Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Na basenie fajnie, tylko trochę Mała była zmęczona, ale zero strachu - naprawdę wystarczy lekkop podtrzymac główkę i dziecko samo unosi się na wodzie!! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla burza! i pada od kilku godzin... a niech pada byle na weekend bylo ladnie :-) Ghana -> baaardzo prosze opowiadaj o tych zajeciach basenowych... niesamowite sa takie maluszki w wodzie - tak swietnie sobie radza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas tylko w nocy popadało. Teraz spiekota i duszno :/ pewnie znowu lunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodowy topik nam sie zrobil ;-) tak, teraz jest znow duszno, goraco i chmury kraza po niebie... ponoc popoludniu znow ma padac... a ja wyjezdzamna dlugi weekend, oczywiscie nurkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedziałkowy :) Tak Tajgerku u nas wszystko ok :) Pogoda była raczej fatalna oprócz niedzieli :) Wczoraj byliśmy na długim spacerku ze znajomymi i mam kilka nowych fotek mojego Bąbeleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się sympatycznie zaczął poniedziałek :D :D :D za sprawą telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - a cóż to za telefon, że tak miło?? Ja jadę na budowę, zobaczymy jakie ceny mi powiedzą panowie od remontu, mam nadzieję, że nogi się pode mną nie ugną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Dzien sie zaczal od bolu glowy, a potem jeszcze musialam zrobic przelew za zamowione wczoraj rzeczy na allegro dla Babelka ;) To tez bolalo ;) Milego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada, pada i nie zamierza przestac... Kati -> ale ile radosci bedzie jak przyjda te zamowione rzeczy :D Kamorek -> kolezanka powiadasz... ciekawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
moge z wami pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze mozesz z nami pogadac- tylko, ze my malo cos ostatnio gadamy ;) Glownie klikamy ;) Co mi przypomina, ze od wczoraj mam totalny kolowrot w robocie... Paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny domowy :) F zasnal- wykapany, najedzony i szczesliwy :D Wiec mam chwile \"dla siebie\"- moge przygotowac butelki na jutro i wstawic 2 pralki ;) Paaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzis przyjdzie moja paczuszka z gadzetami dla Bąbelcia :D Dzien zaczal sie od meganerwu w pracy (przynajmniej sie obudzilam;) ), ale licze, ze reszta dnia bedzie spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wieczorny :) Mam wreszcie chwile dla siebie, bo F zasnal dzis szybciutko i bezproblemowo ;) A W wraca z Wawki i bedzie dopiero kolo polnocy ;) wiec pilot od tv jest caly moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×