Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

raz slonca, raz deszcz a wiatr caly czas... dziwna pogoda... a ja tak lubie maj, z reguly jest juz cieplo, slonecznie, dni coraz dluzsze... i bzy tak cudnie pachna :D gdzie jest ten piekny maj ja sie pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znowu pada... Przypaliłam sobie pupę na solarium - tylko proszę się nie śmiać to poważna sprawe- piecze :) a bylam tylko na 10 min, tylko pupa nie opalana... no i klops... Reszcie ciała nic się nie stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochani u nas tyz senno prezynajmniej jak tak mam dzis ale widze ze za oknem superowa pogoda sloneczna Tajgerku, Kati taka pogoda to bardzo dobrze mi znana to angielska pogoda chociaz musze przyznac ze tutaj osttanio jesli chodzi o pogode to zaszky duze zmiany na plus oczywiscie :D:D:D:D Kamorku dla mnie tyz :P Ghanus ja oostanio bylam na solarium i dostalam popoarzenai skory i wcale nie bylam dlugo tym bardziejz e to nie byl moj pierwszy raz i bylam juz opalona ale jakies stare lampy musieli meic dlatego wiecej tam nei pojde :D:D:D zmykam sie kapac i pichcic obiad :D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Bylam wczoraj na przedpremierowym pokazie filmu \"Strzelec\" - calkiem dobry :) Bezka -> to ja juz wole np grecka pogode od angielskiej, czy taka nie moze tutaj byc?? ;) Ghana -> dobrze smiac sie nie bede, a moge chociaz cichutko zachichotac? ;) wiem, wiem to nic przyjemnego taka poparzona pupa.... Kati -> odpoczelas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam śmichy chichy :D Ale z pupą już lepiej :) duzoo pracy - czyli ostatnio jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i jak zwykle znikam ;) Tajgerciu odpoczelam, ale dzis jestem po 2-godzinnej naradzie z glowna ksiegowa i mam dosc. Chce tylko goraca kapiel, drinka i lozko :) Ghanuska - pewno, ze to nic przyjemnego, ale jak sie chce byc pieknym, to trzeba cierpiec ;) ja ostatnio spedzilam u fryzjera 3 godziny, wiec wiem co mowie ;) :D Girl Sloneczko 👄 Bezik 🖐️ Kamorciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a jakiego drinka zapodajesz? Ja właśnie rozkoszowałem się koktajlem z truskawek :D Podoba mi się twój plan, kąpiel drink i łóżko :D aż oczka mi się spociły z wyobraźni hihi :) Ghana ;) to teraz nawet pomasować nie za bardzo... jakieś stosujesz okłady czy czymś smarujesz pupensję? Wróciłem od pani fryzjer i zanabyłem sobie dla odmiany inny perfum tym razem \"na tapecie\" mam Joop! :) a i mam new okularki przeciwsłoneczne. Jutro po 19tej zaczynam weekend :D hip hip hurra Girl jak z pracą stoisz? Biedactwo zapracowane łokropecznie jak zwykle... Tygrysku a o czym jest ten film? Tytuł brzmi wojennie ;) Bezik to dobrze, że zmiany z pogodą na +, bo w lipcu jadę do Szkocji, przejazdem przez Anglię. (Poproszę w Szkocji o azyl dla mnie ha :D i przygrucham sobie Szkotkę) ;) kicam pod prysznic :) 👄 klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajl z truskawek? z checia bym sie napila, nawet zamiast kawy :D Kamorek -> hmm myslalam, ze jestes zareczony a Ty o jakis Szkotkach tutaj piszesz :P Film jest o takim przystojniaku, snajperze, ktory zostaje wrobiony w zabojstwo i musi sie bronic... ale ten moj opis to kiepsko oddaje tresc filmu, lepiej wejdz na jakis portal i przeczytaj albo obejrzyj sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepyszny koktajl :D no jestem... ale pomyśleć se mogę, co nie? ;) do ślubu jeszcze trochę czasu i różne rzeczy mogą nabrać różnych kształtów... jak to w życiu, po prostu ponownie \"shit happens\" i tyle :P ale ad rem, pięknie u mnie świeci słoneczko poprzez dziurę w wielkiej chmurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani i mzykam bo dzis wczesniej do pracy a jeszcze trzeba obiad zgotowac :D:D trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam kaca- proszę o spokój - ale koktajl to bym wypiła, za to piwa nigdy więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jak fajnie blyska..... o, uroczu grzmi... ale burza i deszczysko.. a ja oczywiscie zamiast parasolki mam... okulary sloneczne :P Bezka -> co dobrego zrobilas na obiad? moze mi jakis pomysl podsuniesz...?? Ghana -> cichutenko zatem tylko