Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

wspanielgo tygodnia zycze, bez smutkow, za to z duza iloscia pozytywnych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki, czeka mnie rozmowa w pracy :) Kati - ściskam mocno!! A co się dzieje?? Przytul się mocno do kotków, to napewno pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik Ghanus mam nadzieje, ze bylo ok :) Dzieki Dziewczynki za slowa pociechy... Ech moje zycie (osobiste) to jakis komedio-dramat :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) wita Was zombi, pol nocy nie spalam, bo szaleli mi pod oknem z mlotami, grrrrrr Kati -> najwazniejsze, zeby byla to historia z happy-endem... a ja wierze, ze tak wlasnie jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - jeszcze rozmowy nie było - mam w cholere roboty! Kati - ściskam mocno, i powiem banał \" będzie dobrze\" :) Tygrys- ja tez nie spalam, bo przed 5 zerwalam sie bo zaczelo lac i sciągałąm pranie z balkonu - w kusej piżamce :) chyba będę miała wprawę w takich akcjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz... normalnie ta praca mnie rozwala, zero życia osobistego.... Ghanuś... trzymam kciuki za robotkę ... czekam na szcześliwy dla Ciebie finał 😘 Kati... podpisuje sie za Ghaną...będzie dobrze, dalas sobie rade z takim waznym audytorium na konferencji i w wielu innych waznych sprawach... wierze w Ciebie i wiem ze poradzisz sobie... i nie dasz sie skrzywdzić 😍 Tygrysku...😍 Kamorku ...😘 Beziku... 😘 ide coś zjeść... bo chudne w oczach girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej
kliknelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jak cudownie byc wyspana :D Ghana -> czyli nadal trzymam kciuki mocno zacisniete :) Girl -> oj nie dobrze, ze tak harujesz... sa chociaz jakies perspektywy na zwolnienie tempa? na chwile odpoczynku? uwazaj na siebie! 🌻 Kati -> myslalam o Tobie i z tego myslenia przyszla mi taka refleksja, ze teraz gdy masz taka swietna i wazna prace, ktora przynosi Ci satysfakcje, to sama pewnie czujesz sie lepiej... a to widac :) do tego nowe otoczenie, nowi ludzie, podroze... nie ma szans, zeby wszystko na kazdej plaszczyznie nie zaczelo sie dobrze ukladac !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej nie wyspana... kciuki prosze trzymac dalej... dobre fluidy dla wszystkch ~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z pracy... Tajgerciu to chyba jest tak, ze jak mi idzie w pracy, to zycie prywatne sie wali... Trudno - zostane pracoholikiem ;) Ech a moze faceci boja sie takich kobiet jak ja... Ghanuska mi Pajacyk dziala, ale zmienli stronke :) Kciuki trzymam mocno!! Girl zawsze latwiej sobie radzilam z zyciem zawodowym anizeli prywatnym... Nic to - zaraz zmykam na piwko z kolezankami! Urywam sie z pracy - a co :P Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajacyk nie dzialal rano ale popoludnie juz tak... Pajac ma teraz calkiem nowy image :D Kati -> a wlasnie, ze nie, bo teraz bedzie Ci sie ukladac na kazdym polu - zobaczysz!! Ghana -> jeszcze trzymac kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) w pracy mi sie pojawia blad na stronie Pajacyka ale jak klikam link, ktory tam jest jako odnosnik www.pajacyk.pl to ladnie sie stronka laduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Witam Wszystkich 🖐️ Kurcze pogoda koszmarna - jak sie rano obudzilam, to lalo jak z cebra :( Teraz juz jest lepiej, ale nadal kiepsko. Bylam wczoraj na piwku z kolezankami. Najpierw odwiedzilysmy kosmetyczny ;) Bylo bardzo milo :) Tajgerciu mam nadzieje, ze bedzie lepiej... w sumie powoli juz jest lepiej :) Twarda ze mnie sztuka ;) Ghanuska i co?? i co?? 👄 Girl ❤️ Bezik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani widze ze u was jakies smutki Kati?? Ja Ci dam prosze sie nie smucic tylko usmiechac bo nei wiesz keidy Twoje zycie osobiste sie zmieni. Polecam dla Ciebie ksiazeczke \"zakochaj sie w zyciu\" Ewy Folley bardzo fajna, pouczajaca. U nas szaleja powodzie naszczescie my meiszkamy na gorze i tym razem mamy wszedzie sucho. Ale u znajomych wody po kolana u innych po pachy. Masakra nie?? po dwa to na nic nie mam czasu bo zjechali sie do nas goscie 4 ludzi na arz;/. Jestem zla bo wszedzie ejst lekki rozgardiasz i w ogole no i to ze ja dla wszystkich gotuje;/ nie mam na nic czasu dlatego tak rzadko sie odzywam. Trzymajcie za mnie kciuki mam nadzieje ze przetrwam ten rodzinny kryzys. duzo slonka dla wszytkich ktore dzis przebilo sie u nas przez chmurki mam nadzieje ze szybko osuszy nasze bagienka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga - nie trzeb juz trzymac kciukow! Umowilismy sie z szefem na pol roku - powiedzmy