Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tajgerek trzymać będę bardzo mocno :) U mnie trzeba tylko obgadać sprawę pieniędzy ;) Jak wszystko będzie ok (w przyszłym tygodniu), to napiszę Wszystkim na mejla szczegóły ;) Lulusia to już duża pannica :) Choc na żywo wygląda bardziej \"dziecinnie\" niż na zdjęciach :D Dziś rano chłopaki nie chciały się z nią bawić to wskoczyła mi na noge i ugryzła mnie w kolano :D Łobuz z niej okrutny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chłopaki i dziewczyny:) jak mnie zasypało.. ledwie dzis sie dosunełam do robotki:P Kati... widze, że sie Allegrujesz:P... zaraz biore sie za odbieranie poczty i poogladam kociaczki :) 🌻 😍 Tygrysku... jesli to firma z tych To jes To!!! to trzymam kciuki od teraz... :) 😍 Buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl chcę sie pozbyć kożuszka - tata mi kupił, ale nie dość, że za duży, to ja kożuchów nie noszę :D Wolę pikowane płaszczyki ;) Chciał dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuu upuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i zmykam bo pędze na film:P ale po pierwsze.. Tygrysku jak tam poszlo??? juz moge nie trzymać kciukow ??:P 🌻 a po drugie.. Kati.. kotki sa po prostu kochane... ale Korniszonek o ile sie nie myle.. po prostu mnie rozwalil a to zdjecie Luli na krawędzi zlewu jest super fajowne.. dzięki za tyleeeee zdjęć 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kciuki :) Ciezko mi oceniac jak poszla rozmowa - 3/4 bylo w jezyku angielski, nie mam problemow, zeby \"nawijac\" w tym jezyku, ale wtedy mowie, mowie nie dbajac o gramatyke, wiec pewnie kilka bledow zrobilam generalnie zle nie bylo i jedno wiem, tam jest super!!!!!!!!!!!!! sami mlodzi ludzie i swietna atmosfera, na pewno nie mialabym czasu na nude. pani (Barbara - ta ruda) pokreslala znow, ze to nie jest latwa praca na co ja zareagowalam bardzo entuzjastycznie zobaczymy, za tydzien bedzie dzwonic, jak przejde ten etap to czeka mniejeszcze rozmowa z glownymi boss\'ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... za oknem nie tylko piekne slonce ale takze.... tecza!!!!!! :D pieeeeeeeeknie :D jest taka zima to moze byc (byle nie za dlugo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tajgerek to... trzymam kciuki dalej :) Ghanuśka 🖐️ Girl cieszę się, że kociaki ci się podobają - ja jestem w nich wręcz zakochana :D Taa Korniszon to potrafi zawrócic w głowie ;) Straszny z niego łobuziak - jest niesamowicie słodki i \"przytulasty\" :) A Lulusik uwielbia balansować na krawędzi ;) Marmuś wyszedł na zdjęciach na poważnego pana, a to... różnie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuu upuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i zaraz zmykam... Kati.. zgadzam sie z Tygryskiem.. to bardzo bardzo super z tym necikiem w domu :) 😍 Tygrysiu... nigdy nie wątpilam w Twoje umiejętności i to ze jestes zdolną kobitką.. ale jak tak tu piszesz o tej nowej pracce to naprawde mi imponujesz... przebojowy i naprawde nieżle wykształcony z Ciebie Tygrysek :) 😍 Ghanuś 😍 Kamorku 😍 ... ciekawe jak tam nasz Bezik się miewa ??? buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilo sie cieplo, tj kolo zera ;) szkoda tylko, ze zmiast slonca jest szare niebo... Girl -> poczekajmy do wynikow tej rozmowy, wszakze jeszcze nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Jestem u rodzicow na obiadku i postanowilam zajrzec :) Rano odwiedzilam fryzjera a potem ciucholand, gdzie kupilam przesliczne poncho / narzutke z szarej mieciutkiej welenki (bardzo delikatne i przyjemne w dotyku). Normalnie weszlam i... znalazlam takie cudo :D Miłego weekendu 🖐️ W Trojmiescie tez ok. +1 st. i sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bałwanki i śnieżynki :) Kati ślicznie dziękuję za zdjęcia :D co do pogody to u mnie jest na minusie i sypie śnieg od wczoraj właśnie wróciłem z hasania po śniegu z psem :classic_cool: nima słonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, ze u mnie tez sypie snieg a temperatura troche ponizej zera... wczoraj stosowalam szczeniakoterapie z szalona szczesciomiesieczna Buba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Pogoda paskudna (wczoraj cały dzień lało), mokro i szklanka na drogach i chodnikach. Czuję się przeziębiona i ogolnie nieciekawie :( Miłego poniedziałku i całego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ... u mnie za oknem jak w bajce... śnieżek pruszy jakby w zwolnionym tempie... i pieknie bialo wszędzie... tyle ze przez ten piekny sniezek ledwo doczolgalam sie dziś do pracy:P a na dodatek kicham.. Trzymaj sie zdrowo Kati 😍 buziaki od zakichanej girl:P 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda dziwna - niezbyt zimno (ok. +1), ale śnieżek czasem sypnie troszkę :) Tajgerek życzę powodzenia 👄 Ja dziś jadę negocjować :D Girl ❤️ wczoraj wyszłam z pracy wczesniej (po 1-ej), bo myślałam, że się przekręcę tak koszmarnie się czułam. Dziś już duuuzo lepiej :) Ghanuśka 🖐️ Bezik 🌻 Kamorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda nie dziwna a okropna, mokre cos z nieba leci, nie jest fajnie.... Kati -> trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) ... ale mialam wczoraj migrene.. myślalam ze mi łepetyna peknie... to chyba wszystko zasluga tego dziwacznego cisnienia.. w ciagu dnia zmienia sie po kilka razy... nie wiem jak u was.. ale u mnie lodowiska na chodnikach.. -10 bylo w nocy, a teraz widze ze na to wszystko pruszy snieżek.. super :( oby sie nie wyłożyć w drodze powrotnej z pracy...:P Tygrysku.. daj znac o ktorej we środe trzymać kciuki :) 😍 Kati.. dobrze ze dziś duzo lepiej ze zdrowiem bo jak negocjacje sie szykują to trzeba być zwartym i gotowym i miec jasnośc umysłu :) 😍 trzymajcie sie robaczki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×