Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

basen i ogrodek to idealne rozwiazanie ale nie dzisiaj : szaro i burzowo chociaz cieplo jest a w nocy to taka burza szalala, ze drzewa mi pod blokiem połamało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik a u nas nie było aż tak tragicznie dzisiaj w nocy Pola spala ze mną, się wtuliła :) od paru dni bardzo często śpi na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghans
u nas brzydko dopiero dzisiaj, wczoraj ładnie, ale chłodniej, ale basenik i trawka zaliczone ;-) klik sobotni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na weekend pogoda sie popsula, ale nic to wieczorem umowilam sie z kolezankami na piwo - bedzie wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie od jutra będzie ładnie! :-) jak na złość od poniedziałku do piątku! A ja dziś z Niną wybierałam fugi - bardzo jej się podobało w Castoramie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik ale ten weekend pędzi :) ledwo się zaczął a tu znowu poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest tak ladnie, ale chociaz nie pada Ghana -> a jakie fugi wybrala Nina?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik dzisiaj worek i córka ma skończone 8 miesięcy :D 🌻 Pogoda superowa, chociaż poranki od dwóch dni zimne (7 stopni C) Juro kontrola USG główki i bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Tygrysku :) oczywiście miało być: dzisiaj wtorek a nie worek :D coś mi szwankuje literka T na klawikordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D posłałem wam na emilka parę fotek ciepło jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik i znik, Pola kombinuje jakby tu raczkować podnosi pupę, nogami rusza tylko jeszcze musi popracować nad głową i rączkami i będzie śmigać. Chcemy kupić kojec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, to sie teraz Kamorku bedziesz mial wesolo jak Pola zacznie raczkowac, wszedzie bedzie jej pelno ;-) Kati, mam nadzieje, ze chociaz na weekend planujesz wolne i odpoczynek z rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy :) Mialam koszmarnie ciezki tydzien (od czwartku) - bardzo pilna i zmudna robote, ale wreszcie skonczylam :) I licze na to, ze juz piatek bede miala wolny i spedze go z Babelciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik z samego słonecznego poranku :) jeszcze dzis i jutro i urlop :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech urlop, wolne... no nic byle do listopada, wszyscy zapomna o wakacjach a ja sobie wyjade gdzies :D Kati -> zatem zycze Ci dzisiaj spokojnego dnia i wolnego piatku oraz super weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzis jakby troszke spokojniej choc rano bylo niezle zamieszanie ;) Jutro chyba uda mi sie zrobic sobie dzien wolny, tym bardziej, ze musze isc z Franiem do lekarza (posiew nie wyszedl dobrze). Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mily jutrzejszy dzien szlag trafil bo o 12 mam spotkanie sluzbowe. Potrwa minimum 2 godziny i nie bedzie mile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - Ooo to dupa... a mialo być tak miło! Uprzejmie doboszę, że Nina opanowała przewrót z brzucha na plecy :-) Przyszlo zamówione nosidełko - będziemy uprawiać piesze wycieczki - tylko nie w taki upał jak dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek!! a ktos z Was uzywa moze chusty zamiast nosidelka? duzo dobrego o tym slyszalam ale żadna ze znajomych mam nie ma takiego cudenka, wiec ciekawa jestem opini... Ghana -> a co jest nastepna umiejetnoscia? juz raczkowanie? Kati -> oby spotkanie sie szybko skonczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - siostra ma chustę - chwali sobie, ale trochę trzeba czasu, żeby ją związać - bo chusta to taki długi szal. A dla dziecka które już trzyma główkę sztywno to takie nosidełko jest - przyanjmiej dla mnie łatwijsze w użyciu. Natępną umijętnością jest siadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku my mamy chustę kółkową. Lecz jak ją dostaliśmy to z jednej strony Pola już była za duża na noszenie w pozycji "leżącej" a z drugiej strony jeszcze nie siedziała samodzielnie by nosić ja w drugi sposób. Więc na razie chusta leży nieużywana. Ghanuś gratulacje dla Niny :D Córka nasza jeszcze nie siada sama, tylko podnosi tułów (tak jakby chciała brzuszki robić) ale uczy się raczkować. Za to w wanience lubi chlapać nóżkami i rączkami :-) W nocy ją coś męczyło i płakała co chwila przez całą noc. Pewnie w dzień to odeśpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - ona odeśpi , gorzej z wami ;-) A wczoraj widziałam się z koleżanką i jej tygodniową córeczką - mimo, że się urodzila 4300g to i tak jest taka mała... już trudno mi sobie wyobrazić, że moja jeszcze niedawno była taka malusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop!! Pomimo weekendu trzeba klikać! Na razie tylko 1246 obiadków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam, klikam :-) wczoraj wybralam sie na dluzsza wycieczke rowerowa i dzisiaj pupa boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×