Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik niedzielny :) Mielismy isc dzis na krotki spacerek i do naszej ulubionej knajpki na obiadek, ale jakos nam sie odechcialo ruszac z domku ;) Zrobilismy obiadek sami i tyle ;) Ja to juz sapie jak lokomotywa gdy wstaje i w ogole wygladam jak pancernik Potiomkin :D Ledwo mieszcze sie w plaszcz zimowy, a gdy go kupowalam (chyba najwiekszy rozmiar jaki byl ;) ) , to bylo tyyyyyle luzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaać się chce :) a tu za oknem błękit nieba i słoneczko o śniegu nie wspomnę bo topnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Dzis mialam sporo zajec ;) teraz wreszcie moge troche odpoczac :) Milego poniedzialku i calego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik wtorkowy, poranna zmiana ;) P dostała w weekend jakieś wysypki i oczko miała napuchnięte ale już schodzi, po przemywaniu herbatą, przegotowaną wodą a do kąpieli zrezygnowaliśmy z Johnsona na rzecz Oliatum czy jak to się pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Kamorku ja mam juz obsesje na punkcie kosmetykow do pielegnacji malenstwa :D Juz nie wiem ktore sa dobre i w ogole... Pani w szkole rodzenia poleca polskie (bambino- notabene odkrylam, ze robi to nivea ;) , ziaja itp.), ja uwielbiam hippa wiec mam problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Jakas taka jestem dzis niewyspana i oslabiona... Profilaktycznie wybralam sie do przychodni na badania ;) A popoludniu jade na usg. Zobaczymy czy wszystko ok... Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam również Ale to mleko co pije P jest słodkie, wczoraj sam spróbowałem, oczywiście w naturalny sposób :D P nie widziała bo spała :P ba, a co :) Dostałem misia wczoraj, rzeczywiście jest niewielki aczkolwiek ładnie wykonany (z kartki doczepionej fabrycznie pisze, że we Francji nazywa się Nelson :) chyba że źle przetłumaczyłem. Już mam odłożone test c, bransoletkę ze szpitala, i misia Polę, który będzie się starzeć równo z P. Ciekawe czy będzie córcia sentymentalna. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na usg... dziecko jest male, ale podobno nie ma powodu do paniki (pan doktor jest najwiekszym specjalista w Trojmiescie..), jest proporcjonalne i w ogole :) No i bedzie jednak synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Pola i Franek :-) Kamorku -> \"w sposob naturalny\" dobre! :) Kati -> mam nadzieje, ze opinia najlepszego specjalisty uspokoiła Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis ciag dalszy malego remontu (panowie przygotowuja sciany do polozenia tapet), a wieczorem szkola rodzenia ;) Z tej okazji opycham sie lodami juz od poludnia :D Tajgerku ja sie przestane martwic dopiero po smierci :D W mowi, ze musze miec jakis powod do zmartwien, bo inaczej nie umiem ;) Niby troche mnie uspokoil, ale nie do konca... gdzies tam mala iskierka niepewnosci pozostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Jestem wykonczona tymi wczorajszymi cwiczeniami w szkole rodzenia. Normalnie ledwo sie ruszam :P Jutro jedziemy kupic wozek, materacyk i posciel dla malego Klopsa ;) Milego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj jest Dzien bez Opakowań Foliowych! Kati -> porób jakies zdjecia jak juz pokoj bedzie gotowy, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączyłam do Kati i leze`w lozku! Mamy juz wozek i komode, brakuje nam jeszcze kosmetykow i jakis szpejow i czekam na przesylki a allegro, jakies tekstylia i takue tam. Kamorek - super ze z P wszystko ok! iA sobie daje rade, czy \"chodzi na rzęsach\"?? u nas dzis taka mgla, ze nie widze bloku na przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Bylismy dzis w szkole rodzenia, a potem pojechalismy po wozek :) No i wreszcie mamy :) Bezowy: gleboki/spacerowka/fotelik:) Do tego kupilam miekki przewijak na komode i mieciutki rozek :) Tajgerciu mnie tak juz od wczoraj lapie i lapie, ale ciagle jstem na granicy zdrowia ;) Trzymaj sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzilny :) Tajgerciu musze jeszcze tylko kupic materacyk, posciel i poszewki :) Poza tym mam chyba wszystko :) Jutro rano mam wizyte u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta da :) już poniedziałek Jak na razie mrozik i prawie angielska mgła A daje sobie radę wyśmienicie (już wchodzi do rozmiaru 34). W weekend sam już myłem P :D Chrosteczki (wysypka) schodzi, myślimy, że to przez pieprz. Dzisiaj jedzie A z córką na morfologię i do kardiologa a jutro do szpitala na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam konkurencję w A bo do tego czasu tylko ja się mieściłem w jej starym rozmiarze :P Ale to miło patrzeć jak się żona cieszy :D (pff gdy mówiłem, że schudnie to mi nie wierzyła - ech te kobiety ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo tak, ja też mam wątpliwości czy schudnę do swojego rozmiaru, ale z drugiej strony teraz sie niepokoje, ze od 3 tygodni nie przybieram na wadze... cóż kobieta zmiennajest! kati - jak wizyta?? tygrysek - jak choróbsko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy 🖐️ Ghanus ja przybieram, ale to glownie woda wiec nie jest dobrze, bo puchne... Bylam dzis u lekarza i termin sie przesunal na koniec lutego. Poza tym musze zrobic szczegolowe badania krwi, bo niestety woda sie zatrzymuje i trzeba sprawdzic rozne rzeczy... Jutro rano pedze na badania. Teraz musze troche odpoczac, bo poszalalam ciut z porzadkami, a do tego zrobilam zupe cebulowa i popracowalam troche przy kompie, wiec teraz kregoslup mi wysiada (W juz mnie ochrzanil przez telefon, ze mialam sie polozyc i nie sprzatac, bo on to mial zrobic po pracy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> niestety nie chce mnie opuścić :( Ghana, Ty chudzina jestes, wiec na pewno bez problemu schudniesz... a jak siostra wyglada? Kati -> a moglabym prosic o przepis na zupe cebulowa? Kamorek -> szybciutko Twoja zona wrocila do swojego rozmiaru, nie za szybko? przeciez nadal karmi piersia, wiec powinna o siebie dbac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu przepis jest nieskomplikowany ;) Gotuje rosolek (3 kostki rosolowe, 2-3 skrzydelka kurczaka, wloszczyzna) - jak sie ugotuje to zostawiam troche warzywek w rosole, ale nie za duzo, a reszte, razem ze skrzydelkami, wyciagam. Dorzucam z 10 cebul (kroje je jak leci - np. na cwiartki). Gotuje prze jakies 15 minut calosc a potem dodaje smietany, troszke maselka i calosc miksuje :) Wszystko robie \"na oko\" ;) Mozna na talerzu dodac startego sera, zrobic grzaneczki z suchego chleba itp., ale mi sie nie zawsze chce ;) Troche pieprzu do smaku i mozna wcinac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×