Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kamorek :D Tygryś niezłe :D Ghanuśka jak mama?? Ja zabieram się za robotę, bo muszę dziś cos skończyć, a siedzieć po godzinach nie mogę, bo mi kanapę przywożą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik :) Witaj Tygrysku! Widze, ze ty jedna zostalas na posterunku! Ja klikam szybciutko - mam problemy z netem jak wiesz :( Ale sciskam wszystkich! Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor mam dziś podły, więc nie będę się rozpisywać. Chnadra mnie złapała i już :( Życzę Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki moje kochane:) ajajaaaaj.. mam tyle roboty... że chyba oszaleje... w domu ciagle problemy z komputerem... skad ja mam wiedziec jaka płyta głowna jest dobra wrrr..!!! ale może po świetach sie troche wyluzuje.. narazie mam juz plan działania na najbliższe 2 tygodnie ... tak samo napiety w domu jak i w pracy.... czasem aż mnie bierze przerażenie, przeciez ja jeszcze nie mam swojej rodziny...jak sobie radza kobietki z dziecmi i mężami i calym inwentażem.. chyba coś ze mna nie tak:P Kati... głowa do góry.. jeszcze troche i święta.. chandra minie i odpoczniesz sobie troche bo coś czuje ze przemeczona jesteś:) 🌻 klikam i brykam do cyferek... 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik z pracy :) ja tez mam dzis sporo roboty, ale nie narzekam :) Girl -> dasz rade ze wszystkim 🌻 Kati -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humorek mam już dziś nieco lepszy, ale jeszcze nie super... Życzę Wszystkim miłego dnia i zabieram się za robotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ... robota mi sie rozmnaża.. w tępie zastraszającym.. chyba przez pączkowanie albo w jakiś inny (sobie tylko znany) sposob... :P Kati... trzymaj sie na wizytacji prezesa....moze będzie naprawde wesoło i bez nerwów... przeciez to juz czas przedświąteczny i atmosfera radosna:D:D:D Kamorku, Margotko, Tygrysku, Ghanuś, Beziku, Fiołeczku... i cała reszto.. buziaki 😘 a ja brykam do pracki... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik z pracy :) Kati -> powodzenia !! Girl -> hmm moze jakas antykoncepcje na robote trzeba by zastosowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wyszla wczoraj ze szpitala. Niestety nie udalo sie, zeby skonczylo sie na laparoskopii i musieli normalnie operowac, wiec teraz sie zrasta i boli... Wybralam pieska (suczke) dla siebie! Wybor byl trudny! Tygrys- widze, ze sie zadomawiasz w nowej pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ praca praca praca ale też znajdzie się trochę czasu na przyjemności (rowerowe hihi) 👄 dla was 🌻 przesyłam *** Złapano mrówkę na gorącym uczynku jak zabijała słonia. Za swój czyn stanęła wkrótce przed sądem. Sędzia pyta ją: - Dlaczego to zrobiłaś? Na to mrówka : - Cóż, takie są prawa dżungli. *** Dżungla. Na gałęzi wiszą dwa leniwce. Mija pierwszy dzień i nic. Mija drugi i tez nic. To samo trzeciego dnia. Czwartego dnia jeden z leniwców powoli ruszył głową. Na to drugi: - Roman, aleś ty nerwowy! *** Przychodzi kura do kury: - Dzień dobry, jest mąż? - A jest, jak zwykle, grzebie przy aucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliku - klik juz z domu :) 873 obiadki mamy... Ghana -> najwazniejsze, zeby mama byla zdrowa ❤️ Kamorek -> praca pracą ale klikac trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajac kciuki za Kati, robie klik, klik :) czy u Was tez jest taka okropna pogoda?? pada, wieje, ohyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki... ufff.. dziś ledwo żyje.. od cyferek juz mi głowa peka.... pomyslalam wiec ze sobie poklikam w pajacyka.. zawsze to coś pozytecznego..:) ghanuś....świetnie ze mama juz w domu.. teraz to będzie tylko lepiej.. oczywiście będzie bolało i szczypało i ciągneło tam gdzie jeste szew ale uwierz mi, wszystko minie, nawet Twoja mamusia nie zauważy jak te boleści jej przejdą:)🌻 Kati... trzymam kciuki .. oby rozmowa przebiegla pomyślnie => to są dwa moje kciuki :D🌻 Kamorku... dziś rano w pracce \"sprzedalam\" Twoje dowcipasy.. normalnie padali ze smiechu:P 🌻 Tygrysku.. u mnie tez ohydnie i paskudna pogoda, wieje i pada... żadnej atmosfery zbliżających się świąt nie widać:P Trzymaj sie pracusiu 🌻 buziaki dla calej reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja wróciłem z zakupów przedświątecznych 🌻 *** Gosc sie spil i wracal do domu przez cmentarz. Tam go zmoglo i zasnal. Budzi sie caly czas pijany, naokolo ciemno, a obok grabarze kopia grob. - \"Zrobie im dowcip\" - pomyslal Podkradl sie od tylu, podniosl rece i zawyl: - \"Uuuuu...!