Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

866 :) i klik z domu :) Ghana -> duzo zdrowia Mamie sle ~~~~~~~~~🌻 a na tak urocze pieski, na pewno sie chetni znajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :D U was też tak mocno wieje wiatr? Tu na południu właśnie tak wieje. Zastanawiam się czy koleżanki z Wisły mi nie wywieje, no bo chyba nie przywieje ją do mnie :P Girl :D :D 👄 Ghana to dobre wieści, że mama czuje się lepiej :D 🌻 Kati, Tygrysku 🌻 *** Sprawa w sądzie: 13-letni Jasiu jest podejrzany o gwałt na dojrzałej 30-letniej kobiecie. Adwokatka mówi do sędziego: - Wysoki Sądzie to jest fizycznie niemożliwe żeby taki mały chłopiec zgwałcił tak dojrzałą kobietę! Sędzia: - Proszę mi tu mi nie mówić żadnych pseudonaukowych teorii, w sądzie liczą się dowody. Adwokatka podchodzi do Jasia, zdejmuje mu spodnie, bierze jego penisa w rękę i mówi: - Czy to maleństwo byłoby w stanie dokonać gwałtu A Jasiu do niej: - Niech pani go puści, bo przegramy sprawę. *** Pani Stasia była organistką w kościele, miała już prawie 80 na karku ale jeszcze nigdy nie była mężatką. Była za to podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła.Pewnego razu wpadł do niej pastor omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Panie Stasia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Pastor usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Stasi. Ku wielkiemu zdziwieniu pastora, na organach tych stała szklanka wypełnioną wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło pastora to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Stasia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Pastor chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym ale mu się nie udawało więc postanowił zapytać wprost: - Pani Stasiu, bardzo bym był rad by mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsna szklankę. - Ooo tak, dobrze, że pan pyta. Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłem tą małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne to ochroni przed roznoszeniem się chorób. I wie pastor co...przez całą zimę nie miałam przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
197 :) Dzien dobry :) w koncu mamy weekend, ale chybe takie relaksujacacy i spokojny to on nie bedzie... Kamorku -> u mnie tez wczoraj bardzo mocno wialo, przestalo dopiero nad ranem sie uspokoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku 🌻 Jak dobrze, że tylko wiatr przywiał śnieg :D i troszkę mrozi, w około bieluteńko. Jestem już po sobotnim sprzątaniu i zabieram się za oglądanie filmu \"Naszyjnikowa afera\" a wieczorem dżamprez :) 518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska przeczytałam wszysto widze ze u was mimo (u niektórych) małych problemów wszystko oki :D:D Czy wam tez tak szybko leci czas jak mi?? ja normalnie nawet nie wiem kedey mijają tygodnie :D:D Ghanus moja ciocia tez miała opercaje tylko że z nią nie jest jeszcze oki niestety ale wierze ze musi byc dobrze nawet nie biore innej mozliwosci pod uwage. Z Twoja mamusia tez bedzie oki :D:D I pieski znajda nowe domki :D:D Tygrys jak ja sie ciesze ze po tylu trudach znalazłas pracke i jeszce mili człowieki to już full wypas :D:D Kamorku a Tobie tylko Snieżynki w głowce i ramy do rowerów :P Kati Ty to masz zmysł organizacyjny. Tez musze wziac z Ciebie przykład. Chociaż potem jest kupe smiechu jak wszystko sie szykuje na ostatnia chwilke tylko w tej ostatniej chwilce nerwówka :D:D Margotko :):):D:D Girl Ty pracusiu ja neistety tak jak i Ty mam full robotki an swietach (wiem ze to nie ładnie obgadywac ale nie byłabym sobą :P), zwala sie rodzinka dzien przed wigilia i ani myśla pomóc bedzie 13 osóbek dorosych na wigilii a w pierwszy dzien tez do nas przyleza bo brat ma urodzinki w dodatku 18. I trza zarełko przygtowac a moja rodzinka je bardzooooooo duzooooooooo jak sie jeszcze kuzyn z dzieciakami z wala do nas w pierwszy dzien swiat to ich ubije 😠. Przypominaja sobie o nas w swieta i kiedy mozna sie wbic na wyżerę W pajacyka i inne stronki staram sie klikac codziennie ale nei zawsze mam mozliosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Weekend miałam niezbyt ciekawy... z dołem... więc zabieram się za robotę:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak dzisiaj ciezko sie wstawalo... moze dlatego, ze wczoraj mialam mocno sportowy dzien. rano aeroboks a potem lyzwy :) Bezka -> a Ty juz masz ferie?? Kati -> to niech nowy tydzien zacznie sie b. dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - wczoraj odwiozlam do warszawy jedna suczke- masz sie nia tam opiekowac! Bedzie chodzila na spacerki do lasku kabackiego (czy jakos tak...)