Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

sobota to intensywny dzien: wlasnie wrocilam z maratonu fitness i zaraz lece na impreze do kolezanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Franek byl dzis ciut marudny- moze kaszka mu nie weszla ;) Za to marchewka z jabluszkiem to i owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Pogoda sie wreszcie poprawila- zrobilo sie upalnie ;) Taka jestem rozkojarzona, ze szok :P Kamorciu mój Babelek w piatek skonczy 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę przeczytałem \"Kryszałowy anioł\" Grocholi. Jako, że nie przepadałem za tą autorką, tak ta książka mnie się bardzo podoba :D Jak co, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, tak :) przyjaciółka mi poleciła tę książkę :D bomba w ciapki fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś klik domowy- mam wolne ;) Więc zaplanowałam, że zrobię z Bąbelkiem kilka rzeczy :) Spacer, zakupy, przekąska, spotkanie z koleżanką ;) W Trójmieście dziś duszno, mgliście i wilgotno. Szczerze mówiąc, to niezbyt przyjemnie :P A ja kupiłam kolejną, po \"Najgłupszym Aniele\", książkę Christophera Moore\'a: \"Wyspa Wypacykowanej Kapłanki Miłości\" :) Mam nadzieję, że będzie chociaż w połowie tak fajna jak tamta :) Ubawiłam się setnie czytając ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Moor\'a oprócz \"Aniołka..\" czytałam jeszcze \"Krwiopijców\" - super zabawa :D w stolicy tez duszno, jakies takie lepkie powietrze też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tutaj szarość na całej długości nieba i chłodno, za o 22 kilometrów dalej słońce praży jak diabli :) ciekawe... Kati i jak książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo byl to upalny dzien, nawet pomimo porannego deszczu... a ja bylam dzisiaj pierwszy dzien w nowje pracy :D tak, tak znow zmienilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś Nina kończy 4 miesiące, a od wczoraj jest bardzo marudna, albo to ten upał, albo przerost chęci nad możliwościami, bo chciałaby już siedzieć a jeszcze nie potrafi :) no i mamy sajgon z wykanczaniem mieszkania i nie mam juz czasu i sily na ksiazki... ale ostatnio czytalam ksiazki Wołoszańskiego i bardzo mi się podobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik upalny piatkowy :) Tajgerku jaka praca?? Napisz chocby ciutke na mejla ;) Kamorku ksiazka jest bardzo fajna, naprawde swietnie sie czyta :) W sam raz na upalne dni ;) Ghanuska to miedzy nimi jest niemal rowny miesiac roznycy, bo Franiulla konczy dzis 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w pracy nie moglam kliknac, bo byla wielka awaria i komputery nie dzialaly :( (ale dzieki temu puscili nas wczesniej do domu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kolejny click ;) szukam prezentu dla połówki... Córka dzisiaj jakaś marudna jest, waży już 5,56 kg :D i zaczyna kombinować jakby tu raczkować :) to dopiero się zacznie jeszcze sama nie siada ale zaczyna się podnosić zębów na razie brak :) poza tym jest słoneczko (na razie) na dworze fjuuu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zacznie chodzic to dopiero sie zacznie ;-) prezent? hmmm perfumy ? (mnie by sie przydaly :-P) ksiazka? bizuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o będzie hardcore bo jest ruchliwa ;) Ja się zastanawiałem nad bielizną nocną (chociaż lepiej jak bez :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik upalny poniedzialkowy :) Ja tam sobie sama dzis zrobilam prezent i zamowilam na allegro dwie ksiazki Christophera Moore\'a ;) A Bąbelek ma dzis trzecie szczepienie ;) Dowiemy sie tez ile wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - a może jakiś zabieg kosmetyczny?? ja tam marzę o jakimś małym SPA ;-) My siłujemy się z wykańczaniem mieszkania - mamy już wannę, taką, że mój anioł prostuje nogi na dnie :-D - czekamy na płytki :-)miały być dzisiaj, mam nadzieję, że będą jutro... bo prace nam to wstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpadało w dodatku w nocy mieliśmy burzę Prezent już jest :) nie ma co, początek lata jest świetny jak pomyśleć, że za chwilę jesień i zima to mogą ciarki człowieka przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×