Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

zimno i slonecznie takze u mnie, a ja mam dzien wolny, wiec w koncu moge sie sloncem nacieszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek :) bliżej weekendu ;) Dzisiaj Tygrysku już w pracy czy dalsza część regeneracji? Nie wiecie co się dzieje z Bezką? Dość dawno już tutaj nie zaglądała... Pola mówi tata tata tata :) w tym tygodniu zobaczymy ile waży i mierzy. Dorwała się do jogurtu naturalnego i zajada się nim. Coś nie za bardzo chce się jej wychodzić na spacer i siedzieć w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, zjadlabym jogurt naturalny ;-) Kamorek -> dzisiaj juz w pracy, to byl tylko 1 dzien wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Sloneczko swieci, ale mrozno jest. Franio mowi mama, tata, dada, baba :D Ubaw po pachy z tym Maluchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tygrysku :D :D :D Wczoraj dostałem e`maila od Bezika naszego 🌻 klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie laseczki i laseczka ;). Kurcze nawet nie wiem jak dlugo sie nie odzywalam. Bardzo dlugo nie mialam neta, a potem zycie mi sie troche pokrecilo i normlanie juz jakos mi wyleciala ta kafeteria z glowy, a tutaj Kamorek do mnie nabazgral. Slyszalam, ze nam sie towarzystwa namnozylo ;). pozdrowionka z deszczowej krainy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bezik 👄 Może jeszcze Girl się znajdzie 🌻 A u nas zima na całego - zimno, wiatr wieje i coś jakby śnieg się pojawiał... A Bobo skończył 9 miesięcy i powoli zaczyna chodzić (oczywiście nie samodzielnie jeszcze). No i ósmy ząbek w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mocno wieje, ale za to nie sypie ani nie pada nic z góry. Kati a pamiętasz jeszcze był Piegowaty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pamiętam Kamorciu, pamiętam :) U nas wczoraj był mróz, w nocy sypał snieg (niezła zawierucha), a nad ranem zaczęła się odwilż. Masakra :P Zamówiłam dziś F butelkę treningową z jakims niekapkiem (mam niekapka z TT, ale jakoś nie mam do niego przekonania :P ). Próbowaliście tych cudeniek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka treningowa? hmm my mamy niekapka w kolorze zielonym z Canpolu. Ale Pola woli pić z normalnego kubka, o na przykład wczoraj piła ze mną Liptona i zmoczyliśmy kaftanik i body :P A z tego niekapka to jak się dokręci "inaczej" to kapie :P Ma coś zapchany nosek :/ Obudziła się przed północą, płakała a potem broiła na łóżku i mówiła tata. Dopiero zasnęła przed drugą. W piątek może idziemy się ważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, przebrnelam przez 46 stron na forum i juz nie dam rady wiecej. Wiem, ze Ghanus i Kati maja dzieciaczki, i Girl i Fiolek sie zgubili jak ja ;P. Tygrysek robi jakies kursy nurkowania, a moze wczesniej tez robila tylko ja nie pamietam. Hmmm duzo tego. Kamorek w mailu wyslal mi krotkie streszczenie zycia :D:D. U mnie tez duzoooo zmian, na obczyznie dlugo nie mialam neta, potem duzo zawirowan w zyciu. Mianowicie: planowalam swoj slub, podpisywalam umowy i cieszylam sie. Potem duzo lez, oddany pierscionek i odwolanie wszystkiego. Teraz jestem z Panem P. (mam nadzieje, ze juz do konca) i oczekuje malenstwa. Planowany dzien dostarczenia naszego skarbka to 16 Grudnia. Na USG wyszlo, ze to dziewczynka, ale jakos ja nie moge sie z tym pogodzic i ciagle mysle, ze to bedzie synus. Moze dlatego, ze bardzo chcialam chlopaka, moze dlatego, ze to bedzie chlopczyk. Nie wiem, wyjdzie to zobaczymy. Bede Was sie radzic o duzooooooooooooooo rzeczy, bo juz macie starsze dzieciaczki. teraz zmykam cosik ugotowac. Trzymcie sie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ----> ile ma Twoja corcia, wiem, ze to Nina i na tym koniec Kati----> A Franek ile ma??? Jak sie Wam dziecieczki chowaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to już myślę, że będzie u Ciebie już w porządku!! To by było 3:1 :P 🌻 Będzie miał Franuś w czym wybierać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni mnie bylo a tu tyle sie dzialo! Witaj, Bezko ❤️ gratulule stano szczesliwego, hmm czyzbym tylko ja sie ostala bezdzietna?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku fe ;) Tygrysek jeszcze przyjdzie pora ;P Dzis moze nie bedzie padac. Brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik piątkowy :) No no no Bezik :D To ci się udało ;) Franek skończył właśnie 9 miesięcy i jakby co to służymy pomocą :) Jutro szanowny małżonek idzie do roboty, a ja z Bąbelkiem na ploty do koleżanek :) Już się nie mogę doczekać! Życzę Wszystkim miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik w sobotnie popoludnie, u nas dzis slonecznie i cieplutko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×