Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

W niedziele tez trzeba klikac!! czy ktos moze wie gdzie jest slonce?? U mnie tyle chmur, ze go nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tutaj nie zagadalam! Postaram sie to zmienic! Poki co pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Kati -> bardzo mi przykro ❤️ Margot -> 🖐️ zapraszamy do duzo czestszych odwiedzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - bardzo mi przykro... czlowiek nigdy nie jest przygotowany na takie rzeczy... Fenia znalazla nowy dom... Wczoraj zesmy ja zawiezli. Ale nowi wlasciciel sa wspaniali i juz ja uwielbiaja! Tylko my tesknimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 🌻 Ghana słonko to dobre wieści :D Tygrysku a u mnie wczoraj było słonko i dzisiaj także jest hihi Margot 🖐️ :D beboku czemu nie zaglądasz tutaj? ;) Przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE TYGRYSKU ZA PODANIE TYCH STRON. SZCZERZE MÓWIĄC WCZEŚNIEJ WIEDZIAŁAM TYLKO O AKCJI PAJACYK. Na szczęście dzięki Tobie mogę pomóc większej ilości osób. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a jak Elles? Jak ona sie czuje? Masz jakies wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) ... nawet nie wiem co na kafe pajacykowim piszczy :(... bo najzwyklej w świecie nie mam kiedy tego poczytać :( jak nie warjacka praca... to weekendy na wsi (a tam nie mam netu) ... ogólnie u mnie \"wporzo\" jak mawia Bożydar z Kabaretu Moralnego Niepokoju:P .. tylko czasu trochę brak.. klikam klikam... :) ściskam wszystkich mocno... a najmocniej Elleske.. bo cos tak miedzy wierszami wyczytałam ze jest chora :( ..buziaki 😘 😘 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani znow sie nei odzywalam kawal czasu ale nie moja wina tym razem net sie popsul cos :(. nie mam dzis czasu czytac co tam u was sie dzieje chcialam tylko napisac ze: czesc nie wiem czy wspominalam ze zmieniam prace. jak nie no to juz wiecie. w pracce bylo spoczko. chcemy popracowac tam caly tydzien i wtedy sie dowiedziec co i jak ale na dzien dzisiejszy zostaje tam. tylko mamy problem z dojazdem. taxi kosztuje nas 6 funtow dziennie od osoby a za caly tydzien to sie uzbiera jak moja jedna dniowka tak z zrana nie ma ani pociagow ani autobusow. chcemy sie w poracy dowiedziec czy mozemy zaczynac prace 15 minut pozniej i konczyc 15 minut pozniej ale jeszcze nie wiemy czy to przejdzie. w ostatecznosci kupimyz zgosia rowery ale rowerem musimy tam pedalowac ponad 40 minut wiec malo spania pobudka po 4 :(. zobaczymy jestesmy dobrej mysli. nie wiem tyz czy wspominalam o suprisach z mieszkaniem jak nei to w nastepnej opowiesci :D:D bedzie i napsize dokladnie co robie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klikacze :) Pogoda jest cudna, slonecznie, goraco, ja nie chce tu siedziec!! bylam wczoraj znow na sciance wspinaczkowej - bardzo mi sie to podoba :) Do Eli napisalam smski ale nie odpowiada :( mam nadzieje, ze wszystko jest juz dobrze 🌻 Bezka -> a co to za nowa praca?? 40 minut rowerem to nie jest tak duzo... a rano sie przyjemnie jezdzi, bardzo orzezwiajace to jest :) Girl -> zawsze powtarzam: najwazniejsze, zebys klikala :) ech weekendy na wsi - fajna sprawa :) Kati -> 🖐️ jak sie czujesz?? Kamorek -> u mnie slonce ostatnio caly czas jest... a wczoraj jeszcze taka super ciepla noc byla... ech... :) Lydias -> witamy w Pajacykolandi :) Zachecam nie tylko do klikania ale i do wspolnych rozmow tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! prosze dzis o 17 trzymac kciuki! Mam nadzieje, ze u Elles wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwoluje trzymanie kciukow... Przelozyli mi rozmowe na czwrtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z domu klik i pocwiczyc Tygrys znikl ;) Ghana, a o ktorej w czwartek te kciuki trzymac mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik... i do łózia bryk :P girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl :D właśnie skończyłem kryminalne pidżama party klik na ten nowy dzień i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda piękna, choć ciut chłodniej :) Humor mam też nieco lepszy... Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zachmurzone niebo i bolaca glowa- bo wczoraj mialam babska imprezke przy winku :) I spac mi sie chce... Tygrys- w czwratek o 17! no chyba ze znowu przesuna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) U mnie tez sie ochlodzilo, cala noc padalo i jest takie super swieze, orzezwiajace powietrze :) Ghana -> jutro, 17, kciuki - zapisane :) Kati -> a co to za party??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D no i dobrze, tyle ma co sobie dziewczyna poużywa :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! I wcale nie domarlizowala sie! Pelna kultura i ze 4 wina :) I pogaduszki i nowini, i zmiany sercowe i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, słuszna uwaga :) ale też zależy od objętości owych buteleczek... bo jakby na przykład były dymionka to hoho :P Ghanuś a zawirował świat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×