Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrys - no tak sa sliczne i jest w sumie duzo zainteresowanych, ale ten juz jest zaklepany! :-) Ale nie wiem czy wszystkie uda mi sie sprzedac... Dalej szukam chetnych! A i ja sie przylanczam do pochwal nowej fryzury! Chyba tez wybiore sie do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś nic mi sie nie przyśniło :) Niewiele spałam, bo Marmoladka władowal mi się do łóżka pod kołdrę i domagał się pieszczot przez całą noc:D A jak przestawałam go głaskać, to wbijał we mnie pazury :) Taka pierwsza noc :) Za to Malutki spał grzecznie na łóżeczku (co mu się raczej nie zdarza, bo na ogół szaleje) i dopiero na dźwięk budzika wyskoczył wyspany, szczęśliwy, radosny i gotowy do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati najlepiej jakby przyśniły się numery z totka :) Kurcze też bym tak chciał, zamieniłbym się z Marmoladkiem miejscami :) hihi Tygrysku no tak.. artystycznie mógłbym ci zmierzwić troszkę włoski :D tak delikatnie acz stanowczo :) 🌻 ...a u mnie śniegu a śniegu, że ho ho proszę siadać. Girl jak cierpisz na brak śniegu to zapraszam :P podzielę się, zorganizuję marchewkę i ulepimy bałwanka :) a potem rozgrzejemy się przy winku :) ;) Ghanik, ale kajżesz tam, wcale a wcale nas nie zaskoczyła zima. Przecież to normalne w jesieni :) ;P Przeszła już ci niechęć do pracy? ;) a fe... ❤️ Pochwal się później swoją fryzurą :D Fiołeczku 🖐️ jest już 872 obiadków :D W takim razie brykam na plotki do sąsiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie tez zaczelo sypac.. alez bialo jest.... tylko po co ten wicher tak szaleje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:D klik .... klik.... klik....:) i pędze do pracki... bo mam sporo... ale fajnych pisałków:D:D:D ... wspaniale wczoraj u mnie popadał snieżek... ech było jak w bajce... a dziś jest pięknieeeeee zimowo :D:D:D paaa robaczki moje .... klikajcie a ja tu jeszcze później wpadnę... 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dzisiejsza noc była spokojniejsza:) Chłopakom mieszkanko się podoba i szaleją w każdym kącie;) Pogoda paskudna - wieje i kropi:O Wolałabym snieżek;) Szczególnie, że kupiłam sobie piękne kozaki i nowy płaszczyk (dłuuugi, z kapturem, ciemnobordowy). Życzę Wszystkim miłego dnia :) Kamorek :D Podejrzewam, że Marmoladek bylby zazdrosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechec mi nie przeszla... chyba w koncu musze jakis przynajmniej mini urlopik wziac... tylko nie mam kiedy.... nastepny piesek znalazl dom... Kamorek- z fryzjerem musze poczekac do pensji, na razie starcza mi tylko na szczepienie, tatuaze i jedzenie dla calej rudej bandy... Kati - jak koty sie dobrze czuja to najwazniejsze! Ciekawe jak moj nowy piesek zaaklimatyzuje sie w nowym mieszkaniu? a swoja droga jeszcze nie wybralam psa dla siebie- wszystkie sa slodkie i fantastyczne, nie mam faworyta... Girl - do pracy... a tu taka niechec - to pewnie przez ta pogode. Kilk i znik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
363 :D za oknem prawdziwa zima... bialo, puchato, lekki mroze... faaajnie to wyglada ale i tak wole lato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, dziewczyny! zebrało mi się na wspominki i postanowiłam kliknąć na pajacyka tutaj......i nie mogłam znaleźć topica kundelka! Dawno mnie nie było. Co tu się działo takiego strasznego? Wywalili go?!?! Jakies tornado przeszło? a może tak w ogóle w jakimś skrócie dałoby się opisać CO SŁYCHAĆ? Namachałyscie od września tyle stron....pracowite pszczółki! :D :D :D pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max :D :D :D jak bardzo milo jest Ciebie tutaj widziec 👄 :D Ano wywalili topik Kundla, gdy robili porzadki na kafe, wiec zalozylysmy nowy... potem niby przywrocili stary ale juz tutaj wszyscy zostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ochydnie