Ci lapka pomacham ;) Kamorek -> hmm jak mam byc szczera to mnie na miejscu Twojej narzeczyonej byloby przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, zdjęcia super, ja niestety nie wiem czemu nie mogę wysłać żadnego maila , coś mi się skrzynka zacięła;) ale jak już uporam się z obowiązkami ciotkowymi /dziś moja kuzynka urodzila cudne malenstwo/ to spróbuję raz jeszcze zawalczyć:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie weekend!!!!!!!!!!!!!! Jestem wykonczona - u nas piatki sa najgorsze ;) Ale trzy slodkie kocury juz staraja sie mi umilic czas ;) A niedlugo odwiedzi nas czwarty (a wlasciwie czwarta) i dopiero bedzie wesolo :D Kamorciu wstydz sie:P Ja ci dam Szkotke! A jesli chodzi o drinka, to moj ulubiony koktajl bananowy z rumem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pff przecież wiadome, że nie będę szukał innej ;D nareszcie wolne :D ta da jak będzie słonko to będę się opalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie Kati - wreszcie weekend :D oj ten tydzien byl ciezki, dobrze ze juz sie skonczyl... Isa -> o, jak milo Cie tutaj widziec :) widoki byly cudowne, warto Rumunie odwiedzic :) Kati -> a ja na weekend mam tylko 1 chlopca - Dzekiego, jak pogoda pozwoli to wybierzemy sie do parku :) Kamorku -> no to dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, bo to porządny jestem ;P wyczaiłem od dłuższego czasu samochód Willys z 1944 roku, jutro puszczam totka to go kupię :D teraz śmigam oglądać film \"Kat\" romans przygodowy osadzony w realiach średniowiecznej Europy w czasach szalejącej inkwizycji. Zapowiada się ciekawie. klikam (nie jest źle, już 1189 obiadków) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada sie leniwa niedziela.... pogoda ciagle nie moze sie zdecydowac - deszcz czy slonce... ;) Kamorek -> znajomy ma takiego starego, orginalnego wyillys\'a, nie wiem z ktorego roku ale samochod jest swietny i rewelacyjnie radzi sobie w terenie, co to dla niego gorki, doly czy wertepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, ze dzien jest cudny - cieply i sloneczny ale klikac i tak trzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek ja klikam :) Dopiero wrocilam ze spacerku nad morza :) Cudowna pogoda :) Wczorajsze \"1 piwo\" skonczylo sie o 4 rano :D Heh co robic - przyjechali znajomi z Dublina na krociutkie wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja wlasnie wytrzezwialam po wczorajszej balndze i mam kaca morderce. Ewa mnie odtrsaportowala z chlopakiem do domu tzn. wyszli po mnie bo sie bali ze moge nie zajsc do anszego domku :D:D:D dobrze mysleli pilam weselna i bylo wesolo nie mam sily nawet czytac trzymajcie sie cieplo i duzo promyczkow na na caly tydzien pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) to tylko ja bylam grzeczna dziewczyna i przez weekend nie pilam (alkoholu ;) ) ?? nad ranem byla super mega burza, a teraz jest goraco i slonecznie :D suuuuuuuuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ pogoda ma buć 30 stopni!!! ależ weekend!! leniwie i podnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ja raczyłem się, z siostrą narzeczonej, lampką winka :) więc chyba jesteś jedyną grzeczną w ten weekend :P Pogoda super... a ja mam poziom adrenaliny podniesionej, i se klnę pod nosem :P ]:-> fuck zmykam robić obiad paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszytskim 🖐️ Ojej ale mam dosc! Jestem wykonczona, a w dodatku nogi tak mi spuchly, ze kostek nie widac :( Wobec tego pozdrawiam Wszystkich i znikm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w kinie tym razem na naprawde dobrym filmie - \"moje zycie beze mnie\"... polecam ale nie idzcie jesli macie ochote na odprezenie, to nie jest film tego typu... Ghana -> oj bylo goraco!!! u nas podobno temperatura siegnela 28 stopni, w co wierze... mnie w spodniczce, sandalkach i lekkiej bluzce bylo goraco... Kati -> chlodny prysznic i nogi w gore :) Kamorek -> co sie stalo, ze jestes zly i chcesz \"miesem rzucac\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pupa w górę też :) zbereźne myśli mam :P Tygrysku na linii damsko-męskiej, ponoć to nazywa się \"docieraniem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×