Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Moja córeczka zrobiła dziś pierwsze samodzielne kroczki - tylko ja tego nie widziałam :-( bo jestem w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 2 w 1, pozostalo jeszcze 6 dni, a czasu na nic nie ma, nawet czasami na klik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leksssia
cholera...wkurza mnie ten topic...co to za pomoc - klik te wszystkie wasze akcje , pajacyki itp. pomoc nie mozna wirtualnie siedzac wygodnie przed kompem, jestescie ignoranci, jedyne po co tu siedzicie to zeby se poprawic wlasna wartosc!!!! pomozcie realnie, samotnej matce, bezdomnemu kupcie chleb, dzieciom w domu dziecka zawiezcie paczke na swieta albo po prostu zaproscie do domu, sasiadce zakupy pomozcie zrobic, to jest kurwa pomoc, jakbyscie nie wiedzieli!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka - nie przemęczaj się - daj sobie luz w te ostatnie dni! A ja sobie poklikam - a co - tak żeby poczuć się lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poklikam, lepiej pomagać na kilka sposobów, także siedząc przed komputerem, niz nie robić nic a tylko czepiać się innych :P Bezka -> TYLKO 6 dni? wow, to w każdej chwili moze przyjsc na swiat Twoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, ja nadal sie nie rozsypalam, ale jeszcze niby 2 dni. Klikam dzielnie i pozdrawiam wszystkich z deszczowej krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj była mała zadymka, ale śniegu to jest teraz jakiś 1 cm... malutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik mroźny znad samiutkiego morza :) Jeszcze tylko 3 dni i urlop :) Niestety, jak to przed urlopem (i na koniec roku), roboty jest koszmarnie duuuużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - uuu brak grzejnika w WC to straszna rzecz... ja mam nawet podgrzewaną podłogę - jak sobie włączę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałwany można lepić I zdecydowanie trzeba mieć zimowy płyn do spryskiwaczy - zgadnijcie kto nie ma i komu zamarzły spryskiwacze?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana czyżby to podchwytliwe pytanie na inteligencję? ;) U nas mrozi, śniegu dużo, Pola ma katar i kaszle :/ Jeszcze parę dni i wolne :D Ta da 🌻 kiedy wiosna przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - taaa na inteligencję - chyba moja włąsną - czyli mnie zaskoczyła zima :-) i nie narzekaj - dopiero zima przyszła, niech chwilę pobędzie - wiosnę to ja chcę w marcu - a do tej pory niech będzie -10 i śnieg :-) tylko drogi niech będą czarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ale niech ta zima będzie u Ciebie :) ja chcę zielone łąki, kolorowe kwiaty, wiosenne powietrze i niebieskie niebo i promyczki słońca tańczące wokół mnie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce tylko urlopu i... bingo :D Za 3 godziny będę w domku z Bobaskiem!! U nas dziś było w Sopoćkowie -8 stopni rano! Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) -8 fju fju dobrze, że nie mam termometru w domu bo bym miał wyzwanie wyjść z domu :) Na przystanku było -7 (tyle, że mają popsuty termometr). Szykuje się nowa obywatelka. szwagierka będzie rodzić Zosię :) Może dzisiaj już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ale fajnie, urlopik tuż tuż :-) Kamorek - dobra, u ciebie wiosna, u mnie zima! Po woli odmarzają mi spryskiwacze - zalałam je jakimś koncetratem do -80 stopni :-) Ja też nie mam terrmometru w domu- ale wpisałam na listę prezentów, więc może po świętach już będę miała :-) Gratulacje dla szwgierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×