! Wiec prosze cie o nadzor :-) Bezka- mysle, ze z mama z dnia na dzien bedzie coraz lepiej! :-) U mnie zasypalo sniegiem! I dalej sypie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati uszy do góry bedzie spoczko Zadnych dołów:D:D Ghanus :):) ja zaraz jade do Ryboolka ale juz w srode wieczorkiem bede w domciu :D:D trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) klikam i zmykam do robotki.... musze sie sprężyc bo po swietach biore urlop do samego sylwestra... i zamierzam go spędzić na leniuchowaniu i nic nierobieniu:P Beziku... trzymaj sie w Rybolku... i oby do środy, :)🌻 ja tez będe cierpliwie czekac jak \"moj rybolek\" przyjedzie do mnie:P Ghanuś... coraz mniej piesków ... na pewno trafiają do ludziów zakochanych w pieskach wiec będzie im tam fajownie :) trzymam kciuki za zdrowie mamy... mam nadzieje ze juz sie wszystko goi i ma sie ku lepszemu??:)🌻 Kati... fajnie ze w tak szybkim tempie poprawil Ci sie humorek od rana.... trzymaj sie pracusiu:) ps.moze zafunduj sobie choć kilka dni wolnego .. tak jak ja???:) 🌻 Tygrysku... Ty też jesteś pewnie zapracowany 🌻 Kamorku 🌻 Margotko🌻 buziaki dla całej reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
791 i klik, klik z domu :) Ghana -> w pupe chcesz?? jakto bylas w Wawie i nic nie powiedzialas??? och Ty nie dobra kobieto... 😠 Girl -> zazdroszcze urlopu... wszyscy biore, a ja nie moge... a jutro to bede sama, samiuteka w pokoju :( Kati -> i jak sie udal pon. wieczor?? humor poprawiony?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl niestety na wolne nie ma szans, ale za to w piątek idę na kolacyjkę ze znajomym :D A dziś czeka mnie służbowa kolacja więc też nie narzekam ;) Tygryś humorek sie poprawił.... szybciutko ;) Ktoś mi pomógł poprawić nastrój ;) Ghanuśka wielki 👄 dla Ciebie i mamy. Bezik 🌻 Kamorek może jakiś dowcip ;) W związku z tym humor mam fantastyczny i mogę zabrac się do pracy lub... bujania w obłokach :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jestem sama w pokoju, wiec moge spokojnie wiecej obiadkow wyklikac ;) Kati -> ciesze sie bardzo, ze juz masz lepsze samopoczucie :) na dzis proponuje bujanie w oblokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys- Pani zadzwonila w piatek wieczorem, ze jednak sie zdecydowala i pojechalismy o 5 rano w niedziele, posiedzielismy u niej 1h i wrocilismy! Wiec nawet nie widzialam choinki pod PKiN! Ale pieskiem sie opiekuj! Kati - u mnie tez nie najlepiej z humorem... Girl - u mamy juz lepiej! :-) Bezka - przerwa w studiach? Co ja mam mamie kupic na swieta?? Ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami wszystkimi kochane koleżanki 🌻 właśnie jestem po zakupach :D jeszcze tylko kilka komponentów i zabieram się za składanie roweru :D :D Tygrysku kiedy to posyłacie GUSy do wypełnienia? Pewnie znów będzie wszystko na ostatnią chwilę 😠 Kati już się robi :D : *** - Co robi polski kibic, gdy Polska zdobywa mistrzostwo świata - Wyłącza Playstation i idzie spać. *** Stoi w metrze on i ona. Ona, studentka, myśli sobie: pewnie student informatyki. On, bezdomny, mysli sobie: pewnie studentka. *** Chiny. Lata 70-siąte. Nadszedł wyż demograficzny. Panika - miliard nowych Chińczyków lada chwila wejdzie w wiek prokreacyjny. Poproszono o pomoc cały cywilizowany świat. ONZ postanowił: wszystkie państwa podadzą ilu Chińczyków są w stanie przyjąć do swoich klinik w celu dokonania operacji kastracji. Pierwsi zgłosili się Japończycy. Zadeklarowali wykonanie 1000 operacji na dobę. Sekretarz Generalny zachwycony. Druga deklaracja wpłynęła od Amerykanów: 3000 operacji na dobę. Standing owejszyn na Zgromadzeniu Ogólnym. I wtedy przychodzi zgłoszenie od lekarzy rosyjskich: 6000 operacji w przeciągu pięciu minut! Niedowierzanie, nikt nie jest w stanie tylu operacji zrobić! Powołano międzynarodową komisję śledczą, wysłano ją do Rosji w celu dokonania wizji lokalnej. Zawieziono ją na olbrzymie pole ogrodzone drutem kolczastym. Na środku oficer z kijem bejsbolowym: - W jednym szeregu stanąć!.. Na prawo zwrot!... Skłon!... Jajca sąsiada w zęby wziąć!... Następnie cichym