Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku, właśnie dostałem odpowiedź z tamtego sklepu i już nie mają na stanie misiów :/ Na nic popróbuję a nóż widelec się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Kamorku szkoda... a już miałam dzisiaj z kolegą tam podjechac... zatem powodzenia w polowaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis licytowalam komiksy na allegro (Tytusy i Kajko-Kokosze ;) ) i wygralam :D Ostatnio cos nas wzielo na wspominki komiksowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik ranny Kati a która księga Tytusa wam się podoba? Mnie jak był żołnierzem i na wyspach nonsensu ;) Ale się rozpadało ale poza tym to ciepło jest P dzisiaj będzie miała odłączone ogrzewanie łóżeczka Pewno ją przygotowują do wypisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie identyczna pogoda jak u Kamorka... Tytusa uwielbiałam! a ja za to wystawilam kilka ksiazek na allegro i 4 juz sprzedałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Obudzilam sie jakas taka wsciekla, ze hoho... w sumie nie wiem czemu... W uwiebia wyspy nonsensu - ja wole Kajko-Kokosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak, super były komiksy... a nie Marvele czy podobne... Jeszcze Kapitan Żbik, Alfa, Relax... aż łezka się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie sypiam najlepiej... Śnieg pruszy, ale od razu sie roztapia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tym razem dobrze spalam... wybralam sie tez do klubu pocwiczyc, bo dzis zajecia prowadzil niezwykle przystojny instruktor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam dzis dzien wolny i to bylo bardziej meczace niz bym w pracy siedziala... no ale ciasta upieczone, prezenty zapakowane, dom posprzatany! oczywiscie nie obylo sie bez kilku sluzbowych telefonow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z pracy ja jeszcze jutro w pracy jestem potem do szpitala jadę zatem ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT wam życzę!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×