi sie tearz powywracalo z tym pajacem bo nie moge klikac kilka razy tylko raz dziennie:(.Tygrys mi sie kojarzy szkocja zupelnie jak Tobie z braveheartem i zielenia taka zielenia jakiej prawie nigdzie nie ma wlansie od mgiel i wilgotnego powietrza :P Ghanus wiesz ja tyz mam zwyrodnienie kregoslupa i dyskopatie ale inny rodzaj nei wypadaja mi dyski tylko sciesniaja kregi ledzwiowe. wiesz leczylam to bardzo dlugo u neirologa (tyz juz mialam takie momenty ze bol byl tak silny ze siedziec nie umialam) bralam kilka serii zastrzykow z witaminami najwazniejsze sa b6 i b12 (chyab cos jeszcze tam bylo oprocz witamin)i wiesz pomoglo mi to bardzo. no ale nie wiem jakie Ty masz zwyrodnienie. W sumie sie dowiedz o takie zastrzyki witaminowe czy by Ci nie pomogly bo ja sie meczylam 4 lata z bolami kregoslupa okrutnymi nim trafilam do lekarza ktory zaczal mi to odpowiednio leczyc. Ja tyz zaniedbuje sie i nei chodze na besen Kati super bielizna tyz jest super :D:D:D ja ostatnio kupilam bielizne z cekinami :D:D Kati a propo wypominania sobie. To glodny glodnemu zawsze wypomni :P. wiec wy we dwie macie takie mysli ciagle :P Ja chyab mam taka slabosc do spodnczej jak Ty :D:D Girl co?? lipiec ma byc mrozny?? kurcze felus ale sie narobilo ;/.Girl nie mozesz sie tak wykanczac bo sie wyeksploatujesz. Duzo odpoczynku zycze w weeendzik zycze wszystkim cieplego, slonecznego, wesolego, szalonego, upojnego, obfitego w wypoczynek weekendu :P a Ghanusi i Tajgerkowi milego oblewania dziewczyny tylko zebyscie nie musialy wracac na kolanach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dzis sobie odpoczywam po wczorajszej bardzo udanej imprezce :) Dzis mialam isc do kina, ale... nie ide... Poranek przykry (nie nie, zaden kac :D ) -Lula przegryzla kabel od telefonu i nie dzialal ani telefon ani net ;) Ech lobuz wstretny :P Bezik to super, bo myslalam, ze tylko ja jestem pani spodniczkowa ;) No nie lubie spodni - w ogole nie nosze :) Tajgerciu to Ty tez tak lubisz spodniczki? Czy moze wolisz spodenki "materialowe\"? Ghanuska jak kregoslup? 👄 Girl pracusiu kochany ❤️ Nie przejmuj sie robota za bardzo :) Nie na wszystko masz wplyw... bedzie dobrze 👄 najwyzej rzucisz to w cholere i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kati u nas tyz wietrzenie ale takie slonce ze szok normalnie :D:D. Wiresz ja nie mam tak ze nie lubie chodze nawet czasami ale preferuje spodniczki:D ale na codzien i do aktulanej pracy nosze jeansy albo na jakiegos grilla wycieczke do wesolego miasteczka not o wtedy spodniczka sie nei nadaje :P w sumie pewnie niektorym by sie spodobala moja spodniczka w gorze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław jest piekny!!! wiecej szczegolow jutro, na razie marze o tym zeby juz zakopac sie w lozku... PS: \"randka\" z Ghana w 100% udana, zakonczyla sie nawet wspolna noca ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 😴 :) Kto nie byl we Wroclawiu, musi tam pojechac!! Piekne, cudne, klimatyczne miasto!! I maja krasnale!! :D z Ghana widzialam sie nie pierwszy taz i moge tylko potwierdzic, ze jest swietna i szkoda, ze tak daleko mieszka :( Bezka -> bielizna z cekinam? to do tanca brzucha ;) nie martw sie wracalysmy pociagiem, kazda innym ale w tym samym stylu, tj wagonu bez przedzialowe, fajnie, bo nie trzeba sterczec na korytarzu, a mozna zawsze do kogos sie dosiasc ;) Kati -> a czemu to do kina nie chcesz sie wybrac?? Lula lobuziak jest, rozrabia za dwoch chlopakow ;) polubilam spodniczki w tamtym roku, na lato sa idealne! tylko w nich moglabym chodzic, ale ogolnie to zawsze bylam zwolenniczka spodni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z pracy 🖐️ Tajgerciu jakos tak nie wyszlo z tym kinem;) Pogoda ciut lepsza - tzn. nadal wieje, ale slonko sie pokazalo wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Tajgerku ja zawsze uwazalam ze wroclaw jest sliczny. Tak na serio to nawet