Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poranny :) Wlasnie probuje sie dodzwonic do przychodni i zarejestrowac na usg, ale oczywiscie nikt nie odbiera tel 😡 A dzwonie juz drugi dzien. Zaraz szalu dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak samopoczucie cięzarówek, noworodków oraz świeżo upieczonych rodziców? ja dopiero teraz mam czas kliknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Tajgerciu ja dzis kompletowalam wyprawke do szpitala ;) I ogladalam tapety, bo musimy wykonczyc mieszkanko /pokoje sa juz zrobione, ale trza je wykonczyc ;) / Samopoczucie zmienne - wczoraj megadol a dzis ok ;) W piatek mam wizyte u lekarza, a na 23 grudnia umowilam sie w koncu na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) P już nie siedzi w inkubatorze ale w takim podgrzewanym łóżeczku, ma odłączoną kroplówkę i razem z A się uczą karmienia z piersi. A jest w szpitalu z P. Dobrze się czują. Jak dobrze pójdzie to możę na święta już będa obie dziewczyny w domu. Na razie zamówiłem łóżeczko i wanienkę oraz czekam na potwierdzenia zamówienia na butelki i smoczki ;) K jak na razie stara się ogarnąć to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu widzę że na Allegro jest akcja kup misia i jest miś o imieniu Pola :D Kurczę muszę zapolować na niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuhhh nie fiem czemu odrzuca... może A założyła jakąś blokadę :) ale doszedł mms? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za wymiana zdjec z pominieciem mojej skromnej osoby?? ;-) Kamorku -> to bedziecie miec piekne swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dzisiaj zaczynam do 10 tej zerkanie na aukcję misia ;P no właśnie Kati co to się dzieje... nie doręcza pfi... może to Orange coś się chrzani... Tygrysku, nie mam nr fona od ciebie :) jak co to poślij mi go na emilka to podeślę ci fotkę P Wczoraj zaczął w szpitalu wiać mocno wiatr i P nadsłuchiwała, potem słuchała mój sygnał z komórki (lion sleeps tonight) i słuchała jak rozmawiałem i nawet coś gaworzyła :) Wczoraj była tam moi teściowie i powiedzieli, że P jest to wykapany K z wyglądu :D No to teraz się nie wymigam że nie moje ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - jest piękna ta twoja córa :) naprawdę! Zyczę udanych świąt z całą rodzinką w domu! A młoda przybiera na wadze?? Kati - ja też teraz leżę w domu - więc się z tobą solidaryzuję! Tyrgysek - sztuka fajna :0 A u nas otwierają nową operę - nowy budynek, ale chyba się nie skuszę... jakośopera mnie nie kręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :) Ghanuś :D tak maleństwo przybiera nawadze. Każdy mówi, łącznie z p.doktor co A operowała, że P jest podobna do mnie. hehe ciekawe czy wyrośnie z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prywatna komorka sie popsula i mam teraz jakas pozyczona stara nokie ale ona nie moze odbierac MMS\'ów... Kamorku nie da sie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no właśnie tez mam starszawszą :) i nie zgram tego na kompa :/ Chyba, żeby nasze dziewczyny mogły to podeślą na mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati to dobre wieści, lepiej to niż gorzej :D Tygrysku posłałem ci emilka z zapytaniem :) 🌻 ino przez weekend nie będę miał prawdopodobnie dostępu do netu więc jak co to smsik albo zadzwonię (nr podałem). P już pije 40 ml na jedno posiedzenie i waży 1570 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciężarne leżą... :) A świeżo urodzone przybierają na wadze! :) Tygrysek - Chodzi o zdjęcie P.?? bo moge wyslac z tel na maila poprostu- o to chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak miłego, ale teraz trzeba sie na chwile polozyc, bo znowu przykurcz w brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik wieczorny :) P juz wazy 1615 :D dzisiaj ją miałem drugi raz na rękach... 🌻 Ghanuś pewnikiem oto chodziło Tygryskowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kliknac dzisiaj nie zapomnialam ale wpisac sie i owszem ;-) Tak, Ghanus o to chodzi :-) bardzo ladnie prosze o zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny poranny :) Chyba jest strasznie zimno na dworze, bo wszystko jest \"biale\" ;) Mi tam mroz nie jest straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×