Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

A my dzisiaj chyba wyskoczymy na basen do siostry do ogrodka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Standardowo nie wiem w co rece wlozyc, a dostalam dodatkowe obowiazki. Spotkanie piatkowe sie przeciagnelo (trwalo prawie 5 godzin) i musialam sciagac W, zeby zabral Malego do lekarza (Babelek ma cos z nerkami :( ) Dzis obchodzimy pol roczku!! Z tej okazji Babelek dostanie od nas prezent (mate do zabawy). A oprocz tego mamy juz dla niego krzeselko do karmienia (przyda sie juz pewnie niedlugo ;) ) Pogoda byla w weekend piekna, wiec w sobote bylismy na grillu, a wczoraj na jarmarku dominikanskim :) Babelek byl zachwycony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej z urlopu :) Kati właśnie przeczytałem, jak Bąbelek? Już są wyniki? Od soboty Pola zaczeła już pełzac i dostała ksywkę "dziąsełko" :) Nic idę zobaczyc na nią bo już słyszę jak komunikuje się z misiem po drzemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - odezwij się! Kamorek - hehe dziąsełko, to co ząbki idą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik megazapracowany.... No więc Bąbelek ma coś z nereczkami - nie mamy panikować tylko obserwować... Za 2 miesiące znowu będzie usg. Zrobiliśmy posiew i ma jakies bakterie (e-coli) więc dostał antybiotyk. Niestety wczoraj zaczął trochę kaszleć (podejrzewamy, że antybiotyk wysuszył mu sluzówkę) - więc dziś znów będę się kontaktować z lekarką. Oszaleć można :( A wczoraj nasz Maluszek skończył pół roczku :) Ma już 2 zabki (tzn. dopiero wychodzą, ale sa już dość duże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy "dziąsełko " u Kamorka i "szczerbaka" u Kati :-) Kati - no tak z takim maluszkiem trzeba uważać... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano byla mgla i warszwa wygladala jak Londyn ;-) Ghana -> a jak ksywke ma N.? Kamorek -> w domu sie urlopujesz czy gdzies wyjezdzacie? Kati -> zatem mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik jak zwykle zapracowany... jestem wykonczona, glowa mi peka, a taka harowka czeka mnie przez jeszcze prawie 2 miesiace.... dopiero wtedy bede mogla pojsc na urlop... Babelek na szczescie czuje sie niezle a wyglada jeszcze lepiej ;) Chyba kolejne zabki stoja w kolejce do wyjscia :D Tym razem gorne jedynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem urlopujemy się w domu :) Dziąsełko dlatego, że jak się uśmiecha to pokazuje dziąsełka :) Jeszcze nie ma ząbków ale córka zaciska dziąsła :) i czasem masuje paluszkami. Dzisiaj zeszliśmy do centrum zobaczy Tydzień Kultury Beskidzkiej Strasznie dużo bud i ludzi. U nas wczoraj padało , dzisiaj cały dzień zachmurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a dlaczego dopiero za 2 miesiące na urlop?? nie możesz wcześniej? Kamorek - my jedziemy w piątek w nocy nad morze, zobaczymy jak to będzie, na razie zrobiłam listę rzeczy do zabrania dla Małej i jestem przerażona.. chyba się nie zmieścimy.. A jutro... U2 :-D :-D :-D :-D no line on the horizont, no no line :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow piekne slonce :D Ghana -> U2 zazdroszcze okrutnie :D baw sie znakomicie, szalej a potem dokladnie opowiedz jak bylo :D Kati -> dopiero za 2 msc? ech, trzymaj sie dzielnie do tego czasu. Dobrze, ze chociaz lubisz swoja prace :-) Kamorek -> a Ty ile masz urlopu? 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie słońce?? leje... mam nadzieje, że wieczorem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik baaardzo zapracowany... Tajgerku powoli nawet ja mam dosc swojej pracy... A niestety nie moge wczesniej isc na urlop :( PS.u nas chusta dla Malego sie nie sprawdzila ;) Ale nosidelko to i owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomenalnie! A księżyc i droga mleczna z 70tys komórek - niesamowite, wogóle wszystko niesamowite!!! co za emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspany poniedzialek... wyjechalam na weekend nad Hancze nurkowac - cudnie bylo ale jestem totalnie niewyspana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to by bylo na tyle jesli chodzi o ladna pogode... dzisiaj juz zimniej, szaro i deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam dzis dzien wolny, bo musialam zalatwic mase rzeczy :) W sobote jest chrzest Pana Frania, poza tym musialam odwiedzic przychodnie i w ogole zrobilismy sobie super spacer po Sopocie :) Pogoda taka sobie - niby cieplo, ale wiatr troche wieje i co chwile pada deszcz...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Pogoda kiepska - co chwilę pada i jest mi zimo :O A jutro mamy piękną okazję do świętowania - chrzciny Pana F :D Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla F. z okazji chrzcin. hmm w sumie to nie wiem czego sie zyczy z takiej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×