Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

U nas tez szaro-buro i ponuro. Dzis mialam extra USG bo mam za maly brzuch i badali dzidziusia, ale okazalo sie, ze jest w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik super :D A my byliśmy wczoraj na kontroli oczek. Pani dr zajrzała do patrzałek, sprawdziła siatkówkę i jest w porządku. Następny termin za rok. Pogoda wczoraj była wspaniała, non stop słońce dzisiaj zachmurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce, tesknie za sloncem... Bezka -> za maly brzuszek? czyli nie widac, ze jestes w ciazy? ;-) Ghana -> a co sie dzialo? N. nadal choruje? Kamorek -> co za wspaniale wiesci, czyli twoja coreczka to okaz zdrowia :-) Kati -> 10 h? super wynik jak dla takiego malucha chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje, ze moje nie bedzie chorowac, bo widze, ze u takich maluchow to katar = nieprzespana noc :/. Kamorku czy to wszystkie dzieci maja badane tak oczka, czy tylko wczesniaki??? Wiem, ze one sa pod specjalna kontrola Tygrys juz teraz widac, ale szczerze Ci powiem, ze do 7 miesiaca musialam wszystkim mowic, ze jestem w ciazy ;) Kati fajne robia teraz te zabawki. My mielismy taka biede, ze hej ;(. Termin na 16 grudnia, czyli prezent swiateczny dla mojego P. z glowy :D:D:D. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia i pierwsza :D:D. Wczoraj bylo ponad 5000 obiadkow :D:D Kurcze a u mnie dzis rano wywalilo korki na dole i nie byloby w tym nic takiego, ale zeby je wlaczyc musze isc do garazu grrrrrr. 😠 Nie wiecie moze czy jest mozliwosc, ze korki wywalilo z powodu spalonej zarowki, czy raczej zarowka spalila sie dlatego, ze wywalilo korki???? Jak zwykle zakrecilam. Mam nadzieje, ze u Was dzis latwiejsze poranki z dzieciaczkami. Kati tak mi sie spodobal ten garnuszek, ze planuje zakupic i sobie ;). zart. nie, nie zamowie go mojej bratanicy, ale poczekam jeszcze troche bo ona ma teraz troche ponad 3 miechy, wiec na razie jeszcze za mala jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na korkach, umiem jedynie je wlaczac gdy wywala :P fajne sa zabawki fisher price takie kolorowe, solidne i edukacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale pięknie było w weekend, słoneczko na całego :D Pola na tydzień przed ukończeniem 1 roczku już wstaje, chodzi chwilkę jak ją się trzyma pod pachami, czasem już rączką odsuwa jak ją chce się przytrzymać gdy wstaje. Od wczoraj umie sama włączać komputer. Podchodzi do Acara, włącza go potem przeuwa się do komputera i naciska na power :) już dwa razy tak zrobiła (wczoraj i dzisiaj). Potrafi sama włączyć lampę stojącą, i "czyta" książkę czy raczej przegląda obrazki na stojąco (gdy książka jest na stołeczku). W niedzielę tak prawie 15 minut wytrzymała. Jak na razie ma dwa zęby i nie ma oznak żeby już szedł następny. A i ma taką biedronkę z przyciskiem na górze. Naciska palcem, muzyczka gra a Pola śpiewa do niej :D Hmm z korkami tak na odległość trudno mi cokolwiek mówić :) Może jakieś przebicie jest że spaliło żarówkę i wtedy ciachło korki? Albo przebicie było, spaliło żarówkę i wywaliło korki? Wcześniaczki muszą częściej chodzić na kontrolę. Np. na USG główki, oczka, neurologa, kardiologa i wizytę kontrolną w szpitalu. O a teraz wyszło słońce :D bo rano był pan mżawka z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś się opierniczam i nie melduję - ale klikam rzetelnie! Cholera mam nadzieję że w tą niedzielę już pójdziemy z Młodą na basen, bo to już się 4 tygodnie przerwy zrobiły przez to choróbsko! Garnuszek super! Też się nad nim zastanawiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo u mnie tez zabieganie na maxa. Kamorku ----> jakie postepy :D:D Pola robi Ghana ----> 4 tygodnie chorobska??? Tygrysek -----> aly weekend na strazy Kati ----> troche odpocznij U nas zabieganie, bo juz wszystko powyciagalismy z kartonow i porozkladalismy, zrobilam tez ostatnie zakupy. Nie mam jeszcze podusi do karmienia, ale juz zamowilam :D:D, no i czekam na kilka paczek z ebaya, ale fajnie juz pokoj wyglada. Przekroczylam tez limit karty kredytowej co bylo bardzo glupie, bo mialam troche gotowki w portfelu i moglam za czesc zakupow zaplacic gotowka i dwie normalne karty, ale mi sie piny pomieszaly :D:D. P bardzo niezadowolony i na mnie nakrzyczal ;(. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka - samej choroby było 2 tygodnie, ale teraz jeszcze mamy poantybiotykową (mam nadzieję) biegunkę - i pupa Małej jest w złym stanie, więc kiepsko ją do basenu wkładać... a tak to lubi - i my lubimy :-) Fajnie, że już masz urządzony pokój :-) Kati - wrzuć na luz - przynajmniej czasami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik dzis nieco luzniejszy ;) No niestety nie ode mnie zaleza dni zajete (i nerwowe) i spokojne... co robic, taka praca ;) Pogoda beznadziejna - tylko pada i wieje :O mozna w depresje wpasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrry - zimno! Muszę kupić termometr, żeby wiedzieć jaka temeratura, bo dziś mnie ten szron zdziwł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na południu za to słoneczko i jest ciepło a całość umila lekki wiaterek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Kolejny z lekka zapracowany i zajęty dzień (dzień jak co dzień ;) ) Dziś dość pochmurno, ale właśni wyszło słoneczko :) U nas jest tak ok. 8 -9 stopni, więc mrozów nie ma ;) Miłego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow piątek!! Jupi! ale super! w pracy masakra, więc dobrze, że przyanjmniej dwa dni przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×