Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Jupi-ja-jej!!! Dziala dopalacz!!! 2299!!! :D Qrcze..... Wciagnely mnie Simsy... nigdy w to nie gralam... a wczoraj pozyczylam plytke i teraz gram, gram, gram :P Kati -> super!!! wlasne mieszkanko... teraz czeka Cie jeszcze pewnie meblowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poooszły konie :) Tygrysku hehe Simy powiadasz :) a masz którą część? 2ke? Czy jedynkę z dodatkami? Kiedyś grałem w to a w między czasie uczyłem się do egzaminu :P 2297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piegusku, jak możesz tak wcześcnie wstawać? ;) Gdy o tej porze jest najcieplejsza kołderka uuu Pracując miłej pracy wam życzę 🌻 - babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy...? -jaaazdaaa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Wreszcie sie wyspałam, bo ząb mi nie dokuczał :) Pogoda paskudna - aż się nie chce wstawać. Ale tyle roboty przede mną, że nie mam szans na leniuchowanie :) Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani :) brrr ale ziąb dziś:P ale za to serducho mi sie raduje.. bo ruszyl dopalacz na pajacyku fiuu fiuuuu :) :):) oby tak dalej :P Tygrysiu ... w Sims nigdy nie gralam.. ale wiem jakie potrafią być wciągające takie komputerowe gry:P hmmm chyba juz czas najwyższy zakupic jakąś fajna przygodówke na dlugie, zimowe wieczory hi hi hi:):):) Kati... trzymaj sie dzis w pracce ... (ja tez mam urwanie głowy .. jestem jedną nogą w 2005 roku a druga juz w 2006:P ) i oby cię juz ząbek nie bolał 🌻 sciskam cieplutko Wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
309 :) Mam nadzieje, ze sie pozniej wlaczy dopalacz :) Girl -> a co Ty juz robisz w 2006?? no tak ale zwykle mnie gry nie wciagaly... hyhyhy Kati -> czyzby nawet kociaki w nocy byly grzeczne?? nic o nich ostatnio nie piszesz.... Kamorek -> mam jednyne + dodatki tj randka i party chyba... ale na razie gram w podstawowa wersje (swiatowe zycie), zeby sie nauczyc co i jak... Piegusek -> jak Ty wczesnie wstajesz.... w srodku nocy normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś - zaraz grzeczne :D Skądże ;) Marmoladek postanowił dzis po mnie poskakać trochę w nocy - myślałam, że to jak zwykle Korniszonek i aż się zdziwiłam, ze tak mu się przytyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nadal slabiutko z tymi obiadkami... Kamorku > jak sie ma na 8 do pracy, to trzeba tak wstawac :o niestety ;) boje sie co bedzie w zimie... wiec nie kus kolderka ;) Katarinko > oj tak, bol zeba potrafi dokuczyc... ciesze sie, ze juz dobrze :) girl > widze, ze podrozujesz w czasie ;) Tigre > oj.. wstaje dziesiec po 6 :o a w dodatku nie wyspalam sie w ogole, bo 3 godziny przewalalam sie po lozku i nie moglam spac :o tragedia :P ;) a jak tam Twoj simsowy bohater? :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro i ja wstane o swiecie.... a wlasciwie w srodku nocy, bo czeka mnie pobudka kolo 5:30... Kati -> Twoje kotki sa cudne :) Ciekawe jak im sie spodoba nowe mieszkanie :) Piegusek -> a dziekuje dobrze, awansowal znow a romans kwitnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a ja już od 7 rano jestem w pracy :) Dzisiaj na zewnątrz całkiem sympatycznie jest, żeby jeszcze słonko było widać to hoho Girl 🖐️ zmarzlaczku :) Tygrysku doszły do ciebie zdjęcia z wycieczki, gdyż nie wiem czy nie za dużo mega naraz dałem? Piegusku ale wyobraź sobie taką jeszcze ciepłą od snów kołderke... :D Zmykam... 🌻 674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No mam nadzieje, ze zdjecia doszly do wszystkich! Jutro wysle druga partie- bo juz sa 2x wieksze niz po urodzeniu :-) w tym tygodniu jestem normalnie w pracy, a w nastepnym znowu na pol etatu, bo trzeba bedzie je karmic jak beda przechodzic na staly pokarm! Sa ŚLICZNE! I szukam chetnych na szczeniaki, wiec jak byscie kogos znali- kogos kto by traktowal psa jak przyjaciela - to dawajcie znac! Bo ja je tylko w dobre rece oddam! Pozdrowionka, i zeby nie bylo to jak jestem w pracy to staram sie klikac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
