Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kamorek - no wreszcie! :D HURRRRA OGLASZAM PIATEK!!! Jutro jedziemy na grzyby, chcemy wyjechac o jakiejs 4 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super na grzyby, ja jeszcze nie byłem a ponoć rosną aż miło się patrzy :D Pogoda dopisze zbieraniu aczkolwiek rano mieliśmy przymrozek, szronik był wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Zebralo mi sie tego tyle, ze nie wiem w co rece wlozyc... We Wroclawiu bylo jak zawsze pieknie :) A na grillu nad jeziorkiem jeszcze piekniej ;) A teraz czeka mnie ciezki tydzien - miedzynarodowa konferencja... Milego poniedzialku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam luźniejszy tydzień :) Sluchajcie grzybw bylo TYLLLLLLEEE wstalismy o 4 rano, o 6:30 byoismy w lesie, a o 10 juz jechalismy do domu z pelnymi koszmi pudlami i czym popadlo :) Jednym slowem bylo super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja ciężki tydzień... Dzis wraca Tygyrs :) czekamy na opowiesci orientalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamorek - ja już byłam - na mnie film zrobił wrażenie, uważam, że jest naprawdę dobry, jest paradokumentany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aslama Klikacze!!! ;) Wrocilam i juz tesknie za Tunezja... co za kraj, co za ludzie... wspomnienia, opowiesci i zdjecia pozniej, jak sobie sama wszystko w glowie poukladam... w kazydm razie bylo lepiej niz wspaniale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - 🖐️ Kati - prawda, ze dobrze ze weekend - bo nastepnego dnia w pracy chyba bym nie wytrzymala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlota polska jesień - zaraz zbieram sie i ide z psami, co prawda na krotki spacer, bo fliper ma sie dalej oszczedzac, ale troche skorzystamy ze slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowej pracy klik, klik!! jest super!!!!! na razie mam mase rrzeczy do przeczytanie ale ludzie fantastyczni a praca zapowiada sie bardzo ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYgrys - to dobrze, ze mozesz z nowej pracy klikać :) Kati - ja tez bylam na zakupach - kupilam jeansy i niech mi ktos powie gdzie ja mam jakie uslugi krwieckie?? bo chce je skrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> bylam sama w pokoju, podpieli mi komputer, internet dziala, to czemu by nie kliknac? oczywiscie Pajacyk jest strona startowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Tajgerciu witaj z wojazy ;) Ghanuska nie ma to jak zakupy :D ja wczoraj szalalam w kosmetycznym ;) A najpierw bylam u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzIen doberek!! ja dzisiaj poszaleje w rossmanie :D mlot pneumatyczny za oknem nie popsuje mi humoru, o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - znalazlam punkt - alleluja kolo pracy, bo tak to bym nie miala czasu, bo siedze tam strasznie duzo, teraz jestem po rehabilitacji i siadam z powrotem do pracy... Tygrys - to teraz propaguj i niech inni maja pajacyka na stronie startowej :) Kati - ja muszee tez do kosmetycznego: tusz do rzes i pianka do wlosow, ale najpierw musz dostac pensje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, oczywiscie, ze propaguje ale jest znany :) za to zareklamowalam inne strony do klikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, oczywiscie, ze propaguje ale jest znany :) za to zareklamowalam inne strony do klikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×