\" Grabarze nic. - \"UUUUuuuuu...!\" Nic. Pijak zniechecil sie. - \"Ide do domu\" - pomyslal. I poszedl w kierunku wyjscia. Tuz przed brama... Lup! Dostal szpadlem w potylice. Zatoczyl sie, rozejrzal, patrzy - za nim stoi grabarz i grozi palcem: - \"Spacerujemy, ale za brame nie wychodzimy!\" *** - Czy mozna zgwalcic prostytutke? - Tak. W SAMOOBRONIE. *** Śmiertelne przedawkowanie Viagry może być utrudnieniem dla zakładu pogrzebowego: Przez trzy dni nie można potem zamknąć trumny. *** - Cos ty najlepszego zrobił! - wita żona męża, wracającego z pracy. - Gosposia złożyła wymówienie, bo podobno ordynarnie nawymyślałeś jej przez telefon... - A to nie byłaś ty?!!! *** Siódma rano, żona serwuje urzędnikowi zestaw śniadanie gazetka. Konsumują śniadanie, on czyta gazetkę, nikt się nie odzywa. Trzy godziny później on nadal siedzi za stołem, czyta gazetkę, to sobie kimnie, to się zbudzi, smętnie spojrzy za okno... W końcu żona pyta: - Kochanie, a ty dzisiaj nie musisz iść do biura? Urzędnik zrywa się jak oparzony: - Rany Boskie, myślałem, że już tam od dawna jestem... *** Mysliwy wybrał się na biegun, aby upolować niedzwiedzia polarnego. Po kilkugodzinnym oczekiwaniu wreszcie pojawia się niedzwiedz. Mysliwy celuje kilka minut po czym strzela i nie trafia. Za chwile na ramieniu czuje łapę,odwraca się i widzi misia do którego strzelał. Mis mówi: - Wiesz stary, my tu mamy takie zasady, że jak ktos na nas poluje i nie trafia to my go gwałcimy. Co powiedział to zrobił. Mysliwy się wkurzył, wrócił do domu, codziennie kilka godzin trenuje strzelanie. No ale minał rok, mysliwy znowu pojechał na biegun, ukrył się i czeka. Po kilku minutach pojawia się ten sam niedzwiedz. Mysliwy celuje, celuje, strzelił - nie trafił. Po chwili czuje łapę na ramieniu, odwraca się a tam stoi niedzwiedz, który mówi: - Wiesz stary zasady znasz, co ja ci będę tłumaczył. Mysliwy się totalnie wk**wił. Wrócił do domu i cały czas trenował. Minał rok i znowu pojechał na biegun. Zaczaił się i po kilku minutach pojawił się niedzwiedz. Mysliwy celuje, pół godziny strzela i nie trafia. Po chwili czuje łapę na ramieniu, odwraca się a tam stoi niedzwiedz, który mówi: - Stary, ty tu chyba nie przyjeżdżasz polować... *** List od św. Mikołaka: Dzień Dobry ! Czy w tym roku byłeś grzeczny? - Nie kradłeś? - Nie kombinowałeś? - Nie naciągałeś urzędu podatkowego? To się naucz! Bo ja Ci wiecznie prezentów robić nie będę! :D *** Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać. - Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami. - Mam. - To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu. Po kilku minutach. - Pss...! Masz drugie? - Mam. - To daj. - student przepisał i podał. Po kolejnych kilku minutach. - Pss...! Masz trzecie? - Mam. - To daj. Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos: - Pss...! Zdał pan, proszę indeks... *** 970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik i do pracy znik :) O tak bardzo milego piatku i jeszcze lepszego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) he heee.. fajno Kati.. ze spotkanie sie udało i kciuki sie przydały:) milego dzionka i nie przepracowywuj sie juz dziś.. tak z okazji piątku:):):)🌻 Tygrysku.. a jakże.. bardzo bardzo miłego piątku.. i wspanialego weekendu:):):) 😍 Kamorku... po prostu full wypas dowcipas.. na tym kawale z urzednikiem najbardziej sie śmialam.. bo wiem jak czasem jest.. z autopsji ha ha haaa:D:D:D paaa milego weekendu robaczki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mama juz sie lepiej czuje - dzieki! na razie zadnych nowych chetnych na pieski... ale moze ktos sie znajdzie! Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×