971 i będzie zaraz tysiączek :D idę napić się mleka 🌻 Tygrysku aż jedenaście razy... ojeju :) Ghanuś cześć kwiatuszku, z chęcią czekamy na fotografie psiaczków :D Narazie nie mam informacji kto by chciał psiaka i cieszę się, że tylko w dobre ręce je chcesz powierzyć :D Co sądzicie o tym jak traktują ptaki z okazji tej grypy? Jak dla mnie to czyste bestialstwo, normalnie traktują te zwierzęta jak przedmioty, kurna gdzie jest Greenpeace? Powinni humanitarnie to robić, albo starać się leczyć wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiac bedzie na pewno ale moze zadziala dopalacz i znow dobrniemy do 2000?? Ghana -> szczeniaczki sa cudne!! :) koniecznie prosze o wiecej zdjec :) I bede o Tobie pamietac, gdy uslysze, ze ktos chcialby psiaka miec :) Kamorku -> w sumie doszlo prawie 20 razy ;) a jesli chodzi o ptactwo to sama nie wiem ale chyba lepiej zapobiegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dziś wielki dzień - podpisanie umowy kupna!!! Chyba, że bank w ostatnim momencie wywinie mi jakiś numer... Mam strasznie dużo roboty więc klikam i znikam :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki:) Kati... Wspaniały dziś dzień:):):) u mnie z tej okazji wyszlo nawet słonko :D ... daj nam znać jak juz będziesz szcześliwą posiadaczką mieszkanka :) 🌻 klikam i zmykam... bo mam duzo robotki :( w dodatku martwie sie o siostre bo rano złapało ją jakieś zatrucie i teraz siedzi biedniutka w domu i się męczy:( paaa buziaki 😘 gir ps. Fiołeczku ... niestety nie podrózuje w czasie tylko zawowodo zajmuje sie planowaniem... wiec na dzien dziesiejszy musze juz planować co będzie sie dzialo w calym roku budżetowym 2006 a jednoczesnie jestem jeszcze w sprawach roku 2005 :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK - wszystko gra!!! Własnie dzwoniła moja babeczka z banku - mogę podpisywać umowę :) A jutro prawdopodobnie wyjeżdżam w delegację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszly kolejne zdjecia :-) Sa piekne i dalej czesc do wziecia! :-) z jedna suczka mamy problembo nie przybiera na wadze :-( mozliwe, ze trzeba bedzie calkiem sztucznie karmiec! Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati...🌻🌻🌻 Ghanuś.. pieseczki są po prostu kochane, takie zadbane aż lśniące i takie słodkie pyszczki maja...(ja to tak normalnie nie zakochuje sie tak prędko w zwierzakach.. ale ta Twoja gromadka jest po prostu cudowna:) ... szkoda ze nie mogę pomoc Ci w tym zeby pieski trafily w dobre ręce :( aha.. i mam jedno male pytakno.. co oznaczają te kolorowe sznureczki ??? oznaczasz jakoś psiaczki?? :):P 🌻 .. a mi dzis glowa pęka... paa paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale dzisiaj była superowa pogoda 🌻 jeszcze 2 dzionki i weekend ha :D jutro jadę szorować pomnik 🖐️ Ghanik psiaki superowe są ❤️ Girl tylko uważaj co by nie pękła, bo jak tak to tylko raz :P 👄 a co jeszcze planujesz na przyszły rok nie budżetowy? :P Kati to po podpisaniu umowy czas na okazjonalną dżamprezkę :D Tygrysku ale ty wcześnie wstałaś hohohoho 🌻 767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
898 :) to byl dluuuuuuuuuugi dzien ale po goracej kapieli i pysznej herbatce czuje sie znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegusku całkiem możliwe bo już 933 Tygrysku świetny pomysł z tym samochodem terenowym :D Zatem miłej nocy w blasku księżycowej pełni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×