Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

tra la la... biały miś... Chronić zwierzęta, kobiety powinny nosić własne futro ;-) A coś przeczuwa, że P będzie już w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Ja od rana szaleje na allegro :D Kupilam jakies ciuszki i laktator, a takze licytuje zestaw ciuszkow :) Kamorciu oo to faktycznie prezencik mikolajkowy bedzie ;) Trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sterylizator tez sobie odpuszcze... nie ma kasy, a mozna poprostu wygotowac... wole zainwestowa w elktryczny laktator Zaraz zacznę płakać w pracy - jakas taka bezsilność mnie ogranęła... a przecież są rzeczy na które i tak nie mam wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zbankrutuje przez ta wyprawke dla Malego ;) Laktator kupilam elektryczny, a teraz nie moge sie zdecydowac na sterylizator i podgrzewacz - zastanawiam sie czy powinny byc tej samej firmy i w ogole... czy bede potrzebowala podgrzewacza w aucie i... milion innych pytan :D Kupowanie rzeczy dla dziecka jest niezwykle skomplikowane- jest tyle firm i mozliwosci... dobrze, ze mam duuuuuzo wolnego czasu ;) W. nie bede zawracala glowy tymi pierdolami ;) po prostu jak przyjda paczki z zakupami, to je gdzies upchne, zeby nie zawadzaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że mozecie sie wzajemnie dzielic doswiadczeniami... chociaz pierwszy rad pewnie zacznie udzielac Kamorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może niekoniecznie pierwszy :) nie wiem jak długo P będzie w szpitalu. Jak na razie to zaopatruję się w fachową literaturę ;) http://www.rozwojdziecka.pl/ Ponoć lekarz może wystawić do 2 tygodni opiekę (płatne 80%) nad żoną po cesarce. Jutro to zweryfikuję z doktorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj zamowilam mase roznych rzeczy (niestety nie bede mogla chodzic po sklepach, a kupic trzeba...tym bardziej, ze nie wiadomo kiedy mi bedzie potrzebne), a dzis od rana sprawdzam butelki i smoczki :D W. jest lekko przerazony chyba ;) Kamorku tez slyszalam o takim zwolnieniu :) Pogoda taka sobie- troche sniegu, troche deszczu ze sniegiem, ogolnie nieprzyjemnie, ale mnie to na szczescie nie dotyczy ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Doczytałem się, że: dobre są butelki i smoczki firmy Tommee Tippee (mają kształt anatomiczny :D ). Z Aventu to się zapychają smoczki i kolejne różnią się tylko ilością dziurek zamiast ich średnicą. W kwestii opieki to bez problemu wystawią do dwóch tygodni, trzeba przynieść tylko wypis ze szpitala. Potem można dostać do opieki nad dzieckiem. Dzisiaj idę kupować podkłady z firmy Bella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no wlasnie mysle o tych Tommee Tippee bo... wszedzie ich pelno ;) Na allegro sa prfzewaznie tej firmy ale slyszalam dobre opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ten kształt anatomiczny to mają smoczki \"zbliżony\" do wiecie czego ;) Butelki też się dobrze trzyma (jak podają w tescie w miesięczniku Twoje dziecko). Teraz zrobiłem sobie ściągawke jakie formalności trzeba załatwić po urodzeniu P. Wyszło Słonko i jest w miarę całe niebieskie niebo :D z dużymi kawałkami owoców, tj. chmurek ;) Podobno dzisiaj jest P spórna, raz mocno kopie raz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku jak ty z nami przezyjesz zaciazonymi? :D Kamorku ja podjelam decyzje, ze kupuje te buteleczki TT ze smoczkami i podgrzewaczem a nad sterylizatorem pomysle (w koncu W mi specjalnie zamontowal zmywarke w tym celu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, Tajgerek będzie miał jak znalazł już info ;) Oby ino tylko się nie zniechęcił do zaciążenia ;) Właśnie kupiłem w aptece majtki poporodowe i podkłady higieniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy sajgon, masakra, brak czasu ale sie melduje! dobrze Kamorek mowi, bede juz wszystko wiedziec na przyszlosc! Kati, dla mnie to wszystko jest bardzo ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Ja juz zamowilam podgrzewacz i butelki :) Caly czas sie boje, ze urodze przedwczesnie i nic nie zdaze kupic :D A poza tym wlaczylo mi sie takie \"chomikowanie\" ;) Biedny W juz nic nie mowi (chyba sie z tym pogodzil ;) ) Tajgerciu ciesze sie, ze jakos tu z nami wytrzymujesz :D Kamorku ja na razie kupuje dla Malego wszystko - potem przyjdzie pora na mnie (sobie na razie kupilam ze 2 \"drobiazgi\", bodaj podklady poporodowe i cos jeszcze). Skoro nie moge isc do sklepu, to musze sobie jakos radzic ;) Zreszta to calkiem wygodne- nim cos zamowie, to przetrzasam wszystkie fora i czytam opinie, a w sklepie nie mialabym takiej mozliwosci ;) No i mam tyle czasu, ze przynajmniej wykorzystam to lezenie jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wczesno poranny. pff to tak jest jak się ma kompa w łóżku ;) Dzisiaj mi się śniła P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ja sie budze rano ok. 5-5.30:) wiec 7 czy 8 to juz nie jest tak wczesnie :D Gdyby nie komp w lozku to bym oszalala :P Ale nie tylko szaleje na allegro, ale nawet pracuje - odbieram telefony, zalatwiam mejle itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj zaczely przychodzic moje zamowione zakupy /laktator, podgrzewacz, butelki/. Z niecierpliwoscia czekam na reszte - szczegolnie na te slodkie male ubranka :) Pozdrawiam cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja na zwolnieniu - mam leżeć,żeby sie nie przemeczac no i mamutrudniony dostęp donetu! Ale dobrze, że są kmórki, bo tak toby mnie wieści ominęły! :D Ja na razie dalej usiłuje kupicjakis wozek dosc tanio, ale mam jeszcze czas! Tygrys jak nurkowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×