Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - ale fajnie, urlopik tuż tuż :-) Kamorek - dobra, u ciebie wiosna, u mnie zima! Po woli odmarzają mi spryskiwacze - zalałam je jakimś koncetratem do -80 stopni :-) Ja też nie mam terrmometru w domu- ale wpisałam na listę prezentów, więc może po świętach już będę miała :-) Gratulacje dla szwgierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ale fajnie, urlopik tuż tuż :-) Kamorek - dobra, u ciebie wiosna, u mnie zima! Po woli odmarzają mi spryskiwacze - zalałam je jakimś koncetratem do -80 stopni :-) Ja też nie mam terrmometru w domu- ale wpisałam na listę prezentów, więc może po świętach już będę miała :-) Gratulacje dla szwgierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ale fajnie, urlopik tuż tuż :-) Kamorek - dobra, u ciebie wiosna, u mnie zima! Po woli odmarzają mi spryskiwacze - zalałam je jakimś koncetratem do -80 stopni :-) Ja też nie mam terrmometru w domu- ale wpisałam na listę prezentów, więc może po świętach już będę miała :-) Gratulacje dla szwgierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Kafe świruje na maksa! coś Bezki dawno nie było- czyżby już się rozdwoiła?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik zamarzniety. Rano bylo -17, teraz "tylko" -15. masakra :O Miałam iść z Frankiem na plebanie na imprezę mikołajkową, ale chyba zostaniemy w domu. W dodatku chyba zamarzła nam jakaś rura i nie mamy wody w kuchni, leci tylko lodowata w lazience. Niestety ani pralka ani zmywarka nie działają przez to... cholera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-12 ale slonecznie, wiec nie narzekam za bardzo, chociaz stanowczo wole lato ;-) Czy jesli Bezka nie pisze, to znaczy, że Malenstwo jest juz na swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik zmarzniety. U nas nadal cos kolo -15 (nie wiem dokladnie). Wczoraj siedzielismy caly dzien w domu, bo bylo mi zal wlec Bobasa w tym mrozie (nawet na impreze mikolajkowa). Tym bardziej, ze mielismy awarie pod haslem "zamarznieta rura". Na szczescie W wszystko ladnie naprawil jak wrocil z pracy i popoludniu mielismy ciepla wode i moglam wlaczyc pralke i zmywarke :) Zastanawiamy sie czy dzis zrobic sobie krotki spacer czy niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr bez cieplej wody w ten mroz to strasznie musi byc... u mnie -15, a ponoc na swieta juz ma byc na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Nina nie była uziemiona chorobą to bym ja napewno wzieła na spacer!! jest zimno, ale pięknie!! A jak śnieg skrzypi! A dzis już wogóle cieplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik urlopowy :) My zaraz jedziemy z F na usg nerek (kontrola), a potem na zakupy... gdyby nie to, to nigdzie byśmy nie wyszli ;) W Sopocie rano bylo -20, teraz jest podobno cieplej (jasne, pewnie "tylko" -16 :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :D i głoszą na dzisiaj 4 w plusie :D :D :D jeszcze dziś i jutro i wolne :D ale już zasyłam: Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wszyśkie potrawecki. Mroziku , sniezyku, miłości po zmrocku, samego dobrego w święta no i w Nowym Rocku" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mowilam, ze bez cieplej wody jest zle i co? w pracy jej nie bylo hehehe jak wracalam z pracy to bylo calkiem cieplo ale dzisiaj rano juz -10 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooop :) ostatnie godziny przed wolnym :) śniegu nie ma, z samego rana było już 7 stopni w pllusie i waiterek wieje. Jak dla mnie ekstra. Jeszcze proszę do tego słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Wesołych Świąt! Niezapomnianej, rodzinnej atmosfery i najlepiej zimowego krajobrazu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik przedświąteczny :) Dziś mieliśmy niezłe szaleństwo - ostatnie zakupy przedświąteczne i prezenty :) A potem popędziłam jeszcze do firmy na wigilię firmową. Wczoraj też szukaliśmy prezentów i kupowaliśmy tony żarcia mimo, że Święta spędzamy u rodziców i dostaniemy wałówkę ;) Nie wiem jak się jutro zabierzemy z tymi wszystkimi prezentami (szczególnie F dostanie super zabawki;) ) Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego spędzonych w rodzinnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni musza pracowac, zeby inni mogli juz Wigilie szykowac ;-) Wszystkiego dobrego Wam życzę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze klik poŚwiąteczny :) Byliśmy dziś na 2-godzinnym spacerku nad morzem - piękna pogoda :) Dotleniliśmy się że hej :D Mały Bubu padł dzięki temu szybciutko - o 6.30 już chrapał :) Wesołego po Świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tyle pracy, że nie mam kiedy nawet do Was napisac.... ale klikam, codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik w Nowym Roku. Informuje ze 15 grudnia urodzilam coreczke Julke - 2650. Pozdrawiam Was, U nas tez zimno i mrozno, a to niespotykane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!! Bezik!! Składam gratulacje jako pierwsza :D Wszystkiego NAJ 👄 A mojemu kuzynowi urodzil sie synek dzis o 4 rano (do szpitala jechali o 23.30 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×