Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

tak, tak nurkowalam dzisiaj :D woda miala 4 stopnie a powietrze 2, więc cieplej bylo pod woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop gdzie jestescie? brakuje mi Waszych ciazowo-noworodkowo-zakupowych rozmow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy. Tajgerku ja mialam nerwowy weekend... bylismy w szpitalu... wsszystko ok, ale ja caly czas jestem niespokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D klikam i znikam bo dużo załatwiania :) już od piątku mam córeczkę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku -> GRATULACJE!!!! I jak się Mała czuje? wszystko dobrze? Kati -> oj to trzymam kciuki, żeby i u Ciebie wszystko dobrze sie potoczyło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie juz /psychicznie/ duzo lepiej :) Sprawa sie wyjasnila i jest ok :) W sobote po prostu nie czulam ruchow... zadzwonilam do mojej lekarki i kazala mi jechac do szpitala - tam zrobili mi ktg i usg i lekarz powiedzial, ze nie ma powodu do niepokoju (serduszko bije, dziecko sie rusza, wszystko dobrze). Dzis moja mama byla u mojej lekarki /mam zwolnienie do konca grudnia, a za 2 tygodnie wizyte-do tej pory mam lezec/ i okazalo sie, ze prawdopodobnie zaszkodzily mi... zelki :) Ostatnio w ogole nie jem slodyczy /jakos nie mam ochoty/ a w piatek zjadlam paczke moich ulubionych zelkow i prawdopodobnie maly dostal taka porcje glukozy, ze... zasnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D teraz dopadłem do netu. Kati to dobrze, że się sprawa wyjaśniła :D (hehe słowo \"ktg\" ech ile razy już słyszałem. Nie mówiąc o widzeniu) Tygrysku dziękujemy :D :D Ghanuś jak u ciebie?? Posłałem wam krótkie info na emalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No tak ja tez się oszczędzam - w pracy jestem tylko na kilka godzin i nie za bardzo mam czas na Kafe, no a w domu juz raczej nie siadam do kompa, bo juz i tak siedze w pracy, a mam jak najmniej. A w łóżku jakoś wolę książkę niż komputer :) Kati - dbaj o siebie! Kamorek -ty dbaj o rodzinę! tygrys - a ty ciesz się, że nie jesteś w ciąży i możesz nurkować!! :D Ja mam coraz więcej zakazów i mnie to zaczyna irytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie :D w ciazy nurkowac nie mozna, chociaz nie ma dowodow, ze moze to miec zle konsekwencje dla dziecka... Ghana, a co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda nadal ponura, ale w sumie mnie to nie dotyczy ;) Leze sobie z Lulusia w lozeczku i ogladam pierdoly na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.kocurry sa megazachwycone faktem, ze non-stop leze w lozku :D Zawsze sie ktorys "przypaleta", a czasami /choc b. rzadko/ cala czworka mi towarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam wczoraj na przedstawieniu \"polimorfa\" jest to sztuka na podstawie powiesci Fowles\'a \"Kolekcjoner\" a że lubie takie klimaty to bardzo mi sie podobalo :) za to dzisiaj to najchetniej bym przespala caly dzien... na szczescie rano, w fitness klubie byla moja ulubiona instuktorka, wiec zmobilizowalo to mnie żeby zwlec sie z lozka ;-) Kati -> no tak koty są zachwycone, nie tylko maja Ciebie caly czas w domu, to jeszcze w lozku lezysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×