krokiem zbliża się do ostatniego w szeregu i z całej siły wali go bejsbolem po jajcach. I słyszy oddalający się dźwięk: - Chrum...chrum...chrum... chrum... *** Rozmawia trzech lordów, o tym, który ma bardziej leniwego kamerdynera. Pierwszy: Mój jak sprząta dom, to kurze wyciera tylko tam gdzie widać. Drugi: To jeszcze nic. mój jak ma przynieść mi herbatę na 8.00 rano to mi ja przynosi na 8.00, ale wieczorem. Trzeci: To nic w porównaniu do mojego.Kiedyś wchodzę do stajni, a tam kamerdyner stoi na stołku, z gaciami opuszczonymi do kolan, przed nim stoi moja klacz, a on trzyma lejce i tylko woła: WIO.... PRRRR.... NAZAD WIO.... PRRRR.... NAZAD WIO.... PRRRR.... NAZAD *** - Sułtanie, mam problem lingwistyczny. - Mój wierny tłumaczu, znasz tyle języków. Jak możesz mieć problem w tym temacie? - O wielki sułtanie, ten nowy afrykański kucharz mówi dziwnym dialektem, którego nie rozumiem. - A cóż ci powiedział, że nie zrozumiałeś? - Zaiste, Sułtanie, dziwne to było słowo. - Więc cóż rzekł? - Nadstawmituodbytu. *** W środku nocy dzwoni lekarz do hydraulika z powodu nieszczelnej rury w swojej piwnicy. Hydraulik marudzi i próbuje odwlec termin naprawy na najbliższy poranek. Lekarz go upomina: - Panie, mnie tu zalewa, gdy pan się źle czuł, to ja nie zwlekałem z nocną wizytą! Hydraulik bez słowa pakuje narzędzia i rusza w drogę. Po przybyciu na miejsce, wydobywa dwie odpowiednie uszczelki a następnie wrzuca je do zalanej piwnicy mówiąc: - Jeśli po tym się nie poprawi to proszę jutro do mnie zadzwonić...! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu tez trzeba klikac!! :) Ghana -> dobrze, bede sie nim opiekowac, tylko powiedz gdzie mam szczeniaczka wypatrywac :) a maluchy sa naprawde cudne!! i widac, ze snieg im sie podoba :) 3 zdjecia wrzucilam do pokazu slajdow, ktory mam jako wygaszacz ekranu w pracy :D Kamorek -> co wrzucamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) Pozdrawiam wszystkich i dziekuje Ghanie za fotki psiakow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor - dobry snieg - jest slonce - nie ma :( praca - oj jest, jest :) Zatem pozdrawiam i pieknego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - piesek powinien być dość często w Kabackim Lasku, jak juz bedzie wychodzic na dluzsze spacery! Cholera od wczoraj nie da sie jezdzic po Krakowie! NIgdzie nie moge dojechac... Korki gigantyczne, w wszedzie szklanka! Wlasnie pisze kartki swiateczne - wydrukowalam zdjecie pieskow- ja mam chyba swira! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani :) ... ostatnie dni mam po prostu zakręcone.... ale juz jestem i klikam:) w myśl Tygryskowej wyliczanki u mnie jest jak niżej: Humor - ok :) snieg - baaardzo dużo :) slonce - jest :) praca - oj jest, jest, jest :) Ghanuś.. dziekuje za zdjęcia piesków.. kochane z nich \"warjaty\".. tak szaleją na śniegu bo to ich pierwsza zima :D:D:D ps.na jednym zdjęciu wyglądasz ślicznie tak bardzo świątecznie, przystrojona w \"gwiazde betlejemską\" :D 😍 Kamorku ... ha ha haaa.. 😍 Margotko ... 😍 Kati.. pracusiu... trzymaj sie, obie sie trzymajmy i nie dawajmy sie tej pracy .. 😍 ... ściskam całą resztę klikaczy ... milego dzionka 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
736 :) a ja juz w domku!! Ghana -> hihi oj ja tez bym miala swira gdybym takie psiaczki u mnie w domu szalaly :) Girl -> i jak, poradzilas sobie z praca?? slonca zazdroszcze, podeslij troche i do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ To mój ostatni dzień w pracy przed Świętami - jutro mam wolne :D Muszę trochę posprzatac, kupić prezent mamie, a wieczorem idę na kolacyjkę ;) Girl nie przepracowuj się jutro ;) Tygryś u mnie śnieżek jest (ciagle pada), ale temperatura raczej powyżej zera. Ghanuśka masz słodkie rozrabiaki :D Kamorek dzięki za kawały :D Bezik 🌻 Wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg nadal lezy ale z nieba juz nic nie pada... zapowiadaja na dzis temperature kolo zera, wiec mam nadzieje, ze sie to wszystko nie rozpusci... Kati -> ostatni dzien - to szybko Ci zleci :) Spokojnych i pieknych Swiat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - to Wesolych... i Szczęśliwego... :-) A dla reszty zyczenia jutro ;-) U mnie: snieg - jest (duuuuuzo) slonce - nie ma... :-( dobry humor - raz jest, raz nie ma... - nie ma takiej ikonki, a powinna byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×