Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a tym razem Tygrysku gdzie? Kurcze, śnił mi się w nocy mój Promyczek... po raz pierwszy od 5 lat... ech świat się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Zetce podawali że ten co jedzie nurkować do Egiptu ma uważać bo atakują rekiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu nurkowac ;) My tylko na grilla sie wybieramy :D Ale jak bedzie taka pogoda jak teraz to bedzie d... a nie grill :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow na Mazurach bylam ale tym razem (w koncu!) pogoda dopisala, wiec bylo naprawde super :-) a rekiny atakuja w Egipcie, bo ich glupi tubylcy zaczeli dokarmiac, żevy przyplywaly blizej jako atrakcja turystyczna i rekiny sie przyzwyczaily do pokarmu, to jak widza swieze miesko to atakuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie było nadal mamy deszczową aurę... człowiek się nabawić może reumatyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedziałkowy w słoneczny oranek :D A my byliśmy na grillu u znajomych i zostaliśmy na noc :) było super :) oni mają 2,5 miesięczną córeczkę ;) Bąbelkowi podobało się wszystko oprócz kąpieli, bo nie zabraliśmy mu jego \"tronu\" do wanienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow pada... na szczescie jestem nadal naladowana pozytywna energia poweekendowa :-) Kati, a jak grill Babelkowi sie podobal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku podobalo mu sie, ale szybko zaczal marudzic, bo chcial sie wykapac i polozyc lulu :) Ogolnie byl zadowolony, a znajomi nam zazdroszcza takiego grzecznego dzieciaczka ;) Ich malutka ma kolki wiec sporo placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień również :) córka od paru dni nauczyła się (ponoć ode mnie ;) ) robić brrr na ustami i teraz na okrągło (prawie) tak robi. Pewno się nie może doczekać samochodu ;) a ja dzisiaj mam święto, po raz pierwszy :) jeśli chodzi o pogodę to na południu bez zmian. Zimno i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow deszcz, ech... Kamorku -> dlaczego wazny tylko tydzien? to jakis okres probny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jakoś podejrzanie, że na tydzień ;) ponoć weekend ma być słoneczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Wczoraj Bąbelek był na kontroli bioderek i jest super :) Zrobiliśmy sobie również z tej (i nie tylko z tej ;) ) okazji dzień wolny i wybraliśmy się w trójkę na spacerek nad morze :) Trochę wiało, ale daliśmy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o Pola można by powiedzieć, że jest weteranem w jedzeniu z słoiczków. Obiadki, deserki. Chociaż nie wszystko maleństwu smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, i jak smakowala marchewka? Kamorek, to powiedz jakie sloiczki sa dobre a jakie nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej smakują jarzynki z kurczakiem, indykiem, z rybą po grecku, szpinak, dynia z żółtkiem. Z deserków to gruszki williamsa natomiast mniej podchodzi z winogron, czy samych jabluszek bo kwaskowate są :) z obiadków jak na razie to wcina wszystko :) dzisiaj muszę upić z rybą po grecku bo zasmakowały Poli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej smakują jarzynki z kurczakiem, indykiem, z rybą po grecku, szpinak, dynia z żółtkiem. Z deserków to gruszki williamsa natomiast mniej podchodzi z winogron, czy samych jabluszek bo kwaskowate są :) z obiadków jak na razie to wcina wszystko :) dzisiaj muszę upić z rybą po grecku bo zasmakowały Poli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny megadeszczowy ;) Leje i leje i leje :O Też mi czerwiec :P A popołudniu mogą być burze i grad :O Chociaż przynajmniej nie żal siedzieć w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam niewielką przerwę w dostawie deszczu ale jest duszno, pewno znowu będzie burzyć się w około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i również dokładam się do piątkowego klikania :) pogoda nijaka. Teraz zachmurzone niebo i jest parno. pfjuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×