nei idzie opowiedziec jego uroku slowami :D:D. Tak tak krasnale sa we wrocku :P Czemu w przedzialach nie mozna siedziec?? Tzn. ja nigdy nei siadalam bo sie balam na kogo trafie a w tych pociagach (jak nimi jezdzialm, to mialam rozne perypetie, wiec wolalam uwazac.Tajgerku takie randki sa najlepsze nie?? Kolacja polaczona ze sniadaniem :P Kati u nas wietrznie ale nadal slonecznie. wczoraj padalo przez trzy minuty :D:D a ja wczoraj bylam na basenie i nie jak tydzien temu moczylam pupe w siuskach tylko plywalam :D:D:D. A jak wrocilam bylam tak zmeczona ze szok, ale jeszcze zostalo mi umycie kuchni i obiadku na jutro :D:D aaa zapomnialam wam powiedziec zrezygnowalam z bycia pelnoetatowa kucharka. Kazdy gotuje sobie sam, hihi niektorzy juz zapowiedzieli, ze im sie nie oplaca gotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik uwielbiam basen, ale taki z atrakcjami - zjezdzalnie, jazzuzi itp. :D A mi sie interesujacy tydzien szykuje - w srode ide na piwko z dziewczynami z pracy, a w weekend chyba nastepna imprezka :D Ech jak ja uwielbiam tanczyc :) Fakt, ze wychodzi mi to srednio ;) ale licza sie checi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka -> jakto nie mozna siedziec w przedzialach? ja tam zawsze jak bylo miejsce to siedzialam.. chodzilo mi o to, ze te pociagi, ktorymi w weekend jezdzllam byly bez przedzialow, same fotele jak w samolocie i w tego typu wagonie latwiej znalesc wolne miejsce, bo wiekszosc osob siedzie pojedynczo (sa po dwa fotele z kazdej strony). Coz zalezy z kim takie randki sa najlepsze ;) Kati -> imprezowa kobitka robi sie z Ciebie :D najwazniejsze, ze taniec sprawia Tobie radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Dzis wieczorem - ja, miss Bridget Jones, czerwone winko i slodkie kocury :) Tajgerciu ja zawsze imprezki lubilam, ale nie zawsze mam z kim ;) No i czasu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez klikam z domu :) fajnie jest na dworzu, z nieba kapie deszcz... kapie a nie pada, bo takie pojedyncze, cieple krople z nieba leca... Kati -> z Bridget? jest dzisiaj w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu w Gali byla Bridget :) Za miesiac - druga czesc :) Ja to jestem maniaczka Bridget ;) Moj eks to mnie czasem nazywal Bridget :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Pogoda po prostu straszna - leje jak nie wiem co :O Prawie polowa lipca a tu deszcze wiatry i chlody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) rano widzialam jeszcze slonce ale tera zto juz tylko chmury i deszcz.... Kati -> hihi e tam jestes fajniejsza i stanowczo szczuplejsza od Brudget ;) (ups, mam nadzieje, ze Cie tym nie obrazilam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!! O kurcze - widze ze ju wszystko wiecie o mojej randce z tygyrysem!! Uwaga, uwaga - mam ogloszenie- kupilam samochod!!! Teraz jest u mechanika, ale w srode odbieram i zrobie mu zdjecie chocby komórką i wam przesle - jezdzi sie super, ale po maluchu to wszystkim sie bedzie super jezdzic :D Kati - ty brigit??? przeciez ona taka niezarradna zyciowo, a ty prowadzisz szkolenia i kobieta sukcesu jestes!!! Bezka - musze wziac z ciebie przyklad z tym basenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska ale zycie osobiste mam rownie \"interesujace\" i niezorganizowane jak Bridget :D Gratuluje zakupu - oby sie dobrze prowadzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz klik z domku :) Jestem wykonczona, bo od wczoraj mam jakis problem z okiem. Chyba cos mi podraznilo galke, bo boli i zylki mi popekaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D Ghana -> nieee, wszystkiego jeszcze nie napisalam ;) alez widac Twoja radosc z samochodu :D Kati -> przypominam, ze historia Bridget ma haapy-end :) oj z okiem to nic przyjemnego... a moze to zapalenie soczewki? sprobuj kropelek ze swietlikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×