Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik popoludniowy :) Dotarlam dzis do pracy pozno, ale caly poranek spedzilismy u lekarza - ja bylam tylko po skierowanie do neurologa (musi mi wypisac skierowanie na rezonans skoro nie moge miec tomografii), ale W ma powazne problemy z cisnieniem... a zaczelo sie od bolu glowy... ech w wieku 30 lat wykonczymy sie na nadcisnienie spowodowane pewnie stresami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!! dzisiaj mam dyzur, wiec pozniej zaczynam i pozniej koncze prace :) Kati -> niestety to nasz pokolenie przez wiekszy stres w pracy ma powaznie problemy ze zdrowiem w mlodym w sumie wieku... zalecam weekend odpoczynku i lenistwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Ech Tajgerciu... jutro to on idzie do pracy... dzis siedzi do 7... Niestety nie ma lekko. Zapowiada sie pochmurny szary weekend... juz leje deszcz i jest nieciekawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - moj aniol wraca po dzisiejszym dniu (wyszedl o 7 rano) jutro mysle, zeok 8, a ja wychodze po 9 - czyli on je kolacje, a ja sniadanie! Ja musze jutro isc na targi... ale mam nadzieje, ze do 12 sie uwine! I co masz to skierowanie na rezonans?? Kamorek - daj mi na maila znac o co to chodzi w tym sklepie, to moze jakos w nastepnym tygodniu by mi sie udalo zajec do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj i ja robilam nadgodziny.... alez to jest wyczerpujace... Kati -> pogoda w sam raz na lozkowe lenistwo :) Ghana -> o tak, Wam tez by sie przydal leniwy weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ghanuś, super. Dam znać, tylko się dowiem od żony, gdyż siostra jej koleżanki jedzie do Krakowa i możliwe że tam zajdzie. Jakby jej to nie wypaliło to dam znać 👄 No proszzzz jakieś badania, a ja dałem sobie zbadac krew :-D lacznie z grupa krwi, morfologia, ob. Wyniki super :-) jak młody Bóg ;-) Ale teraz się rozpadało tu na południu, masakra... Fuuj ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - dopiero teraz przeczytalam wiersz z twojej stopki - myslisz, ze te trzy psy lezace wlasnie na mojej kanapie naprawde czuja sie jak w nie bie? Tylko gdzie ja mam siasc z ksiazka- juz sie nie mieszcze! kilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! szary, bury i chlodny poniedzialek ale goraca, mocna kawa powinna pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik w paskudny poniedzialkowy poranek. Z nieba leci jakas mokra i zimna breja - ni to deszcz ni to snieg... No nic - trza sie za jakas robote brac ;) A tak powaznie, to bylam dzis juz o 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w karkowie śnieg- więc już jest biało i pięknie :) czyli ja mam najfajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w wawie nadal nie ma sniegu! mokre, okropne cos co lecialo wczoraj z nieba zniklo bez sladu. I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje pozdrowienia od Girl :D zapracowana okrutnie ale o klikaniu w Pajacyka nie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak pieknie i slonecznie! O od Girl - strasznie dawno jej nie bylo... no ale rozumiem, ze zapiernicza na tym nowym stanowisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki klik z pracy :) Mam ostatnio tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc... Jutro wyjezdzam w 1-dniowa delegacje, a w przyszlym tygodniu na 2 dni pod Warszawe na szkolenie. Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki klik, klik i na fitness myk, myk!!! Kati -> a jak daleko od Wawy bedziesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu i u mnie pada snieg! ale jakis mokry, wiec pewnie sie nie utrzyma dlugo.... Kati -> ech, troche daleko :( a przyjezdzasz moze pociagiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam duuuuzo pracy :) a w warszawie jestem w poniedzialek :) ale plan napiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjezdzam pociagiem w czwartek kolo poludnia, zabieraja mnie z dworca i wioza pod Warszawe, gdzie bede miala wyklad. Wieczorem jest spotkanie oplatkowe czy cos takiego i bardzo prosili, zebym byla ;) nawet mi zarezerwowali pokoj :) A w piatek z samego rana wracam do Trojmiasta :) Ja to mam zawsze hardkorowe delegacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×