Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik popoludniowy :) Bylam dzis na kontroli - wyniki mam ok, ale dzieciaczek troche za maly... musze isc na usg zeby sprawdzili jeszcze raz wymiary i ile jest wód... Poza tym zaczelam troche puchnac i cisnienie mi podskoczylo (czy majac taka prace mozna miec normalne cisnienie? ;) . Musze mierzyc cisnienie, odstawic sol, jesz wiecej bialka i malo pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik Kati o ho z cienieniem trzeba uważać. A też podskoczyło i za parę dni ją wzieli na cc 🌻 U mnie byłoby okej ale ten wiatr... wydaje się, że jest zimniej brr wczoraj myślałem, że zamarznę nim dojdę do pracy ;) Nie moge się doczekać na weekend, gdyż przez tydzień mało z przebywam z P. Nim człowiek wróci z pracy, zje, potem kąpiel córki, usypianie, przewijanie dokładanie do pieca i nim człowiek nie obejrzy się to trzeba z samego rana iść do pracy :) Jutro jedzie A z P na badanie USG główki, brzuszka i bioderek. Córcia waży już ponad 2,3 kg :-) Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera cisnieniomierz juz kupilam (ale o bateriach zapomnialam ;) ), sol odstawiona, pije malo - od wczoraj mi "spadlo" prawie pol kilo... dobrze, ze chociaz wyniki glukozy mam swietne, bo jakby mi jeszcze zabronili jesc lody, to bym kogos zabila :D No nic - w srode za tydzien mam usg u megaspecjalisty (wszyscy mowia, ze jest najlepszy w Trojmiescie i jeden z najlepszych w Polsce...). Szkoda, ze tyle dni musze jeszcze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu nic nie poradzę że straszę... taki już mam wygląd ;-) :P btw naprawdę uważaj na to ciśnienie, jest niebezpieczne dla ciebie jak i maluszka. Z dobrego to popatrz się na to tak: A miała wysokie ciśnienie parę dni i urodziła córeczkę zdrową i całą :) Zresztą było parę kobiet na patologii ciąży, które też miały cc z powodu ciśnienia i było potem w porządku. Tak więc nogi do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach poprawiania humoru poszlam do fryzjera, odebralam przesylke z bizuteria i kupilam jakies perfumy slodkie :) Od razu mi lepiej ;) Zrobilam tez obiad, ale jak zwykle wyszedl wstretny :O Ostatnio nic co ugotuje mi nie smakuje - moge jesc tylko bulke z serem i lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka z serem i lody? przeciez to jest dobre :D Kati -> nie ma to jak zakupy na poprawe nastroju :-) Kamorek -> a jak Ci sie udalo kupic misia? na aukcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ludkowie wysprzedają misie które kupili na aukcjach ceny są ponad dwukrotnie większe ale przynajmniej będzie miała pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prawie poranny :) Ciag dalszy szalenstwa w pracy - normalnie kiedys wylacze ten telefon :P Dzis biore sie wreszcie za pakowanie torby do szpitala, zeby nas nie zaskoczylo ;) Musze wyprac i wyprasowac ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik popołudniowy jeszcze prackowy :) Kati to będziesz przygotowana na cacy, że nic tylko siadać i jechać. U mnie P dzisiejszej nocy szalała, sobie zrobiła z nocy dzień. Więc skończyło się na zarwanej nocy oraz noszeniu na rękach :) Dzisiaj była na badaniach USG główki i bioderek - wszystko w porządku. Jak na wcześniaczka to wyniki idealne. Ale się rozpruszyło na dworze... jak mrozik chwyci to będzie ślizgawica 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, pada snieg :) Kati -> ech komorka sluzbowa to piekielny wynalazek... fakt, bedziesz juz spakwana i gotowa, teraz trzeba czekac az maluszek sie zdecyduje :-) Kamorek -> ciesze sie, ze P. tak dobrze sie rozwija, a ile teraz wazy/mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ klik Tygrysku od weekendu jej nie ważyliśmy :) ale widac po buzi, że robi się z niej taki chomiczek. Dzisiaj w nocy znowu nie spała, tylko coś tam \"gaworzyła\" po swojemu. A teraz śpi jak zabita :) Kati jak się czujesz? Jak twoje ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis odpoczywam - nie odbieram telefonow i mam wszystko w nosie :D Rano cisnienie mialam wysokie (obudzily mnie 3 telefony, jeden po drugim, z pracy - zignorowalam), ale teraz mi spadlo :) Jutro zaczynam akcje z przygotowywaniem ciuszkow - juz sie susza, jutro je poprasuje i wypruje metki (mama przyjedzie mi pomoc, bo sama nie dam rady). Przepiore tez rożek, okrycie kapielowe, kocyki itp. :) A dzis kolejne spotkanie w szkole rodzenia :) Wyklad i cwiczenia :) Pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia to masz zajęcia praktyczne? Ciekawe czy się przytrafiło, żeby jakaś pani urodziła podczas ćwiczeń :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamorciu zajecia praktyczne - cwiczymy oddechy, cwiczenia wzmacniajace, relaksujace itp :) A mezowie ucza sie robic nam masaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj znowu bylismy na zajeciach w szkole ;) najpierw byla godzina cwiczen i pozycji porodowych, a potem zajecia z rehabilitantem, ktory nas uczyl jak trzymac dziecko, masowac itp. :) Calkiem interesujace :) Dzis tez odpoczywam i od razu cisnienie mi spadlo ;) Mama wpadla pomoc mi przy ciuszkach (wypruwa metki i pracuje). Niestety kocurry szaleja okrutnie i probuja sie polozyc na ciuszkach (na razie udalo im sie wywrocic 2 razy deske do pracowania razem z zelazkiem 😡 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Rano bylismy w szkole rodzenia - tym razem byly zajecia z pielegnacji i kapieli noworodka :) Calkiem fajne, szkoda tylko, ze na 9 rano ;) Tajgerciu to lobuzy sa i nic wiecej :P Rozrabiaja jak nie wiem co. Czasami mam ochote je oskalpowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×