jest na dworzu.... Kati -> kciuki bardzo mocno trzymac bede :) Piegusek -> bedzie na pewno, bo juz mamy 990 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylo ponad tysiac ale dzis poczatek jest fatalny, zaledwie 78 obiadkow.... Bardzo milego dnia wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) klikam i zmykam... bo dzis mam duuuuużo do zrobienia... Kati... prezes też człowiek :D:D:D 😍 trzymaj się nasza \"kierownico\" :) buziaki dla wszystkich 😘 girl ps.u mnie śnieg pada fajownie:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez snieg i wczoraj juz drogi lepsze bylly - wiec mozna cieszyc sie zima! Dzisiaj jade na tatuowanie moich pieskow- bedaki... ale coz, jaktrzeba to trzeba! Max- oj duzo sie dzialo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ewrybady ;) ❤️ Ghanik a sobie tatuażyk jakiś chciałabyś zapodać? Jak tak to jaki motyw i opcjonalnie w jakim miejscu :) Kati jak tam po wizycie prezesa? Żyjesz? Nie czepiał się za bardzo? *** Budzi się gość w restauracji kompletnie pijany. Rozgląda się, zarąbista knajpa, mówi do siebie: - Idę do domu, nie będę taki ululany tu siedział. Próbuje wstać i nie może....myśli: \"kawę wypiję, to stanę na nogi\". - KELNER, KAWĘ PROSZĘ! Kelner przyniósł kawę, gość ją pach, jednym duszkiem wypił........poczekał z 5 minut, żeby zadziałała, próbuje wstać i ......dalej nie może. - KELNER, DWIE KAWY PROSZĘ! Kelner przyniósł kawy, gość je cyknął jedna po drugiej, poczekał chwilę, próbuje wstać, jakoś się podniósł, no i poszedł do domu. W domu do łóżka i kimie. Rano gościa budzi telefon. G: - Tak, słucham. K: - Halo, dzień dobry, mam nadzieję, że pan mnie pamięta.... G: - No, tak nie bardzo!? K: - Z tej strony kelner, z tej restauracji, w której pan wczoraj balował. G: - Aaaaa... To pan. O co chodzi? K: - Czy będzie pan u nas w restauracji w najbliższym czasie? G: - Nie wiem.... A czy coś się stało? K: - Nie, nie. Właściwie to nic, ale zostawił pan swój wózek inwalidzki *** Marian wraca z firmowej imprezy taszcząc dumnie pod pachą flachę magnum szampana: - To nagroda - wyjaśnił z dumą żonie - w konkursie na największego fiuta. - Czyś ty stary zgłupiał? Pokazałeś całego ptaka publicznie?! - Nie, tylko tyle, żeby wygrać... *** 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stało
z założycielką innego topiku o pajacyku, Kundlem? Właściwie to dlaczego ten jest drugi, tematyka przecież ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje..:) klik .. klik.. witam w ten mroźny dzionek... :) Filłeczku u mnie taka sama temperatura .. brrrr :P ciekawa jestem jak tam wizyta prezesa u Kati... i wogole ciekawe co tam u Bezika jak żyje... jak nasza Margotka :):):) jak pieski Ghanuśki... przyznam sie szczerze ze nie mam pojecia co oznacza to tatuowanie piesków!!! Kamorku ... jak zwylke humor poranny jest git :D 🌻 zmykam do pracki... mimo tego ze wczoraj musialam zostać sporo po godzinach... ale fajnie jest... buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PRACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zadzwonili z firmy( gdzie bylam na razmowie 2 tygodnie temu a mieli oddzwaniac do konca przyszlego tygodnia, wiec bylam pewna, ze nic z tego!!) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAAA !!!!! GRATULACJE TYGRYSKU !!!!!! 😘 :D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś GRATULACJE SŁONKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Girl prezes juz byl i chyba było OK :) Strasznie się denerwowałam, ale w końcu jestem profesjonalistka (a przynajmniej udaję, że jestem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :D Alez jestem szczesliwa :D Juz czesc formalnosci pozalatwialam, tzn wszelakiego rodzaju skierowania do lekarzy i rozne inne dokumenty, alez tych papierow jest...] Kati -> na pewno ok, bo JESTES profesjonalistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×