Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku zatem jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji tej okrągłej osiemnastki :D (aż odpaliłem kalkulator by zliczyć te 18 i 120 miesięcy :P ). 🌻 🌻 Czy ja się załapię na coś alkoholowego? W sumie to nie jestem ciężarny ;) a serniczek to jak najbardziej może być :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) W Trojmiescie leje juz 3 dzien z rzedu :O Ale co tam - siedze w domu i mam remont wiec tez jest fajnie ;) Kuchnia juz prawie gotowa :) Juz odpalilam nowa lodowke i zmywarke :D Czekam jeszcze na piekarnik :) Czasem niewiele potrzeba, by uszczesliwic kobiete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kati a u nas słoneczko świeci, są chmurki oraz błękitne niebo tylko ten halny wieje :) i jest ciepło :D :D nawet bardzo. Listki fruwają dookoła. A to calutkie mieszkanie remontujesz? Jak się czujesz? Ja właśnie zakupiłem wózek z full zestawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku troche nam zmieniaja kuchnie (moj maz uwazal, ze mozna zyc bez piekarnika, zmywarki i z lodowka \"turystyczna\" czyli podblatowa), a poza tym stawiaja scianki, by wyodrebnic pokoj dla Maluszka i studio dla W :) A jaki wozek kupiles?? Ja sie przymierzam do chicco trio 4 me complete (dobrze, ze dziadek placi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A żona znowu uważała, jak remontowała kuchnię, że zmywarka musi być, kuchenkę to ma elektryczną dwa palniki, lodówka nie za duża. Za jakiś czas się okazało, że przydałby się piekarnik, no ale od czasu jak dostała od swojej mamy patelnię z wysokim brzegiem to coś ucichło. Ino nie możemy w nim piec ciast ;) Przynajmniej nie próbowałem ;) My po wielu namysłach zdecydowaliśmy się na zakup Mutsy Urbanrider. Mysleliśmy by kupić na raty w sklepie ale ostatecznie taniej nas wyjdzie pożyczenie kasy od rodzica A i kupno na Allegro (bym powiedział, że sporo taniej bo tak o ponad 1000 zł taniej). Więc dzisiaj kupiłem taki zestaw: http://allegro.pl/item466485420_mega_zestaw_mutsy_sport14_w_wysmienitym_stanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki super zestaw!! a jak bede kiedys remontowac kuchnie, to bedziecie mi udzielac rad :D nie da sie ukryc,ze zmywarka to wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda dzis jest w koncu sloneczna, choc jest bardzo zimno. Zaczelam zle sypiac - czesto sie budze, bo z takim brzuchem ciezko jest spac... W dzien tez mam problemy - siedziec mi niewygodnie, jak leze to bola mnie wszystkie miesnie, a jak chodze to szybko sie mecze :( Coraz weselej... ale postaram sie nie narzekac ;) Milego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, to teraz możesz spac tylko na boku? może powinnas do pracy sprawic sobie jakis wygodny fotel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik popoludniowy :) Wrocilismy do domku i odpoczywamy :) A pozniej jestemy umowieni ze znajomymi na male spotkanko u nich ;) No niestety Tajgerciu i to najlepiej tylko lewym boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku zalecane jest spanie na lewym boku :) Na plecach zle, bo macica jest ciezka i jakas zyle uciska, na prawym tez bo macica jest prawoskretna (nie mam zielonego pojecia o co chodzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Pogoda baaaardzo mglista ;) Ciekawe jak w Warszawie, bo jutro raniutko tam wlasnie jade sluzbowo... nie chce mi sie jak nie wiem co... ale trudno - moja ostatnia delegacja w ciazy ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale mam chwilke. U nas nieciekawie od piatku A jest w szpitalu, przez co przesiaduje tam niz na kafe, okazalo sie ze ma niewydolnosc lozyska, dzisiaj zapadnie decyzja czy przenosza ja do kliniki na slask. Dobrze ze ma idealne wyniki KTG tylko ze przeplywy dopplerowskie nie sa dobre :-( Prawdopodobnie urodzi P jako wczesniaka i tam ponoc maja tylko inkubatory dla tak malutkich dzieciakow i odpada karmienie piersia. Wiec jak co to bedziemy mieli prezent na MIkolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamorek - a który to tydzień?? Trzymam kciuki, lepiej pewnie się przenieść tam gdzie jjest lepsza opieka. Jak się śpi na prawym boku to macica uciska wątrobę, a to podobno źle, ale mi jakoś na razie wygodnie na prawym i nawet jak zasyppiam na lewym to budzę się na prawym. Córeczka znajomych już odłączona od większości rurek, sama oddycha, ale niestety dalej w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm tygodnia nie kojarzę ale dwa dni bedzie 7 miesiac. Ponoc lepiej by urodzic dziecko w 7 miesiacu nizli w 8. Wlasnie rozmawialem z A i ordynator po obchodzie powiedzial ze beda szykac miejsca w klinice by ja przewiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×