proby, zmienia sie troche moj zakres obowiazkow, wogole bedzie reorganizacja biura- wsystko dokladnie powinno sie ustalic w ciagu dwoch tygodni! No i dostalam podwyzke - w sumie taka jaka chcialam i wiedzialam ze jest mozliwa, no bo 5 tys nadal nieosiagalne ;) No a wigile wszyscy rzeczywiscie bedziemy troche wiecej zarabiac, poniewaz uchwalili obnizke tych jaks skladek na ZUS :) Bezka - co to jest \"arz\" ?? dobrze, ze wy mieszkacie troche wyzej bo rzczywiscie masakra jak sie ma wode w domu!! Kati - to fakt, ze faceci boja sie samodzielnych kobiet i jeszcze istnieje to niebezpieczenstwo ze bys zarabiala wiecej niz on, a to dla wiekszosci pewien dyskomfort! Ale zdarzaja sie tacy, ktorzy doceniaja niezależne kobiety i takiego faceta ci życzę!! No a wizyta u kosmetyczki zawsze dobrze robi, czy ja już wam mówiłam, że w Krakowie otawrli bar z manicurem?? www.pazoo.pl tylko jest tam drogo... Tygyrs- mnie sie strona pajacyka otwiera ale nie moge kliknac... wyskakuje okienko o pobieraniu jakiegos pliku- baneru - nie wiem o co chodzi. Dziś w nocy zdechł jeden z kotków mojej siostry... i to tak nagle, prawdopodobnie wylew... Nie wiem jak druga kotka na to zareaguje, no a siostra jest załamana... a ja sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki - jakos daje rade... w sumie jest coraz lepiej ;) Ale kogos bym chetnie rozstrzelala za skrajny egoizm, nieliczenie sie z innymi, chamstwo, tchorzostwo i klamstwo... Tyle w temacie :P Bezik 👄 Ghanuska ciesze sie bardzo, ze pozytywne zmiany w pracy :) Oby tak dalej, a nawet lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklepalam ulrop!!! a jutro idziemy z Przyjaciolka rezerwowac wycieczke :D Druga polowa wrzesnia - Tunezja + Libia :D Bezka -> qrcze Ty niedlugo zostaniesz pelnoetatowa kucharka... ;) dobrze, ze mieszkacie wysoko... rzeczywiscie sytuacja nie wyglada ciekawie, tyle wody... Ghana -> super!!!!!! gratuluje!! ech, ja tez bym chciala tyle zarabiac!! qrde, ja musze zmienic prace!! arz to pewnie \"raz\" ;) pierwsze obnizenie skladki ma byc juz od lipca... takie sam cos przy klikaniu mialam w domu, pomoglo odswiezenie strony... wylew u kotka? wspolczuje Twojej siostrze ❤️ Kati -> \"a nie mowilam\"? ;) powoli, bo powoli, nie ma co biec ale bedzie SUPER!! strzelaj, a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Cos z tym pajacykiem - w domu nie moge klikac :( Dzien mialam koszmarny - nerwy nerwy nerwy. Ale w ramach odreagowania poszlam na zakupy :D Kupilam sobie spodniczke, marynareczke, torebke i buty ;) A co! ;) A jutro ide z przyjaciolka na ploteczki przy winku :) 👄 dla Klikaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajac dziala, tylko trzeba poprowac, albo raz jeszcze recznie wpisac adres... albo klinac odswiez albo ten link pajacowy, ktory sie pojawia gdy wyskakuje blad strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - żeby nie było wątpliwośći ja nie zarabiam 5 tys, a chciałabym, niestety teraz zdecydowane mniej, ale i tak troche wiecej niż wczesniej :) Kati - ja dzisiaj chyba pojde na jakies zakupy, musze sobie kupic czarne japonki, bo w poniedzialek zapomnialam ich schwac do szafki i pieski sie nimi zajely... a nie da sie chodzic w japonkach z jednym paskiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Tajgerciu w pracy mi pajacyk dziala, ale w domu za Chiny Ludowe :O Ghanuska skad ja to znam - obgryzione rzeczy w domu ;) U mnie to zawsze ten maly lobuziak Lulka :D Wczoraj kupilam nowa torebke - ma ona takie jakby wisiorki (sznureczki) przyczepione do zamkow i oczywiscie Lulka wczoraj az pisnela z zachwytu na ich widok i natychmiast zabrala sie do rozpracowywania sznureczkow :D Szybko musialam chowac torebke do szafy ;) Dzis kawka z przyjaciolka a jutro rano fryzjer :) Ubralam dzis nowe ciuszki i baaardzo mi sie one podobaja :) Humor od razu lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanus ooo ciesze sie ze na razie wszytsko wwporzadeczku moze z biegiem czasu pomalutku wszytsko sie ulozy jak myslisz?? a moje arz tygrys ma racje to raz. robie straszne literowki a potem nawet nie mam czasu ich poprawic. postram sie to zmienic i miec wiecej czasu :D:D Kati ciesze sie ze sie jakos trzymasz.Strzelaj jak musisz :P Zakupy sa super na wszytskie dolegliwosci kobeice. Nom prawie wszytskie :P Tygrys nawet tak glosno nie mow. Raczej pelnoetatowa kucharka nie zostane bo jak wyjada wszyscy goscie to chce rezygnowac z gotowania i zobaczymy jak oni sobie beda dawac rade :D:D. Kurcze tygrys ale wycieczka super normalnie. nazdjatka sie zalapie co?? trzymajcie sie wszyscy cieplutko ide gotowac obiad ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×