Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

to ja również dokładam klik deszczowy :) Dziąsełko waży 6,86 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem klik mgielny. Dziąsełko wzbogaci się o drugi ząbek :D i już sama wchodzi na dwa schodki - pewno by weszła dalej ale została powstrzymana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wolne!!!!! :D :D :D to teraz bedziecie mieli "wesolo" z maluchami, jak wszedzie beda chcialy wejsc i wszystkiego sprobowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien :-) znalazlam u siebie w miescie ponoć prawdziwe rogale marcinskie ale to chyba nie jest to, bo nie są pyszne a po prostu dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Zgłasza się chora, kaszląca i smarkająca! Niestety Młoda też chora - od niej się zaraziłam :-) Tygrys - już mamy dzieci, które chcą wszędzie wejść i wszystkiego spróbowac! Aaaa mamy pierwsze zęby i to od razu 2 idą :-) A ja dziś jechałam autobusem do pracy - fajnie poczytać gazzetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ja też miałem wczoraj wolne :) zatem dzisiaj praca i już weekend. Dziąsełko jak zwykle rozbrykane po dwóch dniach z tatą :) jak było wolne i mogłem poleżeć dłużej to wstawało z samego rana i bawiła się ze mną ale jak musiałem wstawać do pracy rano to spała na całego... Przypomnę jej jak będzie musiała wstawać rano do szkoły :P Macie krzesełko? ja jeszcze nie mam. Sanek też jeszcze nie. Dobrze, że chociaż śnieg topnieje. Dzisiaj trzynastego w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi wolny dzien, uwielbiam miec wolne :D sanki, wlasnie przeciez dzieciaki sa juz na tyle duze, że jazda na sankach to bedzie dla nich frajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piatkowy :) Od wtorku w zasadzie jestem w domu (we wtorek bylam tylko na 1 spotkaniu), bo Bobo zachorowal... znowu ma katarek, to pewnie wynik dlugiego spaceru w niedziele. W sumie nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - krzesełko juz mam od chyba 3 tygodni i już sobie nie wyobrażam jak ja ją karmiłam bez tego. No normalnie teraz tak wygodnie jest z obiadkiem!! Ja mam chicco polly - polecam - ja kupowałam używane na allegro i jestem baaaardzo zadowolona! Kati - no wiem jak to jest z katarem - mała ma od dwóch tygodni!!! Pierwsze noce nieprzespane, bo nie mogła oddychać! masakra! Bezka - dzięki :-) Tygyrs - ja chyba poczekam na sanki jeszcze rok - bo na takie co kiedyś kamorek pokazywał to mnie poprostu nie stać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) Bobo czuje się już lepiej choć katarek nadal ma. My krzesełka używamy chyba od 3 miesięcy. Nie tylko do karmienia - Bobo lubi sobie posiedzieć ze mną w kuchni: on wcina flipsa lub herbatnika, a ja coś gotuję lub myję mu buteleczki ;) Przymierzam się do kupna mu takiego stolika grającego - fisher price lub chicco :) taki prezent przedświateczny ;) On uwielbia muzykę :) Zamówiłam mu kilka płytek z muzyką z bajek więc będzie wesoło :) najbardziej lubi mini mini (lista przebojów bije rekordy Bobasowej popularności ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanus ----> jak zobaczylam cene Kamorkowych sanek to myslalam, ze umre. Przeciez to jakas paranoja. a tak na boku to deszczowy klik po spotkaniu z przyjaciolmi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam wczoraj SLONCE!!!!! niebieskie niebo tez bylo :D zdrowia dla chorych malenstw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik poniedziałkowy. Weekend minął sympatycznie :) wczoraj oglądaliśmy z córką "Stawkę większą niż życie" :) co prawda padła w połowie odcinka ale było miło ;) Jeszcze dwa tygodnie i pierwsze urodzinki :D Te sanki są drogie, myślę nad takimi drewnianymi z oparciem, co do krzesełka to na razie mam kilka na oku firmy Chico jak wspominałyście i Bloom ale to zaś strasznie drogie jest :( Albo my zarabiamy mało albo te ceny jakieś z kosmosu są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku -> mysle, że ceny po części z kosmosu, bo wiadomo, że na dzieci rodzice beda wydawac, wiec to wielki biznes jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam też dwa ząbki idą - dwie dolne jedynki :-) A wogóle to mamy biedne chorutkie dziecko, amm nadzieje, ze tokoniec, bo dziś kończymy antybiotyk! Ceny są z kosmosu, dlatego ja kupuje używane na allegro - krzesełko kosztowało mnie ok 250zl - a odbior miaąłm osobisty, więc bez dodatkowych opłat - nowe kosztuje prawei 500!! Ja jestem baaardzo zadowolona! Już mamy 1890 obiadków dziś naklikane :-) super! ale trzeba machnąc drugie tyle, w koncu ostatnio jest często powyżej 3 tys! A pamiętacie jak było czasami ciężo przekroczyć tysiąc - jednak klikanie jest coraz modniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy. Ja dziś nie spałam cala noc, bo Bobo mial tak zapchany nosek, ze nie mogl biedaczek spac :( Dzis juz lepiej :) Oby mu sie na noc nie pogorszylo... Poza tym mialam dzis strasznie duzo pracy, a to moj pierwszy dzien po urlopie, wiec ogolnie mam dosc. Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy. Ja dziś nie spałam cala noc, bo Bobo mial tak zapchany nosek, ze nie mogl biedaczek spac :( Dzis juz lepiej :) Oby mu sie na noc nie pogorszylo... Poza tym mialam dzis strasznie duzo pracy, a to moj pierwszy dzien po urlopie, wiec ogolnie mam dosc. Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem raz jeszcze duzo zdrowia dla maluchow i bezbolesnego wykluwania sie kolejnych zabkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Dzis Bobo ladnie przespal noc - spal 10 godzin :) Obudzil sie radosny jak skowronek ;) a i my tez odpoczelismy. Pogoda szaro-bura i nic tylko siedziec w domku z herbtaka lub grzanym winkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×